انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:10am

پاسخ به موضوع  [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 خدایا کجایی؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bad tiger عزیز خدا همه رو آزاد افریده شما هم مستثنی نیستین چه تو اعتقاداتتون و چه تو طرز تفکرتون ما هم نماینده های خدا رو زمین نیستیم یه بنده ایم مثل شما نه بیشتر
خدای همه ی مخلوقات یکی هست فقط نوع نگرش و پرستشمون فرق داره واسه همینه که هرکس خدارو یه جور میبینه و تفسیر میکنه این وسط مهم اینکه که این چند روز عمرو به هم خوبی کنیم و خوش نام از این دنیا بریم @};- @};-

سه شنبه 8 دی1393 - 1:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز GOOD TIGER زود قضاوت نکن
منکه دعا نکردم که خدا جون بند هاشو بحرف من بگیره یا جایی رو نابود کنه
من تا حالا فکر کنم یک یا دوبار از خدا ثروت خواستم حاضرم قسم بخورم
من اگر خدا رو ستایش میکنم بخاطر حوریان یا بهشتی که شاید بر فرض محال نصیب من بشه نیست , به عظمت خدا قسم که راست میگم
هر کسی نماز خوند یا روزه گرفت دلیل بر مسلمان بودنش نیست هر کسی خدا رو یه خاطر یه چیز پرستش میکنه
یکی بخاطر حوریان بهشتی
یکی بخاطر بهشت
یکی بخاطر ترس
یکی بخاطر عظمت و بزرگی خدا
یکی بخاطر نعمتهای که خدا بهش داده
یکی بخاطر ریا
و...
ولی انسانها با هم فرق دارن
شاید کسی که هر روز از خیابان رد میشه و لباسهای کهنه به تن داره و همیشه زیر نگاه تحقیر امیز مردم بوده از کسی که همیشه از همون راه میاد و میره مسجد برای عبادت عزیز تر باشه
کسی چه میدونه؟
در مورد شما هم دقیقا همینطوره , نمیتونم به شما بگم که گناه کار و کافر هستید نمیتونم بگم شما حتما جایگاهتون در جهان بعدی بد خواهد بود شاید اگر بهشتی وجود داشته باشه شما خیلی زودتر از من و امثال من وارد اون بشید و این حرف رو از ته دل میزنم .

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

سه شنبه 8 دی1393 - 1:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
bad tiger عزیز خدا همه رو آزاد افریده شما هم مستثنی نیستین چه تو اعتقاداتتون و چه تو طرز تفکرتون ما هم نماینده های خدا رو زمین نیستیم یه بنده ایم مثل شما نه بیشتر
خدای همه ی مخلوقات یکی هست فقط نوع نگرش و پرستشمون فرق داره واسه همینه که هرکس خدارو یه جور میبینه و تفسیر میکنه این وسط مهم اینکه که این چند روز عمرو به هم خوبی کنیم و خوش نام از این دنیا بریم @};- @};-

دوست خوبم ممنون از بایاناتتون
هر گاه که در این تاپیک نوشتم خدایا کجایی از سر ناراحتی بوده
و شاید تنها جایی که میتونستم حرف دلم رو بزنم
در ماجرای فک کنم حضرت موسی بود که ان شبان مبگفت:خدایا کجایی تا که زنم شانه سرت و الی اخر
که ان حضرت با خشم لا ان شبان صحبت کرد و از طرف خدا ندا امد که هر کس به زبان خیش با خدا سخن میگوید

این نیز بگذرد

سه شنبه 9 دی1393 - 4:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

delta force نوشته است:
من اگر خدا رو ستایش میکنم بخاطر حوریان یا بهشتی که شاید بر فرض محال نصیب من بشه نیست , به عظمت خدا قسم که راست میگم
هر کسی نماز خوند یا روزه گرفت دلیل بر مسلمان بودنش نیست هر کسی خدا رو یه خاطر یه چیز پرستش میکنه
یکی بخاطر حوریان بهشتی
یکی بخاطر بهشت
یکی بخاطر ترس
یکی بخاطر ریا
و...
شاید کسی که هر روز از خیابان رد میشه و لباسهای کهنه به تن داره و همیشه زیر نگاه تحقیر امیز مردم بوده از کسی که همیشه از همون راه میاد و میره مسجد برای عبادت عزیز تر باشه
کسی چه میدونه؟
در مورد شما هم دقیقا همینطوره , نمیتونم به شما بگم که گناه کار و کافر هستید نمیتونم بگم شما حتما جایگاهتون در جهان بعدی بد خواهد بود شاید اگر بهشتی وجود داشته باشه شما خیلی زودتر از من و امثال من وارد اون بشید و این حرف رو از ته دل میزنم .

دوست عزیز بسیار ممنون از سخنانت
بحث اعتقادیه من سر دراز دارد
من حتی با علمای حوزه هم بحث کردم
حتی با شخصی که نمیتونم اسمشو ببرم هم هم صحبت شدم
در رابطه با سخنانی که با اونها در میون گذاشتم واقعیت جوابهایی به من دادن که قابل قبول نبود
دوست خوبم در جمعی که حتی شخص سخنران یک شخص خیلی مهم بود و بحث روی پیامبر بود گفتم که اول ثابت کنید که خدا هست بعد میپردازیم به بقیه مثائل
دوست خوبم همه در اون لحظه فکر کردن من یک شخص کافرم
اما گفتم اشکال نداره من کافر...شما که ادعای مسلمانی داری ثابت کن
شخص سخنران خندید و گفت بزار یه داستان برات تعریف کنم
روزی یک فردی امد پیش من و گفت که حاج اغا من عاشق یک دختر مسیحی شدم..من مسلمانم اما ان دختر برای ازدواج یک شرط دارد و ان این است که من مسیحی شوم..گفتم خوب!!!گفت امدم ببینم اگر مسیحی شوم به جهنم میرم یا خیر؟؟
اعتقادات خیلی از ما مسلمونا خیلی سست هستش
ان شخص بعد از تعریف این داستان خندید و گفت بزارید اینطور حرف بزنیم!!
شما که ادعای مسلمانی دارید ثابت کنید خدا هست
امروز یا همه کافر میشید یا یک مسلمان واقعی
یه روز دوست خوبم به سخن خدایه خودت گوش بده
در دینت تجسس کن
یا که کافر بشی
یا یک مسلمان واقعی
اما حرف دلت رو به خدات بزن..خدایی که از رگ گردن به ما نزدیک تره..و گاهی جییییغ بزن...بزار خدا هم به فکر فرو بره
خدای همه خدای ما هم هست
یک دقیقه وقتش برا ما
حالا خدایا کجایی؟؟؟

این نیز بگذرد

سه شنبه 9 دی1393 - 5:06am
کاربر فعال
کاربر فعال

bad tiger نوشته است:
dimnish نوشته است:
این تاپیک با شوخی فرقی نداره / بد تایگر حرفات همش پره از تناقض / شما هم از اون دسته ادم هایی هستید که بد و خوب دین از هم جدا میکنید.
و من الله توفیق.

دوست من خدای من با خدای شما فرق داره
شما بهش میگی الله و...
من بهش میگم الله و... دیگه
اون سه نقطس که الله من و شما رو متمایز میکنه

دوست عزیز شما در افکارتون دچار تناقض شدید هستید...
خدای هرکس خود اوست.

سه شنبه 9 دی1393 - 10:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

bad tiger نوشته است:
delta force نوشته است:
یکی بخاطر حوریان بهشتی
یکی بخاطر بهشت
یکی بخاطر ترس
یکی بخاطر ریا
و...
کسی چه میدونه؟

در رابطه با سخنانی که با اونها در میون گذاشتم واقعیت جوابهایی به من دادن که قابل قبول نبود
دوست خوبم در جمعی که حتی شخص سخنران یک شخص خیلی مهم بود و بحث روی پیامبر بود گفتم که اول ثابت کنید که خدا هست بعد میپردازیم به بقیه مثائل
روزی یک فردی امد پیش من و گفت که حاج اغا من عاشق یک دختر مسیحی شدم..من مسلمانم اما ان دختر برای ازدواج یک شرط دارد و ان این است که من مسیحی شوم..گفتم خوب!!!گفت امدم ببینم اگر مسیحی شوم به جهنم میرم یا خیر؟؟
در دینت تجسس کن
یا که کافر بشی
یا یک مسلمان واقعی
اما حرف دلت رو به خدات بزن..خدایی که از رگ گردن به ما نزدیک تره..و گاهی جییییغ بزن...بزار خدا هم به فکر فرو بره
خدای همه خدای ما هم هست
یک دقیقه وقتش برا ما
حالا خدایا کجایی؟؟؟

دوست عزیز شما که انقدر طرفدار ازادی بیان هستید...زمانی که بنده پست اولم تو این تاپیک زدم شما جوابی غیر معقول به بنده دادید!
من نگفتم عقل کلم فقط نظر خودمو گفتم
بنده هم ازادم در مورد خدا هر طور که دوست دارم فکر کنم و اونو به چالش بکشم!
فکر به خود یعنی خداشناسی و خداشناسی یعنی به خود اندیشیدن!
برای همین گفتم خدای هرکس خود اوست...
بیرون ز تو نیست هرانچه در عالم است...
مشکل شما اینه که تفکر مدرن و امروزی قاطی اعتقادات موروثی خودتون کردید...!
خدا از رگ گردن به ادم نزدیکتره...معنی همین یه جملتون برام شفاف توضیح بدید که یعنی چی؟
شمایی که میگی در دین تجسس کن...بنده نصیحت نمیکنم فقط تجربه خودم در این حوضه در اختیارتون میزارم:
مطمعن باشید زمانی که در دین جستجو کنید و به تفکر مشغول بشید کلا از دین کناره گیری میکنید...
دین امروز مملوء از تناقض و مملوءاز قانون های دست نوشت بشری...
دین حضرت محمد با دین و کتب امروزی زمین تا اسمون فرقشه...

سه شنبه 9 دی1393 - 11:16am

سلام
اقای بدتایگر متاسفانه من اصلا متوجه حال و احوال شما نشدم
احساس میکنم صبح یکی با اکانتتون وارد میشه و شب هم یک نفر دیگه...

تعریف ایمان::ایمان یعنی اینکه چیزی رو کاملا نمیشناسیم و نمیبینیمش و اصلا نمیدونیم واقعا وجود داره یا نداره اما از خودمون یک عشقی میسازیم براش و یک علاقه ای بسمتش میفرستیم هرچند یک طرفه باشه.

مشکل دین اینه که در اکثر موارد زوری هستش.وقتی تعصب جلو بیاید عقل کور میشود.در قران بنقل از خداوند اومده که در همه چیز فکر کن من به انسان تفکر دادم و عقل دادم.اما اشخاص دینی مذهبی میگویند حتی نباید فکر کرد در قران یا حتی شک کرد.چرا؟ چون انها وقتی امدند فکر کنند به شک افتاده اند و این تجربه انها بوده است.
به هر حال تنها چیزی که قدرت جهان میباشد خداوند متعال هستش که اعراب بنام الله میشناسند و ما بنام خدا و امریکاییها بنام god پس هممون وجه مشترکمون خالقیه که مارو خلق کرده.ایمان چیزیه که بالا عرض کردم اما نگفتم من ایمان دارم یا نه.بله من کاملا به وجود خدا ایمان دارم چون واقعا حسش کردم و هر وقت تو شادی باشم یا تو مشکلات بصورت زمزمه با خدا حرف میزنم یعنی اکثر اوقات درسته حرفم یکطرفه هستش اما احساس میکنم یک نیرویی حرفمو جذب میکنه..
حالا میدونید خدارو چجوری حس کردم؟؟
وقتی من با خدای خودم حرف میزنم احساس ارامش میکنم و همین احساس ارامش بهم میگه که خدا وجود داره و به بنده هاش نظر داره.اما بایدقبول کنید خدای ما بما عقل داده و همه چیز خلق کرده برای استفاده پس خودش انچنان کاری دیگه با ما نداره.اون چیکار کنه ما عرضه کار کردن نداریم.من خودمو عرض میکنم اگر چند سال پیش دنبال زیر خاکی نیوفتاده بودم الان اینهمه فرصت شغلی عالی از دستم نرفته بود پس خودم مفصرم البته همیشه شکرش میکنم به هر حال خدایی دارم.
درضمن مورد دیگه اینه که من خدا رو دوست دارم و میپرستمش و بزبان خودم حرف میزنم باهاش حالا شما فرض کنید نیستش یا هستش به هر حال من در این حالت احساس ارامش میکنم و احساس میکنم هنوز دنیا اونقدر دارای پستی نشده که ما هر کدوم خودمون رو خدا تلقی کنیم. و حداقل برای جلوگیری از گناهان این نیروی متلق رو بیاد بیاوریم.

سه شنبه 9 دی1393 - 1:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بقول اخوندها المساله: ایا اگه دین اسلام نبود مردم امروز شاهد دنیای بهتر نبودند کشته های از روز اول امدن اسلام و تا به امروز رو نگاه کنید، چندین میلیون گشته ، مشکل از کجاست دینی که به دنبالش این همه انسان بی گناه کشته بشن ایا نیامدنش بهتر نبود ؟ خدا نمیدانست بدنبال این دین چقدر انسان کشته خواهند شد مشکل از کجاست ؟

سه شنبه 9 دی1393 - 1:03pm

ارش جان مشکل مگه از خداست؟ مشکل از اونهایی هست که بنام خدا امدن و ادم کشتند.این ربطی به خدا نداره.

سه شنبه 9 دی1393 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

dimnish نوشته است:
bad tiger نوشته است:
delta force نوشته است:
یکی بخاطر حوریان بهشتی
یکی بخاطر بهشت
یکی بخاطر ترس
یکی بخاطر ریا
و...
کسی چه میدونه؟

در دینت تجسس کن
یا که کافر بشی
یا یک مسلمان واقعی
خدای همه خدای ما هم هست
یک دقیقه وقتش برا ما
حالا خدایا کجایی؟؟؟

دوست عزیز شما که انقدر طرفدار ازادی بیان هستید...زمانی که بنده پست اولم تو این تاپیک زدم شما جوابی غیر معقول به بنده دادید!
من نگفتم عقل کلم فقط نظر خودمو گفتم
بنده هم ازادم در مورد خدا هر طور که دوست دارم فکر کنم و اونو به چالش بکشم!
فکر به خود یعنی خداشناسی و خداشناسی یعنی به خود اندیشیدن!
برای همین گفتم خدای هرکس خود اوست...
بیرون ز تو نیست هرانچه در عالم است...
مشکل شما اینه که تفکر مدرن و امروزی قاطی اعتقادات موروثی خودتون کردید...!
خدا از رگ گردن به ادم نزدیکتره...معنی همین یه جملتون برام شفاف توضیح بدید که یعنی چی؟
شمایی که میگی در دین تجسس کن...بنده نصیحت نمیکنم فقط تجربه خودم در این حوضه در اختیارتون میزارم:
مطمعن باشید زمانی که در دین جستجو کنید و به تفکر مشغول بشید کلا از دین کناره گیری میکنید...
دین امروز مملوء از تناقض و مملوءاز قانون های دست نوشت بشری...
دین حضرت محمد با دین و کتب امروزی زمین تا اسمون فرقشه...

دوست عزیز خدا میگه تجسس کن شما میگی نکن!!!
دینی که با گذشت زمان پر از تناقض میشه به نظر شما دین کاملیه؟؟

این نیز بگذرد

سه شنبه 9 دی1393 - 4:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure