انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 5:43am

پاسخ به موضوع  [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 خدایا کجایی؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

dimnish نوشته است:
delta force نوشته است:
ما فقط به خدا گیر میدیم
فقط و فقط زورم به خدا میرسه
سوار ماشین میشیم .کمر بند نمیبندیم بی احتیاطی میکنیم تصادف میکنیم پامون میشکنه
میگیم :
خدایا این چه بلایی بود سر من اوردی,مگه من چکار کرده بوده
یکی نیست بگه مرد مومن همه حماقتها رو یک جا مرتکب شدی اشتباه خودت رو میندازی گردن خدا

یک ایه از قرانه اینه که من خیلی دوستش دارم

ما انسان را از اب کثیف و بی ارزش خلق کردیم انگاه انسان حقیقت خلقت خود را فراموش کرد و با خدای خود به خصومت شدید برخاست , و انسان بسیار کفر کیش و ناسپاس است.

ما انسان ها از نجاستیم؟ این چه خداییه...خدایا حرفهات مورد داره مورد های اساسی

اگه شما بهتر از خدا سرت میشه و علمت کامل تر از خداست شما پاشو برو خدایی کن
این ایه دقیقا در مورد افراد مثل شماست که خودتون رو عقل کل میدونید

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 6 دی1393 - 11:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

delta force نوشته است:
dimnish نوشته است:
delta force نوشته است:
ما فقط به خدا گیر میدیم
میگیم :
یکی نیست بگه مرد مومن همه حماقتها رو یک جا مرتکب شدی اشتباه خودت رو میندازی گردن خدا

ما انسان را از اب کثیف و بی ارزش خلق کردیم انگاه انسان حقیقت خلقت خود را فراموش کرد و با خدای خود به خصومت شدید برخاست , و انسان بسیار کفر کیش و ناسپاس است.

من هیچی حالیم نیست / شوخی کردم بخندیم دور همی :D

شنبه 6 دی1393 - 11:47am
کاربر فعال
کاربر فعال

delta force نوشته است:
dimnish نوشته است:
delta force نوشته است:
ما فقط به خدا گیر میدیم
میگیم :

دقیقا درود بر شرفت .......

شنبه 6 دی1393 - 12:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

و خدایی که می افریند تا که بگریاند
تا که زجرش دهد در این دنیای فانی
و در دوزخ
و شاید جهنم
ادمک هایی ساختی
از بهر شادی
که بجنگند...بمیرانند...بگریانند
و در ان گوشه از دنیا
بنشسته بر تخت کبریایی
خداییست
که سییییر میخندد
و بر خود درود میفرستد
که چه ساخته است
از ابی کثیف
و در گوشه ای از زمین
کسی
او را ستایش میکند
و همچنان
خدایا کجایی؟؟

این نیز بگذرد

یکشنبه 6 دی1393 - 1:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hafar نوشته است:
دوست من به نظرمن خدا مجموعه ای ازهمه موجوداته که شامل ما هم میشه وهمه این موجودات وتمام هستی چیزی روتشکیل دادند به اسم خدا،وتاجایی که من متوجه میشم اگه بخوای باهاش ارتباط دوجانبه داشته باشی،یعنی جوابتوبده،بایدباقوانین طراهی شده هستی واردعمل بشی.واینکه خدا حرف زدن رونمی شناسه بلکه احساسی که هنگام حرف زدن میفرستی رودریافت میکنه،وبه عنوان یک کد سفارشی از طرف مخلوقش که خیلی عاشقشه دریافت میکنه،و موقعی که ما شکوه وگلایه میکنیم احساسی بافرکانس خاص تولید وبه سویش روانه میکنیم.واونم چیزی باهمون فرکانس برامون میفرسته ودرامورمون جاری میکنه که نتیجه این تبادل فرکانسی میشه شکوه وگله مندی دوباره.تصورکن اگه بریم روفرکانس سپاسگذاری،چه اتفاقی می افته.اگه توجه کنی هیچ وسیله ارتباطی وجودنداره که بدونه فرکانس ارتباط برقرار کنه.ازرادیو گرفته تا.......

به امید شاد بودن همه مخلوقات

دوست عزیز این چیزهایی که داری میگی مربوط میشه به جهان ماده و ربطی به خدا نداره و کل کیهان با تمامی میلیارد ها میلیارد یا بهتره بگم بی نهایت خوشه های کهکشانی و بی نهایت منظومه های خورشیدی ستاره ای به همراه سیاره های آنها و سایر اجزای آن مثل سیاه چاله ها و کوتوله های سفید و ماده تاریک فرکانس ها و امواج الکترو مغناطیسی و امواج کیهانی موجود در آن همگی مربوط به جهان ماده است که خداوند در 15 ملیارد سال پیش از یک ماده کوچک به اندازه یک عدس طی بیگ بانگ یا همون انفجار بزرگ بوجود آورد که طی 15 میلیارد سال وسعت گرفت و اندازه اش بی نهایت سال نوری شد که فکر عظمت جهان ماده قابل تصور نیست و آدمو بی هوش و متهیر می کند حالا تصور کنید عظمت خداوند را که جهان ماده با این عظمت مدهوش کننده در مقابل عظمت خداوند صفر صفر و هیچ است و در فهم آدمی زاد حتی پیامبران الهی نمی گنجد (خدایا خیلی عظیمی خیلی الله اکبر ما موجودات بی نهایت کوچک و حقیر را دریاب و یاری کن در این ظلمت هستی) جهان دیگری که خدا آفریده جهان مجردات یعنی جهان آخرت است که شامل جهان روح برزخ دوزخ بهشت و جهنم و جنس خداوند نه از ماده است نه از روح بلکه خداوند از اول گیتی بوده و هست و بر زمان و مکان و ماده و روح خدایی می کند خدایا سجده می کنم به درگاه پاک و مقدست یا عظیم یا رحیم

یکشنبه 6 دی1393 - 3:26am
کاربر فعال
کاربر فعال

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
hafar نوشته است:
دوست من به نظرمن خدا مجموعه ای ازهمه موجوداته که شامل ما هم میشه وهمه این موجودات وتمام هستی چیزی روتشکیل دادند به اسم خدا،وتاجایی که من متوجه میشم اگه بخوای باهاش ارتباط دوجانبه داشته باشی،یعنی جوابتوبده،بایدباقوانین طراهی شده هستی واردعمل بشی.واینکه خدا حرف زدن رونمی شناسه بلکه احساسی که هنگام حرف زدن میفرستی رودریافت میکنه،وبه عنوان یک کد سفارشی از طرف مخلوقش که خیلی عاشقشه دریافت میکنه،و موقعی که ما شکوه وگلایه میکنیم احساسی بافرکانس خاص تولید وبه سویش روانه میکنیم.واونم چیزی باهمون فرکانس برامون میفرسته ودرامورمون جاری میکنه که نتیجه این تبادل فرکانسی میشه شکوه وگله مندی دوباره.تصورکن اگه بریم روفرکانس سپاسگذاری،چه اتفاقی می افته.اگه توجه کنی هیچ وسیله ارتباطی وجودنداره که بدونه فرکانس ارتباط برقرار کنه.ازرادیو گرفته تا.......

به امید شاد بودن همه مخلوقات

دوست عزیز این چیزهایی که داری میگی مربوط میشه به جهان ماده و ربطی به خدا نداره و کل کیهان با تمامی میلیارد ها میلیارد یا بهتره بگم بی نهایت خوشه های کهکشانی و بی نهایت منظومه های خورشیدی ستاره ای به همراه سیاره های آنها و سایر اجزای آن مثل سیاه چاله ها و کوتوله های سفید و ماده تاریک فرکانس ها و امواج الکترو مغناطیسی و امواج کیهانی موجود در آن همگی مربوط به جهان ماده است که خداوند در 15 ملیارد سال پیش از یک ماده کوچک به اندازه یک عدس طی بیگ بانگ یا همون انفجار بزرگ بوجود آورد که طی 15 میلیارد سال وسعت گرفت و اندازه اش بی نهایت سال نوری شد که فکر عظمت جهان ماده قابل تصور نیست و آدمو بی هوش و متهیر می کند حالا تصور کنید عظمت خداوند را که جهان ماده با این عظمت مدهوش کننده در مقابل عظمت خداوند صفر صفر و هیچ است و در فهم آدمی زاد حتی پیامبران الهی نمی گنجد (خدایا خیلی عظیمی خیلی الله اکبر ما موجودات بی نهایت کوچک و حقیر را دریاب و یاری کن در این ظلمت هستی) جهان دیگری که خدا آفریده جهان مجردات یعنی جهان آخرت است که شامل جهان روح برزخ دوزخ بهشت و جهنم و جنس خداوند نه از ماده است نه از روح بلکه خداوند از اول گیتی بوده و هست و بر زمان و مکان و ماده و روح خدایی می کند خدایا سجده می کنم به درگاه پاک و مقدست یا عظیم یا رحیم

احسنت دوست عزیز . واقعا زبان قاصر از عظمت و بزرگی الله سبحان و تعالی است . خالق و شکافنده هسته .

مقررات و مقدرات الهی تغییر ناپذیر است ....

جهد رزق ار کنی و گر نکنی -------- برساند خدای عزوجل

ور روی در دهان شیر وپلنگ --------- نخورندنت مگر به روز اجل

یکشنبه 7 دی1393 - 9:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هر کهکشان حداود دارای 600 تا 700 میلیارد ستاره است
بیشتر از نصف این ستاره ها انقدر بزرگند که خورشید ما در مقابلش مثل یه ذره خاک میمونه
تا الان هم حدود 100 میلیارد کهکشان کشف شده است

بازم بیا بگو خدایا کجایی؟

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

یکشنبه 7 دی1393 - 10:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

delta force نوشته است:
هر کهکشان حداود دارای 600 تا 700 میلیارد ستاره است
بیشتر از نصف این ستاره ها انقدر بزرگند که خورشید ما در مقابلش مثل یه ذره خاک میمونه
تا الان هم حدود 100 میلیارد کهکشان کشف شده است

بازم بیا بگو خدایا کجایی؟

الان اینایی که گفتی رو ما باید بچسبونیم به خدا؟؟
یعنی چون یه چیزی هست باید بگیم چون هست خدا افریدش؟؟
یعنی با وجود یه چیز وجود خدا رو شما به اثبات میرسونی؟؟
یعنی اگه اون چیز نابود بشه خدا هم دیگه پرید؟؟
بله دوست من زمانی دایناسور بود وااااااااو چقدر بزرگ بود فلان بود
اونو خدا افرید اما دیگه نیست پس....

این نیز بگذرد

دوشنبه 7 دی1393 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بی عرضگیمونو سر خدا خالی نکنیم..اونچه که دادی رو شکر..بقیشم صبر و بازم به دل نگیر ناراحته

دوشنبه 8 دی1393 - 4:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مراحل روشنفکري در اروپا:

1-تحصيلات عاليه
2-مدارک معتبر
3-مطالعات گسترده
4-اطلاعات عمومي بسيار بالا
5-جامعه شناسي
6-نوشتن کتاب
7-نوشتن مقاله
8-نظريه هاي تاييد شده
9-سفر به نقاط مختلف دنيا
10-شخصيت و انسانيت بالا
11- احترام به تمامی مذاهب و عقاید
و..

مراحل روشنفکري در ايران:

0- کشیدن سیگار و خوردن قهوه
1-قهر کردن با ننه
2-مخالفت با دين و مذهب
3-خواندن جملاتي چند از نيچه و ميچه
4-حمايت از اون مرد آمريکاييه که با بزغاله يک چشم ازدواج کرده
5-درک کردن تمام چرت و پرت گویان دنيا
6-طلاق گرفتن
7-موزيک خارجي گوش کردن
8-سفرهاي مكرر به تايلند
9-نگهداري از سگ يا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزيز شمردن

دوشنبه 8 دی1393 - 9:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure