انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:10am

پاسخ به موضوع  [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 15  بعدی
 نکات و داستانهایی عبرت انگیز و آموزنده برای جستجو گران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون از دوستان فعال این بخش که دل پر اما صاف و صادقی دارن :ymhug:
من هم که چیزی نمینویسم چون همینجوری تو قیافم هزار تا بدبختی و مصبیت نمایانه...حالا بیام واستون تعریف کنم همتون بغض میکنید :(( :(( :((
راستی یک تایپی هم ایجاد کنیم که بچه ها بیان عکس پینه های دستشون رو قرار بدن هر کسی هم که دستش بیشتر از همه داغون بود یک جایزه ای به قید قرعه بدیم بهش..اینجوری هم هوای بچه ها رو داریم و هم حمایت از کار و حفاری مضاعف ایجاد میشه که بیشتر کار کنن و تونل بزنن :D ;)

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 21 اردیبهشت1392 - 11:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
من هم که چیزی نمینویسم چون همینجوری تو قیافم هزار تا بدبختی و مصبیت نمایانه...حالا بیام واستون تعریف کنم همتون بغض میکنید :(( :(( :((
راستی یک تایپی هم ایجاد کنیم که بچه ها بیان عکس پینه های دستشون رو قرار بدن هر کسی هم که دستش بیشتر از همه داغون بود یک جایزه ای به قید قرعه بدیم بهش..اینجوری هم هوای بچه ها رو داریم و هم حمایت از کار و حفاری مضاعف ایجاد میشه که بیشتر کار کنن و تونل بزنن :D ;)

خب چه معلوم که عکس دست خودتا بزاری تو که کلک ازت میباره میری یکی را گیر میاری و عکس دستشا میگیری میزاری اینجا و بعد جایزه را میبری و میری صفا :D =)) :))

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

یکشنبه 21 اردیبهشت1392 - 12:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه داداش جایزه رو اماده کن تا فجیعترین کف دست جهان رو بهت نشون بدم از طرف خودم :D

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 21 اردیبهشت1392 - 12:15am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خسته نباشيد منم با اينكه طلسم وجود داره موافق نيستم.ميگن طلسم ها بعد از ولادت حضرت محمد از بين رفتن.چيزايي كه ميبينيد توهم هستن و همشون تله ي فيزيكي.قديما هم مثل الان مخدر ها و روان گردان ها وجود داشتن.من خودم توهم گرفتم.چهار تا مار از رو جنس بالا پايين ميپريدن.دوستم دستمو گرفت و برد جلوشون.گفتم چيكار ميكني ديوونه گفت نترس.برد جلوشون داشتن از دستم رد ميشدن.بعد يه قرصي داد خوردم و يه چيزي هم گذاشتم جلو بينيم كه يواش يواش ديدم دارن محو ميشن.يك بارم رفته بديم يه جايي دوستم در حال كندن بود كه يه غرش شديد اومد نگا كرديم به آسمون ديديم ابر نيس كه يهو صداي دوستم در اومد:آي يكي كمكم كنه يه سنگ خيلي بزرگ داشت جايي رو كه كنده بود بسته ميشد.و اگه دوستم اونجا بود پرس ميشد
ضمنا گاهي اوقات شده شنيدم يارو يه محليو كنده و به نتيجه رسيده اما بعد دو روز مرده.اين طلسم نيست.دوستان گاز طلا بسيار بسيار بسيار كشنده هست تو عرض دو سه روز آدمو ميكشه.گاز نقره هم كم كم كمش سرطان مياره
نميدونم شايد به خاطر همين ميگن وقتي به جنس رسيدي فورا بيا بالا و نفس بكش و بزار به جنس هوا بخوره

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 12:57pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:

:ymhug: @};-
ژنرال جان ممنونم داداش
.این روزها همه یه سری مشکلات دارن ولی یه سری مشکلاتشون حادتر هست :D
چاره ای نیست داداش.باید ساخت

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 2:08pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

AMIRHOSEIN نوشته است:
سلام خسته نباشيد منم با اينكه طلسم وجود داره موافق نيستم.ميگن طلسم ها بعد از ولادت حضرت محمد از بين رفتن.چيزايي كه ميبينيد توهم هستن و همشون تله ي فيزيكي.قديما هم مثل الان مخدر ها و روان گردان ها وجود داشتن.من خودم توهم گرفتم.چهار تا مار از رو جنس بالا پايين ميپريدن.دوستم دستمو گرفت و برد جلوشون.گفتم چيكار ميكني ديوونه گفت نترس.برد جلوشون داشتن از دستم رد ميشدن.بعد يه قرصي داد خوردم و يه چيزي هم گذاشتم جلو بينيم كه يواش يواش ديدم دارن محو ميشن.يك بارم رفته بديم يه جايي دوستم در حال كندن بود كه يه غرش شديد اومد نگا كرديم به آسمون ديديم ابر نيس كه يهو صداي دوستم در اومد:آي يكي كمكم كنه يه سنگ خيلي بزرگ داشت جايي رو كه كنده بود بسته ميشد.و اگه دوستم اونجا بود پرس ميشد
ضمنا گاهي اوقات شده شنيدم يارو يه محليو كنده و به نتيجه رسيده اما بعد دو روز مرده.اين طلسم نيست.دوستان گاز طلا بسيار بسيار بسيار كشنده هست تو عرض دو سه روز آدمو ميكشه.گاز نقره هم كم كم كمش سرطان مياره
نميدونم شايد به خاطر همين ميگن وقتي به جنس رسيدي فورا بيا بالا و نفس بكش و بزار به جنس هوا بخوره

سلام دوست عزیز
بله درست میفرمایید
همونطور هم که قبلا اشاره شد تمامی چیزهایی که به عنوان طلسم شناخته میشن در واقع توضیح کاملا علمی دارن و چون بعضیها هستن که دلیل اون رو نمیدونن طلسم رو بهش نسبت میدن.
الان یارو اکس میندازه بالا طرف چپ و راست خودش دو تا بال میبینه و از رو ساختمون چند طبقه پرواز میکنه.یعنی قدیم از این مواد نبوده :))
ممنون بابت داستان زیبا و اظهار نظرتون :ymhug: @};-

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 2:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام من هم به طلسم اعتقاد زیادی ندارم ولی یک دوست دارم حرفهایی که میزند قابل اطمینان است میگفت تو یک جایی با بیل مکانیکی کار میکردیم یهو راننده بیل مکانیک دست از کار میکشی بهش میگن چرا دست از کار کشیدی میگی به من دارند اخطار میدند که کار نکنم یکی از او نها که کار بلد بود میری به طرف جایی که خفاری میکنه یهو میبنند یه چیزی اینو پرت کرد اونور گفت رفتم دیدم روی صورتش جای سرخ سیلی مشاهده میشی یک جایی هم میگفتند هر چی ازش میاری میگذاری بیرون باز میبینی رفته سر جای اولش من خودم اعتقاد ندارم که با گفتن یا نوشتن کلمات چنین چیز یهایی از بین برود اگر دوستان مطالب علمی وکاربردی دراین مورد دارند لطفا بفرمایند تا استفاده فر ماییم با تشکر

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 10:26pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان جايي كه مطمئن شديد بار داره و داريد حفاري ميكنيد حتماً سعي كنيد براي اينكه گاز مسمومتون نكنه از ماسك آغشته به سركه استفاده كنيد و هميشه مقداري سركه همراهتون باشه كه اگر از ماسك استفاده نكرديد و داخل گودال دچار سرگيجه و حالت تهوء شديد سريع مقداري سركه رو با آب قاطي كنيد و يك ليوان بخوريد تا از اثرات مسموميت گازهاي سمي جلوگيري كنه ؛ يا اگر مطمئن شديد كه روي بار هستيد براي جذب گازهاي سمي روي خاك قسمتي كه دفينه وجود داره به اندازه يك چهار ليتري يا نصف اون سركه به دورتادور محلي كه ميخوايد دفينه رو خارج كنيد بريزيد تا گازهاي سمي رو جمع كنه و خنثي كنه .. مواظب خودتون باشيد چون هميشه خانواده چشم براه شما هستن .. ذكر و نام خدا هميشه يادتون باشه و كمك به بندگان نيازمند خدا رو فراموش نكنيد .. ياعلي مدد @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 10:52pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

asdfg نوشته است:
با سلام من هم به طلسم اعتقاد زیادی ندارم ولی یک دوست دارم حرفهایی که میزند قابل اطمینان است میگفت تو یک جایی با بیل مکانیکی کار میکردیم یهو راننده بیل مکانیک دست از کار میکشی بهش میگن چرا دست از کار کشیدی میگی به من دارند اخطار میدند که کار نکنم یکی از او نها که کار بلد بود میری به طرف جایی که خفاری میکنه یهو میبنند یه چیزی اینو پرت کرد اونور گفت رفتم دیدم روی صورتش جای سرخ سیلی مشاهده میشی یک جایی هم میگفتند هر چی ازش میاری میگذاری بیرون باز میبینی رفته سر جای اولش من خودم اعتقاد ندارم که با گفتن یا نوشتن کلمات چنین چیز یهایی از بین برود اگر دوستان مطالب علمی وکاربردی دراین مورد دارند لطفا بفرمایند تا استفاده فر ماییم با تشکر

سلام عزیز
در مورد این جریان اول بله میتونه صحیح باشه.توسط کی؟ اجنه.ولی شما قبل از کار یه بسم الله از ته دل بگو کارو شرع کن اگه موردی پیش اومد مسولیتش با من.چون بارها و بارها تو قرآن اومده که معتقدین به دین اسلان دارای یک حفاظ نامرئی در اطراف خود هستند و این حفاظ به معنای محافظت از دنیای اجنه تفسیر شده.تو صحتش هم شک نکنید.صرف نظر از اینکه چه دینی دارید.کاملا اثبات شده.طبق دین اسلام اگه شیئی که ازش به عنوان "گنج" یاد میشه توسط فردی پیدا بشه و تو زمین کسی نباشه(البته اگه تو زمین کسی باشه باید اثبات کنه که مال اونه.مثلا مال جد جدش هست.در غیر این صورت مال خودتون هست) متعلق به خود اون شخص هست و باید خمسش رو بده.نه متعلق به اجنه.اکثر صحبت ها در مورد دنیای اجنه پایه های علمی و دینی ندارن و بیشتر توسط مردم ساخته میشن

در مورد دوم هم بله اینم میتونه درست باشه دوست عزیز.حالا چطور؟چک کنید ببینید اصلا تو دستتون چیزی هست یا نه!!! با موبایل که همه جا هم پیدا میشه فیلم بگیرید و بیرون از محل تماشا کنید.موبایل توهم نمیزنه

هر کس هم بهتون گفت برید نمیدونم آیه خاک کنید و چی بخونید تا طلسم باطل شه شما با یه چشم دیگه نگاش کنید.علم.منطق.دین.اگه با یکیش هم مطابقت نکرد ردش کنید
البته بگم مثلا توصیه شده یه سری آیه ها رو در مواقع خاص بخونید خوبه.ولی هرگز اجباری در کار نبوده و واژه مستحب بهش نسبت داده شده.یعنی:انجام بدید خوبه.انجام هم ندادید فدا سرتون

نه:باید حتما انجام بدید وگرنه اجنه خفتتون میکنن

امیدوارم متوجه منظورم شده باشدی دوست عزیز.بنده اصلا تجربه ای تو این کار ندارم و فقط طبق شنیده ها یه سری چیز مینویسم که ممکنه به کار بیاد.سعی میکنم چیزهایی رو بنویسم که بشه دلیلی براشون پیدا کرد.شما میتونید از حرفه ای های این کار بپرسید.مطمئن باشید حرفه ای ها فقط به چشم سرگرمی بهش نگاه میکنید.اون آقا هم اگه حرفه ای و کاربلد میبود خودش میتونست کاری براش بکنه.یه نکته دیگه اینکه الان خوشبختانه اکثریت دوستانی که تو این کارن به واسطه اساتید و کتابها و مطالب اینترنتی میتونن نشانه ها رو تشخیص بدن و حتی رمز گشایی کنن.حالا همین دوستانی که میدونن جوغن چیه ممکنه در چشم کسی که نمیدونه چیه استاد به نظر بیاد.در کل استاد داریم تا استاد

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 11:22pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
دوستان جايي كه مطمئن شديد بار داره و داريد حفاري ميكنيد حتماً سعي كنيد براي اينكه گاز مسمومتون نكنه از ماسك آغشته به سركه استفاده كنيد و هميشه مقداري سركه همراهتون باشه كه اگر از ماسك استفاده نكرديد و داخل گودال دچار سرگيجه و حالت تهوء شديد سريع مقداري سركه رو با آب قاطي كنيد و يك ليوان بخوريد تا از اثرات مسموميت گازهاي سمي جلوگيري كنه ؛ يا اگر مطمئن شديد كه روي بار هستيد براي جذب گازهاي سمي روي خاك قسمتي كه دفينه وجود داره به اندازه يك چهار ليتري يا نصف اون سركه به دورتادور محلي كه ميخوايد دفينه رو خارج كنيد بريزيد تا گازهاي سمي رو جمع كنه و خنثي كنه .. مواظب خودتون باشيد چون هميشه خانواده چشم براه شما هستن .. ذكر و نام خدا هميشه يادتون باشه و كمك به بندگان نيازمند خدا رو فراموش نكنيد .. ياعلي مدد @};-

تشکر داش مهدی
البته این مال فقیر فقرایی مثل منه.اگه بودجتون رسید ماسک مخصوص و لباس مخصوص بهتره (من حتی خودم نمیدونم چیه یا چطوریه و یا قیمتش چنده و یا حتی از کجا میشه تهیه کرد.فقط شنیدم.همون سرکه برا ما جواب میده :)) )
همونطور که یکی از دوستان هم تو پستهای قبلی اشاره کردن اینم یکی از مواردی هست که مردم به طلسم نسبت میدن
طرف گاز طلا رو تنفس کرده و حالا چون زیاد تنفس نکرده و درجا نمرده ممکنه چند روز زنده بمونه و بعد بمیره و بعدش میگن گنجه طلسم داره و نفرین شده هست ....

ضمنا به نظر بنده هم کسی که با ذکر و یاد خدا سراغ این کار نره کار درستی نکرده.خمسش رو هم نده بازم کار درستی نکرده.
دوستان اگه چیزی پیدا کردید مقداری رو طبق گفته داش مهدی به فقیر فقرایی بدید که نیاز دارن.
کمتر پولداری سراغ این کار میره.هیچ وقت فراموش نکنید که خودتون کی بودید و چرا سراغ این کار رفتید.

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 11:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure