انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:01am

پاسخ به موضوع  [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 15  بعدی
 نکات و داستانهایی عبرت انگیز و آموزنده برای جستجو گران 
نویسنده پیغام
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

hadi-dindar نوشته است:
به به

ماشالله دوست عزیز دست به قلمت خیلی خوبه

ولی فقط آدم حرص میخوره وقتی این حرفا رو مشنوه :))

بگو چطوری حوصله داشتی همه اینا رو نوشتی :))
عزیز دوست دارم که عزیزانی که فرصت گیرشون میاد مثل ما نشن.ما الان میبایست زندگیمون زیر و رو میشد(فکر کنید با حدود 250 کیلو طلا میشد چه کارهایی کرد.جریان بالا) ولی یه مشکلاتی و جریاناتی پیش میاد و آدم یه اشتباهات مفت و بچه گانه ای میکنه که تا آخر عمر فقط حسرتشون رو میخوره
خلاصه هدف از این تاپیک اینه که با هر داستانی که گفته میشه و بحثهایی که توش میشه دوستان بتونن یه همچین جریانی رو که خدایی نکرده ممکنه پیش روشون باشه قبل از اینکه اتفاق بیوفته متوجه بشن و بتونن بهتر عمل کنن و موفقتر باشن(البته استادان که اینا رو فقط برای سرگرمی و اخبار میخونن و خودشون دیگه خبره ان :) این جریانات بیشتر برای افراد مبتدی از جمله خودم هست)

جمعه 16 فروردین1392 - 11:53pm
استادیار
استادیار

Robin hood نوشته است:
bantama نوشته است:
من فقط تنها سوال که برام پیش اومده در مورد اجنه اینکه من تا حالا زیاد حفاری کردم خیلی ها رو هم می شناسم که حفاری زیاد انجام دادند و الحمدالله یه چیزیای هم در اوردیم اما با این مقوله اصلان برخورد نداشتیم
حالا سوال من اینه ایا اجنه از ما می ترسند یا این خیلی خواستن مون که کاری به کارمون نداشتند ؟؟؟؟

دوست عزیز، من اطلاعات زیادی در مورد این موضوع ندارم ولی چیزهایی شنیدم با اجازه اساتید میگم درست یا غلط اساتید میتونن نظر بدن:
1- اجنه دو گروه هستند یا کافر و یا مسلمان وبین این دو را نداریم
2- نوع کافرش اگه به انسان برخورد کنه احتمال خیلی زیاد داره که انسان رو بکشه
3- دیدن اجنه بیشتر برای افراد خاص و افرادی که تاریک الصلاه(نماز نمیخوانند) هستند مقدوره
4-موردهایی رو شنیدم از برخورد انسان با حیوانات خاص که حرف میزنند و یا صدایی مثل صدای گوسفند و یا بز که در کوه میومده و هرچی میرفتی به سمتش تمومی نداشته و مواردی مشابه این که طبق گفته بزرگان جن بوده، پس اجنه بیشتر به فرم حیوانات خاصی مثل : الاغ، گوسفند و بز و.. ظاهر میشن

بنظر من اینها همش تخیلات خود آدمه ;)

جمعه 16 فروردین1392 - 11:55pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

آرش نوشته است:
Robin hood نوشته است:
bantama نوشته است:
من فقط تنها سوال که برام پیش اومده در مورد اجنه اینکه من تا حالا زیاد حفاری کردم خیلی ها رو هم می شناسم که حفاری زیاد انجام دادند و الحمدالله یه چیزیای هم در اوردیم اما با این مقوله اصلان برخورد نداشتیم
حالا سوال من اینه ایا اجنه از ما می ترسند یا این خیلی خواستن مون که کاری به کارمون نداشتند ؟؟؟؟

دوست عزیز، من اطلاعات زیادی در مورد این موضوع ندارم ولی چیزهایی شنیدم با اجازه اساتید میگم درست یا غلط اساتید میتونن نظر بدن:
1- اجنه دو گروه هستند یا کافر و یا مسلمان وبین این دو را نداریم
2- نوع کافرش اگه به انسان برخورد کنه احتمال خیلی زیاد داره که انسان رو بکشه
3- دیدن اجنه بیشتر برای افراد خاص و افرادی که تاریک الصلاه(نماز نمیخوانند) هستند مقدوره
4-موردهایی رو شنیدم از برخورد انسان با حیوانات خاص که حرف میزنند و یا صدایی مثل صدای گوسفند و یا بز که در کوه میومده و هرچی میرفتی به سمتش تمومی نداشته و مواردی مشابه این که طبق گفته بزرگان جن بوده، پس اجنه بیشتر به فرم حیوانات خاصی مثل : الاغ، گوسفند و بز و.. ظاهر میشن

دوست عزیز منظورتون وجود خارجی جن هست؟
یا اینکه دیدن جن؟

جمعه 16 فروردین1392 - 11:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
mahdi نوشته است:
جریان بعدی
ما در کل یه جایی زندگی مکنیم که جاتون خالی شخم میزنن مجسمه طلا در میاد.کوزه پر سکه در میاد.یه بار بارون اومده بود روی یه جا رو شسته بود یه انگشتر گرون قیمت گیر یکی افتاد(میلیونی میخوان نمیده) انواع و اقسام کوه هاش به اسم شاه ها و خان ها هستن و در کل فقط منتظر یه فلزیابیم .در تازه ترین مورد یه بچه کوچولوی 3 4 ساله یکی پیدا کرده که در پستهای بعدی جریانشو میگم خیلی جالبه :D

این جریان که میخوام براتون بگم مربوط به موقعی هست که من بچه بودم
یه چشمه داشتیم به اسم چشمه ایکس(بماند چشمه چی) که روش یه نشونهای خاصی داره و به یه شخص مذهبی نسبتش میدادن
خلاصه یه روز یه چوپان میره گلشو اونجا میبره و وقتی میخواد بیاد یکی از گوسفنداش نمیاد
هر چی داد میزنه و سنگ میندازه گوسفنده بلند نمیشه.میره که گوسفند رو بیاره تا میره پیشش گوسفنده که کنار همون چشمه که از داخل سنگ بیرون میومده خوابیده بوده فوری بلند میشه میره.با سم زمین رو کنده بود و یه تیکه نمد بیرون اومده بود.اونم میکنش میبینه یه قابلمه پر نقش و نگار از جنس فکر کنم طلا مالا مال پر از سکه طلا هست(مرد حلالی بود.موقع پیریش خودم دیدمش و باهاش صحبت کردم بنده خدا خیلی زحمت کش بود و بچه دار هم نمیشد.خدا بیامرزتش.حتی یه بار دیگه که با گله بود میبینه یه گنجشک رفت زیر سنگ.سنگ رو که برمیداره میبینه یه کوزه پر از سکه هست.حالا بقیه جریان بالایی که به ما ربط داره)
پدرم وقتی کوچیک بودم همیشه این جریان قابلمه سکه رو برام تعریف میکرد.نگو چی از دست دادیم و خبر نداشتیم.پدرمون داشت توی یکی از استانهای شمالی کار میکرد که یه مهندس صداش میزنه.میگه توی محل زندگی شما چشمه ای به نام چشمه ایکس وجود داره.پدرم میگه آره.میگه بریم سراغش که یه گنجینه بزرگ زیرشه(طرف نسخشو از اون ور کشور داشت!!!) به خاطر این به پدرم میگه چون فامیلیمون با جایی که زندگی میکنیم یکی هست!!!
خلاصه میان که برن سراغ چشمه ایکس وقتی میرسن میبینن کجاست چشمه ایکس!!!!
منفجر شده و زیرش تماما خالی هست و اونطور که نسخه میگفت 3 خمره تقریبا 80 90 کیلیویی طلا زیرش بوده(ای داد من) تازشم نه تله ای داشت و نه به قول دوستان طلسمی. تنها کار یه انفجار بود
تازه به اینجا هم ختم نمیشه.حدود یه سال پیش که من دیگه کاملا تو این کار افتاده بودم جزئیات کامل رو از پدر پرسیدم که معلوم شد یه تپه اونجا بوده و با توجه به نشانهای روش من گفتم که 100% گنجینه دو قسمت شده و قسمت دوم توی تپه جلوش هست و کلی خوشحال شدیم و وقتی رفتم دیدم که چشمتون روز بد نبینه تپه رو زیر و رو کردن و یه اتاق ساروجی هم توی تپه بود :((
دیگه خودتون تصور بکنید که دفینه ای که سربارش یه قابلمه طلای پر از طلا باشه میتونه چقدر باشه
خلاصه دیگه بیشتر از این دل خودم و دوستان رو نسوزونم.هدفم از این داستان این بود که اگه جایی رو پیدا کردید اینقدر دست رو دست نذارید(البته ما اون موقع چه میدونستیم نشانه های دفینه چیه ولی الحمدالله شما الان همه میدونید) و فوری برید سراغش که بعدا مثل ما پشیمون نشید

سلام یه جمله ای هست تو استان ما که می گه اگه تو کل استان 100 تا گنج پیدا بشه 99 تاش مال شهر منه به قل یکی از دوستان په کو

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

شنبه 17 فروردین1392 - 5:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام اقای mahdi
@};- مهم نیست که چقدر منطقه پر بار باشه یا کم بار مهم شانسه که با این تفاصیل نه من دارم نه شما ;) ;) ;)

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

شنبه 17 فروردین1392 - 5:06am
استادیار
استادیار

[
بنظر من اینها همش تخیلات خود آدمه ;)[/quote]

یا اینکه دیدن جن؟[/quote]

منظورم از تخیلات اینه که بعضیها یه حیوان زبون بسته رو با جن اشتباه میگیرن یا یک صدایی میشنون فکر میکنن صدای اجنه هست در حالی که جن واقعی بعضی از همین آدمهایی هستند که ما در اطراف خودمون هر روز می بینیم البته اگر کمی دقت کنیم :D

شنبه 17 فروردین1392 - 6:51am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

bantama نوشته است:
Mahdi نوشته است:
جریان بعدی
ما در کل یه جایی زندگی مکنیم که جاتون خالی شخم میزنن مجسمه طلا در میاد.کوزه پر سکه در میاد.یه بار بارون اومده بود روی یه جا رو شسته بود یه انگشتر گرون قیمت گیر یکی افتاد(میلیونی میخوان نمیده) انواع و اقسام کوه هاش به اسم شاه ها و خان ها هستن و در کل فقط منتظر یه فلزیابیم .در تازه ترین مورد یه بچه کوچولوی 3 4 ساله یکی پیدا کرده که در پستهای بعدی جریانشو میگم خیلی جالبه :D

این جریان که میخوام براتون بگم مربوط به موقعی هست که من بچه بودم
یه چشمه داشتیم به اسم چشمه ایکس(بماند چشمه چی) که روش یه نشونهای خاصی داره و به یه شخص مذهبی نسبتش میدادن
خلاصه یه روز یه چوپان میره گلشو اونجا میبره و وقتی میخواد بیاد یکی از گوسفنداش نمیاد
هر چی داد میزنه و سنگ میندازه گوسفنده بلند نمیشه.میره که گوسفند رو بیاره تا میره پیشش گوسفنده که کنار همون چشمه که از داخل سنگ بیرون میومده خوابیده بوده فوری بلند میشه میره.با سم زمین رو کنده بود و یه تیکه نمد بیرون اومده بود.اونم میکنش میبینه یه قابلمه پر نقش و نگار از جنس فکر کنم طلا مالا مال پر از سکه طلا هست(مرد حلالی بود.موقع پیریش خودم دیدمش و باهاش صحبت کردم بنده خدا خیلی زحمت کش بود و بچه دار هم نمیشد.خدا بیامرزتش.حتی یه بار دیگه که با گله بود میبینه یه گنجشک رفت زیر سنگ.سنگ رو که برمیداره میبینه یه کوزه پر از سکه هست.حالا بقیه جریان بالایی که به ما ربط داره)
پدرم وقتی کوچیک بودم همیشه این جریان قابلمه سکه رو برام تعریف میکرد.نگو چی از دست دادیم و خبر نداشتیم.پدرمون داشت توی یکی از استانهای شمالی کار میکرد که یه مهندس صداش میزنه.میگه توی محل زندگی شما چشمه ای به نام چشمه ایکس وجود داره.پدرم میگه آره.میگه بریم سراغش که یه گنجینه بزرگ زیرشه(طرف نسخشو از اون ور کشور داشت!!!) به خاطر این به پدرم میگه چون فامیلیمون با جایی که زندگی میکنیم یکی هست!!!
خلاصه میان که برن سراغ چشمه ایکس وقتی میرسن میبینن کجاست چشمه ایکس!!!!
منفجر شده و زیرش تماما خالی هست و اونطور که نسخه میگفت 3 خمره تقریبا 80 90 کیلیویی طلا زیرش بوده(ای داد من) تازشم نه تله ای داشت و نه به قول دوستان طلسمی. تنها کار یه انفجار بود
تازه به اینجا هم ختم نمیشه.حدود یه سال پیش که من دیگه کاملا تو این کار افتاده بودم جزئیات کامل رو از پدر پرسیدم که معلوم شد یه تپه اونجا بوده و با توجه به نشانهای روش من گفتم که 100% گنجینه دو قسمت شده و قسمت دوم توی تپه جلوش هست و کلی خوشحال شدیم و وقتی رفتم دیدم که چشمتون روز بد نبینه تپه رو زیر و رو کردن و یه اتاق ساروجی هم توی تپه بود :((
دیگه خودتون تصور بکنید که دفینه ای که سربارش یه قابلمه طلای پر از طلا باشه میتونه چقدر باشه
خلاصه دیگه بیشتر از این دل خودم و دوستان رو نسوزونم.هدفم از این داستان این بود که اگه جایی رو پیدا کردید اینقدر دست رو دست نذارید(البته ما اون موقع چه میدونستیم نشانه های دفینه چیه ولی الحمدالله شما الان همه میدونید) و فوری برید سراغش که بعدا مثل ما پشیمون نشید

سلام یه جمله ای هست تو استان ما که می گه اگه تو کل استان 100 تا گنج پیدا بشه 99 تاش مال شهر منه به قل یکی از دوستان په کو

جملتون خیلی جالب بود داش بانتاما

آخرین بار توسط Mahdi در شنبه 17 فروردین1392 - 11:06am ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

شنبه 17 فروردین1392 - 10:46am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

bantama نوشته است:
سلام اقای mahdi
@};- مهم نیست که چقدر منطقه پر بار باشه یا کم بار مهم شانسه که با این تفاصیل نه من دارم نه شما ;) ;) ;)

سلام
like ++++++++++

شنبه 17 فروردین1392 - 10:47am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

آرش نوشته است:
[

یا اینکه دیدن جن؟[/quote]

منظورم از تخیلات اینه که بعضیها یه حیوان زبون بسته رو با جن اشتباه میگیرن یا یک صدایی میشنون فکر میکنن صدای اجنه هست در حالی که جن واقعی بعضی از همین آدمهایی هستند که ما در اطراف خودمون هر روز می بینیم البته اگر کمی دقت کنیم :D[/quote]

حق با شماست.بعضی ها هستن که از شدت ترس واقعا کارهای عجیب غریبی میکنن و هر چی پیش میاد رو غیر طبیعی میبینن و به دنیای اجنه نسبت میدن
باید به همه چی به چشم منطق (هستی داره رو همین اصل میچرخه) و علوم نگاه کرد.حتی به دین

شنبه 17 فروردین1392 - 10:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahdi خیلی مطالب جالبی نوشتی..حتما ادامه بده..یه حرفی زدی در مورد داشتن همراه که به نظر من از همه چیز مهمتر هست حتی از دستگاهو نسخه :|

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 17 فروردین1392 - 10:56am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure