انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 10:10am

پاسخ به موضوع  [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 15  بعدی
 نکات و داستانهایی عبرت انگیز و آموزنده برای جستجو گران 
نویسنده پیغام
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
سلام
رابین حود جان گفتی ، حالا من هم یک خاطره بگم
کم سن وسال بودم حدود 13 سال رفته بودیم با یکی از دوستان با دوچرخه در یک مکانی برای ماهیگیری ، موقع برگشت هوا تاریک شده بود و ماهم کمی ترس کرده بودیم ، داشتیم ترسان و لرزان با دوچرخه میامدیم که دیدیم صدای ب ب بره گوسفند میاد ، دوستم گفت شنیدم صدای جن توی صحرا اینتوریه ، من رو داری این شکلی شده بودم 8-X بعد من یک مرتبه چشمم خورد به بره و گفتم اینکه بره هستش ، جن کجا بود ، خلاصه دوستم که کلی ترسیده بود گفت نرو طرفش تورو میکشه ، من بسم اله بسم اله گویان رفتم بره رو گرفتم ، بعد دوستم اومد و گفت یکی میگفت اگر جن باشه اگر گوشش رو گاز بگیری غیب میشه ، من هم یک گاز محکم گوش اون بیچاره رو گرفتم :p آنچنان فریادی کشید اون بره بدبخت که دلم براش سوخت ، دوستم گفت یکی دیگه گوشش رو هم گاز بگیر ما هم اونیکی گوش رو گاز گرفتیم و خلاصه حیوان زبون بسته از درد به خودش میپیچید ؛ دیگه مطمئن شده بودیم جن نیست ، بعد بردیمش چندصدمتر جلوتر یک دامداری بود دادیمش اونجا و رفتیم :D

مهدی جان واسه تست همون بسم الله جواب میداد ها!!!
نیاز نبود گوش زبون بسته رو گاز بگیری :D

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 2:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahdi نوشته است:
Robin hood نوشته است:
bantama نوشته است:
با تشکر از دوست عزیزم رابین هود
مورد یک کاملا صحیح هست
نوع دومش هم تا حدی صحیح هست ولی صرفا مرگ نیست و ممکنه ضرر های دیگه هم بهش وارد شه (یه بابایی بود که جنگیر بود و سر به سرشون میذاشت.یکیشون یه سیلی بهش زده بود که تا سه روز تو بیمارستان بیهوش بود.همه میدونن دنیای اجنه اثبات شده هست.ولی همونطور که گفتم این موارد فقط و فقط وقتی اتفاق میوفته که دو طرف خواستار باشن)
مورد سه:دیدن اجنه برای هر کسی مقدوره و تفاوتی بین نمازخوان و کافر و ... نیست.شرط همون خواستار بودن ارتباط هست)
مورد چهار با استناد به صحبتهای استاد ملانصر الدین که میگن:جن منبسط هست و ممکنه ده ها متر طول و عرض داشته باشه
پس وقتی منقبض میشه به راحتی میتونه به هر شکلی در بیاد.حتی انسان!!! این مواردی که میگن انسان سم دار و غیره همش دروغه
بارها و بارها خود شیطان به شکل افراد مختلف ظاهر شده.نمونش طرح به شهادت رساندن پیامبر توسط 40 ضربه شمشیر توی رخت خواب مستقیما توسط شیطان و از دهن خودش که به شکل یک پیرمرد هست(همتون تو کتب درسی خوندید) گفته میشه.در حالی که اون پیرمرد خارج از شهر بوده و بعدا که میاد معلوم میشه چند سال از این شهر دور بوده
و نکته آخر اینکه جنیان به هیچ عنوان نمیتونن به شکا یک انسان مومن در بیان(حالا دین رو نمیدونم ولی فکر کنم منظور داشتن دین هست حالا هر دینی) و فقط میتون به شکل انسانی در بیان که خارج از دین هست(به عبارت خودمونی=کافر)

ممنونم mahdi دوست خوبم کاملا با نظر شما موافقم در مورد 3 هم گفتم افراد خاص منظورم کسانی هستند که توانایی های خاصی رو در علوم غریبه دارن و یا افرادی که با استفاده از این علم و یا شیوه های دیگری میخوان به اجنه دسترس یداشته باشن.
در مورد 4 ام اشکال اجنه منم موافقم داستانی هست طرفای ما که یکی قدیما جنی رو میبینه که بسیار قد بلند بوده و به سمت آسمان میرفته در شکل یک پیرزن با موهای بلند... این بنده خدا هم بیهوش میشه میبرن خونه تا مدتی هزیان میگفته و بیمار بوده :(

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 6:20pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

باتشکر از دوست عزیزم رابین هود به خاطر داستان جالبشون ;)

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 6:45pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
یه نکته رو که می خواستم به دوستان بگم اینکه هر وقت گذرتون به محلی افتاد برای کاوش به همچیز فکر کنید حتی احمقانه ترین چیزها رو هم در موردش فکر کنید چون بعضی وقتا به خاطر عمق زیاد فلزیاب نمی تونه جنس رو بگیره یه تفکر به ظاهر احمقانه شاید بکارتون بیاد
یه جای رفتیم که نشانه زیاد داشت بعضی از دوستان می دونند در کوه جاهی رو درست می کنند که شکارچیان شبها در اونجا بمونند و فردا صبح طلوع خورشید که حیوانات برای اب خوردن میان سر اب اونا رو با تیر بزنند که این مکان ها دید خوبی سر اب ریزگاه های کوهسان داره ما هم یه همچین جای رو پیدا کرده بودیم البته برای شکار نبود مثل اون بود کنارش یه غار کوچیک بود طبق نشانه ها باید می رفتیم داخل غار اما یکی از بچه ها گفت شاید اونا برای مسخره بازی این علامتا رو کشیدند که همه رو منحرف کنند ماهم توجهی بهش نکردیم و کل اون محوطه رو کاوش کردیم هیچی پیدا نکردیم گفتیم حالا ببینیم اون دوستمون چی می گه اونم گفت اگه این سکو در جلو غار بوده و روش می شستند باید کف دره رو بگردیم بهش گفتیم چرا گفت اخه با بار براشون خیلی سخته اینهمه بالا بیاند رفتیم کف دره تو عمق 6الی7 متری به جنس رسیدیم به دوستمون گفتیم از کجا فهمیدی دوستمون گفت به خدا من الکی گفتم همینجوری یه چیزی پروندم
برای همین بیشتر مواقع به کل منطقه یه نگاهی می اندازم هر چیزی شاید احمقانه باشه اما خودش یه دلیل داره
برای همتون ارزوی موفقیت و سربلندی دارم :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

جمعه 15 فروردین1392 - 3:26am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

bantama نوشته است:
یه نکته رو که می خواستم به دوستان بگم اینکه هر وقت گذرتون به محلی افتاد برای کاوش به همچیز فکر کنید حتی احمقانه ترین چیزها رو هم در موردش فکر کنید چون بعضی وقتا به خاطر عمق زیاد فلزیاب نمی تونه جنس رو بگیره یه تفکر به ظاهر احمقانه شاید بکارتون بیاد
یه جای رفتیم که نشانه زیاد داشت بعضی از دوستان می دونند در کوه جاهی رو درست می کنند که شکارچیان شبها در اونجا بمونند و فردا صبح طلوع خورشید که حیوانات برای اب خوردن میان سر اب اونا رو با تیر بزنند که این مکان ها دید خوبی سر اب ریزگاه های کوهسان داره ما هم یه همچین جای رو پیدا کرده بودیم البته برای شکار نبود مثل اون بود کنارش یه غار کوچیک بود طبق نشانه ها باید می رفتیم داخل غار اما یکی از بچه ها گفت شاید اونا برای مسخره بازی این علامتا رو کشیدند که همه رو منحرف کنند ماهم توجهی بهش نکردیم و کل اون محوطه رو کاوش کردیم هیچی پیدا نکردیم گفتیم حالا ببینیم اون دوستمون چی می گه اونم گفت اگه این سکو در جلو غار بوده و روش می شستند باید کف دره رو بگردیم بهش گفتیم چرا گفت اخه با بار براشون خیلی سخته اینهمه بالا بیاند رفتیم کف دره تو عمق 6الی7 متری به جنس رسیدیم به دوستمون گفتیم از کجا فهمیدی دوستمون گفت به خدا من الکی گفتم همینجوری یه چیزی پروندم
برای همین بیشتر مواقع به کل منطقه یه نگاهی می اندازم هر چیزی شاید احمقانه باشه اما خودش یه دلیل داره

با تشکر از دوست عزیزمون
کاملا حق با ایشون هست.بعضی وقتها خیلی خوبه که آدم از تخیلش استفاده کنه و خودش رو به جای مخفی کننده بذاره.
حالا یه جریان دیگه مثل این دوستمون
این تصویر رو توی یکی از انجمنها واسه بررسی گذاشته بودن
با دقت نگاه کنید
چی میبینید؟(بدون اینکه ادامه متن رو بخونید نگاه کنید ببینم چقدر تجربه دارید)

پیوست:
1 (258).jpg

خب حالا تصویر رو 180 درجه بچرخونید و از فاصله ی یکی دو متری کامپیوتر نگاش کنید.
جالب شد درسته.دقیقا سر یک اژدها هست که حتی زبانه آتیش هم از دهنش بیرون زده.و قطعا همون زبانه آتیش ساروج هست و همون راه ورود
حالا نکته قابل توجه اینه که این حکاکی برعکس روی سنگ بوده و یه نکته دیگه اینکه چشم انسان قادره فاصله ها رو تشخیص بده ولی دوربین نه.پس تصویری که با چشم دییده میشه با تصویری که با دوربین دیده میشه بسیار متفاوت هست(منظور دوربین عکاسی هست)
پس وقتی که میخواید یه چیزی رو بررسی کنید علاوه بر اینکه خودتون از نزدیک مشاهده فرمودید یه چند تایی هم عکس از زوایای مختلف ازش بگیرید و تو خونه بررسی کنید.شاید مثل تصویر بالا از چشم دور مونده باشه(خود گیرنده عکس خبر نداشت که چی گرفته و میگفت که یه چشم پیدا کرده!!!)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 16 فروردین1392 - 10:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bantama نوشته است:

جالب بود بانتاما :)

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 16 فروردین1392 - 10:20am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

جریان بعدی

این جریان که میخوام براتون بگم مربوط به موقعی هست که من بچه بودم
یه چشمه داشتیم به اسم چشمه ایکس(بماند چشمه چی) که روش یه نشونهای خاصی داره و به یه شخص مذهبی نسبتش میدادن
خلاصه یه روز یه چوپان میره گلشو اونجا میبره و وقتی میخواد بیاد یکی از گوسفنداش نمیاد
هر چی داد میزنه و سنگ میندازه گوسفنده بلند نمیشه.میره که گوسفند رو بیاره تا میره پیشش گوسفنده که کنار همون چشمه که از داخل سنگ بیرون میومده خوابیده بوده فوری بلند میشه میره.با سم زمین رو کنده بود و یه تیکه نمد بیرون اومده بود.اونم میکنش میبینه یه قابلمه پر نقش و نگار از جنس فکر کنم طلا مالا مال پر از سکه طلا هست(مرد حلالی بود.موقع پیریش خودم دیدمش و باهاش صحبت کردم)
یکی از دوستان داشت توی یکی از استانهای شمالی کار میکرد که یه مهندس صداش میزنه.میگه توی محل زندگی شما چشمه ای به نام چشمه ایکس وجود داره. میگه آره.مهندس میگه بریم سراغش که یه گنجینه بزرگ زیرشه(طرف نسخشو از اون ور کشور داشت!!!)
خلاصه میان که برن سراغ چشمه ایکس وقتی میرسن میبینن کجاست چشمه ایکس!!!!
منفجر شده و زیرش تماما خالی هست و اونطور که نسخه میگفت 3 خمره تقریبا 80 90 کیلیویی طلا زیرش بوده(ای داد من) تازشم نه تله ای داشت و نه به قول دوستان طلسمی. تنها کار یه انفجار بود
تازه به اینجا هم ختم نمیشه.حدود یه سال پیش که من دیگه کاملا تو این کار افتاده بودم جزئیات کامل رو پرسیدم که معلوم شد یه تپه اونجا بوده و با توجه به نشانهای روش من گفتم که 100% گنجینه دو قسمت شده و قسمت دوم توی تپه جلوش هست و کلی خوشحال شدیم و وقتی رفتم دیدم که چشمتون روز بد نبینه تپه رو زیر و رو کردن و یه اتاق ساروجی هم توی تپه بود
دیگه خودتون تصور بکنید که دفینه ای که سربارش یه قابلمه طلای پر از طلا باشه میتونه چقدر باشه
هدفم از این داستان این بود که اگه جایی رو پیدا کردید اینقدر دست رو دست نذارید(البته ما اون موقع چه میدونستیم نشانه های دفینه چیه ولی الحمدالله شما الان همه میدونید) و فوری برید سراغش که بعدا مثل ما پشیمون نشید

جمعه 16 فروردین1392 - 10:55am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

جریان بعدی(همون بچه پست بالا)
همین عید امسال یه بچه 3 4 ساله داشته با همبازیاش دم در حیاط خونشون کنار یه سنگ بازی میکرده(زمانهای قدیم از سنگ برای نمک دادن به گوسفندا استفاده میشده.نه نشونه ای داره و نه کنده کاری.دوستان به همچین چیزهایی هم توجه داشته باشن).همینجور که خاک ها رو این ور اونور میکرده میبینه یه کله آدم بیرون میاد.
فوری میاد خونه میگه مامان یه کله آدم پیدا کردیم.مامانش هم از همه جا بیخبر به قصد اینکه بچه داره دروغ میگه یکی میخوابونه بیخ گوشش
خلاصه بچه میره از توی خونه یه تیشه میاره میبره به کلهه میزنه.(کوزه بود) کوزه هه میشکنه و سکه های توش پخش و پلا میشن.همه بچه کوچولوها با دست دامن جیبو خلاصه هر چی میتونن پر میکنن(مطمئنا تا به حال همچین چیزی به گوشتون نخورده)
و اما قسمت جالب داستان اینجاست.این بچه داستان ظاهرا خیلی شیطون و به قول خودمون بی عار بوده و هر جا میبردنش خونه مردم عید دیدنی شیرینی تا جایی که میتونسته میخورده و بعدش هم که میخواستن بیان جیباش رو پر میکرده =))
مامانش هم همون شب قبل از این جریان جیبهاشو میدوزه :))
اینم بنده خدا فقط دستهاش آزاد بوده و فقط میتونه دو مشت از سکه ها رو بیاره خونه و به مامانش میگه اگه جیبامو نمیدوختی جیبام رو هم پر میکردم :((
خلاصه داستان اینکه اول جیب بچه هاتون رو ندوزید شاید یه روزی به درد خورد
و اینکه بچه ها درسته بچه هستن ولی دروغ های که ما میگیم اونا نمیگن پس حواستون به حرفهاشون باشه

جمعه 16 فروردین1392 - 11:12am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

جریان بعدی (بسیار مهم و نکته دار)
یکی رو میشناسم بنده خدا کشاورزه.این بابا یه تراکتور میاره زمیناش رو شخم بزنه.خلاصه راننده تراکتور داشته شخم میزده که یه هو تیغ شخم زن گیر میکنه به یه کوزه گنده و روی زمین پر میشه از سکه طلا
میرن که جمع کنن که راننده تراکتور بهش میگه بابا نیا الان مردم جمع میشن دورمون.اونم که ساده هست همینجوری با بیخیالی دور زمین میچرخه که کسی شک نکنه.راننده تراکتور نامرد همه سکه ها رو جمع میکنه میبره خونه.این آقا هم میره که سهمش رو بگیره.راننده تراکتور میگه: دیوونه شدی؟ کدوم سکه ها؟(عین همین جمله رو میگه)
دوستان در کل حواستون باشه.از این جریانها و حتی بدتر از این جریانها زیاده.حالا این بنده خدا کشاورز که مال توی زمین خودش پیدا شده و 100% مال خودشه باید چیکارکنه؟
بهش تهمت بزنه؟ بره پیش پلیس؟ گلاویز بشه؟ یکی از اینا رو انجام بده به نظرتون منطقیه؟
نه دیگه.فقط باید بشینه خونه و هی حسرت بخوره که چرا گیر آدم نامرد افتاده.
حالا این جریان اتفاقی پیش اومده ولی شما که میخواید جست و جو کنید در انتخاب همراه نهایت دقت رو به خرج بدید.این امر به نظرم خیلی مهمه.البته در نظر داشته باشید که هیچ وقت تنهایی سراغ چیزی نرید و حداقل یه همراه داشته باشید.حتی اگه همراه ندونه واسه چی اومده(این نظر شخصی منه)
منتظر نظرات دوستان هستیم

جمعه 16 فروردین1392 - 11:24am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: azarbayjan
به به

ماشالله دوست عزیز دست به قلمت خیلی خوبه

ولی فقط آدم حرص میخوره وقتی این حرفا رو مشنوه :))

جمعه 16 فروردین1392 - 9:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure