انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:09am

پاسخ به موضوع  [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15  بعدی
 نکات و داستانهایی عبرت انگیز و آموزنده برای جستجو گران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
یه جریان دیگه که من به چشم دیدم
یه کسی رو که دستگاه داره رو می بری تو یه منطقه که مطمئنی صد در صد بار داره طرف یه جا رو دستگاهش می زنه خم به ابرو نمیاره و بعد یه 3 متر جلو تر رو می گه که نقطه اصلی شما هم هی می کنی 3 متر می کنی 4 متر می کنی طرف هم می گه که طلسم داره هر کی رو هم میاری نمیشه بیخیال میشی یه چند هفته بعد می ری سر زمین می بینی 3 متر قبل تر رو کنند و بار رو بردند اخ چه دردی داره اون موقع کارد بزنی خونش درنمیاد

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 3:39am
مدیر کل
مدیر کل

bina نوشته است:
سلام دوستان
mahdi عزیز مطالب جالبی عنوان کردین ممنونم.
در مورد مباحث بالا و بحث اجنه موردی باید عرض کنم.
کلیه موجودات عالم دارای علایقی هستند(به غیر از مجردات) که از جمله آنها میشه به جن اشاره کرد.
در مورد دفاینی که چه بصورت اختیاری و آگاهانه و چه بصورت اتفاقی در جایی مدفون یا مخفی میشوند با گذشت یکصد سال بعضی موجودات از جمله اجنه نسبت به آنها احساس مالکیت پیدا میکنند و در صورتیکه فرد یا افرادی بخوان اونو تصاحب کنن این اجنه ممانعت کرده و به هر نحو ممکن آنها را دور میکنند(بارها تجربه شده)
بنابراین روشهایی برای مقابله با این موضوع وجود داره که در صورت نیاز بمرور اشاره خواهم کرد%
موفق باشین

داره جالب میشه ادامه بدین لطفا

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 5:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
من فقط تنها سوال که برام پیش اومده در مورد اجنه اینکه من تا حالا زیاد حفاری کردم خیلی ها رو هم می شناسم که حفاری زیاد انجام دادند و الحمدالله یه چیزیای هم در اوردیم اما با این مقوله اصلان برخورد نداشتیم
حالا سوال من اینه ایا اجنه از ما می ترسند یا این خیلی خواستن مون که کاری به کارمون نداشتند ؟؟؟؟

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 5:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bantama نوشته است:
من فقط تنها سوال که برام پیش اومده در مورد اجنه اینکه من تا حالا زیاد حفاری کردم خیلی ها رو هم می شناسم که حفاری زیاد انجام دادند و الحمدالله یه چیزیای هم در اوردیم اما با این مقوله اصلان برخورد نداشتیم
حالا سوال من اینه ایا اجنه از ما می ترسند یا این خیلی خواستن مون که کاری به کارمون نداشتند ؟؟؟؟

دوست عزیز، من اطلاعات زیادی در مورد این موضوع ندارم ولی چیزهایی شنیدم با اجازه اساتید میگم درست یا غلط اساتید میتونن نظر بدن:
1- اجنه دو گروه هستند یا کافر و یا مسلمان وبین این دو را نداریم
2- نوع کافرش اگه به انسان برخورد کنه احتمال خیلی زیاد داره که انسان رو بکشه
3- دیدن اجنه بیشتر برای افراد خاص و افرادی که تاریک الصلاه(نماز نمیخوانند) هستند مقدوره
4-موردهایی رو شنیدم از برخورد انسان با حیوانات خاص که حرف میزنند و یا صدایی مثل صدای گوسفند و یا بز که در کوه میومده و هرچی میرفتی به سمتش تمومی نداشته و مواردی مشابه این که طبق گفته بزرگان جن بوده، پس اجنه بیشتر به فرم حیوانات خاصی مثل : الاغ، گوسفند و بز و.. ظاهر میشن

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 8:22am
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام
رابین حود جان گفتی ، حالا من هم یک خاطره بگم
کم سن وسال بودم حدود 13 سال رفته بودیم با یکی از دوستان با دوچرخه در یک مکانی برای ماهیگیری ، موقع برگشت هوا تاریک شده بود و ماهم کمی ترس کرده بودیم ، داشتیم ترسان و لرزان با دوچرخه میامدیم که دیدیم صدای ب ب بره گوسفند میاد ، دوستم گفت شنیدم صدای جن توی صحرا اینتوریه ، من رو داری این شکلی شده بودم 8-X بعد من یک مرتبه چشمم خورد به بره و گفتم اینکه بره هستش ، جن کجا بود ، خلاصه دوستم که کلی ترسیده بود گفت نرو طرفش تورو میکشه ، من بسم اله بسم اله گویان رفتم بره رو گرفتم ، بعد دوستم اومد و گفت یکی میگفت اگر جن باشه اگر گوشش رو گاز بگیری غیب میشه ، من هم یک گاز محکم گوش اون بیچاره رو گرفتم :p آنچنان فریادی کشید اون بره بدبخت که دلم براش سوخت ، دوستم گفت یکی دیگه گوشش رو هم گاز بگیر ما هم اونیکی گوش رو گاز گرفتیم و خلاصه حیوان زبون بسته از درد به خودش میپیچید ؛ دیگه مطمئن شده بودیم جن نیست ، بعد بردیمش چندصدمتر جلوتر یک دامداری بود دادیمش اونجا و رفتیم :D

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 11:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
سلام
رابین حود جان گفتی ، حالا من هم یک خاطره بگم
کم سن وسال بودم حدود 13 سال رفته بودیم با یکی از دوستان با دوچرخه در یک مکانی برای ماهیگیری ، موقع برگشت هوا تاریک شده بود و ماهم کمی ترس کرده بودیم ، داشتیم ترسان و لرزان با دوچرخه میامدیم که دیدیم صدای ب ب بره گوسفند میاد ، دوستم گفت شنیدم صدای جن توی صحرا اینتوریه ، من رو داری این شکلی شده بودم 8-X بعد من یک مرتبه چشمم خورد به بره و گفتم اینکه بره هستش ، جن کجا بود ، خلاصه دوستم که کلی ترسیده بود گفت نرو طرفش تورو میکشه ، من بسم اله بسم اله گویان رفتم بره رو گرفتم ، بعد دوستم اومد و گفت یکی میگفت اگر جن باشه اگر گوشش رو گاز بگیری غیب میشه ، من هم یک گاز محکم گوش اون بیچاره رو گرفتم :p آنچنان فریادی کشید اون بره بدبخت که دلم براش سوخت ، دوستم گفت یکی دیگه گوشش رو هم گاز بگیر ما هم اونیکی گوش رو گاز گرفتیم و خلاصه حیوان زبون بسته از درد به خودش میپیچید ؛ دیگه مطمئن شده بودیم جن نیست ، بعد بردیمش چندصدمتر جلوتر یک دامداری بود دادیمش اونجا و رفتیم :D

مهدی جان معمولا جن فرصت نمیده که کسی بهش برسه ...یعنی فقط صدای بره میاد ولی خبری از خودش نیست هرچی تند تر میری ولی صدا دور میشه ~X( حالا به این باشه که گوششم گاز بگیرن بهر حال فکر میکنم هم شما شانس :D آوردین هم اون بره زبون بسته =))

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 11:52am
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
دوست خوبم نظر زیبای شما هم کم از کارشناسی نداشت و مسائل خوبی رو مطرح کردید که بسیار ارزنده بوده ، یاعلی مدد

تشکر مهدی جان
وظیفه بود :)

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 1:23pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام مجدد
البته دوستان فراموش کردم بگم که مسائل مربوط به دفبنه و عوامل غیر مادی خیلی بیشتر و پیچیده تر هست .
لذا چون بحث اجنه پیش آمد من فقط به اجنه اشاره کردم.
موفق باشین

با تشکر از دوست عزیزمون بینا جان
والا بنده در کل خیلی به این مبحث علاقه مند بودم و کلی تحقیقات داشتم
جریانهای زیادی رو هم شنیدم که واقعا باورش مشکله و از منطق به دور هست.تا جایی که یادم هست فکر کنم اعتقاد به طلسم و جادوگری جزو گناهان کبیره باشه.
تا به حال هیچ گنج عظیمی که اجنه از اون محافظت کنن و یا اینکه طلسم روش باشه مشاهده نشده.نمونش بزرگترین گنجینه ایران و یکی از 6 گنجینه بزرگ جهان که توی غار کلماکره استان لرستان پیدا شد(سرچ کنید جالبه) .نه طلسم داشت و نه حتی تله فیزیکی براش کار شده بود.فقط استتار شده بود و نگهبان داشت که تا آخر عمرشون از اون نگه داری کرده بودن و به علت پیری همونجا مرده بودن (چقدر با معرفت بودن ) و بعد از اون غار تا سال 1368 به امون خدا بود تا اینکه یه نفر اونو پیدا کرد و ...
چرا همش طلسم باید رو گنجی باشه که ارزش خیلی بالایی نداشته باشه؟
خلاصه بگم که تمامی گنجهای مدفون شده متعلق به کسی هست که اونو پیدا کنه البته اگه توی زمین کسی نباشه (این نظر و گفته من نیست بلکه دین میگه)
خودم شنیده بودم که میگن بعد از 100 سال اجنه گنج مدفون شده رو مال خودشون میدونن.اگه اینطوری باشه پس بسم الله چی میشه؟ اول کار بسم الله بگید خدایی نکرده مشکلی پیش اومد من مسوولیت گردن میگیرم(مبحث اجنه هست و از تله ها جداست)
بعضی چیزها هستن که بیشتر به خیال شباهت دارن.نمونش وقتی که چند نفر پول از توی غار برمیدارن و درش بسته میشه و یا قبر بان انوشیروان که وقتی انگشتر رو از جنازه ش برمبداره در به روشون باز نمیشه(حالا اگه دوستان خواستن جریانهاش رو توضیح میدم)
اینا رو همه به چشم طلسم میبینن در حالی که این تکنولوژی اون دوران هست.اون موقع که برق نبوده(البته میگن توی یکی از استانهای ایران باطری اسیدی چند هزار ساله کشف شده که باهاش طلاکاری میکردن دقیقا مثل برقکافت امروزی) یا اگه هم برق بوده مورد استفادش رو نمیدونستن
تکنولوژی تماما بر روی مکانیک و مواد شیمیایی بوده که اگه هم در نظر بگیرید میتونید یه ارتباطی بین این دو و تمام جریان هایی که به طلسم مربوط میشن رو توجیه کنید.نمونش ماده ای که مارها رو به خودش جذب میکنه و باعث عصبانی شدنشون میشه (فیلم مارها در هواپیما رو که دیدید؟ کاملا توضیح داد)
از دست دادن اکسیژن و آب بدن به شدت باعث ایجاد توهم میشه.به خوابی بیشتر از 3 روز آدم رو به سمت تخیلیات و به قولی دیدن از ما بهترون میبره.به نظرم مهمترین عامل ترس هست.نمونش وقتی آدم تنهایی راه میره همش فکر میکنه یکی پشت سرش هست(اگه دروغ میگم بگید) دیگه وای به حال کسی که داره شب ساعت 2 قبر میشکافه و جنازه بیرون میاره.یه کرم ببینه یا یه ماری چیزی(جونور بیچاره حتی روحش خبر نداره هاا) دیگه واویلا
تماما پایه علمی داره.
والا من دادستانهای زیادی شنیدم ولی تا به حال از افراد باتجربه و به قولی اینکاره ها چیزی نشنیدم و همه ردش میکنن

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 2:07pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

bantama نوشته است:

دقیقا دوست عزیز مورد اول هست.اجنه بسیار از عواقب ارتباط با انسان میترسن و بسیار منع شدن که با انسان ارتباط برقرار کنن.
دوستان در دنیای اونا هم مثل دنیای ما قانون هست.شاه هست.رهبر هست.قوی و ضعیف هست.
طبق مطالعات خودم(اگه درس باشه) اگر فردی از اجنه با انسان بدون اجازه انان ارتباط برقرار کنه انواعی از مجازات از جمله زندانی شدن - شکنجه - شلاق و ...
نصیبش میشه و اگه تکرار کنه مجازاتش مرگ هست (من چه میدونم دیگه - به روش خودشون دقیق مثل ما :D )
در کل ارتباط دو طرفه بین انان و جن بسیار منع شده چون برای همدیگه بسیار مضر هستم و به هم صدمه وارد میکنن.این ارتباط حتی بیشتر برای اجنه منع شده و حق ندارن جایی که انسان هست و حتی رفت و امد میکنه باشن
در نتیجه اگه خودتون خواستار ارتباط نبودین یه بسم الله بگید و حفاری رو شروع کنید و جای ما رو هم خالی بذارید
به امید خدا که نتیجه میگیرید

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 2:16pm
استاد سخت افزار
استاد سخت افزار
آواتار کاربر

Robin hood نوشته است:
bantama نوشته است:

دوست عزیز، من اطلاعات زیادی در مورد این موضوع ندارم ولی چیزهایی شنیدم با اجازه اساتید میگم درست یا غلط اساتید میتونن نظر بدن:
1- اجنه دو گروه هستند یا کافر و یا مسلمان وبین این دو را نداریم
2- نوع کافرش اگه به انسان برخورد کنه احتمال خیلی زیاد داره که انسان رو بکشه
3- دیدن اجنه بیشتر برای افراد خاص و افرادی که تاریک الصلاه(نماز نمیخوانند) هستند مقدوره
4-موردهایی رو شنیدم از برخورد انسان با حیوانات خاص که حرف میزنند و یا صدایی مثل صدای گوسفند و یا بز که در کوه میومده و هرچی میرفتی به سمتش تمومی نداشته و مواردی مشابه این که طبق گفته بزرگان جن بوده، پس اجنه بیشتر به فرم حیوانات خاصی مثل : الاغ، گوسفند و بز و.. ظاهر میشن

با تشکر از دوست عزیزم رابین هود
مورد یک کاملا صحیح هست
نوع دومش هم تا حدی صحیح هست ولی صرفا مرگ نیست و ممکنه ضرر های دیگه هم بهش وارد شه (یه بابایی بود که جنگیر بود و سر به سرشون میذاشت.یکیشون یه سیلی بهش زده بود که تا سه روز تو بیمارستان بیهوش بود.همه میدونن دنیای اجنه اثبات شده هست.ولی همونطور که گفتم این موارد فقط و فقط وقتی اتفاق میوفته که دو طرف خواستار باشن)
مورد سه:دیدن اجنه برای هر کسی مقدوره و تفاوتی بین نمازخوان و کافر و ... نیست.شرط همون خواستار بودن ارتباط هست)
مورد چهار با استناد به صحبتهای استاد ملانصر الدین که میگن:جن منبسط هست و ممکنه ده ها متر طول و عرض داشته باشه
پس وقتی منقبض میشه به راحتی میتونه به هر شکلی در بیاد.حتی انسان!!! این مواردی که میگن انسان سم دار و غیره همش دروغه
بارها و بارها خود شیطان به شکل افراد مختلف ظاهر شده.نمونش طرح به شهادت رساندن پیامبر توسط 40 ضربه شمشیر توی رخت خواب مستقیما توسط شیطان و از دهن خودش که به شکل یک پیرمرد هست(همتون تو کتب درسی خوندید) گفته میشه.در حالی که اون پیرمرد خارج از شهر بوده و بعدا که میاد معلوم میشه چند سال از این شهر دور بوده
و نکته آخر اینکه جنیان به هیچ عنوان نمیتونن به شکا یک انسان مومن در بیان(حالا دین رو نمیدونم ولی فکر کنم منظور داشتن دین هست حالا هر دینی) و فقط میتون به شکل انسانی در بیان که خارج از دین هست(به عبارت خودمونی=کافر)

پنج شنبه 15 فروردین1392 - 2:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure