انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 4:37pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 41 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 سریالهای ترکیه ای 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRIB
Ⓜ سریال‌های ترکیه‌ای:

1- ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺳﺮﯾﺎﻟﻬﺎ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻋﺎﺩﯼ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﻣﺮﺗﮑﺐ ﻗﺘﻞ ﯾﺎ ﺗﺠﺎﻭﺯ ﺑﻪ ﺩیگرﺍﻥ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ.

2- ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺳﺮﯾﺎﻟﻬﺎ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﯾﮏ ﺯﻥ ﻣﺘﺎﻫﻞ ﺍﺯ ﻣﺮﺩ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺣﺎﻣﻠﻪ ﺍﺳﺖ!

3- ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺳﺮﯾﺎﻟﻬﺎ ﺍﮐﺜﺮﺍً ﻋﺪﻩﺍﯼ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺷﯿﺎﺩﯼ، ﺍﺧﺎﺫﯼ، ﺗﺠﺎﻭﺯ، ﻗﺘﻞ ﻭ ﯾﺎﻏﯽﮔﺮﯼ ﻫﺴﺘﻨﺪ!

4- ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺳﺮﯾﺎﻟﻬﺎ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﯾﮏ ﮐﻮﺩﮎ ﺣﺮﺍﻣﺰﺍﺩﻩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﭘﺪﺭ ﻭﺍﻗﻌﯿﺶ ﻣﺸﺨﺺ ﻧﯿﺴﺖ!

5- ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺳﺮﯾﺎﻟﻬﺎ ﻫﻤﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﯿﮕ‌ﻮﯾﻨﺪ ﻭ ﮐﻤﺘﺮ ﻓﺮﺩﯼ ﺭﺍ ﻣﯿﺘﻮﺍﻥ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﯾﮏ ﮐﻼﻡ ﺳﺨﻦ ﺭﺍﺳﺖ ﺑﮕﻮﯾﺪ!

ߓ̠ﺑﯽﺩﻟﯿﻞ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺸﻮﺭﯼ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺗﺮﮐﯿﻪ ﻧﻨﮕﯿﻦﺗﺮﯾﻦ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﻣﻠﺖﻫﺎﯼ ﺟﻬﺎﻥ ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﮔﺎﺭ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ:

1- ﻗﺘﻞﻋﺎﻡ 1 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﯾﻮﻧﺎﻧﯽ.
2- ﻗﺘﻞﻋﺎﻡ 1.5 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺍﺭﻣﻨﯽ.
3- ﻗﺘﻞﻋﺎﻡ ﺁﺷﻮﺭﯾﺎﻥ.
4- ﻗﺘﻞﻋﺎﻡ ﮐﺮﺩﻫﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﺗﺒﺎﺭ.
5- ﻗﺘﻞﻋﺎﻡ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ 40 ﻫﺰﺍﺭ ﺷﯿﻌﻪ ﻋﻠﻮﯼ.
6- ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺍﺯ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺖﻫﺎﯼ ﺩﺍﻋﺶ ﻭ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺩﺭ ﻣﺮﮒ 200 ﻫﺰﺍﺭ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪ ﺳﻮﺭﯾﻪﺍﯼ ﻭ ...
ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺨﺸﯽ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺳﺮﺍﺳﺮ ﻗﺘﻞ، ﻏﺎﺭﺕ، ﺟﻨﺎﯾﺖ ﺍﯾﻦ ﮐﺸﻮﺭ و حکومت عثمانی ﺍﺳﺖ.

ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﻭ ﮐﻮﺩﮐﺎﻧﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﻌﺮﺽﺗﻤﺎﺷﺎﯼ ﺍﯾﻦ سریال‌های ﻏﯿﺮﺍﺧﻼﻗﯽ ﻭ ﻏﯿﺮﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﺪﻫﯿﺪ ﺯﻳﺮﺍ ﺩﺭ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﺪﺕ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺪ اثرات ویرانگرانه‌ای بر اخلاق خانواده داشته باشد.

تامیتوانید انتشار دهید بلکه کمی جلوی خشکاندن ریشه اخلاق در جامعه گرفته شود.

واقعیت چیست؟؟؟

چرا در مجموعه‌های مختلف سریالهای شبکه از اسامی ائمه و خاندان مطهره شان استفاده میشه
چرا نام دختری که مورد تجاوز چند مرد بی‌بند و بار قرار گرفته را فاطمه میگذارند
(سریال فاطما گل)

چرا نام مردی بوالهوس که با طنازی زنی هلندی خانواده‌اش را رها نموده و همخوابه زنی قبل از ازدواج شده و در زمان افسردگی میخوارگی میکنه را علی میگذارند ولی نام کودک معصوم را عثمان میگذارند
(سریال روزی روزگاری)

و یا نام دختر هرزه را زینب میگذارند و........
همین سریالی که داره پخش میشه پلیس خوبه (عمر) وپلیس بده(حسین آقا و علی) نام دارند.

به راستی واقعیت چیست؟

آیا در کشور سازنده این سریالها (ترکیه) که سنی مذهب می‌باشند این نامها از میان هزاران نام ترکی برای شخصیتهای اصلی سریال در نظر گرفته شده،
اون هم در کشوری که سعی میکنه از جامعه اسلامی بسوی فرهنگ غربی سوق پیدا کنه.
و یا این اسامی در واحد دوبله شبکه GEM برای بازیگران در نظر گرفته شده؟

چرا نامهای دیگری در نظر گرفته نمیشه؟

چرا نام ائمه و یا خاندان مطهرشان در نامگذاری شخصیتهای داستان در نظر گرفته میشه؟

واقعیت چیست ؟

به اندازه ارادتت به خاندان مولا علی(ع) و رسول بزرگوار اسلام کپی کن .
ﻟﺮﻩ ﺷﻬﻴﺪ ﻣﻴﺸﻪ ﻣﻴﺮﻥ ﺑﺎ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﺵ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻛﻨﻦ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺑﻪ ﺯﻧﺶ ﻣﻴﮕﻦ ﻳﻪ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺑﮕﻮ ﻣﻴﮕﻪ ﺭﻭﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ ﻧﺮﻭ ﮔﻔﺖ
ﻣﻦ ﻧﺮﻡ ﺧﺎﮐﻢ ﻏﺼﺐ ﻣﻴﺸﻪ .
ﺍﮔﺮ ﺑﺮ ﮐﻒ ﭘﻮﺗﻴﻦ ﺩﺷﻤﻦ ﺫﺭﻩ ﺍﻱ ﺍﺯ ﺧﺎﮎ ﻭﻃﻨﻢ ﭼﺴﺒﻴﺪﻩ ﺑﺎﺷﺪ ﺁﻥ ﺭﺍ
ﺑﺎﺧﻮﻥ ﻣﻴﺸﻮﻳﻢ .
ﺁﺭﻩ ﺭﻓﻴﻖ ﺟﮏ ﻧﺒﻮﺩ ﺣﻘﻴﻘﺘﻪ .
ﺳﺮﺩﺍﺭ ﺷﻬﻴﺪ ﺑﺮﻭﺟﺮﺩﻯ

ﺩﺭ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﻧﻘﺎﻁ ﺍﺭﻭﭘﺎ ﻭ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺑﻪ ﺯﻭﺟﻬﺎﯼ ﻫﻤﺠﻨﺲ ﻭﺍﻡ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ
ﻣﯽ ﺩﻫﻨﺪ ﺍﻧﻮﻗﺖ ﺻﻬﯿﻮﻧﯿﺴﺘﻬﺎ ﺟﮑﺶ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻃﻨﺎﻥ ﭘﺎﮎ ﻗﺰﻭﯾﻨﯽ
ﻣﯿﺴﺎﺯﻧﺪ ..
ﻣﺠﺘﻬﺪﯾﻦ ﺩﺍﻋﺶ ﻭ ﻋﺮﺑﺴﺘﺎﻥ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺣﻼﻟﻬﺎ ﺭﺍ ﺣﺮﺍﻡ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﻭﻟﯽ
ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺖ ﻫﺎﯼ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺟﮑﺶ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﺖ ﺍﻟﻠﻪ ﻣﮑﺎﺭﻡ ﻣﯿﺴﺎﺯﻧﺪ ...
ﻭﻫﺎﺑﯽ ﻫﺎﯼ ﺳﻌﻮﺩﯼ ﺯﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﻬﺎﺩ ﻧﮑﺎﺡ ﺭﻭﺯﺍﻧﻪ ﺑﻪ ﻋﻘﺪ 10
ﻣﺮﺩ ﺩﺭ ﻣﯿﺂﻭﺭﻧﺪ ﻭ ﺩﺳﺘﻪ ﺟﻤﻌﯽ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﻭ ﻏﺮﺑﯿﻬﺎ
ﻓﯿﻠﻢ ﻫﻤﺨﻮﺍﺑﯽ ﺧﻮﺩ ﺑﺎ ﻣﺎﺩﺭ ﻭ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﻭ ﭘﺪﺭﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ
ﻣﻨﺘﺸﺮ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﻭﻟﯽ ﺟﻮﮐﻬﺎﯼ ﺑﯽ ﻧﺎﻣﻮﺳﯽ ﻧﺼﯿﺐ ﻣﺮﺩﻡ ﭘﺎﮎ ﺷﻤﺎﻝ
ﮐﺸﻮﺭﻡ ﻣﯿﺸﻮﺩ
ﮐﺸﯿﺶ ﻫﺎﯼ ﻣﺴﯿﺤﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻋﺘﺮﺍﻑ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻩ ﻭ ﭘﺎﮎ ﺷﺪﻥ ﭘﻮﻝ
ﻣﯿﮕﯿﺮﻧﺪ ﻭ ﺟﮏ ﺍﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻋﻠﻤﺎﯼ ﺷﯿﻌﻪ ﻣﯽ ﺳﺎﺯﻧﺪ ...
ﺟﻬﺎﻧﮕﺸﺎﯾﺎﻥ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﺭﺯﻭﯼ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻟﺮﺳﺘﺎﻥ ﻭ ﺩﯾﺪﻥ ﺍﯾﻦ
ﺳﺮﺯﻣﯿﻦ ﺑﮑﺮ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﺍﺯ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﺑﻮﯾﯽ ﻧﺒﺮﺩﻧﺪ ﺣﺎﻝ ﺟﮏ ﺑﯽ
ﻓﺮﻫﻨﮕﯿﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻃﻨﺎﻥ ﻟﺮ ﻣﯿﺴﺎﺯﻧﺪ ...

ߔƙś̘ام همه ما یه کار خیلی بزرگ بکنیم ، یه کاری که صداش بپیچه ، کاری نداره کافیه یه ذره همت بکنیم ، از همین لحظه ،

ߓ♅یخوایم تمام این جوک هایی که با این هزینه های هنگفت و این همه تشکیلات و با اون همه هدف مخرب ، سوی سرزمین پارسی ما روانه میشه تا خودمون تخریب فرهنگ و هویت خودمون رو اشتراک بذاریم و لایک کنیم ،ߑ͊
اسمߑȠترک و لر و کرد و رشتی و قزوینی و .... از توشون برداریم و
بجاش بذاریم ،

===> یه وهابی <===

انقد این〰〰〰
==> یه اسراءیلیه <==
رو به اشتراک بذاریم که مثل بمب تو دنیاߌΠصدا کنه

و تو همین BBC و CNN تا یه ماهه دیگه ازش خبر بذارن ، یعنی انقد این متن رو نشر بدیم و تمووووم فضای مجازی رو پر کنیم

تامجبور بشن پوشش خبری بدنش و بفهمن که ایران و ایرانی ، 7000ساله ، شوخی نیست.

بیش از 7000سال ، پای هر متجاوزی رو به خاک و عقاید و فرهنگ قطع کرده و مشت محکمی به دهانشون زده ߑʊ

این کار بزرگ امروز من و تویه هموطن پارسی 

شنبه 2 آبان1394 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما جناب یاسین گرامی @};-
من با بعضی نظرات شما موافقم ولی با برخی هم مخالف:
1- شما در مورد ندیدن سریالهای ترکیه ای گوشزد کردین که این از نظر من هم کاملا بجاست چون محتوای فرهنگی پوچی دارند هر چند که معضلات و نکات اجتماعی را نشان میدهند که همواره از دید همگان مخفی نگاه داشته میشوند ولی با اینحال من هم نمیپسندم چون بجای آنکه شادی و نشاط آور باشند و مردم عزیزمان را از این وضع افسردگی مزمن که سالیانیست گریبانگیرش شده اند خارج کنند برخلاف آن بیشتر به حزن و اندوهشان دامن میزنند.
2-در مورد قتل عامها سخنی نمیگویم ولی فکر میکنم در بیشترشان اغراق فرمودید. در ضمن این نوع قتل عامها در خیلی از سرزمینها در گذشته اتفاق افتاده مثلا همین 1400 سال پیش یه عده ای با بهانه آوردن دین و فرهنگ جدید یکتا پرستی به همین سرزمین پارسی که شما هم با شکوه از آن نام بردین(خودشون بیش از 1000 سال پیشینه یکتا پرستی داشتن)ولی در عمل برای غارت ثروتشان با قتل عام اجدادتان و تجاوز به زنان و دختران و زور شمشیر فرهنگشان را مستولی کردند(ارجاع شود به تاریخ)و متاسفانه الان شما دارید با تعصب از همین فرهنگ متهاجم دفاع میکنید چه بسا اگر در همان زمان صلیبیون به این سرزمین میتاختند و در نهایت با فتح سرزمین پارس و با 200 سال حکومت زور فرهنگ مسیحیت را بر اجداد ما مستولی میکردند، الان شما هم با تعصب از مسیحیت دفاع میکردید و اسرائیلیان را دوست و برادر خود میدانستید و فقط بر زبانتان نام پارس را میراندید ولی در قلبتان چیزی از فرهنگ و آیین یکتا پرستی پارسی وجود نداشت.
3-اما اینکه میفرمایید چرا در سریالهای تلوزیونی شان اسامی کاراکترهای خوب به نام مثلا عمر یا عثمان و... میباشد ولی کاراکترهای منفی تماما اسامی ائمه را دارند، باید بگویم ایا شما همانطور که در این اسامی با تیز بینی در یک کشور بیگانه دقت میکنید آیا با همین تیز بینی در همین سرزمین پارسی که نام برده اید هم دقت میکنید که ببینید چگونه اسامی و نامهای زیبا و پراوازه همین سرزمین که اکثرا هم اسطوره ای میباشند مانند (هوشنگ ، جمشید، شاهپور ، بیژن و غیره )در سریالها و فیلمهای سینمایی به کاراکترهای منفی تعلق میگیرد و تمامی کاراکترهای خوب و مثبت اسامی بیگانه ای دارند که در حال حاضر برای ما مقدس شده اند؟
4-اینکه شما از با غیرت بودن آن دلیر مرد لر برای دفاع از سرزمین و وطن خویش فرمودید بسیار بجا و شایسته است ولی مطمعنا تمامی اقوام ایرانی اعم از کرد و لر و بلوچ و آذری و فارسی و ... که در جنگ علیه بیگانه حضور داشتند و خودم شخصا شاهدش بودم و دوشادوش در کنارشان جنگیدم و متاسفانه بسیاری از آنان در کنارم جانشان را فدای غیرت و سرزمینشان کردند، همگی به یک اندازه عاشق سرزمین و خاکشان بوده و هستند.
5-با نظر شما در باره جک و لطیفه ساختن برای تمامی اقوام ایرانی موافقم و این کاملا کاری ناشایست و نادرست و تفرقه انگیز است ولی اینکه مسئله قزوین را به اسرائیل و صهیونیست ربط میدهید کاملا بیربط است. در مورد حلال و حرام کردن نیز وقتی در این دین و فرهنگ بطور کلی، هر کسی به عنوان مجتهد در تمامی نقاط زمین توانایی این را داشته باشد در هر لحظه که خود صلاح بداند و بدون رعایت قوانین بین المللی حکم و فتوایی صادر کند همین آش شل قلم کاری میشود که در جهان داریم مشاهده میکنیم.در مورد کشیشها مسیحی و علمای اسلامی و یا یهودی فرق نمیکند ، چون ریشه همه آنها بنام ادیان ابراهیمی است پس زیاد تفاوتی در کلیات عملکردشان نمیباشد.
در آخر باید عرض کنم دوست گرامی یاسین عزیز اگر میخواهید صدای فرهنگ 7000 ساله و شایدم بیشتر پارسی و ایرانی در BBC و CNN که هیچ بلکه درسراسر دنیا طنین انداز بشود باید اول از خودت شروع کنی چون این خودت هستی که در درجه اول دین و آیین و فرهنگ اصیل ایرانی و پارسی را دور انداخته ای و بجایش از فرهنگ بیگانه ای که با زور و تجاوز وارد این سرزمین شده و به اجداد ما تحمیل گشته دفاع میکنی و تا زمانی که شما و امثال شما در این سرزمین به اصل خودشان برنگردند هیچگاه این سرزمین روی خوش بخود نخواهد دید.
هر کسی کو دور ماند از اصل خویش.......................باز جوید روزگار وصل خویش
ایدون باد @};-

شنبه 2 آبان1394 - 10:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:ymapplause: :-BD @};-

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

یکشنبه 2 آبان1394 - 12:13am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

افرین بر کوروش عزیز

در ضمن اگه مردم ما به این شبکه ها نگاه کنند خیلی بهتر از اینه که برن سراغ شبکه هایی مثل فارسی 1 و gem

صداقت اولین فصل از کتاب خرد است

یکشنبه 2 آبان1394 - 1:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شیری که خوردی حلالت اقا یاسین با غیرت خدایش همه حرفها رو یک جا زدی شاید کمتری کسی به این چیزا اهمیت بده وبیشتر به جنبه تفریح ووقت پر کردن فیلمای اونا رو ببینن اما شما چیزی رو دیدی که خیلیا میبینن و به راحتی از کنارش رد میشن. :ymapplause:

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

یکشنبه 3 آبان1394 - 12:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنده نیز تمام و کمال مدافع و طرف اشارات آقا یاسین هستم. \M/ درود به شرفت. :ymapplause: :ymapplause:

یکشنبه 3 آبان1394 - 8:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اونا برنامه هاشون برای مردم خودشون خودشون میسازن نه مردم کشور ما. چه کاری ما بریم تو کار کشورهای دیگه دخالت کنیم
ضمنا شبکه های خوب هم دارند حتی چندین سریال ایرانی هم تا حالا پخش کردن
در ضمن کسی ما رو مجبور نکرده بریم شبکه های اونا رو نگاه کنیم

یکشنبه 3 آبان1394 - 9:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اتفاقا برعکس خیلی از فیلما جنبه س ی ا س ی داره و واسه مخاطبین کشورای دیگه درست میشه نمونش فیلم300 اگه واسه خودشونه پس چرا کفر ماهارو در اوردن یا خیلی فیلما ومستندای دیگه که بیشترش جنبه تفریحی واسه خودشون اما مخرب واسه ما نذار بگم چی X_X @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

یکشنبه 3 آبان1394 - 10:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kurosh نوشته است:
1- شما در مورد ندیدن سریالهای ترکیه ای گوشزد کردین که این از نظر من هم کاملا بجاست چون محتوای فرهنگی پوچی دارند هر چند که معضلات و نکات اجتماعی را نشان میدهند که همواره از دید همگان مخفی نگاه داشته میشوند ولی با اینحال من هم نمیپسندم چون بجای آنکه شادی و نشاط آور باشند و مردم عزیزمان را از این وضع افسردگی مزمن که سالیانیست گریبانگیرش شده اند خارج کنند برخلاف آن بیشتر به حزن و اندوهشان دامن میزنند.
2-در مورد قتل عامها سخنی نمیگویم ولی فکر میکنم در بیشترشان اغراق فرمودید. در ضمن این نوع قتل عامها در خیلی از سرزمینها در گذشته اتفاق افتاده مثلا همین 1400 سال پیش یه عده ای با بهانه آوردن دین و فرهنگ جدید یکتا پرستی به همین سرزمین پارسی که شما هم با شکوه از آن نام بردین(خودشون بیش از 1000 سال پیشینه یکتا پرستی داشتن)ولی در عمل برای غارت ثروتشان با قتل عام اجدادتان و تجاوز به زنان و دختران و زور شمشیر فرهنگشان را مستولی کردند(ارجاع شود به تاریخ)و متاسفانه الان شما دارید با تعصب از همین فرهنگ متهاجم دفاع میکنید چه بسا اگر در همان زمان صلیبیون به این سرزمین میتاختند و در نهایت با فتح سرزمین پارس و با 200 سال حکومت زور فرهنگ مسیحیت را بر اجداد ما مستولی میکردند، الان شما هم با تعصب از مسیحیت دفاع میکردید و اسرائیلیان را دوست و برادر خود میدانستید و فقط بر زبانتان نام پارس را میراندید ولی در قلبتان چیزی از فرهنگ و آیین یکتا پرستی پارسی وجود نداشت.
3-اما اینکه میفرمایید چرا در سریالهای تلوزیونی شان اسامی کاراکترهای خوب به نام مثلا عمر یا عثمان و... میباشد ولی کاراکترهای منفی تماما اسامی ائمه را دارند، باید بگویم ایا شما همانطور که در این اسامی با تیز بینی در یک کشور بیگانه دقت میکنید آیا با همین تیز بینی در همین سرزمین پارسی که نام برده اید هم دقت میکنید که ببینید چگونه اسامی و نامهای زیبا و پراوازه همین سرزمین که اکثرا هم اسطوره ای میباشند مانند (هوشنگ ، جمشید، شاهپور ، بیژن و غیره )در سریالها و فیلمهای سینمایی به کاراکترهای منفی تعلق میگیرد و تمامی کاراکترهای خوب و مثبت اسامی بیگانه ای دارند که در حال حاضر برای ما مقدس شده اند؟
4-اینکه شما از با غیرت بودن آن دلیر مرد لر برای دفاع از سرزمین و وطن خویش فرمودید بسیار بجا و شایسته است ولی مطمعنا تمامی اقوام ایرانی اعم از کرد و لر و بلوچ و آذری و فارسی و ... که در جنگ علیه بیگانه حضور داشتند و خودم شخصا شاهدش بودم و دوشادوش در کنارشان جنگیدم و متاسفانه بسیاری از آنان در کنارم جانشان را فدای غیرت و سرزمینشان کردند، همگی به یک اندازه عاشق سرزمین و خاکشان بوده و هستند.
5-با نظر شما در باره جک و لطیفه ساختن برای تمامی اقوام ایرانی موافقم و این کاملا کاری ناشایست و نادرست و تفرقه انگیز است ولی اینکه مسئله قزوین را به اسرائیل و صهیونیست ربط میدهید کاملا بیربط است. در مورد حلال و حرام کردن نیز وقتی در این دین و فرهنگ بطور کلی، هر کسی به عنوان مجتهد در تمامی نقاط زمین توانایی این را داشته باشد در هر لحظه که خود صلاح بداند و بدون رعایت قوانین بین المللی حکم و فتوایی صادر کند همین آش شل قلم کاری میشود که در جهان داریم مشاهده میکنیم.در مورد کشیشها مسیحی و علمای اسلامی و یا یهودی فرق نمیکند ، چون ریشه همه آنها بنام ادیان ابراهیمی است پس زیاد تفاوتی در کلیات عملکردشان نمیباشد.
در آخر باید عرض کنم دوست گرامی یاسین عزیز اگر میخواهید صدای فرهنگ 7000 ساله و شایدم بیشتر پارسی و ایرانی در BBC و CNN که هیچ بلکه درسراسر دنیا طنین انداز بشود باید اول از خودت شروع کنی چون این خودت هستی که در درجه اول دین و آیین و فرهنگ اصیل ایرانی و پارسی را دور انداخته ای و بجایش از فرهنگ بیگانه ای که با زور و تجاوز وارد این سرزمین شده و به اجداد ما تحمیل گشته دفاع میکنی و تا زمانی که شما و امثال شما در این سرزمین به اصل خودشان برنگردند هیچگاه این سرزمین روی خوش بخود نخواهد دید.
ایدون باد @};-

سلام .کوروش جان با حرفاتون کاملا موافقم @};-

یکشنبه 3 آبان1394 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kurosh نوشته است:
ایدون باد @};-

سلام آقا کورش عزیز .
به درازای فرهنگ 7000 ساله سرزمینمون لایک دارید .
از هموطن بودن با انسانی مثل شما بی نهایت مسرورم و افتخار میکنم .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

دوشنبه 4 آبان1394 - 8:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 41 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure