انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 7:50am

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 با 10 میلیون چه دستگاهی بخرم؟ 
نویسنده پیغام

با 10000000 میلیون چه دستگاهی بگیرم

چهارشنبه 14 آبان1393 - 4:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام جان.چاکرم.
حبیب خان با این پول باید ببینی دسگاه برای چه کاری میخای داداش.اگر میخای روی مکانهای زندگی گذشتگان کار کنی و دنبال خرده پاش و سکه و قبرهای تا عمق یک و یکونیم کار کنی برو سراغ یه دسگاه وی ال اف شرکتی که قبلا کسانی با اون مدل کار کردند و برای این کارها جوابشو خوب پس داده.مثل دسگاههای گرت.مینلب.فیشر.واتس. و خیلی دسگاههای دیگه که الان یادم نمیاد.
حالا اگر دسگاه میخای برای کارهای سنگین و عمیق باید عرض کنم پول شما برای یه پالسی شرکتی و بدرد بخور کفایت نمیکنه و باید یه دستساز بگیری و باهاش کار کنی که اونم بنظر من اشتباهه داداش.دسگاههای پالسی دستساز غیر شرکتی و ایرانی همشون سرکاری هستند و من تابحال ندیدم کسی باهاشون یه تیکه جنس دربیاره.یعنی سرکاریه.
حالا پیشنهاد بنده حقیر به شما سرور گرامی:اگر تابحال دسگاه نداشتی و میخای تازه دسگاه بخری و تازه شروع کنی بیا و مردونه بیخیال این داستان بشو و دنبال دردسر نباش داداش.این کار هم دردسرش زیاده هم خطرناکه هم اینکه فقر میاره و مهمتر از همه اینکه صدای دهل از دور خوشه داداش....حالا اگر واقعأ عاشق اینکار هستی و تصمیمت قطعیه و متوجه همه موارد داستان هستی و به درک واقعی صدای دهل رسیدی بیا و با یک دسگاه وی ال اف شروع بکار کن و روشهای کار و حفاری و درست جنس در آوردن و فوت و فنهای کار رو با یه وی ال اف یاد بگیر برادر من.بعد از چندسال ایشالله استاد میشی و خودت دیگه میدونی چه وسیله ای بگیری که کارتو راه بندازه.ببین برادر هر کسی که بخاد رانندگی یاد بگیره میره اول با یه ماشین سبک سواری شروع میکنه به یادگیری تا جایی که راننده بشه حتی با کامیون و تراکتور هم میتونه رانندگی کنه چون اصول اصلیشو بلده.اینم مثل همونه داداش......ایشالله که شما هم موفق بشی و به خاسته های خودت برسی داداش.گذشته از همه این حرفها حالا اگر شما حفار هستی و کار رو بلدی و فقط برای یه مشورت کوچیک با دوستان گفتی که چه وسیله ای بگیری با 10 تومن....بنده همینجا اعلام میکنم شرمنده داداش از اینکه خیلی حرف زدم و وقتتونو گرفتم.ایشالله هر کسی که واقعأ زحمت میکشه خدا یه هدیه توپ براش درنظر داشته باشه.
بازم شرمنده دوستان زیاد حرفیدم.موفق و پیروز.

راه در جهان یکی است و آن راستی است

پنج شنبه 14 آبان1393 - 12:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنده هم تاکید میکن بهتره خودت رو درگیر این بازی قمار نکنی

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

پنج شنبه 14 آبان1393 - 12:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوست عزیز خوش امدی , کار خوبی داری میکنی که از دوستان داری مشورت میگیری. شما با مطالعه این سایت با بچه‌ها آشنا میشی و از تجربه گرانبهای اونها میتونی استفاده کنی تا مثل خیلیهای دیگه کمتر دچار شکست بشی . فعلا از خرید دست نگه دار تا تجربیات بچه‌ها را در مورد انواع و قیمت و کارکرد و... سیستم ها , استفاده کنی . بعد اقدام کن.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 15 آبان1393 - 7:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز خوش اومدی به انجمن
فرمایش دوستان رو که کاملا متوجه شدی اگه از من هم میشنوی هرجا هستی یه خورده بیشتر هزینه کن بزن به دل بازار و یه مغازه راه بنداز با این کاری که میخوای پیش بگیری البته اگه تازه اول راهی وقت و زندگیتو هدر نده همه چیز قابل جبران هست به جز این عمر گرانمایه که مثل برق و باد میگذره دوستانی هم که میبینی اینجان همه یا فروشندن یا پولشون زیادی کرده و واسه تفریح دارن این کارو میکنن یه عده هم که عالم هستن و دارن ذکات علمشونو میدن والسلام

جمعه 16 آبان1393 - 3:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure