انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 2:07pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 خطاهای كاوش با ردياب 35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان خواستم اعضاي محترم انجمن كه در هنگام كاوش به هر نحوي با خطاهايي مثل تشابه فركانس و يا تشخيص اشتباه درستي هدف مواجه شدن ( فك ميكردن كه به هدف ميزنن ولي بعداز حفاري متوجه خطاي شدن ) رو اينجا بفرمايند تا دوستان از تجربيات اين عزيزان بهره لازم رو ببرن.

سه شنبه 21 مرداد1393 - 4:51pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اولين مورد از تجربه خطاي بنده
يه جا مشكول كار بوديم و از اون مكان يه سنگ مانندي كه تصويره ستاره داوود روش بود پيدا كرده بودن.يكي از دوستان كه ميگفت جنس اون سنگ و ساروج نيس و احتمال داره توش چيزي باشه كه اومديم روش دستگاه زديم خلاصه طلاي 850 گرم با عمق سطح و كربن و تست مگنت رو درست زديم خلاصه اومديم بعده راضي كردن طرف كه سنگ برا اون بود برا شكستن دست به كار شديم تو هر مرحله شكستن تست ها انجام ميشد جالبش اين بود كه سنگ كه 2 تيكه ميشد فقط ردياب رو يكيش قيچي ميكرد تا اونجايي كه سنگ به 10 قسمت خورد شد كه ردياب فقط رو يه تيكش قيچي ميكرد فقط خلاصه اون تيكه آخرم خوردش كرديم ولي هيچي ديديم نيس بعد رو كل خورده سنگها دستگا گرفتيم ديگه قيچي نكرد. :(

سه شنبه 21 مرداد1393 - 4:58pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
bazargardan نوشته است:
يه جا مشكول كار بوديم و از اون مكان يه سنگ مانندي كه تصويره ستاره داوود روش بود پيدا كرده بودن.يكي از دوستان كه ميگفت جنس اون سنگ و ساروج نيس و احتمال داره توش چيزي باشه كه اومديم روش دستگاه زديم خلاصه طلاي 850 گرم با عمق سطح و كربن و تست مگنت رو درست زديم خلاصه اومديم بعده راضي كردن طرف كه سنگ برا اون بود برا شكستن دست به كار شديم تو هر مرحله شكستن تست ها انجام ميشد جالبش اين بود كه سنگ كه 2 تيكه ميشد فقط ردياب رو يكيش قيچي ميكرد تا اونجايي كه سنگ به 10 قسمت خورد شد كه ردياب فقط رو يه تيكش قيچي ميكرد فقط خلاصه اون تيكه آخرم خوردش كرديم ولي هيچي ديديم نيس بعد رو كل خورده سنگها دستگا گرفتيم ديگه قيچي نكرد. :(

وا
:-o :-o :-o
:-o :-o
:-o

سه شنبه 21 مرداد1393 - 5:51pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ELMIRA نوشته است:
bazargardan نوشته است:

وا

اگه تو موقع ردیاب زدن , دوستانتون کنارتون بودن , علت خطای انتن ها بغیر از تاثیر نیروی ذهن شما , نیروی ذهن اطرافیان هم تاثیر داره , من این رو از فاصله حدود 5 , 6 متری تست کردم , پس بهتر حتما موقع ردیاب زدن هیچکس کنارتون نباشه یا ازتون ببشتر فاصله بگیرن

سه شنبه 21 مرداد1393 - 7:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
ارتین نوشته است:
ELMIRA نوشته است:
bazargardan نوشته است:

وا

اگه تو موقع ردیاب زدن , دوستانتون کنارتون بودن , علت خطای انتن ها بغیر از تاثیر نیروی ذهن شما , نیروی ذهن اطرافیان هم تاثیر داره , من این رو از فاصله حدود 5 , 6 متری تست کردم , پس بهتر حتما موقع ردیاب زدن هیچکس کنارتون نباشه یا ازتون ببشتر فاصله بگیرن

بله کاملا درسته.درضمن در داخل سنگ طلا نمیزاشتن جز اینکه داخلش فقط سنگهای گرانبها میزاشتن

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 21 مرداد1393 - 11:29pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چرا اين تايپيك خوابيده پس ؟ دوستان لطفا مواردي كه بااستفاده از ردياب 35 حفاري كرديد و متوجه خطا يا اشتباه شديد رو بيان كنيد كه ممكنه نكات كليدي درش باشه تا دوستان ديگر استفاده كنن.
با تشكر

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 5:12pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام .
ما که هر چی زدیم خطا بوده .جالبیش اینه یه منطقه رو دونفری زدیم . نفراول زده بود با فرکانس دستی و مد دستگاه . حفره . مگنت .کربن . الماس .نقره . طلا و رعایت کل مطالب اموزش داده شده. به من نگفت کجا بوده .منم رفتم همونجا رو با همون شرایط زدم( موقع کار رفیقم من اونجا نبودم) جفتمون با یه 35 . با دو ست انتن ( یکی انتن خود 35 .یکی هم انتن یه دستگاه دیگه) با توجه به اینکه من نمیدونستم ، دوستم کجا رو زده با چه وزنی زده منم زدم و دریافتیهامون خیلی نزدیک به هم بود. بعد 2/20 حفاری یه تیکه سنگ به وزن حدود 500 گرم در اوردیم .بعد رو سنگ تست زدیم .تمامه موارد مربوط به سنگ بود . یه تست دیگه هم زدیم جالبیش اینه مد گلد برنز رو میزد. کاش فرکانسها و وزن . حجم و غیره رو یادداشت کرده بودم . الان ارایه میدادم . البته وزن اگه اشتباه نکنم تا 1 تن میزد.
یه جای دیگه هم زدیم بعد یه مقدار کار کردیم( تو برد نقطه زن باشه) و با نقطه زن gpx3500 چک کزدیم بنا بر تجربه کار رفیقم که کار سیستمش رو بلده یه اهن زنگ زده اون زیر بود . ولی اگه اندفعه خواستم جایی رو با 35 بزنم تمامه موارد رو یادداشت میکنم که جای شبهه نداشته باشه

حالا من راجب سیستم حرفی نمیزنم که دوستان سریع جبهه بگیرن وبیان مطلب رو بکوبن و ادعاهم نمیکنم که من ردیاب زدنم خوبه و ماهرم . حتما ما دو نفر بلد نبودیم و یا نیروی ذهنمون تاثیر گذاشته .امیدوارم .....

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 9:59pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اینم یه تجربه بود دیگه برای شما ازمون خطا یعنی این

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 1 شهریور1393 - 11:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه خطای جالب بهتون بگم یه کم بخندیم!
من ردیاب 22 داشتم تو یه ماجرایی که مارو گرفتن ردیاب رو از دست دادیم و اون کارمون همینجوری موند
بعد با آقا مجتبی صحبت کردم یه 35 برام بفرسته ایشون هم سریع زحمتشو کشید و فرستاد
منم یه مدت خیلی سرم شلوغ بود زیاد به سایت سر نمیزدم و فقط تلفنی از آقا مجتبی شنیدم که 5 تا مد گلد داره و دو تا طلا و دیگه نمیدونستم اولین مد ردیاب آبه!
خلاصه یه جایی رو همون روز اول رفتیم ردیابی کنیم بدون اینکه دو تا کلید و بگیرم دستگاه رو روشن کردم و رو مد یک که بر اساس ردیاب 22 فکر میکردم طلا باشه شروع کردم به سرچ :D ... ومستقیم رفتم رو چاه توالت خونه یارو
بعد طرف نگاهی به ما انداخت و گفت اینجا چاه توالته آقا امکان نداره اینجا چیزی باشه :D
ما هم خیلی عجله داشتیم و ... دیگه مد های دیگه رو تست نکردم و برگشتم و شب که اومدم خونه و وارد سایت شدم تازه به اشتباه خودم پی بردم :D :D :D

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

سه شنبه 4 شهریور1393 - 7:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

karajniaz نوشته است:
یه خطای جالب بهتون بگم یه کم بخندیم!
من ردیاب 22 داشتم تو یه ماجرایی که مارو گرفتن ردیاب رو از دست دادیم و اون کارمون همینجوری موند
بعد با آقا مجتبی صحبت کردم یه 35 برام بفرسته ایشون هم سریع زحمتشو کشید و فرستاد
منم یه مدت خیلی سرم شلوغ بود زیاد به سایت سر نمیزدم و فقط تلفنی از آقا مجتبی شنیدم که 5 تا مد گلد داره و دو تا طلا و دیگه نمیدونستم اولین مد ردیاب آبه!
خلاصه یه جایی رو همون روز اول رفتیم ردیابی کنیم بدون اینکه دو تا کلید و بگیرم دستگاه رو روشن کردم و رو مد یک که بر اساس ردیاب 22 فکر میکردم طلا باشه شروع کردم به سرچ :D ... ومستقیم رفتم رو چاه توالت خونه یارو
بعد طرف نگاهی به ما انداخت و گفت اینجا چاه توالته آقا امکان نداره اینجا چیزی باشه :D
ما هم خیلی عجله داشتیم و ... دیگه مد های دیگه رو تست نکردم و برگشتم و شب که اومدم خونه و وارد سایت شدم تازه به اشتباه خودم پی بردم :D :D :D

=)) :-J :-J :))

سه شنبه 4 شهریور1393 - 7:40am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure