انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 2:17pm

پاسخ به موضوع  [ 38 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 نمیفهمم! 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

بنیامین جان زحمت کشیدی.ممنون.اینها بخشی از جی پی ار ها هستند .شرکتهای پیشرفته دنیا بر اساس تقاضا و سفارش و دستگاهی که مد نظرتون هست رو برای شما تولید میکنه مثال میزنم شما میری به یه مغازه قنادی یا شیرینی فروشی تو ویترینش همه مدل کیکو شیرینی داره و تبلیغم میکنه برای کارهای خودش مثلا شما شرینی یا کیک میخواین میل کنین دیگه سرویس دهی شو رایگان میده مثل میز و صندلی و چیزای دیگه و سعی میکنه مشتریشو جلب توجه کنه ولی منی که یه جشن تولد یا جشن عروسی دارم اون کیکهایی که تو ویترین شیرینی فروشی هست رو که من نمیخوام بدرد من نمیخوره من میام سفارش میدم که چه نوع کیکی میخوام چن طبقه میخوام با چه تزئینی و با چه طعمی دستگاههای پیشرفته دنیا هم همینه درسته واسه فروش تبلیغ میکنن ولی چیزی رو که من مد نظرم هست رو به شرکت سفارش میدم شرکت طبق سفارش من دستگاه تولید مینکن مثلا سنسوراش حساسیت بالایی به طلا داشته باشن ضمن اینکه خطاش کم هست حفره یابیشم حرفه ای باشه و خیلی چیزای دیگه الانه شرکتهای پیشرفته با توجه به سفارش شما و مبلغی رو که پرداخت میکنید رو دستگاه به شما میده مخصوصا جی پی ارها که نوع پیشرفته این نوع وسیله ها هستند.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 10:29am

ramin نوشته است:
بنیامین جان زحمت کشیدی.ممنون.اینها بخشی از جی پی ار ها هستند .شرکتهای پیشرفته دنیا بر اساس تقاضا و سفارش و دستگاهی که مد نظرتون هست رو برای شما تولید میکنه مثال میزنم شما میری به یه مغازه قنادی یا شیرینی فروشی تو ویترینش همه مدل کیکو شیرینی داره و تبلیغم میکنه برای کارهای خودش مثلا شما شرینی یا کیک میخواین میل کنین دیگه سرویس دهی شو رایگان میده مثل میز و صندلی و چیزای دیگه و سعی میکنه مشتریشو جلب توجه کنه ولی منی که یه جشن تولد یا جشن عروسی دارم اون کیکهایی که تو ویترین شیرینی فروشی هست رو که من نمیخوام بدرد من نمیخوره من میام سفارش میدم که چه نوع کیکی میخوام چن طبقه میخوام با چه تزئینی و با چه طعمی دستگاههای پیشرفته دنیا هم همینه درسته واسه فروش تبلیغ میکنن ولی چیزی رو که من مد نظرم هست رو به شرکت سفارش میدم شرکت طبق سفارش من دستگاه تولید مینکن مثلا سنسوراش حساسیت بالایی به طلا داشته باشن ضمن اینکه خطاش کم هست حفره یابیشم حرفه ای باشه و خیلی چیزای دیگه الانه شرکتهای پیشرفته با توجه به سفارش شما و مبلغی رو که پرداخت میکنید رو دستگاه به شما میده مخصوصا جی پی ارها که نوع پیشرفته این نوع وسیله ها هستند.

تشکر میکنم
جوابتون خیلییییی خیلیییییی خوب بود.تا حالا اینطور راهنمایی نشده بودم.شما هم نام چندتا از آن دستگاه ها را نام ببرید.رفتم آدرس آقا بنیامین و تماس تلفنی هم داشتم و گفتم برای دفینه میخواهم و ایشان گفتند ما مشکلی برای فروش نداریم ولی این تیپ دستگاهها برای راهسازی مناسب هستند.البته با لبخند جوابم را دادند.خبری ار نان خامه ای نبود.

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 3:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

این شرکتها قادرند در کنار این دستگاههای زمین شناسی که قیمتهایی بالایی رو دارند محصول شمارو طبق سفارش شما تولید و به شما اهدا کنند .دستگاههایی که برای دفینه یابی که حساسیت به طلا و عمق زنی و دیگر مزایا باشند.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 4:50pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

namrood نوشته است:
ramin نوشته است:

تشکر میکنم
جوابتون خیلییییی خیلیییییی خوب بود.تا حالا اینطور راهنمایی نشده بودم.شما هم نام چندتا از آن دستگاه ها را نام ببرید.رفتم آدرس آقا بنیامین و تماس تلفنی هم داشتم و گفتم برای دفینه میخواهم و ایشان گفتند ما مشکلی برای فروش نداریم ولی این تیپ دستگاهها برای راهسازی مناسب هستند.البته با لبخند جوابم را دادند.خبری ار نان خامه ای نبود.

:D

چهارشنبه 12 شهریور1393 - 8:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ramin نوشته است:
دستگاههای پیشرفته زیادی وجود داره 2 متر که خوبه تا 7 متر رو هم میزنه با تفکیک 100در 100.بدون خطا .ولی تو اون قیمتی که ما دنبالشیم حالا حالاها باید بدویم.توان مالی حرف اول و تجربه اپراتور با یه همچین دستگاه هایی رو حرف اخر رو میزنه.

رامین جان یکیشو معرفی کن ما هم آشنا بشیم با این دستگاهها...من آمادگیه خرید دارم .....بسم ال...

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 1:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

namrood نوشته است:
ramin نوشته است:

تشکر میکنم

میگفتی کیک 7 طبقه میخوام شاید میگشت تو انبار یه چیزی پیدا میکرد برات :))

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 1:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان کن دیروز با کسی صحبت میکردم که میگفت 10 سال پیش از دوبی یه وسیله خریده و جواب گرفته و گذاشته کنار ..گفت امریکایی بوده و اسمش هم tmxبوده و همونجا هم اوپراتوریشو آموزش دیده..حالا دوستان هم یه سرچی بکنن ...و یه مورد دیگه ..یه نفرو بهم معرفی کردن بنام باقری در تهران..باهاش حرف زدم ..مدعی بود یه ردیاب 6 کاره japanهست بنام فالکن که عالیه وسونی تولید میکنه و حدود100 میلیون هم قیمتشه و من گفتم سونی هیچ تولیدی بعنوان فلزیاب نداره و ایشون گفت من دارم و بیا ببین..حالا قراره تا دو هفته دیگه برم..شما هم یه تحقیقی بکنید...و یه شیشتم دیگه بنام اسکوپر که میگن امریکاییه ولی تو نت چیزی نیافتم...اگه کسی اطلاعاتی راجع به این سیستما که گفتم داره به اشتراک بذاره....ممنون

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 1:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جهت اطلاع همگی عرض کنم سیستم جی پی آر به هیچ وجه نمیتونه کار تفکیک رو انجام بده و فلز رو هم مثل حفره نشون میده.
GPR چيست ؟
تكنيكي است كه در آن با استفاده از امواج راديوئي (10-1000 مگاهرتز) ميتوان برآورد نسبتاً دقيق از ساختار و بافت لايه هاي زيرزميني و سازه هاي دست ساز بشر بدست آورد .
اين سيستم نخستين بار توسط شخصي به نام Melton در 1937 ارائه شد .
كاربردهاي GPR
1- مهندسي عمران :
مكان يابي محل استقرار لوله ها ، كابلهاي زيرزميني و ...
تصويربرداري عمقي و تعيين ضخامت لايه هاي مختلف روسازي راه هاي آسفالتي و بتني و موقعيت فضاهاي خالي زير روسازي
كاربردهاي GPR
2- محيط زيست :
تعيين موقعيت زباله هاي خطرآفرين . تعيين سطح مخازن آبي زيرزميني و ...
3- زمين شناسي و خاك شناسي :
شناخت موقعيت حفره ها ، غارها ، آب زيرزميني ، معادن ، گسلها ، تونلها و ...
4- ساير كاربردها :
نظامي ، مطالعات باستان شناسي و ...
اساس كار دستگاه GPR
استفاده از امواج الكترومغناطيس براي شناسائي وضعيت لايه هاي زيرزميني
نفوذ امواج به ثابت ديالكتريك مصالح و رسانائي آنها وابسته است
با ثبت زمان رفت و برگشت موج در لايه هاي مختلف تفاوت لايه ها مشخص ميشود (سرعت موج بين 50-150 متر در ميكرو ثانيه)

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 1:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
دوستان دستگاهای پیشرفته وجود دارند اون که درش هیچ شکی نیست ,ولی مطمئن باشید این گونه دستگاهها با سیستم gpr کار نمیکنند.

صداقت اولین فصل از کتاب خرد است

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 6:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bardia نوشته است:
منتظر اسامی دستگاهها هستیم بیصبرانه
درضمن یکی جواب بده چرا نباید از دستگاههای فوق حرفه ای توی نت اثری باشه؟
قطعا دستگاه فوق حرفه ای باید تولید یک کارخانه معتبر باشه و قطعا کارخانه های معتبر یک سایت برای کار خودشون دارند برای معرفی محصولات.
توجه داشته باشید تو مملکت ما ممنوعه و توی کشورهای جهان اول حرف اول رو سودآوری و فروش میزنه.دیگه دارند سلاحهای گرم رو هم اینترنتی میفروشند چه برسه به فلزیاب.
درضمن بیشتر اساتید بر این باورند که دستگاههی جی پی آر بدرد مسائل زمین شناختی میخوره.لطفا راهنمایی بفرمایید

باسلام به دوستان
بردیا جان من یه سیستم فوق حرفه ای سراغ دارم که هیچ اثری ازش در اینترنت موجود نیست
صاحب این دستگاه ادعا میکنه کمتر از تعداد انگشتان یک دست از این دستگاه در ایران موجوده
البته چرا تو نت اطلاعاتی ازش نیست نمیدونم وهنوز هم برام جای سواله
این بنده خدایی که صاحب دستگاهه به هیچ عنوان دستگاهشو نمیفروشه ولی همکاری میکنه
من تاحالا دستگاه های زیادی دیدم که هیچکدوم کارایی نداشتن از ماهواره ای گرفته تا خیلی سیستم های سرکاری دیگه وبه همین خاطر نسبت به این دستگاه هم دید مثبتی نداشتم تا اینکه کاراییش رو دیدم
اگر صاحبش اجازه داد یه عکس ازش میذارم چون بدون رضایتش دوست ندارم این کارو انجام بدم

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

جمعه 14 شهریور1393 - 3:43am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 38 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure