انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 10:31am

پاسخ به موضوع  [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 برنامه ماه عسل با موضوع گنج 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

delshad1522 نوشته است:
گروه شوك: زوج جوان در جست وجوي گنج در دام آشناي جنايتكاري افتاده و به كام مرگ فرو رفتند.
ساعت 5 عصر 23 مردادماه سال جاري زن و مردي جوان ازخانه شان بيرون زدند و كسي نمي دانست آنان به كجا مي روند و چه سرنوشتي در انتظارشان خواهد بود!
هنوز چند ساعتي از رفتن زوج جوان نگذشته بود كه يكي از بستگان نزديك آنان به پليس 110 زنگ زد و ماجراي گم شدن شان را اطلاع داد، با مراجعه گشت كلانتري به مقابل خانه آنان، پدر صاحبخانه به پليس گفت: پسر و عروسم چند ساعت پيش از خانه بيرون زدند و گفتند كه مي خواهند براي انجام كاري به بيرون شهر بروند و شب نشده برخواهند گشت. ساعت 9 شب به پسرم زنگ زدم ولي موبايلش خاموش بود، خيلي نگران شدم و به موبايل عروسم زنگ زدم، گوشي وي هم آنتن نمي داد. دلشوره امانم نمي داد، به هر كس كه مي شناختم زنگ زدم ولي هيچ كس از سرنوشت آنان خبر نداشت تا اين كه براي پيدا كردن پسر و عروسم به پليس 110 زنگ زدم.
با ادعاي پيرمرد نگران ماجرا به بازپرس كشيك دادسراي سمنان مخابره شد و وي به تيمي از كارآگاهان دستور داد تا ردي از زوج جوان به دست آورند.
بدين ترتيب تيم جنايي ابتدا به خانه آنان رفت و آنجا را تحت تجسس قرار داد و دستنوشته اي مرموز را در گوشه اي از اتاق كه به طرز ماهرانه اي مخفي شده بود پيدا كردند كه نوشته هاي آن حاكي بود مرد خانه همراه با مردي ديگر به نام «حسين» قصد پيدا كردن گنجي را در منطقه كويري بيرون شهر داشته اند و قرار است پس از كشف گنج آن را به طور مساوي بين يكديگر تقسيم كنند.با به دست آمدن اين سرنخ كارآگاهان موفق شدند «حسين» را شناسايي و وي را به پليس آگاهي احضار كنند كه وي در بازجويي ها با ادعاي اين كه هيچ اطلاعي از سرنوشت زوج جوان ندارد به آنان گفت: من نمي دانم «يوسف» چرا چنين چيزي را نوشته و امضا كرده است.بر اين اساس تيم تجسس براي رازگشايي از سرنوشت يوسف و همسرش تلفن حسين را تحت رديابي قرار داد و متوجه شد ساعت 4 عصر همان روز وي با اين زوج تماس داشته است، بنابراين دوباره وي را تحت بازجويي قرار دادند كه با ارائه شواهد و مدارك ديگر مرد مرموز را مجبور به بيان حقايق و اعتراف كردند.«حسين» كه ديگر راهي براي كتمان حقيقت نداشت به پليس گفت: من از چندي پيش با يوسف و همسرش اختلاف داشتم و براي انتقامجويي نقشه اي طراحي كردم و آنان را به داخل چاه متروكه اي در بيرون شهر انداختم.
وي در ادامه بازجويي ها گفت: من به دروغ به يوسف گفتم كه نقشه گنجي دارم و مي خواهم آن را پيدا كنم و نياز به كسي دارم كه مرا همراهي كند و با اصرار موفق شدم نظرش را جلب كنم. ساعت 4 عصر زنگ زدم و گفتم كه مي خواهم براي يافتن گنج به كوير بروم، سپس از وي خواستم تا ساعت 5 سر قرار حاضر شود و وي نيز با همسرش آمد و به كوير رفتيم، وقتي از موتور پياده شديم من كه از پيش چوبي را تهيه كرده بودم از خورجين موتورم درآوردم و از پشت به سر يوسف زدم، سپس وي را به چاه متروكه اي هل دادم، همسرش كه داد و فرياد مي كرد را نيز گرفتم و با زور داخل چاه انداختم و براي اين كه هيچ سرنخي از اين ماجرا باقي نماند موتورشان را نيز آنجا انداختم.با ادعاي هولناك اين مرد، بازپرس جنايي سمنان همراه با تيم هايي از پليس، آتش نشاني، اورژانس و هلال احمر به كوير رفتند و پس از اين كه به محل مورد نظر رسيدند با ناله هاي زن جوان كه از چاه شنيده مي شد روبه رو شدند كه در ادامه ماموران آتش نشاني هلال احمر با عملياتي جسورانه به داخل چاه عميق رفتند و موفق به نجات زن جوان شدند.در ادامه عمليات جسد بي جان يوسف نيز از قعر چاه بيرون كشيده شد كه معاينات پزشكان نشان مي داد وي به خاطر شدت ضربه به سر در همان ابتدا به كام مرگ فرو رفته است.سرهنگ علي اكبر سليمانيان، جانشين رئيس پليس استان سمنان در اين باره به شوك گفت: پس از اعلام اين ماجرا به پليس، ماموران پليس آگاهي رسيدگي به آن را به صورت ويژه در دستور كارشان قرار دادند و در كمتر از چندين ساعت موفق به شناسايي عامل جنايت شدند.سرهنگ سليمانيان در ادامه افزود: خوشبختانه با دقت عمل كارآگاهان و به دست آمدن سرنخ هاي مهم و به موقع، زن جوان كه در آستانه مرگ قرار داشت با تلاش آتش نشانان و سرعت عمل پليس از مرگ حتمي نجات يافت.وي در پايان افزود: عامل جنايت انگيزه خود را از به قتل رساندن مرد جوان و پرتاب وي و همسرش به داخل چاه متروكه انتقامجويي دانسته است كه با اعترافات قاتل و بازسازي صحنه جنايت، پرونده پس از پايان تحقيقات در اختيار بازپرس قتل قرار گرفته است.

اینم لینک اصلی خبر :
http://www.magiran.com/npview.asp?ID=2801940

گفته های قاتل و پزشک قانونی باحرف های زن تناقض داره...زن گفته گنج رو با کوله پشتی بردیم تا پول هارم با کوله برگردونیم ولی قاتل گفته رفتیم سراغ گنج.دوم اینکه طبق نظر پزشک قانونی مرد همون اول مرده ولی زن گفته که وقتی داخل چاه افتاده تا چهار ساعت بیهوش بوده وقتیم به هوش اومده شوهرش زنده بوده و چراغ قوه موبایلو داخل صورتش انداخته.......طبق گفته زن وقتی هوا تاریک شده و ستاره ها تو اسمون کویر بودن انداختنش تو چاه.خب در تابستون اگه غروب رو ساعت نه بگیریم ساعتیک و دو به هوش اومده و شوهر زنده بوده....

بهترین گنج دنیا یه مادره که قلبش به عشق فرزندش میزنه
بهترین قلب دنیا یه رفیقه که همه جوره پا در کابته
به سلامتی همه ی گنج های دوست داشتنی.....

شنبه 28 تیر1393 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جالبه که :سریع تصورات وقضاوتای اشتباه شروع میشه.روضه خونی و گند زنی و.... اینا چیه میگین عزیزان .باباجون کل ماجرا همونطوری بود که سال پیش شنیده بودم و اون بنده خدا عیناً هموناییرو تو برنامه میگفت که خودم پارسال شنیدم پس کسی بهش دیکته نکرده بود که اونارو بگه. چون این بنده خدا آشنای دوستمون هستن و حالا میگم بیخود نبود بقیه چیزا وقضایا رو نگفت ماشالله با این ظرفیتای بالا بیشتر مورد تمسخر واقع میشدن.....
خیلی از نوشته های این گروه شوک هم عین اون چیزی نیست که رخ داده بوده. میدونید که معمولاً اینا و روزنامه ها اوناییرو مینویسن که آگاهی و سایرین دیکته میکنن. این وسط هم کلّی کلمات بالا پایین میشن. یه سری کجو کله میشنون یه سری هم کج و کله مینویسن ببین چه شوربازاری میشه خبر نهایی.

مثل یه گنج بزرگی که سمت ولایت ابا-اجدادی ما پیدا شد وگیر افتادن بعد اصلاً یه چیز دیگه تو روزنامه ها منعکس شد. ولی ایناییکه این بنده خدا در برنامه گفت عیناً همونایی بود که پارسال هم شنیده بودم پس اینا درستترن.

و جالبتراینکه بنده 11 روز پیش خبر این برنامه رو دادم و امروز صبح هم تاکید بر پخشش کردم اینقدر ذوق و شوق دیدن برنامش نبود. ولی داش بردیا خودمونیما خیلی باحالی. ;) ( http://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=32&t=1715)

یکشنبه 28 تیر1393 - 12:24am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
جالبه که :سریع تصورات وقضاوتای اشتباه شروع میشه.روضه خونی و گند زنی و.... اینا چیه میگین عزیزان .باباجون کل ماجرا همونطوری بود که سال پیش شنیده بودم و اون بنده خدا عیناً هموناییرو تو برنامه میگفت که خودم پارسال شنیدم پس کسی بهش دیکته نکرده بود که اونارو بگه. چون این بنده خدا آشنای دوستمون هستن و حالا میگم بیخود نبود بقیه چیزا وقضایا رو نگفت ماشالله با این ظرفیتای بالا بیشتر مورد تمسخر واقع میشدن.....
خیلی از نوشته های این گروه شوک هم عین اون چیزی نیست که رخ داده بوده. میدونید که معمولاً اینا و روزنامه ها اوناییرو مینویسن که آگاهی و سایرین دیکته میکنن.
و جالبتراینکه بنده 11 روز پیش خبر این برنامه رو دادم و امروز صبح هم تاکید بر پخشش کردم اینقدر ذوق و شوق دیدن برنامش نبود. ولی داش بردیا خودمونیما خیلی باحالی. ;) ( viewtopic.php?f=32&t=1715)

داش محمود حرف شما متین.آقا شما در مورد دفینه و نشانه ها و محل و اینکه چی درآوردن به ما به ما اطلاعات بده....در ضمن روزنامه دروغ گفته اظهارات پزشک قانونی و قاتل چی میشه?در مورد دفینه این آشناتچن عکسم داشتی بزار.فدات

یکشنبه 28 تیر1393 - 12:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
خیلی از نوشته های این گروه شوک هم عین اون چیزی نیست که رخ داده بوده. میدونید که معمولاً اینا و روزنامه ها اوناییرو مینویسن که آگاهی و سایرین دیکته میکنن. این وسط هم کلّی کلمات بالا پایین میشن. یه سری کجو کله میشنون یه سری هم کج و کله مینویسن ببین چه شوربازاری میشه خبر نهایی.

مثل یه گنج بزرگی که سمت ولایت ابا-اجدادی ما پیدا شد وگیر افتادن بعد اصلاً یه چیز دیگه تو روزنامه ها منعکس شد. ولی ایناییکه این بنده خدا در برنامه گفت عیناً همونایی بود که پارسال هم شنیده بودم پس اینا درستترن.

و جالبتراینکه بنده 11 روز پیش خبر این برنامه رو دادم و امروز صبح هم تاکید بر پخشش کردم اینقدر ذوق و شوق دیدن برنامش نبود. ولی داش بردیا خودمونیما خیلی باحالی. ;) ( viewtopic.php?f=32&t=1715)

مخلصم محمود جان الان تیکه انداختی برادر؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 28 تیر1393 - 12:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مضمون کلی این برنامه ماه عسل اینه:
هر کی فقیره خدا دوسش داره_ ادمای پولدار نامردن_بشین گریخ کن زاری کن نماز روزه و... تا که خدا مشکلاتتو حل کنه
تکنولوژی کشکه
با رمزه و یاده امام زاده ها و توسل به اونا همه چیزت حله حتی سرطانت
کلا یه مشت...
تف

این نیز بگذرد

یکشنبه 28 تیر1393 - 3:00am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اینم تصویر شریک و متن خبر از زبان فرمانده انتظامی سمنان!!!!حالا من موندم حرف کی رو باور کرد؟؟؟؟؟
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: قاتلی که زن و شوهر جوان را با وعده پیدا کردن گنج فریب داده و اقدام به کشتن آنها کرده بود، دستگیر شد
به گزارش خبرگزاری فارس از استان سمنان، داوود رسولی‏‌فر ظهر امروز در گفت‏‌وگو با خبرنگاران، به تشریح جزئیات این جنایت پرداخت و گفت: خبر وقوع فقدان یک زوج جوان به مرکز فوریت‏های پلیسی 110 شهرستان سمنان اعلام شد. رسولی‏‌فر در ادامه گفت: پس از اعلام این خبر و با توجه به اهمیت و حساسیت آن، بی‏‌درنگ اکیپ ویژه‌‏ای از مأموران مجرب پلیس آگاهی استان سمنان تشکیل شد و رسیدگی سریع به آن در دستور کار آنها قرار گرفت. وی افزود: تحقیقات گسترده و همه‏‌جانبه پلیس در راستای پیدایش مفقودان، فرد مذکری را به عنوان مظنون اصلی پرونده معرفی کرد که با هماهنگی‏‌های لازم قضایی، دستگیر و از وی تحقیق شد. رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه مظنون در ابتدا منکر هرگونه ارتباط با مفقودان بوده است، تصریح کرد: با اقدامات تخصصی پلیس، متهم به فریب با وعده پیدایش گنج و اقدام به قتل مفقودان در محلی اطراف سمنان اعتراف کرد. این مسئول انتظامی با اشاره به اعزام سریع نیروهای پلیس و امداد و نجات افزود: زوج مفقود شده در حالی که مرد به قتل رسیده بود و همسر وی دچار آسیب‏‌دیدگی بود، پیدا شدند و زن به بیمارستان منتقل شد. وی افزود: تحقیقات تکمیلی پرونده با هماهنگی مراجع قضایی در حال بررسی است. رسولی‏‌فر ضمن توصیه به عموم مردم در خصوص رعایت هشدارهای پلیس و عدم اعتماد به افراد ناشناس، خاطرنشان کرد: شهروندان برای پیشگیری از بروز این‏گونه جرایم، در صورت بروز موارد مشکوک و احساس خطر، بی‏‌درنگ، مراتب را به مرکز فوریت‏های پلیسی 110 اعلام کنند و از هر اقدام خودسرانه‏‌ای پرهیز کنند - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn ... Kx4Cp.dpuf

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 29 تیر1393 - 6:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این بابایی که عکسش رو دیدیم خیلی هم جوان و خام نبوده که بخواد طمع کنه و...
البته طمع پیر و جوان نمیشناسه ولی خیلی بعیده
ازقدیم شنیدیم که هر فتنه ای زیر سر زنهاست
من متاسفانه برنامه رو ندیدم
خدا عاقبت همه ما رو ختم به خیر کنه :YMPRAY:
ظاهرا چاه همون چاهی بوده که برای دفینه حفر شده
اگر اینطور باشه خیلی دفینه گردن کلفتی بوده که 25 متر عمق داشته
حالا چطور زنه زنده مونده خدا بر همه چیز داناست

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

یکشنبه 29 تیر1393 - 7:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا مثل اینکه امشب هم این خانوم قراره بیاد تو ماه عسل
ببینیم امشب چه میکنه

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 29 تیر1393 - 11:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام دوستان بزنین شبکه سه همین حالا همون خانومه باز اومده

gladyator_089

یکشنبه 29 تیر1393 - 6:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
بیش از حد خونسرده

gladyator_089

یکشنبه 29 تیر1393 - 6:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure