انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:49am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 لطفا حذف نكنيد (پاسخ به ابهامات hamed) 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اقا بهنام اگه میگم انجمن گنج پژوهان با دلیل و مدرک حرف میزنم چیزی رو که از کاربراشم با چشم خودم دیدم.اونجا بعضی از کاربرای جدید اومدن در مورد پیدا کردن حفره و اتاقک حرف زدن و یه سری اومدن از ردیابهایی حرفیدن که اقا ما چیکار کنیم یه ردیاب خوب داشته باشیم و بتونه در مورد دفینه یابی کمکمون کنه مدیران اون سایت برگشتن گفتن اصلا ردیاب نگیر جز اینکه پولتو دور میندازی چیز دیگه ای نیست و جالب اینکه سایر کاربرای اون سایت که یه سریشون پست و مقام هم داشتن تایید میکردن حرفاشونو که من کلی خنده ام گرفت و بعد اومدن گفتن اگه میخوای بگیری ردیابهای فلان کشور خوبه
و اسم چن تا رو نام بردن که قیمتاشون رو بین 50 الی 100 میگفتن از گراویتاتور گرفته تا بعقیه ردیابهارو من همون موقع گفتم نیازی نیست اینقدر هزینه کنین یه سری دست سازها هستن که با کمترین قیمت میتونید کارتونو راه بندازه .برای حفره یابی انتی ها اگه کار با ردیاب رو بلد باشی میتونی حفره بزنی اتاقکهارو پیدا کنی حتی نقطه هم میتونید بکنید که تا این حرف رو زدم بدون اینکه بفهمم چی شده سریع منو به مدت یکسال تحریم کردن بعدا اومدن گفتن به دلیل راهنماییهای غلطی که به کاربران میدادید و پستهامو هم جابه جا حذف کردن. ایا اشتباه میگفتم؟مگه همین ردیاب انجمن نیست که دوستان با کمک حفره یابی اومدن به بار رسیدن اونم با کمترین هزینه؟چه لزومی داره انجمن گنج پژوهان بیاد از دستگاهایی اسم ببرن که قیمتهای نجومی دارن و اکثر کسانی که تو این انجمنها جمع میشن همشون از روی نداری اومدن که بلکه بتونن با کمترین هزینه کردن ممکن بتونن گره ای از مشکلاتشونو باز کنن حتی خیلیها اومدن وامهای سنگینی گرفتن برای اینکه گول تبلیغ انجمنهای دیگرو خوردن و بعدا دیدن دستگاه اسباب بازی هی بیش نبوده و تمام داریهاشونو از دست دادن .جالب اینه تو اون سایت قبل از تحریم شدنم به مدت یکسال یکی از کاربرا اومد تاپیکی رو عنوان کرد به نام ردیاب 35 انجمن فلز جو و سوالی کرد از مدیران که ایا کسی با این ردیاب کار کرده سریع همون کاربرایی که اونجا یه پست و مقامی داشتن همه زدت تو سر ردیاب انجمن ما و گفتن ردیاب 35 انجمن فلز جو اشغال یابه بهتره خرید نکنید و همون مگسهای جمع شده دور شیرینی اون سایت گنج پژوهان ادعا میکردن که اره اگه خوب بود که خود کاربرا به قیمت پایین تر که نمیفروختن که پس یا اشغال یابه و من همونجا اعلام کردم که اصلا همین چیزی نیست ردیاب خیلی هم کارشو درست انجام میده همون قدر که کاربرا با کمترین مبلغ اومدن یه دستگاهی رو خریدن و به هدف هم زدن و سندشم موجوده تو انجمن فلز جلو باز هم اونجا پستهامو حذف کردن که سایر کاربرا نخونن بازم تو همون سایت از چنس صحبت شد که من تعریف چنس رو کردم و گفتم اقا حمید و اقا مجتبی خیلی زحمت کشیدن و اومدن ارتقا دادن این چنس رو تو انجمن فلز جو همونجا به مدت یکماه تحریمم کردن ای دی مو اینها همه نشان از کلاهبرداریهای انجمن گنج پژوهان هست که با قیمتهای نجومی کاربرای بدبخت رو به کام مرگ میکشونه تو این انجمن اگه کسی اخراج بشه پستهاش حذف نمیشه ولی تو انجمن گنج پژوهان اول پستها حذف میشه که مانع کلاه برداریهاشون نشه بعدشم اخراج میکنن بدون دلیل و مدرک که اثری ازش نمونه و شما دوست خوبم اقای بهنام کرمی مطمعن هستم از کاربرایی هستی که اونجا یه پست و مقامی داری که داری سنگ گنج پژوهان رو به سینه میزنی و با نام کاربری جدیدی اومدی شایدم مدیر اونجا باشی که اومدی سرکشی نگو نه که خیلی خنده ام میگیره من تو سایر انجمنها هم حظور دارم وای هرگز چاپلوسی نکردم که پستی یا مقامی بهم داده شه چون خوشم نمیاد اینجا هم خودمم خبر نداشتم که اقا مجتبی و اقا حمید خودشون با عنایت و مدیریت خودشون این پست رو به بنده محول کردن ولی به جرعت میگم انجمنهای دیگه باید جلوی فلز جو لنگ بندازه حاظرم ثابت هم بکنم.شما هم دیگه خواهشا از انجمن گنج پژوهان اسمی نبرید چون تا همین جاشم نیتتون معلوم شد

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 17 تیر1393 - 8:12pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

آقای حامد شما اگه قصد باز کردن انجمن داشتید این راهش نبود. اصلا از شما انتظار چنین حرکات و الفاظی رو نداشتم.
شما و سایر کاربرانی که فروشگاه باز کردید از همینجا اطلاعات رو گرفتید. اطلاعات ساخت.رفع مشکلات. انواع تست ها. پاسخهای مکرر مهندس حمید.
نمیفهمم اینهمه کینه و کدورت بابت چیه.

عزیزان رزق و روزی دست خداست. شما هم فکر نکنید تا آخر عمر میتونید از این راه کسب درآمد کنید. ارزش اینو نداره دوستیها به دشمنی ختم بشه.
شماها هیچکدومتون آینده نگر نیستید. باعث تاسفه. همین باعث این همه دورویی ها شده و همه متوسل به دروغ و غلو شده اند.

مشکل شما اینه که میخواید بعنوان شغل به این قضیه نگاه کنید. اشکالی نداره با همین دید برید جلو ؛ عاقبت همه رو می بینیم.

سه شنبه 17 تیر1393 - 8:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاويدجان قربان کلامت خوب داداش من اگه پست هاى بنده زير ذره بين داشته باشی که متوجه ميشى قبل شما بنده اعلام کردم که 80الی90 درصد بچه های فعال زدن تو خط فروش بنده شناخت دقيقی از 12نفر از اين دوستان دارم که دارن فروشندگی ميکنن اونم مداراتى که اصلا و ابدا زحمتى پاش نکشيدن اون 20درصد باقى منو شما و حمزه و کانی و برديا و يه عده هستيم که فقط دنبال کاووش هستيم البته قبلا ما اينا خيلی بوديم اما پول مفت بدجور به مزاج ما اينا ساخته آره جاويد جان واقعيتش رو بخواى برخلاف نظرها ناصر خان هم تا الان مدارى نفروخته ولى چون ردياب خودش رو با زحمت ساخته ميشه گفت نوش جونش بنده چند وقت پيش با ناصر برخورد فيس تو فيس داشتم خداوکيلی بچه با مرام و بامعرفتی هستن ،خلاصش کنم جاويد جان يه عده فقط منتظر لقمه آماده هستند

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

سه شنبه 17 تیر1393 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای رامین این چه حرفاییه که میزنید اخه.چه کسی کلاهبرداری کرده.من خودم مدیرم اونجا تاحالا نذاشتم کسی کلاهبرداری بکنه همین الان هم این اقای حامد رو تحریم کردم برای اولین بار تحریم انجام دادم اومده بود چنسشو قالب ملت کنه که تحریم شد
وقتی میگی انجمن گنج پزوهان یعنی همه کسانی که تو اون انجمنن کلاهبردارند.
شما یه اینکه واقعا در جریان نیستی که در اینصورت بپرس تا جواب بگیری
یا اینکه دقیقا داری مارو میکوبی دیگه عزیزم.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

سه شنبه 17 تیر1393 - 8:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و اینکه اقا رامین اساس این بوده که هیچکس اونجا فروشگاه نزنه و بخاطر همین مخاطب داشت.حالا هر کی چه مدیر و چه کاربر اون انجمن داره کلاهبرداری یا دزدی و یا ادم کشی میکنه حداقل داخل اون انجمن چنین چیزی نیست اگر هست بفرما بزنیم تو دهنش.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

سه شنبه 17 تیر1393 - 8:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا رامین داداش من که نه شما را میشناسم ونه شما منا پس چرا دارید الکی سفسته میکنید؟من گفتم کار به مدیر هایه هیچ انجمنی ندارم و تکیه کلام من هم رو کاربراش بود که شما اومدی داری میگی همه افراد گنج پزوهان کلاهبردران خب یعنی شما همه چه صغیر و چه کبیرش را داری متهم میکنی شما بیا بنویس فلان کس کلاه برداره با دلیل اونموقع لعنت بمن بیاد اگه حرفی را بزنم اما اینکه شما بیای همه افراد یه انجمن را به یه چشم ببینی و اقعا جایه تاسف داره.در ضمن من اونجا یه کابر فعالی بیش نیستم و مدیر بودن مسئولیت داره حتی لقبه استاد گرفتن لقبه استاد یار گرفتن و حتی لقبه کابر فعال گرفتن هم مسئولیت انسان را بالا میبره پس گرفتن پست و مقام در جامعه مجازی فقط مسئولیت برا ادم به بار میاره و سوده دیگه ای نداره.اما خداییش خودمم شک کردم گفتم نکنه علی عزیزیان هستم و خودم خبر ندارم. =))
در ضمن اقا رامین منم مثله اکثره دوستان فقط اینجا و اونجا عضو نیستم من خودم تو ایران تی کی .فلزجو.ژئو.گنج پژوهان.سه تا سایت خارجی دیگه هم عضوم .
پس خواهشا نیاید کسی را نشناخته متهم به کلاهبرداری بکنید که خودم تیغ خورده کلاهبرداریم و بیش از همه از مورد بدم میاد.

سه شنبه 17 تیر1393 - 9:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بسم اله...اکثر پست ها شده میدون جنگ کفار و صالحین...در تمامی مشاغل و رشته ها این بحث های روانی و تبلیغی منفی وجود داره ولی به قول دکتر شریعتی که فایل صوتیش در انتهای آهنگ یه روز خوب میاد هیچکس گذاشته شده, هیچ جنگی در عرصه خارجی منجر به شکست نمیشه ولی در صحنه داخلی و جنگ با نیروی داخلی منجر به شکست میشه....حالا فلزجویم از داخل داره جنگاش شروع میشه........مدیران مدیریت کنید قبل از اینکه از هم بپاشه......به قول ویل دورانت دیکتاتوری بهتر از دموکراسیه.....پس حذف کن بره....حرف دشمن دیگه شنیدن نداره که هر روز با یه نام کاربری میان پست میزنن......

بهترین گنج دنیا یه مادره که قلبش به عشق فرزندش میزنه
بهترین قلب دنیا یه رفیقه که همه جوره پا در کابته
به سلامتی همه ی گنج های دوست داشتنی.....

سه شنبه 17 تیر1393 - 10:36pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب حامد من امروز که اومدم و دیدم شما تحریم شدین ناراحت شدم و نظرم این بود که احتمالا آقا مجتبی اشتباه کرده و بقول معروف پیش خودم گفتم آشپز که دو تا بشه غذا یا شور میشه یا بی نمک! اما با بررسی دقیق تر پستهای شما با چند آیدی اخیر و همینطور مطالبی که در سایتتون نوشتین و همینطور اون دوست اخراجی دیگتون ؛ به این نتیجه رسیدم که برخورد اقا مجتبی کاملا درست بوده و طبیعیه که شما و امثال شما دیگه نمیتونین در این انجمن جایی داشته باشین! فراموش نکنین که بهم ریختن جو انجمن و تحرکات ضد مدیریتی یا به قصد ریشه زنی انجمن طبق اشاره مستقیم قوانین ذکر شده شامل برخورد مدیریتی میشه! همه جا این قوانین حاکم هستن و حتی بنظر من زیاد نیاز به نوشته شدن هم نداشت! حالا مشکل ما اینجا اتفاقا همین راه اومدنای بیش از حد با بعضیهاست! وگرنه که در سایتهای دیگه با بیان یک صدم این نوع صحبتها بدون تذکر تحریم میشین! خودتون هم خوب میدونین! ولی با پر رویی از این میزان سعه صدر ما سوء استفاده میکنین و حتی ما رو وادار به نوشتن این متنهای طولانی میکنین! ولی از این به بعد دیگه ما تا این حد صبر و حوصله بخرج نمیدیم.
طی روزها و شبهایی که گذشت و من با اقا مجتبی در مورد چنس رایزنی میکردیم ؛ اتفاقا من بارها از شما اسم آوردم که فلانی رو تا حدی کمک کردیم که بالاخره تونست چنس رو به خوبی راه بیندازه و حتی داخل تاپیک چنس اذعان کرد که مشکل فلزیابیش دیگه حل شده و الان هم مشغول تست و کاوش سر زمین هست! ولی وقتی امروز دیدم شما هم مثل خیلیای دیگه سایت زدین و همین مدار رو برای فروش گذاشتین واقعا شوکه و نا امید تر از قبل شدم!!! پیش خودم فکر کردم یعنی این آدم هم فروشنده شد؟! یعنی حتی یک نفر هم نیست که ما این زحمات رو براش بکشیم و بره واقعا از خود دستگاه استفاده کنه؟ واقعا آدم نمیدونه چی باید بگه! بقول جاوید عزیز شاید واقعا بالای 90 درصد کسانی که در مسیر تاپیکهای ساخت حضور دارن یا از قبل فروشنده بودن یا اینکه تبدیل به یک فروشنده جدید میشن!!! خب سوال اینجاست من و امثال من واقعا داریم برای چه کسانی کار میکنیم؟ مصرف کننده یا فروشنده؟ اگر قرار باشه هر چه ماحصل کار ماست نصیب سایر فروشنده ها بشه پس خودمون وقتی بهترش رو ارائه میدیم چرا باید این همه مورد آماج حملات مختلف قرار بگیریم؟
شما در نوشته هاتون میفرمایین چنس مجتبی فلانه و بدرد نمیخوره و این قیمت نمیارزه و در نهایت نتیجه میگیری کلاهبرداریه! دوست عزیز شما اصلا میدونی کلاهبرداری یعنی چی؟ اگر سواد درستی داشته باشی لااقل از کلمات بجا استفاده میکنی! شما میتونی بگی قیمتش بالاست و به نوعی گرونفروشی محسوب میشه و من هم خیلی ساده حرف شما رو میپذیرم! علتش هم بارها عرض کردیم شرایط اقا مجتبی و همکارانشون به همین صورته وگرنه نظر من روی قیمت کمی پایین تر از این بود. طبیعتا چون دستگاه مشخصه و کاراییش هم مشخصه و چیز محرمانه ای هم نیست ؛ این یک تعامل مشخص بین فروشنده و خریداره! اگر زحمتی روی مدار کشیده شده قسمت اعظمش رو بنده انجام دادم و مدار هم در اختیار اقا مجتبی قرار گرفته و ایشون هم کارهایی کردن و میتونیم عملا هر قیمتی بذاریم! حالا کسی میخواد بخره یا نخره! اینجا دروغ یا ادعای کذبی مطرح نیست که شما بگی کلاهبرداریه. ممکنه شما یه ماشین هم داشته باشی خیلی هم تعلق خاطر بهش داشته باشی بخوای 2 برابر قیمت بازار هم بفروشی! ملت هم کلی غر غر کنن و حتی مسخره کنن و آخرش هم ازت نخرن! ولی کسی نمیتونه بگه کلاهبرداریه. همیشه فروشنده قیمت فروش رو بسته به فاکتورهای مد نظر خودش تعیین میکنه نه خریدار! کما اینکه شما هیچ یک از محصولات خارجی که انصافا به نسبت کاراییشون خیلی هم گرونتر هستن نمیتونین با هیچ تخفیف خاصی از خود شرکتشون بخرین! در صورتیکه مطمئن باشین چند برابر قیمت تموم شده میفروشن! داستان بازار کلا به همین صورته. حالا ما میایم یه قیمت میذاریم شما گیر میدی به قیمت؟ واقعا مشکل شما قیمت دستگاه ماست؟ ببخشید مگه شما میخوای بخری که ناراحتی؟ شما که خودت ساختی و خود من هم کلی کمکت کردم و راضی هم بودی! دیگه به باقیش چکار داری که دخالت اینجوری میکنی؟ خیلیا از قیمت و بعضی چیزای دیگه انتقاد کردن. اما نوع نوشتار نشون میده هدف طرف چیه! استنباط من در حال حاضر اینه که شما با بیان این مطلب قصد داری خودت قیمت پایین تری بدی تا بیان از خودت بخرن! امروز دیگه این مساله کاملا برای همه مشخص شد. وگرنه کسی که خودش خریدار نیست لزومی نداره تا این حد کاسه داغ تر از آش بشه! مشخصا قصد شما از چند وقت پیش همین بود که چنس رو خودت بفروشی و برای همین در اون تاپیک مرتب به قیمت اعتراض کردی! ;)
از این گذشته یعنی شما با اون وضع ساختی که من ازت دیدم میخوای مدار ساخته شده خودت رو با مجتبی مقایسه کنی؟ اگر اون به اصطلاح دستگاه شما 900 تومن قیمت داشته باشه و من هم یک خریدار باشم حاضرم چند برابرش پول بدم و از مجتبی بخرم! چون حتی در تصاویر هم مشخصه کیفیت ساخت مجتبی بسیار بالاتر هست. این رو اگر در کنار مدار بهینه شده ای که من در اختیار ایشون گذاشتم و همینطور نکات ظریف و دقیقی که به ایشون عرض کردم تا رعایت کنن ؛ بذاریم ارزش دستگاهی که ایشون میسازه نسبت به مال شما خیلی بیشتر مشخص میشه! پس این مقایسه های کودکانه و عوامفریبانه رو انجام ندین. اگر چنس رو بنده به جایی رسوندم حتما میدونم چه نکاتی رو برای ساخت بهترش هم در اختیار اقا مجتبی قرار بدم! هر چند ایشون هم از امثال شما بسیار وارد تره!
جناب حامد مسیر شما من رو به یاد زیکسل انداخت که اتفاقا ایشون هم اسمش حامد بود! شما طبق اعتراف خودت که در انجمن هم موجوده 5 بار چنس رو ساختی تا راه افتاد! حتی ابتدا کیتش رو از یک کیت فروشی دیگه تهیه کردی که حاصل زحمات ما رو بصورت کیت گذاشته بودن برای فروش! هم سطح کاری اونا و هم امثال شما خریدارها در اون داستان مشخص شد. حالا شما هم شدی بدتر از زیکسل؟ برادر من شما خودت یه ایراد ترانزیستور رو هم حتی نمیتونستی پیدا کنی و مدار رو کلا از اول میساختی بلکه درست کار کنه!!! :D حالا جالبه شما هم شدی فروشنده!
در خصوص اینکه مجتبی از نظر فنی در چه سطحی هست ؛ این اصلا به شما ربطی نداره! فقط به من میتونه ربط داشته باشه که با ایشون دارم کار میکنم و اگر ایشون اشتباهی در کار خودش داشته باشه برای من هم گرون تموم میشه و این رو خودم بهتر از شما میدونم! اگر هم از نظر فنی مطلبی باشه که ایشون مشکل داشته باشه بنده بطور دقیق ایشونو راهنمایی میکنم. خیلی دقیق تر از اون راهنمایی هایی که در انجمن از من میبینین!!! طبیعی هم هست چون کار حساسه و همینطوریش هم حرف و حدیث زیاده! با این وجود ایشون در برخی زمینه های فنی بنظر من بین بچه ها رقیبی ندارن! بنده خودم 2 شب پیش از طریق وبکم کارگاه ایشون رو دیدم و همه چیز رو دقیق به من نشون دادن. مطمئن باشین کسی در این سطح نمیتونه ساخت و ساز نهایی یک دستگاه رو انجام بده! سیستم لوپ ایشون هم کاملا مورد تایید من هست. در خصوص اسکلت هم تغییرات جزئی اعمال کردن که نتیجه خیلی بهتر شده. با همه اینها باز هم کسی نپسندید میتونه نخره! بارها عرض کردیم این یک مدار شناخته شدست میتونن خودشون بسازن و میتونن حتی از طریق دیگران تهیه کنن! ما کجا گفتیم این چنس فقط اینجا موجوده و بیاین از ما بخرین؟! :D
در مورد اینکه شما فرمودین فیبر رو اصلاح کردین ؛ اولا این یک بلوف توخالی بیشتر نیست! شما اگر بتونی یک فیبر ساده رو از روی طرحش بخوبی در بیاری هنر کردی! اینا رو به همون بیچاره هایی بگو که سطح فنی شما رو ندونن! از این گذشته شما هر تغییری هم داده باشی که ندادی ؛ اصلا قابل مقایسه با تغییراتی که من برای چنس فروشگاه دادم نیست! چون از حدود عید که تصمیم بر این شد که چنس در فروشگاه انجمن قرار بگیره ؛ بخوبی میدونستم مدلی که برای فروش گذاشته میشه باید خیلی بهتر از نسخه عمومیش باشه! حالا همه بهتر رو شاید به قدرت بدونن اما اصلا اینجور نیست! پس تعداد قابل ملاحظه ای تغییر ولو جزئی در مدار چنس انجام دادم و فیبر بسیار بهتری هم براش زدم! این رو هم نمیخواستم عمومی بگم شاید بعضیا ناراحت میشدن! ولی واکنش افرادی نظیر شما ادم رو وادار میکنه! البته نباید جای گلگی هم باشه. چون اون چنس قبلی تا خود عید امسال فقط بصورت یک مدار عمومی بود. بعد اون بود که من تغییرات دیگری رو هم مخصوص نسخه فروشگاه در نظر گرفتم. اعتقاد قوی هم دارم اگر در خصوص لوپ و شیلد همه مسائل تا حد نهایی خودش حل بشه تازه این مدار خودشو نشون میده! شما هم سهله باسواد تر از شما هم نمیتونه اون میزان تغییر رو انجام بده چون بر اساس اطلاعات دقیق بدست اومده با اسکوپ حرفه ای از نقطه به نقطه مدار محاسبه شدن!
بهرحال جناب حامد شما از اولش هم نمیدونم چرا دلت با اینجا نبود! داستان اذرکیت رو یادمون نرفته! اونجا طرف به معنی واقعی کلمه یک کلاهبرداره میاد به شما دستگاه میده 5 میلیون یا 7 میلیون و یک کلاه گشاد سرت میذاره ؛ باز هم چون ارتباط تلفنی باهاش داری و پشت تلفن برات زبون میریزه عین خیالت نیست! جالبه آخرش هم خودت به این نتیجه رسیدی که مدار زمین شناسی که ما توی انجمن گذاشتیم و اتفاقا باز هم خود من عمومیش کردم از نظر قابلیتها در جایگاه بسیار بالاتری نسب به اون دستگاه چند میلیونی که به شما انداختن قرار داشته! این چیزی بود که شما در تاپیک زمین شناسی بالاخره خودت هم اعتراف کردی!
در هر صورت شما اگر به حلال و حرارم اعتقاد داری ؛ من دیگه راضی نیستم نه شما و نه هیچ کس دیگه ای از مداراتی که بنده کاراشو انجام دادم و به جایی رسوندم برای فروش استفاده کنین! چون اصلا قصد و نیت هم از ابتدا این نبوده وگرنه نه مریض بودم و نه احمق که این همه زحمت بکشم! حالا شما قیمت رو هر چی بذاری باز هم من راضی نیستم! حالا چنس باشه یا توباکس باشه یا حتی زمین شناسی فرق نمیکنه! اگر عرضه داشتین شما هم بین صدها مدار موجود به سلیقه و تشخیص خودتون یکی دیگه رو انتخاب میکردین و روش کار میکردین و هر چه بود بالاخره دسترنج خودتون میشد. ولی اون مداری که با کارهای من تبدیل به یک مدار بدردبخور و مطرح شده امتیازش هم از نظر شرعی و اخلاقی برای خودم محفوظه! حالا اگر مدار اصلی منتشر شده در سایتهای خارجی بدون تغییرات بنده باشه طبیعتا اشکالی نداره. اما خودتون هم خوب میدونین بدون اون تغییراتی که من شاید ماهها برای محاسبه و تست کردنش زحمت کشیدم مدار اصلی کارایی چندانی نداره! ;) جالب اینجاست که حتی کیت فروشی ها هم وقتی برای چنس فیبر میزنن از همون جاگذاری قطعات بنده استفاده میکنن!!! در صورتیکه هر کسی طراحی فیبر کرده باشه میدونه اصل داستان طراحی فیبر خوب در درجه اول چینش درست و بجای قطعات هست! حالا وای به امثال شما که حتی از طرح فیبر بنده هم میخواین کپی برداری کنین! :D پس در مجموع حواستون باشه ریالی هم از این مدارات پول بخورین من راضی نیستم و فردای قیامت هم یقه امثال شما رو خواهم گرفت! در مورد خریدار هم حتی راضی نیستم که مدار دسترنج من رو کسی از شما و امثال شما تهیه کنه! بنده خودم چند نفر رو در گذشته به عنوان سازنده به دیگران معرفی کردم. افراد جدید رو بهیچ وجه راضی نیستم وارد این داستان بشن! چون همینطور بخواد پیش بره همه میشن فروشنده و ما هم فقط آب به آسیاب اینها ریختیم و آخرش هم مثل امثال شما یا زیکسل تشریف میارن به خود ما فحش میدن و تهمت میزنن!!! واقعا اینجاست که باید گفت بشکنه این دست که نمک نداره! بیشتر مشکل ما از همین قدرنشناسی ها و ناسپاسی هاست. وگرنه منی که دهها و شاید صدها نکته ریز و درشت یاد امثال شما دادم واقعا طبق چه منطقی باید دستمزدم این باشه؟
در خصوص صحبتهایی که در مورد انجمن دیگری مطرح شد فکر میکنم هیچ ربطی به این بحث فعلی نداشت. در برابر همه این جریانات من جوابهای محکمی دارم. ولی چون افراد قصد و غرض شخصی دارن و نیت واقعیشون رسیدن به حقیقت نیست ؛ متاسفانه صدا به جایی نمیرسه! وگرنه بقول معروف اگر در خانه کس است یک حرف بس است! اشخاص حتی جواب نکات مطرح شده توسط ما رو حاضر نیستن بدن! اتهام میزنن اجازه دفاع نمیدن فقط حرف خودشونو میزنن! خب اینها بنظر شما واقعیت رو میگن؟ بنظر من حتی خودشون ته دلشون بهتر از من و شما خبر دارن که به چه نیتی بعضی حرفها یا تهمتها رو بیان میکنن! پس بحث زیاد هم فایده ای نداره. ولی ایشالا جواب خیلیا رو به مرور و در جای خودش خواهم داد تا کسانی که بیطرف هستن به حقیقت پی ببرن. تا سیه روی شود هر که در او غش باشد!
این تاپیک رو هم بنده قفل میکنم چون بنظرم هیچ لزومی نداره اینجور بحثها بیش از این در انجمن ادامه داشته باشه و فقط بعضی افراد دون مایه بخوان بواسطه اینجور تاپیکها مطرح بشن و بقولی از اب گل آلود ماهی بگیرن. کاری بلد باشن میرن توانایی خودشونو به نمایش میذارن. نه اینکه با ایجاد آشوب و دعوا و زدن تهمت بخوان به نفع شخصی خودشون برسن! هیچ عاقلی هم باور نمیکنه که کسی تحت عنوان انتقاد سازنده بخواد به این صورت وارد داستان بشه. چون پر واضحه که هدف سازندگی نیست بلکه تخریب و کسب منفعت شخصیه! لذا از دوستان هم خواهش میکنم دیگه وارد این بحثها نشن و تاپیکهایی که جو انجمن رو متشنج میکنه نزنن. کسی هم اگر واقعا انتقاد سازنده ای داره باید طوری بیان کنه که دیگران سوء استفاده نکنن. خصوصی ما هم موجوده و خدا رو شکر بنده شخصا از روز اول این انجمن هیچ پیغام خصوصی رو بی جواب نذاشتم! پس کسی اگر حرف خاصی داشت که ممکنه دستمایه سوء استفاده برای دشمنان فلزجو باشه بهتره در خصوصی مطرح کنیم.

چهارشنبه 17 تیر1393 - 3:23am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure