انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:42am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 لطفا حذف نكنيد (پاسخ به ابهامات hamed) 
نویسنده پیغام

كاربرhamedهستم......اخراج شده همين 10 دقيقه پيش به زمان اين پست!
اين نام كاربري براي يكي از دوستانمه كه ديگه فعاليتي نداره يعني اون ازم خواست اين يوزرو واسش بسازم.
واما مجتبي خان:دليلت براي اخراج كردن بنده چي بوده كه وقتي ميخوام وارد شم با گزينه تحريم روبرو ميشم؟ :-o البته برام پشيزي اهميت نداره مجتبي خان.داري با كاربرا خيلي بدرفتاري ميكني يجورايي داريد بسمت ديكتاتوري ميريد X( .
لطفا پست هاروحذف نكن ومثل مرد جواب بده. [-X
من به قانون انجمنت احترام گذاشتم ونخواستم تبليغي كنم اما زورم اومده خودم چند وقتيه انجمن زدم و فلزياب چنسي كه داري با نامردي 2تومن غالب مردم ميكني دارم با اسكلتو لوپ كامل ميدم 900 چي پيش خودت فك كردي كه يك ميليون پانصد سودخالص بگيري با اون لوپ مسخرت اونوقت مياي قيمتتو توجيه كني ميگي مشكل نويزو حل كردم!!!هر كاربري ميدونه كه مشكل نويز توي بيابون وجود نداره خيييييييييييلي كم.
هيچي نيستي :-Q هر چي هستي به لطف مهندس حميده از اون لوپت فهميدم هيچي بارت نيست سوادي نداري خودتم ميدوني فقط بفكر پولي حيف اين انجمنو كاربراش كه مديرش تويي.
اينم آدرسمه هر كي خواست مجتبي 2ميليون تومان كلاه سرش نذاره من خودم با900تومان چنسو ميفروشم با لوپ واسكلت كامل فقط آماده تحويله موجودي هم دارم.
اگه تايپيكو حذف كني يا پستو هزارتا ديگه ميزارم بايد همه كاربرا ببينن.

metalsshow.ir
حميد جان از شما عذر ميخوام....
اما قبل ترك انجمن بايد تكليف اين آقا مشخص شه وجواب پس بده... L-)

سه شنبه 17 تیر1393 - 1:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

چه جالب. همین الان پیام خصوصیمو باز کردم دیدم یه کاربری به نام gonj همین سایتو بهم معرفی کرده :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 17 تیر1393 - 2:08pm

بله مردم كه دوست ندارند 1ميليون وصد ضرر كنن.
درضمن فيبر ما ويرايش شدست.

سه شنبه 17 تیر1393 - 2:11pm

من چند وقت پيش انجمنو راه انداختم وهيچ قصدي براي تبليغ دراين انجمن نداشتم وبه قانونش احترام گذاشتم حتي ديدم قيمت چنسو 2ميليون دراين انجمن گذاشتن سكوت كردم.
اما بدون دليل اخراج شدم.

سه شنبه 17 تیر1393 - 2:16pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

درسته قیمت چنس 2 تو من گذاشته شده اولا این که این قیمت رو از روز اول هم تعین کردن اقا مجتبی و دلایلشونو هم گفتن حالا هر کسی خواست میگیره هر کسی هم نخواست نمیگیره .بهتر از اینه که همینو میگیرن تو جاهای دیگه چندین برابر رو میفروشن اونم نه نمونه جدیدشو چیزی رو که خودشون درست میکنن.اومدی مثلا یه انجمنی باز کردی به نام ....و دلیل محکم پسندی هم نذاشتی تو اون سایت صرفا گفتی اقا مجتبی مثلا چنس رو فلان کرده بلان کرده خوب زحمت کشیده تقریبا تا یه حدی ارتقا داده شده خلاصه اونم شرایطشو گفته.مگه همین ردیاب انجمن رو به خیلیها تخفیف ندادن؟ کجا از دستگاها حمایت میشه گارانتی داده میشه تعویض میشه ولی اقا مجتبی این کارو میکنه از اقای عزیز صحبت میکنی که خودش یه کلاهبرداره خلاصه این کارت درست نبود.من نمیدونم چه داستانیه تا زمانی که کسی اخراج نشده همه خوبن وقتی کسی اخراج میشه تازه درد دلاشون باز میشه خوب چرا همون موقع که اخراج نشدی نگفتی؟ تو انجمن فلز جو کاربری به همین راحتی اخراج نمیشه چون ازادیه بیان دارن و میتونن از خودشون دفاع کنن درست نیست که میگین من نتونستم از خودم دفاع کنم انجمنهای دیگه رو بگی اره حق با شماست اونجا از واقعیتها صحبت کنی سریع اخراج میشی نمونش انجمن گنج پژوهان که سرتاسر کلاهبردارن.
ولی حداقل فلز جو از این قضیه مستثنی هست.بازم دوستان خودشون خوب قضاوت خواهند کرد.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 17 تیر1393 - 5:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چه جالب پست های من چرا پاک شده مگه حرف بدى زده بودم به قول ما آذری ها : دالى قاباقوزا کشمک اولماز =يعنی نه ميشه پشتتون رو گرفت و حمايت کرد نه جلوتون ايستاد تا ضربه نخورید ،،،حالا من در عجبم که چرا پست بنده پاک شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عجب!!!!!!!!!!!!!!!

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

سه شنبه 17 تیر1393 - 6:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اساتيد شرمنده چک کردم دیدم اشتباه از من بوده

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

سه شنبه 17 تیر1393 - 6:49pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

حافظ جان خواستم بهت بگم که دیدم خودت زودتر به اشتباه خودت پی بردی

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 17 تیر1393 - 6:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ببخشید اقا رامین چرا دارید همه را به یه چشم میبینید!؟شما نوشتید همه افراد انجمن گنج پژوهان کلاهبردران؟ رو چه حسابی این حرف را میزنید همونطور که چه من و چه بسیاری از افراد تو این انجمن عضو هستیم تو اون انجمن و چه انجمن هایه دیگه هم عضو هستیم من کاری به مدیر کله اون انجمن و این انجمن ندارم اما اینکه شما بیایید افراد همه انجمن را به یه چشم ببینید واقعا جایه تاسف داره .خوشبختانه تو اون انجمن چیزی فروخته نمیشه که شما همه افراد انجمن را کلاهبردار بدونی و فروختن دستگاه یا گتاب تو سایت هایه دیگه یا جاهیه دیگه ربطی به انجمن گنج پژوهان نداره و کلاهبردار بودن مدیران هر سایتی به خودشون مربوطه نه به همه اعضایه انجمن همه میدونیم که مهدی قاسمی کلاه بردار بود و سایت ژئو را هم ایشون تاسیس کرده بود و بسیاری از اعضایه ا فلز جو وژئو مشترک هستن و یا زمانی بودن من جمله اقا مجتبی و حمیدو اریا و ژنرال و ...حالا اگه من بیام و بنویسم همه اعضایه انجمن ژئو کلاهبردران یعنی دارم همه اعضایه انجمن را کلاهبردار میدونم و گناه یک نفر را دارم به پایه همه مینویسم که اصلا کاره درستی نیست.والسلام .

سه شنبه 17 تیر1393 - 7:02pm
استاد
استاد

درود بر شما
تقریبا مسجل شده که 90 درصد کاربران فعال فروشنده هستند و در سایت در زیر یا رو فروشندگی میکنند این یه وافعیت هست و واقعیت هم به مذاق بعضیها ناخوشایند هست.دیگه خواهشا به مدیران سایت توهین نکنید و درگیر با اونها نشوید.متاسفانه کاربران ساده لوحی هستند که از شما فروشندگان دستگاههای نا کار امد میخرند وبعد از یکی دو هقته اون را در سطل اشغال می اندازندفروشندگان با اینکه در سایت فروش میکنند یه کمی ملاحضه مدیران را کنند و حرمت اونها را نگه دارند.پس بعد از خوردن نمک لگد روی نمکدون نزنید و اون را خورد و خمیر نکنید یه کمه جوانمردی و انصاف از خودتون به خرج دهید

سه شنبه 17 تیر1393 - 7:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure