انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 4:09pm

پاسخ به موضوع  [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 بخش جدید جهت کمک به کاربران در سوالاتیکه نیاز بکمک فوری هست 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
دوستان بنده بعد از سنس جايي حفره W40 و طلاي 50 كيلو رو گرفتم بعد از حفاري حدود 1.20 به اين نوع لايه رسيديم كه عكسشو پيوست ميكنم كه قبل از اين لايه هيچ نوع علايم ديگري نديدم لطفا راهنمائي بفرمائيد كه آيا اين همان شفته مي باشد يا چيزه طبيعي هس ؟

چهارشنبه 5 شهریور1393 - 9:13am
YIM

با سلام به دوستان

مدتی پيش با اغايی به صحرا رفتم يک نوع دستگاه همراهش بود که بيشتر به ردياب شبيه بود

اندازه ان به اندازه يک پخش ماشين بود و مثل اون يک صفحه در جلوش داشت

به جای انتن با ال ان بی می گشت
و قبل از کار یک نصف قرص به من و نصف ديگر رو خودش می خورد می گفت دستگاه باعث تشنج در انسان می شه

مموری هم داشت عکس جنس رو واضح نشون می داد - مثلا یک قابلمه قديمی رو نشون داد در 800 متری خودمون- که درست بود

به لب تاب هم وصل می شد

و سه تکه هم داشت که به اندازه باطری بو که هرکدام رو جایی ميزاشت بعد اسکن ميکرد در محدوده کپسولها اسکن می کرد

يا اسم دستگاه رو کنده بودن يا نداشت

در کل واقعا چيز جالبی بود الان يک ماهه که دنبال اسم و قيمت دستگاه می گردم نتونستم تو هيچ سايتی پيدا کنم

خواهش می کنم اگه کسی می دونه اون رو برام بفرسته که می خوام يکی ااز این دستگاهها رو بخرم
ممنون - فوری - فوری -

پنج شنبه 20 شهریور1393 - 5:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منصور عزیز سلام..خیلی جالبه این وسیله که گفتی ..به نظرم بهترین شخصی که بتونه راهنماییت کنه هممون صاحب دستگاه هست .آیا دست ساز بود یا شرکتی ؟ کمی بیشتر در مورد نحوه جستجو راهنمایی کنید. .زور سپاس

شنبه 4 مهر1393 - 1:43am
آواتار کاربر

دوستان ی کمکی بکنند. کسی هست با x6 اسکن کرده باشه و موفق شده عکسا رو تو لبتاب ببینه.اگر کسی این کارو کرده خواهشن پاسخ بده .میخوام طرز کارش رو بدونم :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

یک روز دیده خواهیم شد

پنج شنبه 24 مهر1393 - 10:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام دوستان
ما یه فلزیاب داریم که آی سیش سوخنه و سازندش همه روی آی سی رو پاک کرده و معلوم نیست که چیه! میخواستم بدونم چطور میشه فهمید که مدل آی سیش چیه؟!

شنبه 8 آذر1393 - 11:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza68 نوشته است:
سلام دوستان
ما یه فلزیاب داریم که آی سیش سوخنه و سازندش همه روی آی سی رو پاک کرده و معلوم نیست که چیه! میخواستم بدونم چطور میشه فهمید که مدل آی سیش چیه؟!

سلام. رضا جان از مدار یه عکس بزار ،دوستان اینقدر مدار ساختن که با دیدن عکس متوجه بشن چه مداریه و قطعاتش چیه.

شنبه 8 آذر1393 - 12:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
کسی میدونه این مدار ردیاب اسمش چیه ؟!
دیجیتال هستش

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 16 فروردین1394 - 10:09pm

منصورکرد نوشته است:
با سلام به دوستان

مدتی پيش با اغايی به صحرا رفتم يک نوع دستگاه همراهش بود که بيشتر به ردياب شبيه بود

اندازه ان به اندازه يک پخش ماشين بود و مثل اون يک صفحه در جلوش داشت

به جای انتن با ال ان بی می گشت
و قبل از کار یک نصف قرص به من و نصف ديگر رو خودش می خورد می گفت دستگاه باعث تشنج در انسان می شه

مموری هم داشت عکس جنس رو واضح نشون می داد - مثلا یک قابلمه قديمی رو نشون داد در 800 متری خودمون- که درست بود

به لب تاب هم وصل می شد

و سه تکه هم داشت که به اندازه باطری بو که هرکدام رو جایی ميزاشت بعد اسکن ميکرد در محدوده کپسولها اسکن می کرد

يا اسم دستگاه رو کنده بودن يا نداشت

در کل واقعا چيز جالبی بود الان يک ماهه که دنبال اسم و قيمت دستگاه می گردم نتونستم تو هيچ سايتی پيدا کنم

خواهش می کنم اگه کسی می دونه اون رو برام بفرسته که می خوام يکی ااز این دستگاهها رو بخرم
ممنون - فوری - فوری -

منم یه دستگاه تو این مایه ها دیدم خودش مثل لپ تاب بود ولی.طرف میشست پشت دستگاه همزمان 4 نفر سنس میکردن که به همین دستگاه متصل بود.ما فک کردیم چرت و پرته.یارو یه زنجیر طلا دور گردنش بود سنگین بود اونو در اورد داد به یکی برد گذاشت کنار رودخونه دستگاه قشنگ از 600 متری سنسش کرد.اونم عکس برداری میکرد و اسکن میکرد جنس و وزن و ابعاد و ماهیت اون دفینه رو میگفت.مام نفهمیدیم دستگاش چی بود ولی یارو یه جا از دهنش در اومد گفت 220 ملیون پولشو دادم.اینم بگم یارو از این ادمایی بود که سرش به تنش میرزید و خرش میرفت.فک کنم زنجیر دور گردنش یه یک کیلویی میشد شبیه زنجیر جرثقیل بود :))

یکشنبه 16 فروردین1394 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فک کنم زنجیر دور گردنش یه یک کیلویی میشد شبیه زنجیر جرثقیل بود :)) =)) =)) =)) =))

...جواب ابلهان خاموشیست....

دوشنبه 17 فروردین1394 - 8:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کسی نبود جواب سوال مارو بده؟؟

دوشنبه 17 فروردین1394 - 1:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 44 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure