انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 8:56am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 21 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 آیا طبق روال " آقای هدایتی " انجمنی تاسیس خواهد کرد؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانی که از گذشته در انجنمها فعالیت میکنند اطلاع دارند همیشه روال اینطوری بوده که یک کاربر میاد سنت شکنی میکنه ، مشهور میشه ، طرفدار پیدا میکنه ، عملکرد محصولات انجمنو به چالش میکشه ، انتقاد های تندی میکنه ، ناگفته ها رو بیان میکنه ، ودر نهایت برای اینکه رو سایر کاربران تاثیر نگذاره ID یش مسدود میشه و...
...ایران پالس بماند
آقای مهدی قاسمی ( از ایرانپالس آمده ) با انتشار یک مدار ردیاب و انصافا شناساندن ردیاب آنتنی به ملت مشهور شد . و طرفدار پیدا کرد و انجمن زد و خودتون خبر دارید به علت مدیریت ضعیف و بعضی مسائل و ... انجمنش خالی از کاربر شده
آقا حمید ( با داشتن علم و پشتکار )محبوب شد و مجتبی ( با کار روی توباکس و سازنده ی ردیابهای مهدی و پایه گذار انجمن مهدی معروف گشته و شد شریک مهندس حمید ) فلزجو با ارائه ردیابی با قیمت مناسب ( خوب و بدشو نمیتونم نظر بدم ) کار بزرگی انجام داد . در این انجمن همیشه کار روی ردیابها به نحوی متوقف میشد ... ولی انصافا بار علمی فلز جو بسیار بالاتر از سایر انجمنها بود .
حالا آقای هدایتی مداری معرفی کرده و این مدار به گفته کاربران مدار خیلی خوبیه و این مدار بعد از شکست پروژه چنس که مهندس حمید راهبریش میکرد . داره به محبوبیت آقای هدایتی کمک شایانی میکنه و کاملا طبیعی هست که آقای هدایتی داره دسترنج خودشو میفروشه ( هرچند بنظر میرسه اون فوت گوزه گری رو نمیگه ) به هر حال ، حالا آقای هدایتی مشهور شده و میتونه ی انجمن دیگه بزنه و tl12000 و یا ورژن جدیدش tl14000 رو ت :D ولید وبه فروش برسانه .
آیا بهتر نبود آقای هدایتی و مجتبی کلاهشون تو هم نمیرفت و از توانایی های آقای هدایتی در جهت ارتقا و یکه تازی انجمن فلز جو استفاده میشد.
دوستان تا این تاپیک حذف و یا قفل نشده نظرات منصافه خود رو درج کنید تا دیگر شاهد این جریانات ( قفل شدن تاپیک فلزیاب آقای هدایتی و مباحث پیرامون ) نباشیم .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

آخرین بار توسط hoshyar191 در یکشنبه 1 تیر1393 - 10:11pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 1 تیر1393 - 9:29pm
آواتار کاربر

درفرو بند که چون سایه در این خلوت غم
با کسم نیست سره گفت و شنود ای ساقی

یکشنبه 1 تیر1393 - 9:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این تاپیک اگه حذف بشه بهتره .
چون ممکنه فقط مشکلات و مسائل رو بزرگ کنه .شاید دستاوردی هم نداشته باشه .
من بعنوان شروع کننده ی این موضوع از مدیریت سایت درخواست میکنم بعد از 24 ساعت از زمان ثبت این موضوع ، در صورت صلاحدید اقدام به حذف این تاپیک نمایند.

یکشنبه 1 تیر1393 - 10:07pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب هشیار متاسفانه این چندمین موردی هست که مطلبی در اتجمن قرار میدین که واقعا به کسی کمک نمیکنه ولی مسلما به مسیر انجمن لطمه میزنه! میتونم بپرسم مشکل شما چیه؟ برادر من شما یا امثال شما اگر خدای ناکرده بیماری سادیسم یا مالیخولیا دارین که مدام باید در انجمن مطالب تشنج برانگیز و غیر مفید بزنین که فقط باب میل دشمنان این انجمن هست ؛ خب این وسط گناه ما چیه؟ تشریف ببرین پزشک روانشناس!
خوبه در مقابل این مطلب ؛ بنده هم تاپیکی بزنم که این فروشنده های مختلف از جون این انجمن چی میخوان؟؟؟ نه واقعا شما بگین چی میخوان که ما رو ول نمیکنن و وقتی جلو سودجوییشون اینجا گرفته میشه میرن پشت سر ما هر دروغی که به ذهن بیمارشون میرسه سر هم میکنن! این بازار فلزیاب این همه فعال و فروشنده داره ؛ میشه بگین کدومشون مسیر بهتر و سالم تری داشتن یا دارن که ما بریم الگو قرار بدیم؟! خوبه من مطرح کنم چرا غالب کاربران این انجمن یا مغرض هستن یا تبدیل به فروشنده شدن یا عقل درست و حسابی ندارن یا همش به ما شک دارن اما انگار بقیه کارشون درسته و ما کارمون نادرست؟! حالا این وسط اگر هر کسی رو میخواستیم مسدود کنیم آیا شما جرات میکردین که همچین مطلبی رو عنوان کنین؟ چرا نظیر این مطلب در انجمنهایی که همه میدونن دزد و کلاهبردار هستن مطرح نمیشه ولی اینجا میشه و ما هم سانسور نمیکنیم؟ واقعا این سوالات خیلی مهمیه! خود شما هم ذهنیت درست و سالم و پاکیزه ای نداری که این مطلب رو مینویسی.
حالا جناب هدایتی سایت یا انجمن بزنه یا نزنه ؛ میشه بگین به من و شما چه ربطی داره؟ هر کسی اختیار کار خودشو داره. ما کار خودمونو میکنیم و انجمن خودمونو داریم و حساب یک روز و دو روز هم نیست. کلا سایت زدن از یک نظر سادست با اینکه همینشو هم هر کسی نمیتونه. اما خیلی مهم تر ؛ استمرار مسیر درست هست که واقعا کار راحتی نیست و هر کسی هم نمیتونه. شما فقط نگاه کنین الان این همه بحث و حرف توی انجمن پیش میاد کدومش تقصیر من یا مجتبی هست؟! اگر دقت کنین همیشه دیگران هستن که با کارهای خودشون داستان درست میکنن! وگرنه ما روالمون با روز اول فرقی نکرده. حالا خدا رحم کرد توی این انجمن مثل خیلی جاها 10 مدل دستگاه فروشی وجود نداره و در عوض بیشترین میزان مطلب مفید در اختیار عموم هست. این که دیگه واقعیته! حالا اگر برعکسش بود شما چی میخواستین بگین؟
انجمن قاسمی سوت و کور شد چون هم مسیر صرفا سودجویانش طی چند ماه آخر به همه ثابت شده بود و دیگه بنظر نمیرسید قابل برگشت باشه و این رو همه دوستانی که اونجا بودن میتونن تایید کنن. و در نهایت هم با خروج من و اقا مجتبی بود که اونجا بلافاصله سوت و کور شد چون بقول معروف روی کاکل ما میچرخید نه خود ایشون! تا همین الانش هم ایشون نتونسته یا نخواسته یک مدار توی انجمنش قرار بده بلکه مثل اون دون پاشیدن اولیه بتونه کاربرانی جذب کنه. وانگهی اون ردیابشون رو هم شما ببینین اصلا کسی ازش استفاده میکنه؟! اون عملا ردیاب دارای کارایی نبود و گیرندش هم که کلا خراب بود و حتی اجازه اصلاحشو هم به ما ندادن و رفتن سراغ فروشگاه و باقی مسائلی که دیگه خودتون بهتر میدونین.
مقایسه شما دارای یک اشکال اساسیه و اون هم حضور شخص من از روز اول تا همین الان بعد از 16 ماه در تمام زمینه های انجمنه! کاری که کسی دیگه فکر نمیکنم انجام داده باشه. شما چه از من خوشت بیاد چه نیاد نمیتونی اینو نادیده بگیری. فلزجو اگر به اینجا رسید بدون زحمت نبود. اگر کاربرانی دور ما جمع شدن خودشون تصادفی نیومدن! چیزهایی دیدن که به مرور جذب شدن. و جالبی این قضیه اینجاست که انجمن ما فیلتر هم هست! خیلی از سایتهایی که فیلتر نیست ترافیک ما رو نداره. اصولا فیلتر شدن این انجمن بدلیل مفید بودنش در زمینه کاربری مورد نظر هست. بقول معروف کسی بنز رو با پراید مقایسه نمیکنه!
مدار 12000 هم شاید اصلا بهترین فلزیاب پالسی باشه که کسی بتونه بسازه ولی مگه این مدار متعلق به اقای هدایتی هست؟ اینجور باشه که ببخشید شما باید صبح تا شب قربون صدقه من برین که این همه مدار تا حالا توی انجمن کار کردم یا در موردش کمک موثر کردم! اما چیزی که اینجا و بین ایرانیها کلا بیداد میکنه بی چشم و رویی و قدرناشناسیه که مطمئن باشین با این روحیه کسی به جایی نمیرسه. همیشه و همه جا قدر اون چیزی که هست رو باید دونست. نه اینکه توقعات بی پایان داشت و یا هر کسی بدون کارنامه مشخص از گرد راه نرسیده رو تبدیل به بت و قهرمان کرد که هنوز 3 ماه نگذشته تبدیل به امثال هدایتی بشه که برای تبلیغ کار خودش اونم در دل همین محیط بیاد به ما تهمت بزنه و حتی توهین رکیک بکنه! من چنین ادبیاتی از کسی ببینم دیگه جواب سلامشو هم نمیدم حالا نمیدونم شما چطور ادمهایی هستین حتی منتظرین طرف انجمن هم میزنه یا نه!!! اینطور باشه من شخصا خیلی خوشحال میشم شما و امثال شما در سایتهای متعلق به همین تیپ افراد فعالیت کنین وگرنه من که از حضور اینچنینی شما اینجا راضی نیستم و هر مطلبی هم که در انجمن استفاده میکنین حلالتون نمیکنم! خیلی واضح و مشخص میگم ولله بالله تالله حلالتون نمیکنم! واقعا دیگه خسته شدم از این همه حرف!
در خصوص چنس هم خیلی ممنون که پروژه رو شکست خورده تلقی کردین! با همون چنس اصلی توی روسیه در خاک این همه موفقیت و یافته خوب حاصل شد حالا اصلاح شدش بعد 6 ماه شکست خورد! خیلی جالبه شما اگر روحیه موفقیت در همون پروژه رو داشتین که این حرف رو نمیزدین. حالا ایرادی نداره شما بگو شکست خورد من هم ناراحت نمیشم. چیزی که زیاده فلزیاب. شما و دیگران هم میتونین از همون 12000 استفاده کنین. ولی بینی و بین الله اگر شما و امثال شما که اینقدر مرغ همسایه رو همیشه غاز میبینین بعد از فلزیاب 12000 باز هم دنیال مدار دیگری رفتین باید باهاتون چه برخوردی کرد؟! دیگه ادم میبینه یک دستگاه خوبه میره ازش استفاده میکنه دیگه چند روز نگذشته نمیره سراغ مدار دیگه! اما اکثریت توی این انجمن همیشه همین کار رو کردن و نشون میده که داستانشون چیز دیگست و در مورد این مساله بارها مفصلا توضیح دادم.
امثال اقای هدایتی هم توانایی خاصی نداشته و ندارن! اینقدر افراد رو بیخودی گنده نکنین! کسی رو هم الکی قهرمان نکنین! شما نوشته های بدون جای جواب من رو میخونید و توهین های اقای هدایتی رو هم میبینین و باز چنین حرفی میزنین؟ هدایتی و هدایتی ها در زندگی واقعی اگر با امثال من روبرو بشن حتی نمیتونن دو کلمه حرف برای گفتن داشته باشن! حالا جالبه هر بیسواد و پرمدعایی که میاد اینجا صرفا با یک ادعا یا یک مدار که تازه مال خودشم نیست از دید شما میشه توانا و منجی عالم کاوشگری!!! واقعا باید به شعور شما آفرین گفت.

یکشنبه 1 تیر1393 - 10:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دستت درد نکنه حمید جان ، هرچی از دهنت در اومد بار منو و کاربران کردی . درسته که واقعیتها تلخه و تحلیل انجمنها همیشه صاحبان انجمنها رو ناراحت میکنه ، ولی این واقعیتهای دنیای مدارات فلزیاب و فضای نت هست .
با عرض پوزش من الان بدلیل مشغله ی کاری زمان لازم برای دفاع از خود ندارم . امیدوارم حق دفاع از خود برای من محفوظ باشه .

دوشنبه 2 تیر1393 - 10:39am
مدیر کل
مدیر کل

فکر نمیکنم نوشته های من چیزی جز اون چه که در خور شان و لیاقت گفتار و نوشته های اخیر شما بوده ؛ بوده باشه! پس بیخودی با این نوع کلمات تشنج آفرینی نکن! خودتم خوب میدونی با این مدل صحبت بقول معروف آبکی حریف من نمیشی! پس بهتره تشریف ببری با همون کاربرانی که مدنظرت هست یک انجمن بهتر از این بزنی و مجبور نباشی هر روز جو این انجمن رو به هم بریزی! خب چرا واقعا این کار رو نمیکنین؟ امثال شما که باعث نشدن این انجمن رونقی بگیره که حالا طلبکار هم باشن! لطف کنین تشریف ببرین محیطی رو بسازین که این مشکلات رو نداشته باشه. این بحث رو هم بیش از این کش ندین. شما اگر آدم منطقی بودی و دنبال راستی و حقیقت بودی اون همه صحبتهای من رو با 3 خط حرف بی ربط که صرفا رویکردش دعوت بقیه به نوعی تشنج هست ؛ نمیدادی که آخرشم بگی بدلیل مشغله....! ما احمق نیستیم! لطف کنین هر وقت مشغله نداشتین تشریف بیارین خط به خط پاسخ نوشته های قبلی من رو بدین گام به گام جلو بریم. اگر توانشو ندارین ؛ سکوت کنین فکر میکنم از هر لحاظ بیشترین کمک رو به منافع عمومی انجمن کردین! واقعا حرف امثال شما هیچوقت کمک کننده نبوده. علتش هم بطور واضح نداشتن نیت پاک و سالم هست. وگرنه صدها بار کاربران مختلف بمن خصوصی دادن انتقاد هم کردن با حوصله هم با هم صحبت کردیم هیچ مساله ای پیش نیومده. اما اینجور صحبتها پر واضحه که ریشه در جریانات دیگری داره که به امید خدا به زودی دست خیلیها رو توی انجمن رو میکنم! مطمئن باشین. ;)

دوشنبه 2 تیر1393 - 2:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

من به نمایندگی از مردم لرستان حمایت قاطع خودمو از حمید و مجتبی اعلام میکنم.بابا اینا دارن دست ساخته خودشون رو می فروشن.تیغ رو گلو نزاشتن که بخرید.تازه فقط داخل انجمن تبلیغ میکنن نه مثه خیلیای دیگه صفحات جستجوی گوگل رو پر کردن از وبلاگای خودشون با اسمی دیگه.یه عکسی از یکی صفحات یه سایت گرفتم که ببینید هرکی بر علیه فلزجو تبلیغ کرده نتیجه ای نداشته.چون واقعن اهداف سایت مشخصه و حقه و کلک جایی نداره.من مدیرایسایت رو نه دیدم نه میشناسم و این حرفا هم طبق تجربمه :ymparty:

بهترین گنج دنیا یه مادره که قلبش به عشق فرزندش میزنه
بهترین قلب دنیا یه رفیقه که همه جوره پا در کابته
به سلامتی همه ی گنج های دوست داشتنی.....

دوشنبه 2 تیر1393 - 3:14pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اقا هوشیار این چه موضوعیه که گذاشتی خود بخون تاپیکهایی رو که گذاشتی؟
آیا طبق روال " آقای هدایتی " انجمنی تاسیس خواهد کرد؟

چه ربطی داشت اخه حالا یه سوء تفاهمی پیش اومده بین اقای هدایتی و اقا حمید که مساله تا حدی حل شده هست خلاصه مدیر انجمن باید برخورد داشته باشه برای بقاء و جاودانگیه انجمن و این امر خیلی عادیه تو دنیای مجازی درسته اینجا ازادی بیان وجود داره دیگه قرار نیست به حاشیه بکشونی که باور کن اگه این تاپیک رو تو انجمن گنج پژوهان میزاشتی اول اینکه این پستت حذف میشد هیچی تا یه ماهی محرومم میشدی .بابا نکنید این کارارو والله خوبیت نداره به خودتون بیاید تا کی بچه بازی اخه والله ادم خجالت میکشه ازادی زیادی هم این چیزارو هم داره دیگه چیز غیر طبیعی هم نیست.ما که سکوت کردیم ولی میبینیم بعضا یه سری از کاربرا موضوعاتی رو بیان میکنن که هیچ ربطی به این انجمن نداره و اگه هم داشته با هم درگیر شدن سر یه سری بچه بازی من نمیدونم تا کی میخواد ادامه پیدا کنه.از مهندس حمید میخوام این تاپیکو قفل کنه چون اقا هوشیار هم امیدوارم به اشتباه خودش پی برده باشه و ادامه این تاپیک هیچ بارعلمی رو نداره مگر به انحراف کشیدن

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 2 تیر1393 - 3:51pm

جناب چرا داری موضوع رو زیاد گنده میکنی اقای هدایتی که اصلا سواد الکترونیک ندارند کی گفته tl12000 رو اقای هدایتی راش انداخته اگه اینکاره بود مطمین باشید خودش تنهایی ساخته بود میفروخت مدار یکی پیشش اورده بود نتونست درستش کنه از بچه ها کمک خواست تا اقا مهدی راش انداخت بعدش نوبت فیبرش بود باز اقا مهدی سر رسید کمک کرد و دیگه کردن چند تا ترانسیستور و ایسی تو سوراخ که کاری نداره اما مهندس حمید علمشون زیاده رو هر مداری میتونه دست بندازه شما دوستانی که دارید میگید هدایتی حتی ایشون اگه پستها رو خوب بخونید حتی تلفظ صیحیح قطعات رو بلد نبود به خازن تانتالیوم میگفت خازن تانتیوم خجالت بکشید شما که از الکترونیک سر در نمی یارید برای چی زود قضاوت میکنید کسی که الکترونیک رو خوب وارد باشه از پستهای اقای هدایتی میفهمه ایشون چقدر وارد هستند رو مدار tl12000 هم همون اول خود اقا حمید گفتند کاری بهش ندارم بیخود زیاد بزرگ نکنید با تشکر

دوشنبه 2 تیر1393 - 8:08pm

متاسفانه بجز چند نفر بقیه نوخاله تشریف دارندمتاسفم به جای اینکارا علمتون رو بالا ببرید سعی کنید مدار رو تجزیه و تحلیل کنید

دوشنبه 2 تیر1393 - 8:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 21 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure