انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:28am

پاسخ به موضوع  [ 17 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 خروج سکه از ایران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اگر مشتری سکه رو ندارید نمیتونید به کسی اعتماد کنید ابش کنید به قیمت روز بفروشید خودتونودرگیر این مسایل نکنید
برعکس اگر یک دونه یا چنتا دونه سکه داشتید برید دنبال مشتریش بگردید هم سود بیشتری کردید هم درصد خطر کمتری اگر شما 100تا سکه به بالا داشته باشید که دیگه به قیمت روزم بفروشید سودو کردید نباید توی اینجور مسایل طمع کرد
ببینید اگر از شما 100سکه بگیرند جرمتون بیشتره یا دوتا دونه سکه خوب واضحه برای دوتا دونه سکه زیاد گیرنمیدن شماهم اگر خداینکرده گیربیفتیدکارتون راحته
ولی 100سکه به بالا جرم بزرگیه البته من برای سکه طلا گفتم :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

یکشنبه 1 تیر1393 - 4:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
مشکل اینجاست که اگر دو تا دونه سکه ازتون بگیرند، اینقدر کتکت میزنند تا بری بقیه شان را بیاری تا . . . انگلیس :D :))

یکشنبه 1 تیر1393 - 4:15pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

رامین جان برای نظرت احترام قائلم ولی همه چی رو وارون گفتی :D اتفاقا دقیق دقیقه کرمی جان سرم اومده که دارم بهت میگم سر دوستامم اومده هنوزم هم این قانون رواجه میگی نه دوستان امتحان کنن ببینن سرشون میان یا نه :ymhug:

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 1 تیر1393 - 4:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رامین جان در مورد مجموعه اینجوریه نه سکه!
اتفاقا اگر سکه خیلی تعدادش زیاد باشه مخصوصا سکه ای باشه که کم یاب نباشه که وزنی میخرن
مثلا سکه محمد رسول الله انقدر فراوانیش زیاده که دیگه کسی به قدمت نمیخره اگرم بخره 10 یا 20 تاشو بقیشو وزن میکنن به قیمت عیارش پول میدن
ولی در مورد مجموعه حق باشماست مثلا یه مجموعه ریتون سلطنتی که مال قصر فلان پادشاه بوده رو شما بخوای فقط ریتون ملکه رو به تنهایی بفروشی نمیخرن یا خیلی ارزون میخرن چون هم مجموعه ناقصه و هم اگر یه تیکه دیگه اون مجموعه جایی گیر بیفته برای خریدار این یکی هم خطرناکه و به ریسکش نمی ارزه
درضمن ممکنه سکه رو هم تکی پیداکنی رامین جان
تا حالا دیدی تو قبر 200 سکه بذارن؟!!!

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

یکشنبه 1 تیر1393 - 5:32pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

karajniaz نوشته است:
رامین جان در مورد مجموعه اینجوریه نه سکه!
اتفاقا اگر سکه خیلی تعدادش زیاد باشه مخصوصا سکه ای باشه که کم یاب نباشه که وزنی میخرن
مثلا سکه محمد رسول الله انقدر فراوانیش زیاده که دیگه کسی به قدمت نمیخره اگرم بخره 10 یا 20 تاشو بقیشو وزن میکنن به قیمت عیارش پول میدن
ولی در مورد مجموعه حق باشماست مثلا یه مجموعه ریتون سلطنتی که مال قصر فلان پادشاه بوده رو شما بخوای فقط ریتون ملکه رو به تنهایی بفروشی نمیخرن یا خیلی ارزون میخرن چون هم مجموعه ناقصه و هم اگر یه تیکه دیگه اون مجموعه جایی گیر بیفته برای خریدار این یکی هم خطرناکه و به ریسکش نمی ارزه
درضمن ممکنه سکه رو هم تکی پیداکنی رامین جان
تا حالا دیدی تو قبر 200 سکه بذارن؟!!!
اره دیدم البته خودم نه کسی که این کاره ست و تو حفارهاش در اورده و منبع موثقی رو دارم بابت اثباتش و کسانی که با چشمشون هم دیدن .بستگی به قبرت داره قبر شاهزاده ها پادشاها یا سردارها یا بسته به مقام و منزلت شخص تو قبرش سکه پیدا میشه خوب هم میشه نه چن تا دونه از 50 بگیر برو به بالا بازم میگم بسته مقام و منزلت شخص داره نگاه نکن طرف میگه اره قبر رو حفاری کردیم توش چیزی جز چن تا دونه مهره یا تسبیح نبود اگه همون قبر قبر یه شخص بلند مرتبه ای باشه خیلی چیزا ازش در میاد.

دوشنبه 2 تیر1393 - 9:49am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

در مورد سکه های طلا حتی دوره اسلامیشم باشه شما در بیار من بهت قول میدم نه تنها به قیمت گرم و وزن و به روز خریداری نشه بلکه بابت قدمتشم برات ارزش گذاری میکنم وقتی من ادمشو ندارم برای فروش میرم سمت طلا فروشی و تو 90 درصد طلافروشیها واسشون فرق نمیکنه طلای شما قدمت داره یا نداره به روز میخرن یا به قول شما وزنی میخرن که با اصطلاح ما میشه بز خرینی و لی ادمشو داشته باشی داستان فرق میکنه اون موقع باید به قدمتش بیشتر ارزش گذاری بشه و در درجه دوم وزن و ضخامتو کدوم دوره هو از اینا که سر این موضوع قیمت گذاریش زمین تا اسمون تا به وزن خرینیه بعضیها تفاوت داره

دوشنبه 2 تیر1393 - 9:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رامین جان خوبه میگی ندیدم :D
اونی هم که میگی دیده داره بهت دروغ میگه...قبر شاهزاده و شاه و سردار همجین الکی هم نیست کار کردن روش که خیلی راحت مگی.بعدشم اونا بالای هزار تا سکه توشون هست نه 50 تا به بالا..منظور این دوستمون هم قبر گبری بود که احتمال داره از یک سکه تا 10-15 تا سکه هم داخلشون باشه...شاید یکی توی یه جاساز 30 تا سکه پیدا کرد...اخه چه ربطی داره..مثلا من اگر خواستم قایم کنم چیزی باید سکه هام بشه 100 به بالا که بتونم قایمش کنم و اگر کمتر بود لابد تقلبی هست..بابا بستگی به درامد شخص داره کی بوده کی نبوده...در کل اصلا ربطی هم نداره که میخرن یا نمیخرن..خریدار درست باشه میخره..بگه چون یکی هست نه تقلبی هست و برو بقیش رو بیار.والا ما که اینجور چیزارو نشنیدیم تاحالا :))

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

دوشنبه 2 تیر1393 - 10:02am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 17 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure