انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 5:39am

پاسخ به موضوع  [ 12 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 همه مردم ایران حفار شدند و به دنبال زیرخاکی! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hadi_0141 نوشته است:
واقعا همینطوره منم یه 2 سالی کل زندگیمو تعطیل کردمو فقط رفتم سراغ حفاری B-) الانم که هفته ای یه بار میرم بقیه روزارو تو خونه میخابم i-) چون دیگه بد جور عادتم شده اگه کسی میتونه کمک کنه یه نظمی بدم به زندگیم دریغ نکنه ^:)^

هه عزیز من با این وجود به بهت قول میدم هیچ وقت موفق نمیشی نمیخوام خدای نکرده نا امیدت کنم ولی اینم راهش نیست
کار تلاش مال صبح است حفاری هم مال شب
شما باید کارو داشته باشید حالا حفاری میکنید که اون وقتش چیز دیگه ای هست اینکه بخوای هرروز بری یه مکانی رو بکنیدموفقیتیم نداشته باشه که نشد کار
شما اگر واقعا دوست دارید به موفقیتی برسید بهتره برید دنبال یه شغل درست حسابی همانطور که خودتون گفتید یه نظمی بدین به زندگیتون اخر هر هفته هم به صورت تفریحی برید بیرون یه گشتی بزنید چندتا مکان بدر بخور زیر نظر بزارید
این نباشه که فقط هرشب برین یه مکانی رو که به نظرتون میرسه باری داره رو حفاری کنید خیلی راحت توی روز برید یه تابی بخورید یه گشتی بزنید خوب تحقیق کنید در مورد اون نواحی بعدش کارتون رو شروع کنید
در حفاری خیلی کارها هست که باید ملاک قرار بدی مثلا باید احتمالات رو ببری بالا مکانی رو برو دنبالش که حداقل خودت 50درصدمتمعا باشی امکانش هست چیزی توش باشه
بازم میگم شناسایی محل و بدست اوردن تاریخچه و نقشه های قدیمی محل حفاری مورد نظرتون حرف اول رو میزنه
به جای این دستگاه زدن ها بهتره 4تا وسیله ازمایشگاهی داشته باشی بتونی زمینی رو که داری میکنی برسی کنی الان شما خاک زمین عادی رو بده ازمایش کنن برات یه بیوگرافی کامل ازش تهیه کن یه خاکی هم که الوده به طلاست رو هم بده ازمایش کنن ببینید باید یه فرقی بین این دوتا باشه دیگه درسته قول میدم شما باداشتن اطلاعات زیست شناسی زمین شناسی باستان شناسی خیلی موفق تر هستید
سرتونو درد نیارم وقتی چیزیهم دراوردی دنبال مشتریش نرو جهنم زرر ابش کن به قیمت روز بفروش بیدرد سر یه طلا فروشی بزن حالشو ببر :-BD
موفق باشید ;)

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 12:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

tola17 نوشته است:
hadi_0141 نوشته است:
واقعا همینطوره منم یه 2 سالی کل زندگیمو تعطیل کردمو فقط رفتم سراغ حفاری B-) الانم که هفته ای یه بار میرم بقیه روزارو تو خونه میخابم i-) چون دیگه بد جور عادتم شده اگه کسی میتونه کمک کنه یه نظمی بدم به زندگیم دریغ نکنه ^:)^

هه عزیز من با این وجود به بهت قول میدم هیچ وقت موفق نمیشی نمیخوام خدای نکرده نا امیدت کنم ولی اینم راهش نیست
کار تلاش مال صبح است حفاری هم مال شب
شما باید کارو داشته باشید حالا حفاری میکنید که اون وقتش چیز دیگه ای هست اینکه بخوای هرروز بری یه مکانی رو بکنیدموفقیتیم نداشته باشه که نشد کار
شما اگر واقعا دوست دارید به موفقیتی برسید بهتره برید دنبال یه شغل درست حسابی همانطور که خودتون گفتید یه نظمی بدین به زندگیتون اخر هر هفته هم به صورت تفریحی برید بیرون یه گشتی بزنید چندتا مکان بدر بخور زیر نظر بزارید
این نباشه که فقط هرشب برین یه مکانی رو که به نظرتون میرسه باری داره رو حفاری کنید خیلی راحت توی روز برید یه تابی بخورید یه گشتی بزنید خوب تحقیق کنید در مورد اون نواحی بعدش کارتون رو شروع کنید
در حفاری خیلی کارها هست که باید ملاک قرار بدی مثلا باید احتمالات رو ببری بالا مکانی رو برو دنبالش که حداقل خودت 50درصدمتمعا باشی امکانش هست چیزی توش باشه
بازم میگم شناسایی محل و بدست اوردن تاریخچه و نقشه های قدیمی محل حفاری مورد نظرتون حرف اول رو میزنه
به جای این دستگاه زدن ها بهتره 4تا وسیله ازمایشگاهی داشته باشی بتونی زمینی رو که داری میکنی برسی کنی الان شما خاک زمین عادی رو بده ازمایش کنن برات یه بیوگرافی کامل ازش تهیه کن یه خاکی هم که الوده به طلاست رو هم بده ازمایش کنن ببینید باید یه فرقی بین این دوتا باشه دیگه درسته قول میدم شما باداشتن اطلاعات زیست شناسی زمین شناسی باستان شناسی خیلی موفق تر هستید
سرتونو درد نیارم وقتی چیزیهم دراوردی دنبال مشتریش نرو جهنم زرر ابش کن به قیمت روز بفروش بیدرد سر یه طلا فروشی بزن حالشو ببر :-BD
موفق باشید ;)

برادر عزیز هستند کسایی که چندین ساله کار و زندگیشون فقط حفاریه
دنبال لقمه بزرگ هم نمیرن
فقط گذران زندگی میکنن باهاش
به قولا میگن یا یه کاری رو شروع نکنن یا که توش از بهترینا باش

این نیز بگذرد

پنج شنبه 29 خرداد1393 - 11:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 12 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure