انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 5:14am

پاسخ به موضوع  [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 همه مردم ایران حفار شدند و به دنبال زیرخاکی! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر دوستان عزیز.

آقا من تقریبا هر روز ب انجمن سری میزنم تاپیکای مختلف رو نگاه میکنم مطالب ارزشمندی ک این سایت داره انصافا سایت دیگه ای ندیدم درخصوص عتیقه، زیرخاکی و مسائل مربوط ب اون. ولی درکل ک نگاه کنید و نکته بین، میبینید ک ای بابا همه افتادن دنبال این کار(حفاری برای رسیدن ب فلز قدیمی و ارزشمند) ب نوعی هم گنج! خصوصا تاپیک تفسیر نمادها و علائم رو ک نگاه مینم و کاربرا ک عکس میزارن و اساتید بزرگوار پاسخشون رو میدن، از هرچی ک توی ذهنشون ب چیزی شباهت داشته باشه عکس میگیرن و میان آپلود میکنن! دیگه نمیگه طرف پیش خودش ک آقا هرچیزی ک من میبینم نشونه دفینه و بار نییییست! ی سنگه چنتا خط طبیعی روشه یا ی شکاف در کوه ک بچه های 5سالم میدونن طبیعیه یا امثالهم، طرف میگه این نشونه بار?? اساتید فلش رو ب سمت جنس بکشن واسمون ک بریم دراریم! ب نوعی شده بچه بازی این کار.. بچه نوجوون جوون میانسال کهنه سال بعضی جاهام من دیدم زنا حتی، افتادن دنبال این مقوله ب اصطلاح کشف گنج! آقا بیخیال خیلی از بارهای آسون رو بردن کوزه شکستشو بیلو کلنگشون واسه ما جا مونده.. بعدش بارهای سخت هم کار هرکسی نیست ک از اون ور بیادو دراره ببره.. علمشو میخواد! هزینه کار میخواد! وقت کافی میخواد! جسارت و دل پاک میخواد ووووو... خلاصه زیاد حرف زدم ببخشید دوستان. ولی پیشنهاط میکنم نرید دنبالش و اگ رفتید حداقل ب عنوان تفریح برید ک بعدا زده و سرخورده نشید.. پاینده باد ایران و ایرانی.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 22 خرداد1393 - 7:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

100% درسته. بنده به شخصه ً با تک تک کلمات و جملاتت کاملاً موافقم. \M/ و این واقعیتیست که خود بنده چند سال پیش متوجهش شدم. همیشه میگفتیم: " همه حفار شدن" و توصیه هایی که من همیشه برای دوستان ،شرکای کاریم و جادارها داشتم که بعضی موارد هم داد منو شدید در میاوردن مخصوصاً اوناییکه با یه احساس بهاری به سرشون افتاده بود که یه شبه گنج پیدا کنن و ره صد ساله برن و در تن و ولوم صداشون چندان جانب احتیاطو رعایت نمیکردن، این بود: " آقاجون همه رو حفّار بپندار لذا اینطور فکر کن که هرچیزی شما حتی به کنایه هم بگی سایرین سریع میفهمن. چیزیکه الآن به ذهنت وارد شده خیلی جلوتر دیگران خوندنش. هیچوقت دیگران رو هر چند به ظاهر خیلی ساده، نادان وگوش مخملی فرض نکن"

پنج شنبه 22 خرداد1393 - 11:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
متاسفانه این کار اعتیادی داره که صد برابر بدتر از هروئین است. بعضی ها هم نه از سر ناچاری بلکه به خاطر همین اعتیاد دنبال این کار هستند. غافل از این هستند که بر اساس نظریه یک باستان شناس معروف (اسمش الان یادم نمیاد) :"در باستان شناسی تقریبا در صد در صدحالات آن چیزی که دنبالش می گردی را نمیابی. یعنی اکثر کسانی که عتیقه و گنج پیدا کردند تصادفی به این مهم دست یافتند. :D

دوشنبه 26 خرداد1393 - 11:34am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

البته ناگفته نمونه بیشترین چیزی که باعث میشه مردم به سمتش برن فقر و بی پولیشونه که دیگه راه فراری براشون نمونده رو میارن به این کار که شاید بتونن گره ای از این مشکلاتشو نو باز بکنن.و گرنه ادمی که تامینه همه جوره عمرا بره دنبال این کارا من تا دلتون بخواد ادماشو سراغ دارم که از رو ی ناچاری و فقر روی اوردن و ادموشو هم سراغ دارم مثل پسر عموم چون مهندس ناظر پروژه هاست و اکثر جاده سازیها و راهسازیها دست اونه مخصوصا تو راههای روستایی سه بار دفینه پیدا کرده توسط ماشین الات شرکتشون هر سه بار رو تحویل میراث داده خوب منم ازش سوال کردم که چرا این کارو کرده میگه بابا میخوام چیکار نیازی ندارم این بارها مال دولته منم هر چی فکر میکنم میبینم وقتی وضع ادم رو به راه باشه مثل پسر عموم که الان تو المان زندگی میکنه و چن میلیارد قیمت خونشه تو تهران منم باشم دو دستی تحویل میراث میدم چرا که نه حالا اگه این پسر عموم ادم بدبختی بود به نظر شما چه اتفاقی میتونست بیوفته؟

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 26 خرداد1393 - 5:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: digger land
منم با نظر اقارامین موافقم بسیار درست گفتند. منم چند تا از فامیلامون این جورین ....

توماس ادیسون : نود و هشت درصد موفقیتها عرق روی پیشانی است و تنها دو درصد الهام از درون است.

دوشنبه 26 خرداد1393 - 6:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اکثر کسانی که از روی بی پولی به این راه میرن اکثرا ناموفق هستند فقط درصد کمی از آنها موفق به
پیدا کردن زیر خاکی میشوند تازه اونهایی که موفق میشوند نمیتونن به قیمت خوبی بفروشن خریدارها اکثرا
بز خری میکنن در ثانی اگر گرفتار نشون بلایی سرشون نیاد
آدمهای گردن کلفت وپول دار هم هستند که تیم مجرب وحرفه ای دارن وبا دستگاهای پیشرفته
که اکثرا موفق هستن وکسی هم کاری به کارشون نداره
حال ما افراد طبقه پایین مثل مرغی است که هم در عروسی وهم در عزا آخر سرش بریده میشود

دوشنبه 26 خرداد1393 - 10:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

merlin نوشته است:
اکثر کسانی که از روی بی پولی به این راه میرن اکثرا ناموفق هستند فقط درصد کمی از آنها موفق به
پیدا کردن زیر خاکی میشوند تازه اونهایی که موفق میشوند نمیتونن به قیمت خوبی بفروشن خریدارها اکثرا
آدمهای گردن کلفت وپول دار هم هستند که تیم مجرب وحرفه ای دارن وبا دستگاهای پیشرفته
حال ما افراد طبقه پایین مثل مرغی است که هم در عروسی وهم در عزا آخر سرش بریده میشود

منم همینو میگم ی جورایی تصدیق صحبتهام هستش.. چرا همینجوری باید بری دنبالشو همش الکی بکنی! تا شرایطشو از همه لحاظ نداشته باشی فایده نداره بخدا. آدمی ک کله گندست گروهشو میفرسته کارشناسی میکنن سیستمشو میزنه حفاراش میرن درمیارن همونجام از طرف میخره و تمام! پولدار بوده پولدارترم میشه.. نمیگم درنمیارن کسایی ک شرایطشو ندارن و یا اگ دارن بصورت محدود هستش، یا اتفاقی هست و یا چیزای کوچیک ک ب زحمتی ک میکشن نمی ارزه... خلاصه ب نظرم باید سر کارو زندگیت باشی سیستمتو داشته باشی یواش یواش علمتو بیشتر کنی حول موضوع، افرادتو بشناسی وووو... بعد بصورت تفننی بری دنبالش گیرت اومد خداروشکر کنی و نسبت ب ارزشمند بودن جنسی ک دراوردی 4تا مستمند رو کمک کنی ک خدا هم ازت راضی باشه، اگرم درنیاوردی ک ضرری نکردی هیچ ی تفریحم با دوستات رفتی..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 27 خرداد1393 - 8:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

همه مثل این کثافتها شغلهایی ندارن که اختلاس کنن هر چی هم تلاش میکنن برای کار باز هم نا فرجام است

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 9:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
merlin نوشته است:

منم همینو میگم ی جورایی تصدیق صحبتهام هستش.. چرا همینجوری باید بری دنبالشو همش الکی بکنی! تا شرایطشو از همه لحاظ نداشته باشی فایده نداره بخدا. آدمی ک کله گندست گروهشو میفرسته کارشناسی میکنن سیستمشو میزنه حفاراش میرن درمیارن همونجام از طرف میخره و تمام! پولدار بوده پولدارترم میشه.. نمیگم درنمیارن کسایی ک شرایطشو ندارن و یا اگ دارن بصورت محدود هستش، یا اتفاقی هست و یا چیزای کوچیک ک ب زحمتی ک میکشن نمی ارزه... خلاصه ب نظرم باید سر کارو زندگیت باشی سیستمتو داشته باشی یواش یواش علمتو بیشتر کنی حول موضوع، افرادتو بشناسی وووو... بعد بصورت تفننی بری دنبالش گیرت اومد خداروشکر کنی و نسبت ب ارزشمند بودن جنسی ک دراوردی 4تا مستمند رو کمک کنی ک خدا هم ازت راضی باشه، اگرم درنیاوردی ک ضرری نکردی هیچ ی تفریحم با دوستات رفتی..

سلام دوستان
این که ما کی هستیم چه موقعیتی داریم چه سنی داریم چه وضع مالی داریم اصلا مهم نیست
تنها چیز مهمی که این وسط حرف اول رو میزنه اینکه بتونیم در هر سنی در هرشرایطی بتونیم بهترین استفاده رو از مغزمون ببریم
الان یک نفر هست 35سال تجربه داره خودشو خبره میدونه وضع مالیش توپه هنوز به جایی نرسیده تو این کار
یه نفرم هست14سالشه هیچی نداره میاد همچین شیرین سراین اقای باتجربه کلاه میزاره به همه چیز میرسه
پس دوستان متمعا باشید این حرفا که میگن نمیشه رو بیخیال درسته نباید توی هرکاری بیتجربه بودبه خصوص توی این کارولی خب همیشه هم تجربه به درد ادم نمیخوره یه همراه که دل شیر داشته باشه میارزه به صد نفر ادم با تجربه خبره جنس شناس
ولی همان طور که دوستمون گفتند نباید خیلی هم زیاده روی کرد
اگر دوست دارید موفق بشیدفقط چندتا کار باید دقیقا اجام بدید این نظر من هست برای طلا
اگر دنبال طلای بدرد بخور هستید فقط توی زمستون کار کنید نرید هرجاییرو که دستگاه زدید بکنید اصلا دستگاه لازم نیست هیچ جایی هم با خدتون دستگاه نبرید یه روز به حرفم میرسید بازم میگم باخدتون دستگاه این طرف اون طرف نبرید الکی دستگاه روشن نکنید برید دنبال نقشه های راه های قدیمی ایران که من الان خودم دارم دنبال یه دونه بدرد بخورش میگردم دنباله راه های قدیمی اگر بگردید موفق تر هستید به دنبال رنگ خاک جنس خاک بدرد بخور بگردید
اخه توی هر کوهو بیابونی که جنس نزاشتن اونم توی این دوره اگر به صورت تفریحی خودتون برید یه تابی بخورید باید بتونید باکمی تجربه مکان هایی که احتمال بار توش هست رو پیدا کنید اول خیلی خوب همه منطقه رو برسی کنید مکان هایی که احتمال میدید بار داشته باشه رو زیر نظر بزارید به منطقه خوب نگاه کنید باید دنبال یه چیز متفاوت بگردید مثال راحت بگم برید توی مزرعه خیار دنبال یه بوته هویج بگردید چیزی که رنگش نو عش مدلش با بقیه اون منطقه سازگار نباشه
حتما حتما باید اونجاییروکه میخواهید حفاری کنید یه تغییراتی نسبت به بقیه محیط داشته باشه طلا به مرور زمان روی اب خاک گیاه تاثیر میزاره و بعد چندین هزار سال یا 100سال به بالا به مرور زمان خودشو نشون میده و در اخر که همه این کارارو کردید میرید یه دستگاه چند دقیقه ای برای اطمینان میزنید که من خودم به هیچ وجه این کارو نمیکنم فقط گفتم برای اطمینان کار الان خیلی کارتون جلو تر افتاد اگر کمی تحقیق کنید درمورد این مساعل دیگه مهم نیست چه فردی هستید جوون هستید یا پیر پولدار هستید یا فقیر خبره هستید یا تازه کار و.....
دیگه واقعا باید ببخشید اگر سرتونو درد اوردم این حرف ها فقط نظرات خودم بود که فکر کردم هر حفاری باید بدونه
موفق باشید :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 11:38am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

واقعا همینطوره منم یه 2 سالی کل زندگیمو تعطیل کردمو فقط رفتم سراغ حفاری B-) الانم که هفته ای یه بار میرم بقیه روزارو تو خونه میخابم i-) چون دیگه بد جور عادتم شده اگه کسی میتونه کمک کنه یه نظمی بدم به زندگیم دریغ نکنه ^:)^

با هیچکس بر سر باورش نمى جنگم؛

خداى هر کس همان است که؛

درون او با وی سخن مى گوید ...

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا آرزوهایت را اندازه تلاشت کن

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 11:41am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure