انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:42am

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 شغل پر درآمد 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان بهترین کار همین کار خودمونه
بله
همین بیل و کلنگ زدن
فقط مشکلش اینه که یا بیچاره بیچاره میشی یا پولدار و حد وسط هم نداره
امیدوارم دوستان انجمن همه موفق بشن و وقتی که موفق شدن تجربیاتشون رو در اختیار دیگران قرار بدن تا بقیه هم به نوایی برسن
:YMPRAY:

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

سه شنبه 20 خرداد1393 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadreza نوشته است:
سلام دوستان. من هم یه شغل پر درآمد و خوب و شیرین بهتون معرفی می کنم. ""پرورش شتر مرغ"" بر اساس میزان سرمایه اولیه ای که دارید می تونید بین 5 قطعه تا 200 قطعه پرورش دهید. موفق باشید.

دوست عزیز شتر مرغ خوراکش خیلی زیاده ایا خود شما پرورش دادید؟ مثلا 5 تا دونه چقدر در امد داره حدودی رو میگم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 20 خرداد1393 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tola17 نوشته است:
راستی اینو یادم رفت بگم باید بعد از اینکه کود رو تهیه کردی کرم هارو انداختی داخلش بایدبهشون اب بدی دقیقا مثل پرورش گل میمونه بااین تفاوت که این باید هرروز پاش خیس بشه ابم باید اونقدری باشه که از زیرش پس نزنه
نکته جالب دیگه این هست که این کرم ها از اون سبد تکون نمیخورند منظورم اینکه بیرون نمیان که بخوان اذیت کنند :-BD

فلافل فروشی تو پیکان وانت فکر کنم خیلی خوب باشه بری جای شلوغ یا بازارهای روز دیگه هزینه مغازه نداره البته خودم هم وانت دارم و هم نیسان دیزل :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 20 خرداد1393 - 1:15pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
بنده مطلب دوست خوبمون رو در مورد زنبور عسل تایید میکنم.درامدش واقعا زیاده.اگه کسی کمک و یا اطلاعاتی در مورد زنبور داری خواست در خدمتم :ymhug:

سه شنبه 20 خرداد1393 - 1:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
درود بر تولای عزیز
حیف که اعتبار دهی نداره اینجا
داداش دمت گرم خیلی کامل توضیح دادی.فقط یچیز دیگه این که امروز بذر ریختیم تا برداشتش دقیقا چند روز میکشه و ایا همیشه و همه دم باید سر بزنیم و رسیدگی کنیم یا هر روز یکبار شب میشه رسیدگی کرد و بقیه روز به امان خدا ول کنیم.؟

از روزیکه اماده شد10روز طول میکشه تا دور پلاستیک سفیدک بزنهبعد شما پلاستیک رو سوراخ سوراخ میکنیددوباره10روز طول میکشه باالافیهاش کلا از زمان اغاز یک ماه طول میکشه تا به محصول برسه
بعد یک ماه شما تقریبا هر سه روزی یک بار برداشت محصول دارید
رسیدگی که میخواد ولی نه دم به دم باید به موقع بهش اب بدی فقط یه نوع گاز هم از خودشون تولید میکنند که ضررداره برای ما باید تهویه مناسب باشه :-BD
اگر شرایطokباشه میشه هرروز دوبار بهشون سرزد صبح شب :-BD
***موفق باشید**

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

سه شنبه 20 خرداد1393 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadreza نوشته است:
سلام دوستان. من هم یه شغل پر درآمد و خوب و شیرین بهتون معرفی می کنم. ""پرورش شتر مرغ"" بر اساس میزان سرمایه اولیه ای که دارید می تونید بین 5 قطعه تا 200 قطعه پرورش دهید. موفق باشید.

درسته شتر مرغ درامد بسیار بالا وخوبی داره ولی در کنار درامد بسیار بسیار کار پر هزینه و مشکلی هست اول از همه شما به یک زمین خیلی بزرگ احتیاج دارید
خوراک بسیار زیادی دارن نامردا شکم ندارند که گونیه انگار کلی باید خرجشون کنی ولی دراخر سود خوبی بهت میدن
چند سال پیش جوجه هاش قیمتش20تومن بود الان فکر کنم خیلی بیشتر شده :((
درکنار شترمرغ بوقلمون خیلی راحت تر و بهتر هست جوجه هاشم الان دونه ای6هزار تومن هست عمده اگر بخوایید بخرید ارزون تر میافته

دوستان یادشون نره تابستون کلا قیمت همه حیوان ها میاد پایین به خاطر اینکه مرگ میر و بیماری بیشتر هست و اکثرا چون فصل جوجه دهی هست فراوان هستند
اینم بدونید که اینجور چیزها فقط سود ندارند به وقتش یه مریضی هایی میگیرن مثلا اگر برید از مرغ داری ها سوال کنید بهتون بهتر توضیح میدا معمولا تابستون ها یه بادی میاد همشون مریض میشن تابیان جلوشو بگیرند چندین میلیون ضرر میدن
حالا شما حساب کنید اگر یه مرغ داری بیماری بگیره100از مرغ هاش بمیره ضرر بیشتری میده یا یه پرورشی شترمرغ 50تا مرگ میر بده هرچی کارتون بزرگ تر باشه درصد ریسک و خطر هم بالاتر میره البته فراموش نشه که شتر مرغ معمولا قدرت بدنی بالایی داره و کمتر مرگ میر داره :-BD
***موفق باشید**

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

سه شنبه 20 خرداد1393 - 5:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
بنده مطلب دوست خوبمون رو در مورد زنبور عسل تایید میکنم.درامدش واقعا زیاده.اگه کسی کمک و یا اطلاعاتی در مورد زنبور داری خواست در خدمتم :ymhug:
karajniaz نوشته است:
دوستان بهترین کار همین کار خودمونه
بله
همین بیل و کلنگ زدن
فقط مشکلش اینه که یا بیچاره بیچاره میشی یا پولدار و حد وسط هم نداره
امیدوارم دوستان انجمن همه موفق بشن و وقتی که موفق شدن تجربیاتشون رو در اختیار دیگران قرار بدن تا بقیه هم به نوایی برسن
:YMPRAY:

دوست عزیز دنباله فرمایشات شما بیل کلنگ زدن حفاری کار نیست یعنی نمیشه کار حسابشون کرد شما اگر دوست دارید واقعا در زندگی موفق بشید همیشه باید به فکر یه راه دومی هم باشید که ورشکست نشید خدای نکرده

مثلا اگر قرار باشه بهترین کارو شغل رو برای یک حفار بگیم همیت زنبور عسل هست شغلش طوریه که همش باید در بیابون دشت باشید خیلی راحت در یک منطقه هم به پرورش زنبور عسل میپردازید هم به همون حفاری خودتون کسیم بهتون شک نمیکنه :-BD

سه شنبه 20 خرداد1393 - 5:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
با سلام پرورش شتر مرغ شغل بسیار پردرامدی است. حسن آن این است که شترمرغ ها به بیماری بسیار مقاوم هستند و مانند مرغ و جوجه نیستند که سریع مریض بشن و خلاص. :D غذای مناسب برای شترمرغ یونجه است. البته ذرت و سایر خوراکها هم باید بهشون داد. هر شترمرغ به طور میانگین 80 تا 120 کیلوگرم گوشت میده. و حدود 12 تا 14 ماه طول میکشه تا بالغ شه و این مقدار گوشت رو تولید کنه. هر کیلو گوشتش هم حدود 25 هزار تومن است. سود دیگر پرورش شترمرغ تولید جوجه با ماشین جوجه کشی است. که این دستگاه جوجه کشی هم حدود 4 میلیون قیمتشه. درامد دیگرش هم فروش تخم شترمرغه. از روغنش و پوستش هم استفاده میشه و قابل فروشن. موفق باشید.

چهارشنبه 21 خرداد1393 - 2:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
این مشاغل که دوستان گفتن همه پردرآمدن،ولی خب شامل ما جنوبیا نمیشه، راز موفقیت تو تمام این کارا کم کردن هزینه انرژیه که واسه جنوبیا و مناطق گرم به صرفه نیست.من خودم دنبال ورمی کمپوست بودم ولی به صرفه نبود.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

دوشنبه 13 مرداد1393 - 3:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام دوستان در مورد پرورش مرغ بومی کسی تجربه داره؟ بازار فروشش برای تعداد بالای 5000 تا؟ مقاومتش نسبت به صنعتی؟

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

دوشنبه 13 مرداد1393 - 6:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure