انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 8:56am

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 شغل پر درآمد 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان به نظرتان چه شغلی پر در امد هستش اگه راه و روش رو بلدید در اختیار دوستان بذارید
و پیشنهاد من برای کسانی که فعلا الاف هستند سرمایه ندارند فلافل فروشی هستش در امدش خوبه ولی کار نکردم ولی دوستم خوب فروش میکنه اگه در روز فقط 100 تا کمکم فلافل بفروشید دونه ای 2000 هزار تومان میشه 200 هزار تومان در روز که 50 هزار تومان بابت گوجه و خیار شور و نان صافی کم و کم می مونه ماهی 4 میلیون و پانصد هزار تومان :-o صافی البته کم و کم روزی 200 تا میشه ماهی 9 میلیون تومان :)) این دوستم هیچی نداشت ها الان ماشین 40 میلیونی زیر پاشه تو دوسال :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 16 خرداد1393 - 11:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته دوستان تا الان هم به من ثابت شده فقط کاری که مربوط به شکم باشه بیشتر در امد داره

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 16 خرداد1393 - 12:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کم کم فصل برنج کاری نزدیکه
مزد کارگر برنجکار تقریبا دو برابر کارگر معمولیه
کارش هم اسونه

این نیز بگذرد

شنبه 17 خرداد1393 - 4:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پر در امد ترین کار برای عزیزان ماشین دار و ماجراجو اسکورت قاچاقچیان میباشد
اگه بار رو خودت حمل کنی که درامدش واویلاااااا

این نیز بگذرد

شنبه 17 خرداد1393 - 4:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یکی دیگه از کارایی که دیدم خوب بود صنایع دستی بود
مثلا با چوب کمد بسازی بعد دیواره ی بیرون رو از تنه ی گردو تزیین کنی
خریدار هم زیاد داره
همین کارای تزیینی که با چوبه درامدش هم عالیه

این نیز بگذرد

شنبه 17 خرداد1393 - 4:49am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

یکی از پر درآمد ترین کارها که من میشناسم صنعت جز بز (جغول بغول ) ، جگر پزی ، لبو فروشی و حتی توی زمستون میشه به پخله گلاسه فروشی هم اشاره کرد هستش که علاوه بر درآمد عالی باعث بالا رفتن اغتماد به نفس و نیز موجب افزایش کیفیت روابط عمومی فرد فروشنده می گردد . صد در صد تضمینی :)) :)) :)) \M/ \M/ \M/

اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید..

شنبه 17 خرداد1393 - 10:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
:D :D بنظر من شغل بر در امد قاچاق انسانه. :D شوخی
ولی سیگار فروشی هم یکی از بهترین راه بول در اوردنه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 17 خرداد1393 - 12:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

HAMID.P نوشته است:
یکی از پر درآمد ترین کارها که من میشناسم صنعت جز بز (جغول بغول ) ، جگر پزی ، لبو فروشی و حتی توی زمستون میشه به پخله گلاسه فروشی هم اشاره کرد هستش که علاوه بر درآمد عالی باعث بالا رفتن اغتماد به نفس و نیز موجب افزایش کیفیت روابط عمومی فرد فروشنده می گردد . صد در صد تضمینی :)) :)) :)) \M/ \M/ \M/
bad tiger نوشته است:
پر در امد ترین کار برای عزیزان ماشین دار و ماجراجو اسکورت قاچاقچیان میباشد
اگه بار رو خودت حمل کنی که درامدش واویلاااااا
asadof نوشته است:
سلام دوستان به نظرتان چه شغلی پر در امد هستش اگه راه و روش رو بلدید در اختیار دوستان بذارید
و پیشنهاد من برای کسانی که فعلا الاف هستند سرمایه ندارند فلافل فروشی هستش در امدش خوبه ولی کار نکردم ولی دوستم خوب فروش میکنه اگه در روز فقط 100 تا کمکم فلافل بفروشید دونه ای 2000 هزار تومان میشه 200 هزار تومان در روز که 50 هزار تومان بابت گوجه و خیار شور و نان صافی کم و کم می مونه ماهی 4 میلیون و پانصد هزار تومان :-o صافی البته کم و کم روزی 200 تا میشه ماهی 9 میلیون تومان :)) این دوستم هیچی نداشت ها الان ماشین 40 میلیونی زیر پاشه تو دوسال :D

سلام به همگی دوستان
ظاهرا کسی اطلاعات دقیقی نداره دوست عزیز اسدف خوب همینجوری که نمیشه روزی 100فلافل بفروشیم شما اون مواد اولیه رو حساب نکردین فلافل سر هر فلافلی تقریبا1000تومن صود میکنه اونم اگر کسی بخواد روزی 100مشتری داشته باشه باید یه جای درست حسابی مغازه داشته باشه که باید ماهی خدا تومن اجاره بده اگرهم مغازه مال خودش باشه که بره مغازه رو بفروشه بزنه توی یه کار دیگه بیشتر براش صود داره فلافلی تهش واسش ماهی 1تومن جای خوبم باشه ماهی2میلیون واسش صود داره :-BD
دوست عزیز بد تایگرهم که ماشاالله دیگه زدن تو جاده خاکی
من هم کمی اطلاعات بهتون میدم امید وارم که مفید باشه و استفاده بکنید
1باید ببینید چقدر ثرمایه اولیه دارین2اینکه چه مکانی میتونید برای خودتون دست پا کنید مثلا یکی زمین کشاورزی داره یکی انباری داره یکی مثل اشایر خیلی راحت میتونه تو کوه اقامت کنه3قبلش حتما از 6نفر که توی این کار بودن تحقیق کنید

خوب کارایی که من پیشنهاد میدم
اولیش همون کمپوست معروفه من خودم چند سال پیش برای امتحان 8تا دونه کرم رو تویه یه سبد از همین میوه ها پرورش دادم بعد 3ماه دقیقا به جر تخم ها شده بودند 400تا دونه خوب چیزی که مهمه هرچی تهداد بالا باشه روند تولید مثل هم بالاتر میره تنها کاری که شما میکنید سبدی از همین سبد های پلاستیکی تهیه میکنید داخلش کود یا همون پهن گاو میریزید فقط باید کود بریزید دقت کنید کودباید خشک باشه وگرنه میکشدشون چندتا دوه مثلا داخل هر سبد12تادونه کرم میریزید هر روزم مقداری اب میریزید پاش کرم از کود تغزیه میکنه کود رو به یه چیزی شبیه خاک تولید میکنه که بوییهم نداره شما خودش رو به عنوان غذا برای ماهی ها و خیلی جاهای دیگه میتونید صادر کنیدکودشم که جداگونه کیلویی ازتون میخرند درامدش هم بستگی داره به هزینه و وقتی که شما واسش میزارید
خوب این فقط خلاصه ای بود از نهوه پرورش کمپوست اطلاعات بیشتر اگر کسی خواست بعدا توضیح میدم
شما اینو میتونید حتی خیلی راحت تو خونه هم پرورش بدین ولی اگر دنبال درامد بالا هستید باید فضای بیشتری مثل یک انباری بزرگ تهیه کنید

پیشنهاد بعدی پرورش قارچ هست خوب معمولا فضایی مرطوب بادمایی متعادل میخواد یاد گرفتنش اصلا کاری نداره جدیدا هم اگر برید بپرسید امادش هست یعنی نصف راه خودشون رفتند خوب کارش زیاد سخت نیست چیزاییم که لازم داره کاه هست از این پلاستیک های بزرگی که داخلش خیار هست و بزد قارچ هست دوستان دقت کنید بزر قارچ درسته گرونه ولی سبک هست یک کیلوش کلی قارچ میشه و زیر10کیلوهم بهتون نمیفروشندمگر اشنا باشی
درامدش هم خوب هست تقریبا معمولی هست بستگی داره به اینکه شما چقدر در ماه میخواهید پرورش بدید و طرف حسابتون کی هست دیگه از 1میلیون به بالاست یکی از مواردی هم که کسی زیاد دور بر پرورش قارچ نمیره اینکه باید محیطش خوب باشه وگرنه نمیشه مثل گل خونه فقط همین اصلا کار سختی نیست

پیشنهاد بعدیم هم پرورش زنبور عسل هست فقط درسته درامد بالایی داره ولی مشکلی داره اونم اینکه باید مثل عشایر باشید هرجا گرم باشه باید برید همون جا مثلا اصفهان زمستون باید جمع کنی بری اهواز اهوازم تابستون اگر میخواید زنبورا هلاک نشن باید بیاید یه جای خنک تر مثل اصفهان
خوب توی این کارهم چنتا زیرمجموعه داره یکی پرورش ملکه زنبور عسله دوم گرفتن و فروختن شهد گل با دست گاه مخصوص خودش الان نمیدونم ولی چهار سال پیش شهد گل کیلویی 14هزار تومن بودیه دستگاهیی داره مثل سشوارمیگیری روی گل گرده گل رو جمع اوری میکنه کارش یه جورایی مثل جارو برقیه
خوب اینکار نسبت به دوتا پیشنهاد قبلی خیلی سخت تر هست یعنی یه جورایی همیشه باید توی کوه بیابون باشی کمیهم تجربه میخواد

پیشنهاد بعدیم هم که درامد خیلی بالایی داه ولی دیگه خودتون از نهوه کارش کمی باید تحقیق کنید
پرورش کرم ابریشم هست دوستان ببینید هر کاری سختی های خودشو داره اگر دوست داریددرامد بهتری داشته باشید خوب باید تلاش بیشتری هم بکنید
شما اگر توی اینکار سرمایه و مهارت داشته باشید میتونید خودتون تولیدی بزنید یهنی ابریشم تولید کنید نخ ابریشمی پارچه های ابریشمی و.....

خوب اینم یه پیشنهاد خوبه پرورش وتولید مثل قناری ببینید اگر میخواهید بزنید تو کار حیوانات مرغ و قناری از همشون بهتر هستند
اگر مکان مناسبی داشته باشید درامدتون از ماهی4تا5ملیونم بالاتر میره من روند تولید مثل یک جفت قناری رو بهتون میگم شما خودتون محاسبه کنید خیلی راحت که چند جفت قناری در سال چقدر درامد داره
یک جفت قناری که اماده باشند و از قبل باهم جفت خورده باشنددقیقا یک ماه طول میکشه جفت گیری کنند جوجه بدهند ماه بعدم جوجه ها رو میل میان اماده فروش هستند یعنی هر دوماهی یک بار شما میتونید4تا دونه جوجه قناری از یک جفتش داشته باشید
خوب قیمت فروشش بستگی به نوع قناری شماداره اینکه رنگش چی باشه نسلش چی باشه معمولی باشه* یک سرجیبر باشه *رسمی*رسمی کشیده*جیبر*یورک *و....خوب کلا قناری رسمی هم بهتر میخونه هم بهتر جوجه میده قناری سوخته درسته قیمتی نداره ولی خیلی خوب جوجه میده به تر تیب قیمت اول پرتغالی بعد سفید بعد زرد ولیمویی بهد ابلغ سبز بعدشم سوخته گرونه قیمت جوجه ها هم عمده بفروشی از25تومن به بالا گفتم بستگی به خیلی چیزا داره سنش رنگش نسلش جنسش و.. همین

دوستان خیلی کار های دیگه هم هستند مطالبی هم که من گفتم فقط و فقط جهت افزایش اطلاعات و اشنایی با کارهای مختلف بودفقط همین
شما در هرکاری که تلاش کنید و سختی هاشو تحمل کنید قطعا همون کار بهترین و پردرامد ترین کار هست
اگر مطالبی که گفتم کمی و کاستی داشت به بزرگ واری خودتون ببخشید
**موفق باشید**

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

شنبه 17 خرداد1393 - 1:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
ممنون تولا جان.ممنون از توضیحاتتون.
اسدف چنان شوری گرفتتش که فک کرد فلافل میلیادر میکنه ادمو.

بنظر من که سیگار و تنباکو برای یک فرد ساده خوب جواب بده حداقل میتونه یک درامدی داشته باشه با هزینه کم.
اما دوستان چیزی که من میدونم اگر میخایید پولدار بشید باید دستبکاری بزنید که پول کلان بیاد دستتون و پول یهویی و قلمبه بهتون برسه.وگرنه با یقرون دوزار کی پولدار شده که.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 17 خرداد1393 - 2:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
درود
ممنون تولا جان.ممنون از توضیحاتتون.
اسدف چنان شوری گرفتتش که فک کرد فلافل میلیادر میکنه ادمو.

بنظر من که سیگار و تنباکو برای یک فرد ساده خوب جواب بده حداقل میتونه یک درامدی داشته باشه با هزینه کم.
اما دوستان چیزی که من میدونم اگر میخایید پولدار بشید باید دستبکاری بزنید که پول کلان بیاد دستتون و پول یهویی و قلمبه بهتون برسه.وگرنه با یقرون دوزار کی پولدار شده که.

:-BD :-BD :-BD
:ymhug: :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

شنبه 17 خرداد1393 - 3:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure