انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 5:14am

پاسخ به موضوع  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 توهین با فیلم 300 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
دوستان عزیز طبق امار خود کشورهای غرب که تایید شده هم هست 58 % فرزندان یا بچه ها در امریکا حروم زاده یا ( زنا زاده هستن) اروپا هم دستکمی نداره ازین امار این حرکتها برنامه ریزی شدست
کشورهای غربی با قدرت رسانه و کلوپ ها ی رسانه ای و هالیوود دارن اکثر افکار مردم دنیا رو فریب میدن
جام جهانی 2014 که اغاز شد دقیقا با شب نمیه شعبان بود یعنی جوان ایرانی که باید شب نیمه شعبان احیا بگیره و دعای فرج بخونه برای ظهور حضرت (عج) باید احیا بگیره برای فوتبال
بعدش شما در چندین جام جهانی میبینی که اونها داره دست به اعتقادات مردم دنیا میزنن هر دفعه چند تا حیوان یا هشت پا یا فیل یا شتر یا غیره.... رو میارن که پیشگویی کنه و ایمان مردم بگیرن درصورتی که خداوند در قران میفرماید کلیدهای غیب و اینده را کسی نمیداند جز او
بعدش که افکار نصف مردم زمین بسمت بازیهای جام جهانی و حاشیه هاش هست حمله میکنن به عراق و فلسطین و غیره.............

مثلا میدونستید روزی که ایران با ارزانتین مسابقه داشت تو همون روز گروهک داعش با گروه دیگه ای به مرز ما حمله کردن و نیروی ارتش پاسخ کوبنده ای بهشون داده

دوشنبه 2 تیر1393 - 3:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamed نوشته است:
titan نوشته است:
رفیق من ترکیه - عراق - نروژ و ایتالیا بودم شما مطمئنی مردم اونجا افسرده نیستن یا خانواده های امریکایی به فکر تربیت بچه هاشون هستند صدای دهل از دور خوش است من بین همون مردم با فرهنگی بودم که شما ازشون دم میزنید و با گوشهای خودم میشنیدم که به خالق خود ناسزا میگفتند.کدوم فرهنگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

مردحسابی هرکسی باذره ای عقل نمیتونه بگه هیچ جای دنیامشکلی نداره شما آمارهاروببین!هموناکه رسمین آمارطلاق آماراعتیادآمار ضرب وشتم تاحالادادسرا رفتی؟دادگستری چی؟میدونی روزی چندتا نزاع خیابانی داریم؟ی چیزی میگم بشین سرجات.
خییییییییییییییییییلی بده جوان30ساله ای تو زندگیش هنوزباکررررررررررررررررره باشه این یک فاجعست خیلی از جوونای ما العان نمیتونن ازدواج کنن بخاطربی پولی راستی توی آمارخودارضایی هم بدنیست بدونی74درصدجوونای مابه خودارضایی اعتیاد دارن.
طرف 2روزعقدمیکنه جدامیشه
تجاوزززززززززززززز به عنف 90 درصدش بخاطره ترس از آبرو علنی نمیشه میدونی چقدرآمارتجاوز زیادشده؟نشستی داری با تسبیت صلوات میفرستی ازخیلی چیزاخبرنداری پس مطمئن باش خاک برسرماست.............راستی خیلی چیزاهستا پابه پای یک روانشناس دوست ننشستی ببینی چی میگه تاچشات ازحدقه بزنه بیرون.

سلام به همگی بزرگواران عزیز
این انجمن همان طورکه از اسمش پیداست هدفش هم مشخص هست این روزا هر کجا میریم بین بزرگواران اختلاف هست بهتر نیست این بحث های هاشیه ای رو کنار بزاریم
اینکه ایران چه اوضاعی داره حالا چه فرهنگی چه اجتماعی سیاسی و...من و شما با بیان کردنش در اینجا هیچ سودی که نمیبریم هیچ تازه بدتر اسیب هم میبینیم اگر قراره و مردم دوست دارن جامعه ای سالم داشته باشندباید همگی دوباره باهم اتحاد داشته باشند تا بتونند از حقشون دفاع کنندالان مردم ایران از8ساله تا80ساله همگی این مساعل رو خیلی بهتر بلدن وازاین مشکلات باخبر هستند ولی هیچ کس جرات نمیکنه چیزی بگه یا پا پیش بزاره
به جای اینکه به هم فکری و اتحاد فکرکنیم الان داریم همون یک مقدار دوستی وصمیمیتی هم که بینمون هست ازبین میبریم
حامد جان من نمیدونم شما با کدوم مدرک این حرف هارو ثابت میکنید
عزیز دل میدونی چرا جامعه ماداره خراب میشه به این دلیل که کسی نمیخواد قبول کنه ما مسلمان هستیم دینمون با دین بقیه کشورها فرق میکنه
شمایی که از باکره بودن هرف میزنید عمو جان الان خارج از کشور 9ساله هاشون برو ببین اونا دینشون با ما فرق میکنه اعتقاداتشون باما فرق میکنه همون خدایی که به شما گفت باید حجابتون کامل باشه چند نفر الان توی ایران به عنوان مسلمون رعایت میکنند چند نفر خودشون رو برای دیگران زیبا میکنند
جوونای ما این طوریا هم که شما میگی نیستن اگر براشون شفاف سازی بشه اگر اینو درک کنند که مسلمان هستندو با دیگران فرق دارنداین اتفاق ها نمیوفته
جوونه ماکه میره خود ارضایی میکنه به این موردکه خداوند گفته خودارضایی از بالاترین گناهان هست مثل این میمونه که ادم با ناموس خودش در کعبه نزدیکی داشته باشه هم توجه میکنه
همهگی مردم ایران داره اروم اروم یادشون میره که کی بودن برای چی انقلاب کردن برای چی شاه رو انداختن بیرون مردمانی که وقتی شاه گفت باچادر نباشید اینقدر عصبانی شدن الان برو نگاهشون کن ببین اگر کسی چادر سرش کنه دارن مسخرش میکنن
کسیکه میره دنبال تجاوز و... مسلمان نیست مسلمان نما هست این موارد به هیچ وجه اینجا نباید بیان بشن چون اصلا به موضوع و هدف این انجمن ربطی نداره ولی با این وجودتا همگی مردم نخوان هیچ دردی دوا نمیشه ما توی ایران بهترین مردم و شجاع ترین مردم رو داشتیم الان به خدا ادم نگاه میکنه با این همه مشکل کسی چیزی نمیگه گریش میگیره ایران درست نمیشه مگر با همفکری که توی این اوضاع باید بشینیم منتظر ظهور امام زمان(عج)
راستی مگه روانشناسا چی میگن؟

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 2 تیر1393 - 4:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamed نوشته است:
حالا که هرچی هست90 درصد مردمش افسرده نیستن دارن عشق وحال میکنن زندگی میکنن ما به فکرسیرکردن شکم بااسیب زمینی کیلو3تومنیم اونا ب فکرتربیت فرزندان آره همون بهترکه نرفتی خواستی ی سرتا افغانستانم برو اونجابهت بیشترخوش میگذره.

عشق حال میکنن چون مسلمون نیستن
راستی سیب زمینیرو از کیخریدین گرون بهتون دادن :D شوخیکردم ناراحت نشید عزیزولی گفته باشم سیبزمینی کیلویی1700تومنه خودم امروز خریدم :D
اونا مشروب میخورند هم جنس بازی میکنند زنا میکنند امریکا ادم میکشن و... فقط فقط به خاطر اینکه دینشون فرق میکنه
ماهم میتونیم یک کشوری داشته باشیم که عشق حال کنیم ولی دینمون مارو محدود میکنه
اینهمه گرونی و ..توی ایران هم به دلیل نامسلمونی وچشم روهم چشمی هست تاوقتیهم که خود مردم نخوان همین اشه همین کاسه

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 2 تیر1393 - 4:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
من هنوز موندم چرا بحثی میشه ..سریع میره به حاشیه و بحث اصلی کلا فراموش میشه؟
همه چیز انسانها در دو کلمه بیان میشه ..خواستن و توانستن ..من کاری ندارم که شیرین و فرهاد قصه بوده ولی چون فرهاد خواست تونست و حفاریش رو کرد ..
حالا هر کدوم از ما اگه واقعا بخواد میتونه..مهم نیست با استعداد باشی یا ساده لوح ولی یه ذره اراده میخواد ...
تولا جان راست میگی شاید شما سیب زمینی خریده باشی 1700 ولی من یه ماه قبل تو شهرمون 3500خریدم ...
و اینم بگم از این دولت بهتر وجود نداره منتها این وسط فقط و فقط تقصیر خودمونه ..اگه من یا شما با یه مورد گرونی رو برو بشیم و بریم به مسئولین گزارش بدیم صد در صد میان بررسی میکنن ...
در مورد تجاوز تو ایران هم داره بد جوری غوغا میکنه دو نفر رو اورده بودن زندان که جرمشون تجاوز به خواهر و مادر خودشون بود ...حالا دولت میاد اونا رو اعدام میکنه ولی رسانه های غربی میان میگن دو نفر بی گناه باز اعدام شدن ..بنظر من 97 درصد اعدام ها تو ایران واقعا حقشونه که اعدام بشن ..
از بس خودمون بی لیاقتی بخرج میدیم همیشه بلا سرمون میاد ...
و در اخر بازم تاکید میکنم که شعورمون .استعدادمون خیلی بیشتر از همه ی دنیاست تنها کافیه خودمون رو باور داشته باشیم ..
یه مثال میزنم .الان والیبال ایران تو دنیا بهترین شده چون خودشون رو باور کردن که میتونن ..و داره به فوتبال ایران هم سرایت میکنه تنها باید یکم صبور باشیم و عجله نکنیم مطمئنا به هرچی میخوایم میرسیم ..هر ادمی اگه با منطق حرف بزنه همیشه اطرافیان بهش گوش میدن ولی اگه واقعا با یه حیون هم درست حرف نزنی میاد گازت میگیره ................من اولش بحثم سر تاریخ کشورم بود که اینطوری جای مسخره بازی یه کارگردان شده...ولی الان کار کشید به زنا ..
مسئله اینه که هر حرف جایی وهر نقطه مکانی ...تمدن های قبل از ما این همه جون کندن تا ایران از دست نره..........مثلا فردوسی ..با شاهنامه میخواست به مردم بفهمانه که واقعا کی بودن و باید کی باشن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

آخرین بار توسط haloo در دوشنبه 2 تیر1393 - 5:40pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 2 تیر1393 - 5:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یکم ببخشید اگه دقیق توضیح ندادم ..چون کیبوردم خرابه و هی ضد حال میزنه

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 2 تیر1393 - 5:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tola17 نوشته است:
hamed نوشته است:
حالا که هرچی هست90 درصد مردمش افسرده نیستن دارن عشق وحال میکنن زندگی میکنن ما به فکرسیرکردن شکم بااسیب زمینی کیلو3تومنیم اونا ب فکرتربیت فرزندان آره همون بهترکه نرفتی خواستی ی سرتا افغانستانم برو اونجابهت بیشترخوش میگذره.

عشق حال میکنن چون مسلمون نیستن
راستی سیب زمینیرو از کیخریدین گرون بهتون دادن :D شوخیکردم ناراحت نشید عزیزولی گفته باشم سیبزمینی کیلویی1700تومنه خودم امروز خریدم :D
اونا مشروب میخورند هم جنس بازی میکنند زنا میکنند امریکا ادم میکشن و... فقط فقط به خاطر اینکه دینشون فرق میکنه
ماهم میتونیم یک کشوری داشته باشیم که عشق حال کنیم ولی دینمون مارو محدود میکنه
اینهمه گرونی و ..توی ایران هم به دلیل نامسلمونی وچشم روهم چشمی هست تاوقتیهم که خود مردم نخوان همین اشه همین کاسه

یکی از عادتهای ما ایرانی ها خلط مبحثه ، ربط دادن مسائلی که اصلا به هم مربوط نیستن! بدون آوردن هیچ دلیلی ، فکر میکنیم با گنده کردن صدامون و به رخ کشیدن هیکلمون و تعداد نوچه هامون توی باشگاههای بدنسازی و ... مجاز هستیم بی هیچ دلیلی حرفا و عقایدمون رو متعصبانه و با یه تقدسی که میخوایم ازمسائل دینی عاریه بگیریم ، به دیگران تحمیل کنیم ، به نظر میاد منافع بعضی افراد اینطور ایجاب میکنه که چشما و گوشاشون رو روی خیلی چیزا ببندن و با قاطی کردن افکار نادرستشون با الفاظ مقدس از احترام عمومی که همه برای دین قائل هستیم سو استفاده کنند.
چه خوبه که انسانیت و وجدان ما رو از کارای بد و ناپسند باز بداره نه ترس از عقوبت و طمع بهشت
من برای رد این نظریه دوستمون که به اطمینان تمام مدعی شدن آمریکایی ها فاسدن و فقط بدلیل دینشونه ، یاد آور میشم که به گفته ی اکثریت ما مسلمونای ایرانی ، هموطنان ارمنی ما که همه مسیحی هستن به مراتب از ما مسلمونها درستکارتر ، با شرافت تر و انسانترند .
بنابراین تا صبح قیامت هم که یکی تو گوش من با چماق بخواد بگه انسانیت و دین به هم ربطی دارند ، عقل بهم چیز دیگه ای میگه
ببخشید پرچونگی کردم رفقا
صوفی گلی بچین و مرقع به خار بخش ................................وین زهد خشک را به می خوشگوار بخش
پیروز باشید

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

دوشنبه 2 تیر1393 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزیز این رو همیشه به یاد داشته باشین که ما قبل از اینکه شیعه یا سنی یا لر یا ترک یا کرد یا بلوچ یا فارس یا اذری باشیم ایرانی هستیم بس بهتر نیست بجای اینکه یه سر و کله ی هم ببریم با هم برادری کنیم مثل قدیم ..نادر شاه وقتی هند رو گرفت این با همه ی قوم های ایرانی این کار رو کرد ..زمانی که بغداد رو گرفتیند مگه همه ی قوم ها با هم نبودند ...زمانی که جنگ 8 ساله شد همه ی قوم ها ضربه ندییدن و با هم دیگه توی غم و شادی هم شریک نشدن .. بس چرا نیاییم قبل از جنگی با همدیگه نباشیم ما چرا باید این همه به سر و کله ی هم ببریم مثل خروس جنگی

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 2 تیر1393 - 11:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من در این مورد با داود عزیز صد در صد موافقم ..باور کنین دوستان دین مسیحیت به مراتب از دین اسلام هم سخت تره.............خواهشا اصلا بای دین رو در هیچ جا وسط نیارین چون دینن ادما اصلا به اخلاقیات اونا و ذاتشون کاری نداره.........
بنظرتون همه ی اونایی که نماز میخونن و همش در صف اول مساجد می ایستن مسلمونن؟
معلومه که نه ....ادم ذاتش اگه بد باشه بخدا قسم اصلا نمیشه بهش اعتماد کرد ...ذات ادمی بدجور بر رفتار و کردارش تاثیر میذاره ..اگه وقت شد همش رو کامل توضیح میدم و قشنگ شفاف سازی میکنم و براتون هم دلیل محکم میارم

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 2 تیر1393 - 11:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود دوستان
بجث جالبیه و نظرات خیلی خوبی وجود داره که واقعا روشنگرانه هستش.
بعله هالو جان دین با ذات اصلا کاری نداره دین معمولا چیز تحمیلیه.خود صدام حسین خونخوار هم نماز میخوند اما الان کجاست؟صد در صد توی اتشدان و بدست ملکه عذاب داره سیخ داغ میره تو حلقومش.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 2 تیر1393 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان تو منطقه ی ما هستند ادمایی که بخاطر بول نماز میخونن ....یارور حقوق بگیر دولته میترسه اگه نره نماز جمعه حقوقش رو قطع کنن ..در صورتی که وقتی بیرون میاد و اگه کسی دور و برش نباشه سریع میره مشروب خوردن و یا بیش فاحشه ها ..این حرفم همش با دلیله شاید باور کنین شاید نکنین ...فکر میکنن خدا با این کار گول میخوره..اینا شیاطینی هستند فقط و فقط در جلد ادمی بس خواهشا اصلا بحث دین رو نکنین چون تنها بحثی هست که اصلا و اصلا بایانی نداره واخرش هم به دعوا میکشه ..ادم اگه با خودش رو راست باشه خیلی از مشکلات براش بوجود نمیاد ....الان هرکی میخواد دروغ بگه مگه به ولا یا اسم خدا رو میاره در صورتی که اگه ازش بخوای به جون بچه ش قسم بخوره اینکار رو نمیکنه ایا خدا بزرگه یا یه فرزند ..مسلما خدا این خداست که یک فرزند سالم را برات میفرسته اگه درست بارش بیاری بهترین میشه اگه تربیت غلط داشته باشه مطمئنن باعث سر افکندی و شرمساریت میشه... دوستان یه روز یه مار میره بیش خدا میگه چرا من رو خزنده درست کردی من با میخوام ..میگه اگه به تو با بدم به ادم بال میدم ..این حرف خیلی معنا داره

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 2 تیر1393 - 12:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure