انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:09am

پاسخ به موضوع  [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7
 توهین با فیلم 300 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

davood_zzz نوشته است:
tola17 نوشته است:
hamed نوشته است:
حالا که هرچی هست90 درصد مردمش افسرده نیستن دارن عشق وحال میکنن زندگی میکنن ما به فکرسیرکردن شکم بااسیب زمینی کیلو3تومنیم اونا ب فکرتربیت فرزندان آره همون بهترکه نرفتی خواستی ی سرتا افغانستانم برو اونجابهت بیشترخوش میگذره.

اینهمه گرونی و ..توی ایران هم به دلیل نامسلمونی وچشم روهم چشمی هست تاوقتیهم که خود مردم نخوان همین اشه همین کاسه

یکی از عادتهای ما ایرانی ها خلط مبحثه ، ربط دادن مسائلی که اصلا به هم مربوط نیستن! بدون آوردن هیچ دلیلی ، فکر میکنیم با گنده کردن صدامون و به رخ کشیدن هیکلمون و تعداد نوچه هامون توی باشگاههای بدنسازی و ... مجاز هستیم بی هیچ دلیلی حرفا و عقایدمون رو متعصبانه و با یه تقدسی که میخوایم ازمسائل دینی عاریه بگیریم
من برای رد این نظریه دوستمون که به اطمینان تمام مدعی شدن آمریکایی ها فاسدن و فقط بدلیل دینشونه ، یاد آور میشم که به گفته ی اکثریت ما مسلمونای ایرانی ، هموطنان ارمنی ما که همه مسیحی هستن به مراتب از ما مسلمونها درستکارتر ، با شرافت تر و انسانترند

دوست عزیز معزرت میخوام فکر کنم نظرم رو دوستان طور دیگه ای تعبیرش کردن
من نگفتم دین های دیگه بد هستند وبرای تک تک حرف هایم مدرک هم دارم هرچند نیازی به مدرک نیست
ما موضوعی رو به هم ربط ندادیم تمامی جهان هستی مثل یک چرخه به هم مرتبط هست
من منظورم این نبود که خدای نکرده به خوام به دین های دیگه توحین کنم یا بگم قبول ندارم
چیزیکه مشخصه همه و همه به خداوند اشاره میکنند و همگی هدفشون در اخر پرستش خداوند هست
من منظورم این هست که هردینی چه مسیحی چه اسلامو.....همگی برای خودشون یه قانون هایی دارند که الان هرچی رو به جلو میریم این قانون ها داره فراموش میشه
فیلم های امریکایی در قدیم رو اگر دیدیه باشین لباس هاودامن های بلندیدارن یادمه یه فیلم که چند ماه پیش شبکه تماشا نشون میداد مال زمان قدیم امریکا بود یک زن وقتی با کت شلوار وارد دهکده شد همگی مسخرش میکردند و براشون عجیب بودالان در امریکا وبعضی از کشورها داره شیطان پرستی مد میشه
واعتقاداتشونم که دیگه خودتون بهتر میدونید
ما چندین هزار پیامبر داشتیم که هرکدام طبق زمان ودوره خودشون یه قوانینی رو داشتندولی همگی هدفشون یک چیز بود
من نمیگم که امریکا به خاطر دینشون هست که فاسد هستند و فقط نمیگم که امریکا این طوریه* من میگم به قانون های دینشون توجه نمیکنند
درسته من این حرف شمارو قبول دارم که هم وطنان مسیحی وارمنی بسیار درستکارتری داریم وگفتم که الان مسلمان های ایران شدن مسلمان نما چون به خیلی از مسایل دینیشون توجه نمیکنند من به هیچ وجه در حرف هایم نخواستم که به دین های دیگه خدای نکرده بیاحترامی کرده باشم واگر مشکلی داشتم از همگی عذرخواهی میکنم

ودوست عزیزمون هالو جان درسته که الان یه جورایی میشه گفت دولت خوبی داریم ولی نظر شما خوب از چه نظر هست از همه جهات؟
به نظر من در مقایسه با سایر کشورها دولتمون خوبه ولی باید تلاش کنیم تا خوب تر بشه
شما میگید سیبزمینی 3500خریدید فکر میکنید این مسعولین چقدر وظیفه شناس هستند
برنج الان گرون شد .خیلی چیزهای دیگه به نظر شما این ها به خاطر خودماست؟یعنی میگید مسعولین کارشون رو به نهو احسن انجام میدن
من خودم شاهد بودم ویکی از اشنایانم از اولین نفراتی بودکه وقتی خواستند برنج گرون کنند با مسعولین تماسگرفتگفتم براتون وارد میکنم از دبی به همون قیمت قبلی هیچ تحریمی هم دیکارنبود فکر میکنی چیگفتند نه عزیز حتی وقتی خودشون به نصف قیمت برنج وارد کردن به صورت قاچاق و داشتن بادرصد کم به مردم میفروختند بلکه کمکی بهشون کرده باشن فکر میکنی هموطنان گلمون درجواب کارشون چیکار کردند لوشون دادن کل بارو دولت گرفت یه جریمه نقدی گذاشت روش فروخت به همین مردم کیسه ای خداتومن روی هرکالایی که دست بزاری مشکلشو بهت میگم
میوه شب عید پرتقال تلوزیون وقتی کیلویی 1700اعلام کرد من روز قبلش داشتم از سرکوچه کیلویی 500میخریدم البته از شمال که منبعش هست بعد خوب مسلمه مردم هواشون میره بالا پسفرداش کیلویی 800وبعضیها1000میفروختندبهترین برنج ایران داره از کشاورزا برو بپرس ببین کیلویی چند میخرند بعد به خودشون کیلویی چند میفروشند برنج خودمون رو صادر میکنند برامون برنج هورمونی از هند میارن که به جز درد مریضی با خودشون چیز دیگه ای نداره
من نمیگم دولت بده نه خوبه ولی فقط خوبیش نسبت به بقیه کشورهاست هرکشوری مشکلات خودشوداره که باید بهش رسیدگی بشه مردم ایران هم اگر همشون دست به دست هم بدن این مشکلات پیش نمیاد عزیز فلان چیز گرون شد یه چند مدت نخرید ببینید چهطور ارزون میشه
منو ببخشید اگر اشتباهی داشتم و سرتونو درد اوردم:-BD
موفق باشید

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

سه شنبه 3 تیر1393 - 8:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tola17 نوشته است:
hamed نوشته است:
حالا که هرچی هست90 درصد مردمش افسرده نیستن دارن عشق وحال میکنن زندگی میکنن ما به فکرسیرکردن شکم بااسیب زمینی کیلو3تومنیم اونا ب فکرتربیت فرزندان آره همون بهترکه نرفتی خواستی ی سرتا افغانستانم برو اونجابهت بیشترخوش میگذره.

عشق حال میکنن چون مسلمون نیستن
راستی سیب زمینیرو از کیخریدین گرون بهتون دادن :D شوخیکردم ناراحت نشید عزیزولی گفته باشم سیبزمینی کیلویی1700تومنه خودم امروز خریدم :D
اونا مشروب میخورند هم جنس بازی میکنند زنا میکنند امریکا ادم میکشن و... فقط فقط به خاطر اینکه دینشون فرق میکنه
ماهم میتونیم یک کشوری داشته باشیم که عشق حال کنیم ولی دینمون مارو محدود میکنه
اینهمه گرونی و ..توی ایران هم به دلیل نامسلمونی وچشم روهم چشمی هست تاوقتیهم که خود مردم نخوان همین اشه همین کاسه

درود
من فقط با اون قسمت از صحبت شما که به رنگ قرمزه موافق نبودم . فکرم نمیکنم سوء تفاهمی برام پیش اومده باشه چون بدون نیاز به هیچ توضیح و تفسیری میشه منظور این حرف رو فهمید.
پیروز باشید

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

شنبه 7 تیر1393 - 8:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

davood_zzz نوشته است:
tola17 نوشته است:
hamed نوشته است:
حالا که .

فقط فقط به خاطر اینکه دینشون فرق میکنه
ماهم میتونیم یک کشوری داشته باشیم که عشق حال کنیم ولی دینمون مارو محدود میکنه
من فقط با اون قسمت از صحبت شما که به رنگ قرمزه موافق نبودم . فکرم نمیکنم سوء تفاهمی برام پیش اومده باشه چون بدون نیاز به هیچ توضیح و تفسیری میشه منظور این حرف رو فهمید.
پیروز باشید

دوست عزیز منظور این حرف چیه؟

یعنی ماهم میتونیم مثل اونا سرمون رو باز بزاریم هرمدل تیپیکه خواستیم بزنیم مغازه ها مشروب بفروشن و شب به شب مشروب بخوریم به نامحرم نگاه کنیم و...
خوب مسلما هردینی یه قانونی داره وما رو دینمون توی این موارد محدود کرده

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

یکشنبه 8 تیر1393 - 1:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کجا منع کرده اقا؟؟؟ همه چیز هست اگ اینجوری ک شما میگی باشه ک یک نفر از این مردم ایران مسلمون نیستن.. معذرت ها رک میگم زن بازی میکنن زنا پسربازی میکنن مواد ریخته مثل نقل، آرایشا همه غلیظ تیپا همه باکلاس شدن مشروبم هست میتونی هرچقد بخوای بخری بخوری هرزگی بیداد میکنی همه چی در همه خلاصه.. فقط میخوان با این حرفا ی چادر شرعی بکشن روی گندی ک زدن.. همه چیز هست همه کاریم میکنن ملت مسلمون کجا بود.. هرکی ادعای مسلمونیش میشه خودش ازهمه بدتره بس کنید دیگه این حرفارو.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 8 تیر1393 - 8:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا نوشته است:
کجا منع کرده اقا؟؟؟ همه چیز هست اگ اینجوری ک شما میگی باشه ک یک نفر از این مردم ایران مسلمون نیستن.. معذرت ها رک میگم زن بازی میکنن زنا پسربازی میکنن مواد ریخته مثل نقل، آرایشا همه غلیظ تیپا همه باکلاس شدن مشروبم هست میتونی هرچقد بخوای بخری بخوری هرزگی بیداد میکنی همه چی در همه خلاصه.. فقط میخوان با این حرفا ی چادر شرعی بکشن روی گندی ک زدن.. همه چیز هست همه کاریم میکنن ملت مسلمون کجا بود.. هرکی ادعای مسلمونیش میشه خودش ازهمه بدتره بس کنید دیگه این حرفارو.

ايول داداش سورنا, کاملا حرفت درسته, همه چيزمون ظاهره, وافسوس که از معنويات جز پوستيني تو خالي چيزي نمونده, و جوونهاي الان کجا و سي سال پيش کجا, هر کس بخواد به غير از اين ببينه مثل کسيه که خودشو بخواب زده و مثل کبک سرشو کرده زير برف, يادش بخير اون زمونهايي که با صداي اذان مؤذن زاده اشک تو چشماي باباها تو خيابون حلقه ميزد و بچه ها از باباشون دليل گريه شون رو ميپرسيدن, و پسر همسايه بجاياينکه فکر شيطاني در مورد نواميس محلشون بکنه مدافع حريمشون بود و غيرت داشتن واقعا تاسف باره وضعيتي که الان تو جامعه داره رشد ميکنه نه شبيه مسلمونا هستيم و نه مثل کافراي غربي!!!

دوشنبه 8 تیر1393 - 12:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 65 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure