انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:49am

پاسخ به موضوع  [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 منم یکی از اون ۱۱ تام 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

دم برو بچه های خودمون گرم....روی خیلی ها کم شد!
ایران حقش برد بود! دقایق اخر تنها تاکید میکنم تنها شانس و داور یار ارژانتین بود...
بازی بعدی برد با ماست @};-

یکشنبه 31 خرداد1393 - 1:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

صرف نظر از نتیجه بازی واقعا بچه ها خوب بازی کردن
بچه ها مچکریم
بچه ها مچکریم

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

یکشنبه 1 تیر1393 - 10:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برای اینکه حال و هوای بچه ها مخصوصا بردیا جان تغییر کنه
به نظر من بهتریت تعویض ایران اومدن عادل به جای مزدک بود چون کلا روند بازی تغییر کرد!!! :D
بازی خیلی خوبی بود ولی حیف که 23 بازیکن داشت :((

یکشنبه 1 تیر1393 - 10:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فتوای جدید
الیوم استعمال ظروف مسی حرام است
چه خوب شد که آقا مجتبی برای 35 میله مسی استفاده نکرد و میله ها رو برنجی درست کرد وگرنه مجبور میشدیم ردیاب انجمن رو هم تحریم کنیم
بهتره یه رای گیری انجام بشه که نام میدان آرژانتین به چه نامی تغییر کنه
به نظر من بذاریم میدان گل محمدی

یکشنبه 1 تیر1393 - 11:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چو گفتار بیهوده بسیار گشت‌
سخنگوی در انجمن خوار گشت‌
ز دانش چو جان ترا مایه نیست‌
به از خامشی هیچ پیرایه نیست‌

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

یکشنبه 1 تیر1393 - 3:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

davood_zzz نوشته است:

شعرت جالب بود داود جان ولی چه ربطی به تیم ملی و ... داشت؟ :-?

یکشنبه 1 تیر1393 - 3:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

karajniaz نوشته است:
davood_zzz نوشته است:

شعرت جالب بود داود جان ولی چه ربطی به تیم ملی و ... داشت؟ :-?

ممنونم ، شعر فردوسی بود برادر و نکته اخلاقی داشت ، ورزشکار هم که بدون اخلاق نمیشه ! پس زیاد بی ربط نبود

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

یکشنبه 1 تیر1393 - 3:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-BD
bardia نوشته است:
کجایید عزیزایی که نگران پول نفت بودید؟
برید از همون بی همه چیزایی که با کمترین پشتیبانی باعث میشن حق یک ملت پایمال بشه پول نفتتون رو بگیرید؟
شاید دستمزد تیم ملیمون از یک مدافع رو نیمکت آرژانتین کمتر بود لولشون کردیم.
bardia نوشته است:
bad tiger نوشته است:
برادر عزیز پول مفت که باشه_میلیاردی که میریزن تو جیبشون کلا سوسول بار اومدن_اینا مثلا بازی کنن_بازیکن اون قدیمیان که با غیرت تو اون میدون میجنگیدن_نه اینایی که...
خودتون میدونید

تعریفت از غیرت چیه؟
چه نقصی داره تیممون؟
bardia نوشته است:
ALI.D نوشته است:
اقای بردیا بابا یکم خجالت بکش...زشته بخدا..این بنده خدا یه چیزی گفته دیگه اینجوی نباید که به هفت جدش توهین کنی...والا از شما با این همه سمت و تحصیلات بعید هست اینجوری رفتار کردن...واقعا متاسفم

علی جان پستهای این آقا برای من از هزار تا فحش خوارو مادر بدتره...این بابا یه مریضه روانیه.
و انقدر شعور نداره که نباید تو این وضعیت یه همچین پستایی بزنه....
من از شما معذرت میخوام

سلام به همگی بزرگواران عزیز
بردیا جان شما مثل اینکه چشمتون رو به روی حقیقت بستید عزیز
واقعا میونید چرا ایران به جایی نرسیده نه توییکه داری دم از غیرت میزنی اصلا چند دقیقه روی حرفات فکر کردی ادم باید اول حرف کنار خودش مزه مزه کنه بعد بشینه سر صحبت رو باز کنه
ما کاری به مدافعین روی نیمکت نداریم بهتره برید از نزدیک مردم پایین شهرتون رو ببینید یه امار سرانگشتی از جمعیت ایران و افرادی با درامد زیریک میلیون تومان بگیرید علم ایران رو ببینید بعد بشینید قضاوت کنید اگر بخوام واست توضیح بدم که چرا میدونم که گوش نمیدی حرف خودت رو میزنی پس نه وقت خودم رو میگیرم نه شمارو قانع کردن و نشون دادن حقیقت ها به شما مثل زمان بت پرستان میمونه که نمیشه با هیچ قانونی بهشون گفت خداوند یکتارو بپرست میدونی چرا چون خودشون نمیخواستند که بدونن
ما نه میگیم فوتبال بده نه گفتیم ورزش نکنید ولی چیزیکه اینجا مد نظرماهست اینکه چراغی که به خانه رواست به مسجد هرام است
همین پولایی که هزینه کردند برای ورزش همین پول های نفت بیزبون که داره میره تو جیب کس دیگه ای و خیلی چیزهای دیگه همشون سرمایه های این ملت هستند وپایه های ایران برمنابع طبیعیش بوده وهست این پول های بیزبون به جای اینکه خرج مردم بدبخت بشه به جای اینکه یه چهاردیواری بشه برای فقراو کارتون خواب ها به جای اینکه یه لقمه نون بشه برای اون طفل معصومی که گشنه سرش رو روی زمین میزاره برای اینکه برای پیشرفت علم و پیشرفت کشور هزینه بشه میره تو جیب یه مشت ادم...میشه هروز یه جورلباس و فرش زیرپای یه مشت ادم...
اگر یک بار ازنزدیک میرفتی یه یتیم خونه رو میدیدی اگر یه جور غیرت داشتی خونت برای میهنت وطنت داره میجوشه میرفتی کمک اونا دستشونو میگرفتی
اره شماهایی که دارین دم از غیرت میزنین و میهن دوستی و بردیا جان شمایی که یه همچین امضاءیانتخاب کردید بهترنیست با یه دید دیگه به این مردمت نگاه کنی
اون بچه ایکه داره کشنه میخوابه بردن تیم ملی نمیخواد یه همچین افتخاری نمیخواد به والله اگر یه تیکه نون بهش بدی از هزار تا افتخوار بیشتر ارزش داره متمعا باش بهترین مردونگیرو در حقش کردی اگر اقتصاد دولت رو پای خودش باشه چرخه سیاست رو روال کاری خودش باشه این همه هزینه الکی حذف بشه نه دیگه فقیری میمونه نه بیسوادی از نظر من این افتخاره من وقتی یه نفر دسته یه پیرزنو میگیره از خیابون رد میکنه وقتی یه نفر به هم نوعش کمک میکنه میگم به به به این میگن ایرانی این افتخاره ما توی ایران خیلی هارو داریم که فوتبال عالی دارند خیلی بازیشون بهتره ولی فقط به خاطر افکار چهارنفر مثل ....ادارن کارگری میکنن
برو از قدیمی ها بپرس قبل از انقلاب چه جورکپن هایی داشتند روغن ماست ماهی پنیر گوشت و.. حالا برو تحقیق کن ببین این پولا از کجا اومده دولت که نیومده بود اتیش بزنه به مالش نصف قیمت بده منابع میفروخت تقسیم میکرد بین مردم غیر از اینه هااا
شمایی که انقلاب کردید گفتید نفتمونو خوردند گازمونوخوردند و.....رفتید به استلاح خودتون پسش گرفتید الان که دارن اروم اروم اب اشامیدنیتم میفرستن میره چرا هیچی نمیگی من نمیگم چرا انقلاب کردید ها اتفاقا خیلی هم کار خوبی بود دستشونم درد نکنه من پای همه شهیدارو میبوسم ولی بهتر نیست بری ببینی چرا اونا رفتن شهید شدن بهتر نیست بری یه نگاهی تو خیابون بندازی اون زمان میگفتن فلان نفر چادرو از سر مردم میکشه برو بیرون خونه تو تهران یه گشتی بزن ببین دولت تو چیکار کرده برو ببین نه جدی میگم برو خوب ببین برسی کن از همه نظر بعد بیا هر ناسزایی که خواستی به من بگو اگر یک درصد از حرفام رو گوش بدی بهشون فکر کنی قول میدم با جون دل روبروت وایستم بزارم بزنی توگوشم تا راضی بشی
دوستان ببخشید سرتونو درد اوردم امروز یه کمی اعصابم خورد شدامیدوارم از گفته هام ناراحت نشده باشید واگر مشکلی داشت به بزرگواری خودتون ببخشید
موفق باشید :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

یکشنبه 1 تیر1393 - 3:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب tola17 عزیز
برادر همه حرفایی که در مورد هم نوع دوستی و ... زدی قبول دارم ولی اینها منافاتی با فوتبال و ... نداره !
اولا یکی از مسایل زیر بنایی همین ورزشه که قسمتی از اون هم ورزش قهرمانیه
ثانیا اگر مدیریت درستی در بودجه ریزی و استفاده از منابع باشه و در اجرا دلسوزی و تعهد وجود داشته باشه هم به این میشه رسید هم به اون
متاسفانه گاهی اوقات و بلکه اکثر اوقات ما سیاه و سفید میبینیم . من نمیگم رنگی ببینیم ولی لااقل خاکستری ببینیم .
این پولی که فوتبالیستهای ما میگیرن در مقایسه با سایر کشورها و همچنین به نسبت پول نفتی که شما ازش صحبت می کنی هیچه
من همیشه نظرم این بوده که به جای اینکه انقدر راجع به ثروتهای بادآورده تحقیق بشه کمی هم در مورد ثروتهای بر باد رفته تحقیق بشه
اینجوری کسی ثروت بادآورده هم به دست نمیاره و کسی هم سر گرسنه به بالین نمیذاره
همین آقایونی که میگن سرانه مصرف بنزین در ایران از خیلی از کشورها بیشتره آیا میدونن تکنولوژی پایین خودروها ،خرابی خیابانها و جاده ها ،کیفیت بد بنزین ،عدم طراحی صحیح معابر و ... چقدر در سرانه مصرف بنزین تاثیر گذاره ؟
آیا سامانه حمل و نقل عمومی ما به حدی از کمیت و کیفیت رسیده که باعث کاهش مصرف بنزین بشه ؟
آیا اونهایی که به فکر جهانی کردن قیمت بنزین و ... هستند به جهانی شدن دستمزدها و حقوق و مزایا می اندیشند؟
یه نفر هم مثل آقای خاتمی وقتی از طرحی مثل مترو حمایت میکنه یه سری دوستان معترض میشن که توجیه اقتصادی نداره . پس رفاه مردم چی میشه؟
دوستان مسایل رو باهم قاطی نکنید هرچیزی سر جای خودش
ورزش قهرمانی مهمه و مساله رفاه و رسیدگی به مستمندان هم صد البته بسیار مهمه ولی هر کدوم جایگاه خودش رو داره و متولی مربوط به خودش رو
مثل کسانی نباشید که وقتی اعتراض اجتماعی و دلسوزانه ای کردیم اون رو به سیاسی تعبیر میکنند و بعد انگ بی دینی می زنند

یکشنبه 1 تیر1393 - 4:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

karajniaz نوشته است:
جناب tola17 عزیز
این پولی که فوتبالیستهای ما میگیرن در مقایسه با سایر کشورها و همچنین به نسبت پول نفتی که شما ازش صحبت می کنی هیچه
من همیشه نظرم این بوده که به جای اینکه انقدر راجع به ثروتهای بادآورده تحقیق بشه کمی هم در مورد ثروتهای بر باد رفته تحقیق بشه
اینجوری کسی ثروت بادآورده هم به دست نمیاره و کسی هم سر گرسنه به بالین نمیذاره
آیا اونهایی که به فکر جهانی کردن قیمت بنزین و ... هستند به جهانی شدن دستمزدها و حقوق و مزایا می اندیشند؟
ورزش قهرمانی مهمه و مساله رفاه و رسیدگی به مستمندان هم صد البته بسیار مهمه ولی هر کدوم جایگاه خودش رو داره و متولی مربوط به خودش رو
مثل کسانی نباشید که وقتی اعتراض اجتماعی و دلسوزانه ای کردیم اون رو به سیاسی تعبیر میکنند و بعد انگ بی دینی می زنند

عزیزمی عمو تند نرو
درمورد نفت حرف زدن من در جواب بردیا جان بود که گفت اهای کسانیکه دنبال پول نفت هستید کجایید خواستم مسعله رو بشکافم تا واضح تر باشه
ودرضمن شما مثل اینکه پست بنده رو خوب مطالعه نکردییدمن نگفتم که ورزش قهرمانی مهم نیست چرا مهمه ولی درصورتی ارزش داره که با تلاش و زحمت خودمون باشه زمانی ارزش داره که از استعداد ها درست استفادخ بشه نکنه میخوایید بگید این مسایل رو قبول ندارید که ایران در همه ورزش ها خوب کارمیکنه به جز فوتبال والان چندین ساله که نتیجه خوبی نداشته
شما سطح جامعه مارو نباید با کشورهای دیگه مقایسه کنید درسته که الان ایران یک کشوری هست که خدارو شکر روز به روز داره پیشرفت میکنه ولی هنوز زوده که بخواد خودش رو با کشورهایی مثل امریکا و... مقایسه کنه من گفتم نصف بیشتر یا میشه گفت90درصد مردم ایران درامد انچنانی ندارند
شما چیکاردارین به این که ایران بازیکناش کمتر از بقیه کشور ها میگیرند شما برین تحقیق کنید ببینید بقیه کشورها چرا فوتبالیست هاشون بیشتر پول میگیرن ایا فقط فوتبالیست هاشون اینهمه پول میگیرند یا برای بقیه ورزش ها هم همینطور هست نه عزیزم شماهایی که ازمسلمانی دارین حرف میزنید اگر واقعا کمی در مورددینتون و گفته های پیغمبران تون تحقیق میکردین میدیدین که گفته شده کارو پولیکه واسش عرق نریزید وتلاش نکنید هرام است شما یادتون رفته که امام علی (ع) میرفت چاه میکند نخل میکاشت یا یادتون رفته که گذشته گانتون چطور ازبیتالمال دفاع میکردند
ورزش و کار دوتا چیز از هم متمایز هستند الان کسیکه داره به فوتبالیست های ما اموزش میده ایا ایرانیه شمایی که سردر میارید بگید این مربیشون ایرانیه اگر ایرانی نیست چطور میخواد افتخار ایرانی برای ما بیاره وبه نظر شما اینهمه برای فوتبال هزینه میشه پیشرفتیهم داشتند یا تاحالا براتون افتخار انچنانی اوردن ولی کشورهای دیگه نه اگر هزینه ای هم بشه نمیزارند هدر بره
مسعله دیگه اینکه شما همه خودتونم تو اخبار دیدین که نشون میداد پول بنزین کشورهای دیگه رو که امریکا چقدر میداد و...حالا از2تومن بودتا5تومن
همتون اینم دیدین ولی با این وجود کسی اینو گفت که باباجون ایران خودش منبع نفته خودش الان داره بنزین تولید میکنه کسی اینو گفت که عموجان امریکا نفت از خودش نداره باید از یه کشور دیگه بیاره کلی توی این بده بستونا براش گرون تموم میشه حالا بیادلیتری هزاربده خوب نه دیگه فرق میکنه
ایران منبع نفته که الان داره به کشورهای دیگه میفروشه خوب کشوردیگه با یه قیمت هنگفتی اینو میخره تا بیاد فراوری کنه کلی هزینه داره دیگه درسته یانه

ماکه نگفتیم ورزش بده عزیز ما میگیم اگر برنامه ریزی درستی بشه دولت بیاد دقیق برنامه ریزیکنه ماهم ازنظر ورزش هم علم وپزشکی و...به پیشرفت های بزرگی میرسیم از قدیم گفتند گرصبر کنی زه قوره حلوا سازی فوتبال باید از پایه درست بشه افراد بی استعداد حذف بشن و...
عزیزم پولیم که فوتبالیست داره میگیره ثروت برباد رفته هست دیگه پس بهتره روش تحقیق بشه و اگر پول بیتالمال هست به همین قبله حاظرم قسم بخورم70درصد مردم راضی نیستن 20درصدم بهش فکرنکردن وگرنه اوناهم راضی نیستن ودراین زمانی که ما از همه طرف توی تحریم هستیم بهتره به فکر اینده مون هم باشیم که یه وقت خبردارنشیم ببینیم اون موقع که جیک جیک مستونمون بود فکر زمستونمون نبود
به جای یه فوتبالیست اگر ما یه چند نفر برای اموزش دکتری مغز و... داشتیم بهتر بود حداقل دکترا جون چند نفر از هم وطنانمون رو نجات میدن و ما مجبورنیستیم وقتی دنبال یه دکتر خوب میگردیم به خارج از کشوربریم
یه نفردیگه داره بازیشو میکنه یه نفردیگه پولشو میخوره اونوقت مانشستیم داریم این بحث دوستانه رو خراب میکنیم سرخودمون رو درد میاریم
دوستان ازهمه معزرت میخوام بهتره تویاین شرایط کلاه خومون رو سفت بچسبیم بادنبردش تا بعدا به فوتبالم میرسیم به حرف منو شما هم تیم ملی گوش نمیده هرکی به فکر خویش است
موفق و سربلند باشید :-BD

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

یکشنبه 1 تیر1393 - 7:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure