انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 27 اردیبهشت1403 - 12:29am

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 سند رسمی شیادی سایت "ایران سرزمین گنج های گمشده" 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

نه سولدوز جان دانلود کردم و خوندم تمام ولی کلا با این روش نهایتش چند دقیقه میشه سایت رو دید بعدا باز نمیشه خطا میده ؟؟ ایا دوستان همه با این روش که فرمودید میان رو سایت بدون فیل یا برای من اینجوری هست اگه نه مشکل من از کجاست ممنون سولدوز عزیز

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 2:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوار نوشته است:
نه سولدوز جان دانلود کردم و خوندم تمام ولی کلا با این روش نهایتش چند دقیقه میشه سایت رو دید بعدا باز نمیشه خطا میده ؟؟ ایا دوستان همه با این روش که فرمودید میان رو سایت بدون فیل یا برای من اینجوری هست اگه نه مشکل من از کجاست ممنون سولدوز عزیز

منکه همش از این روش استفاده میکنم و هیچ مشکلی نیست سعی کنید با گوگل کروم بیایین و با این آدرس
https://www.felezjoo.com

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 3:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مطمعن باشید که با https وارد سایت میشید...درغیر اینصورت( بدون فیل شکن وبا http) ممکنه pc تون زیر نظر باشه...

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 11:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام ممنون از سولدوز و شما دیمنیش مشکلم حل شد دستتون درد نکنه

پنج شنبه 1 خرداد1393 - 10:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
اتفاقا من یک مثال خیلی جالب دارم برای اینکه بفهمید که کتابها و پکیجهای این آقا همش اطلاعات غلط داره یکی از دوستان یک سیدی از این سایت گرفته بود به قیمت 85 تومن من از ایشون گرفتم و رو کامپیوترم کپی کردم چند روز پیش یکی از دوستان یک کتیبه سنگی بهم نشون داد که یک عکس قیچی روش بود من هم کنجکاو شدم رفتم ببینم تو ی سی دی این سایت در مورد عکس قیچی چی نوشته ... نوشته بود که قیچی علامت یک دفینه است که در بین دو دره که به هم میرسند و داخل یک تل خاکی میباشد من که مکان پیدا کردن کتیبه رو ندیده بودم و از موقعیتش خبر نداشتم رفتم پیش یکی از دوستام که باستانشناسی خونده عکس رو بهش نشون دادم که گفت این کتیبه مربوط به قبر ادم بزرگی است که از داخل قبر به یک اتاقک راه داره ودر دامنه یک کوه قرار داره من توخیالم حرف سی دی رو تصدیق کردم و حرف این دوستم رو رد کردم تا اینکه با صاحب کتیبه قرار گذاشتیم رفتیم محلی که این کتیبه پیدا شده بو د وقتی به محل رسیدیم هزار بار به این دوستم آفرین گفتم چون از دو دره خبری نبود ولی این سنگ روی یک قبر که در دامنه کوهی بود پیدا شده بود...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 2 خرداد1393 - 11:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود. مانی جان همیشه ک نظرات راجب علائم شناسی ک قطعی نیست و یکم فرق داره و نزدیک ب همن. مثلا گفته دره شما باید نگاه کنی ببینی دره ای هست یا نه، اگ بود ک فبها اگ نبود کوه بود میشه همون پایین دره ک با پایین کوه برابری میکنه موضوع. تل هم منظور همون قبر و یا جای دفینه هستش ک در دورانهای مختلف کمی باهم فرق میکردن تفسیر این علائم و 100% یک قائده دقیقی رو نداره. اگ اینجوری بود ک تا حالا این هزاران سال چیزی برای منو شما نمونده بود همه جا باقر بود. اصطلاح معروف هلو بیا توو گلو ک نیستش.. :D درضمن کم همدیگرو بزنین والاهه خوبیت نداره اونا مارو میزنن ما اونارو اونا ی عده دیگرو وووووو... بیایید از هم خوب بگید بینمون اتحاد باشه تا روال کار عالی پیش بره انجمن های خارجیها چرا اینطور ب هم آجر پرت نمیکنن??!! یکم روشنتر رفتار کنیم. این کتاب نمادها و نشانه ها رو یکی از دوستام تهیه کرده تخفیفم داده آقای عزیزیان. یکی از علائم رو هم برای ی بابایی رمز گشایی کردیم ک رفت پیداش نشد چند وقت پیش خبر اومد ک از روستاشون کوچ کرده معلومم نیست کجا رفته سرمام بی کلاه موند :D این دوستمم دیگه قسم خورده بدون پول و سهم خواستن و باهم رفتن روی کار ب هیچکس اطلاعات نده حتی خود من..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 2 خرداد1393 - 2:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سورنا جان پس چرا این دوست ما بدون اینکه محل رو ببینه مشخصات درست داد ؟ مشکل اینه که بیای با هزار زحمت یک جا رو حفاری کنی با اطلاعات غلط ....

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 2 خرداد1393 - 8:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احتمال زیاد دوستت کهنه کاره و مشابهشو دراورده دیگه. بعدش داداش مثلا علامت ماهی توی غرب کشور با شمال ، جنوب ویا شرق درکل ی تفسیر اما قائده های نزدیک ب هم. مثلا ممکنه متراژ تا هدف در غرب کشور 9متر باشه ولی در شمال کشور اون متراژ ب14متر برسه! اینارو من منظورمه. و در مورد حفاری غلط هم باید بگم وقتی شما جارو پیدا کردی تازه باید سیستم بزنی و ببینی آیا بار هستش یا نه در قدیم برده شده و یاانسان معاصر قاپیده..ک حفاری بیمورد نکنی و مصحح کتابم زیر سوال نبری.. آره دادا.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 3 خرداد1393 - 12:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure