انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 5:39am

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 سند رسمی شیادی سایت "ایران سرزمین گنج های گمشده" 
نویسنده پیغام

روزنامه همشهری، صفحه حوادث چهارشنبه 21 اردیبهشت 93

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 9:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

likeممنون از اطلاع رسانی شما

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 11:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من نمیتونم دانلود کنم وقتی میخوام دانلود کنم حجم رو نمیده مشکل از کجاست ممنون راهنمایی بفرمایید

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 1:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوار نوشته است:
سلام دوستان من نمیتونم دانلود کنم وقتی میخوام دانلود کنم حجم رو نمیده مشکل از کجاست ممنون راهنمایی بفرمایید

جناب امیدوار دوست عزیز احتمالن از فی..ل..شکر استفاده میکنید و سرعتتون کم میشه.سعی کنید آدرس انجمن را به این صورت در آدرس بار وارد کنید
https://www.felezjoo.com
موفق باشین

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 2:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان
من تقریبا پارسال بود که دوتا کتاب خریدم از اقای عزیزیان به قیمت 850000هزار تومن
مطالب مفید و خوبی هم داره این کتابها البته به صورت کلی توضیح داده شده...
به هر حال الان که این دوست خوبمون با قرار دادن این روزنامه و گفتن این که این اقا کلاه برداری کرده خدایش حالم گرفته شد یعنی این کتابها هیچ ارزشی ندارن جتی بار علمی هم ندارن و به هیچ دردی نمیخورن...
حالا من این کتابارو چیکار کنم...

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 2:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام سولدوز جان خیلی آقایی دمت گرم راحت شدم موفق باشی

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 2:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوار نوشته است:
سلام سولدوز جان خیلی آقایی دمت گرم راحت شدم موفق باشی

قربانم داداش امیدوار @};- :)

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 2:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سولدوز جان عزیزی داداش دانلود کردم ولی بعد چند لحضه خطا میده و باز نمیشه الان دوباره با فیل اومدم چیکار کنم قربانت

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 2:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سعی کن با دانلود منیجر دانلود بکنی داداش

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 2:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا مسعود ممنون از بابت اطلاع رسانیت. گذشته از اینکه این بابا و دوستانش فریبکارو سر کیسه کن بودن و ما هم دل خوشی ازیشان نداریم، ولی ازونطرف هم بخواهیم واقع نگر باشیم، این حضرات موجودات صادقی نیستن. دلشون برای پول مردم و سوزونده شدنشون نسوخته که واقعاً برای دفع فریبکاری این همه عملیات و وقت و..... به هر حال یه چیزایی هم داشته که بر مذاق حضرات تلخ بوده و 4 تا کلمه چیز میز هم یاد میداده. وگرنه کلاهبردارتر و پدرسوخته تر و ملعونتر از کا ایکس اسیها میشناسید؟ خیلی راحت و بیدغدغه و رسمی از دبی تا قلب تهران کار میکنن و مردم رو میچزّونن. دستگیریشونم اصلاً به تله گذاریو کمین و... نیاز نداره . اینا داستانشون قسم حضرت عباس و... ه. قطعاً در این زمینه هر کار وجریانیکه مردمو از دستیابی به گنج پرت و منع کنه آزاده و به روی نشستشون هم نمیارن ولی اگر یه کم درست باشه و ماهارو به نتیجه گیری نزدیکتر کنه مثل آبی تو لونشونه که سریع به تقلّا میافتن که خفش کنن. زود از در چسبوندن انگ وبرچسبای ترور شخصیتی وارد میشن که نظر مردم رو همسوی خودشون کنن. عناوین؛" قاچاقچی، کلاهبردار، دزد و ...و ... و.." که حتماً اگه دستشون برسه، به تک تک ماها نیزمیزنن. همینکه گفتن بنا بر گفته کارشناسا همه مطالب کتاب دروغ بوده و .... یعنی یه چیزایی هم توش پیدا میشده، یعنی اوناییکه کتابای اون مرتیکه رو گرفتن از خوندنش کاملاً منصرف بشن وازین به بعد هم کسی به این مطالب توجهی نکنه.

این داستان میرسونه که دوستانیکه در این سایت فعالیت میکنید باید در روابط و کارهاتون و یا ارسال بسته ها و...خیلی با دقت بالایی عمل کنید چراکه به هر حال در اینجا چیزهای به درد بخور ارائه میشه (مثل چنس و TL12000و ...) و این براشون اصلاً جالب نیست و خود بنده به شخصه و قلباً اینجا و بچه هاشو دوست دارم و اگه خدای نکرده چنین چیزی یا شبیه این برای کسی رخ بده خیلی غمگین میشم. از ته دل میگم دعا میکنم تار مویی به بدی از سر فعالان و متواضعان این سایت کم نشه.

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 2:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure