انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 5:39am

پاسخ به موضوع  [ 25 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 کسی هست میلیاردر شده باشد؟ چه از این وب یا سایر راهها 
نویسنده پیغام

راستی اینو یادم رف بگم
کدوم نیروی امنیتی یا ادم مقرضی رو دیده بودید اینقدر تابلو باشه؟!
یا خیلی ساده اید یا فکر نکردید و این حرف رو زدید

پنج شنبه 27 فروردین1393 - 2:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش ادم میلیاردر دیگه اینجا نمیاد بعدش بیشتر از کشور خارج میشوند یعنی ترک میکنند. اخه اینجا چیزی برای موندن نداره بمونه که همون پول رو دوباره از دست بده الان دیگه 10 میلیون می خوایی ببری بانک بذاری یارو مشکوک میشه کارت چیه کجا کار میکنید :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 29 فروردین1393 - 12:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست عزيز ، ميلياردر كه وقت نميكنه به يه همچين انجمن هايي سربزنه.
اگه دنبال ميلياردر شدني برو دنبال يه كارديگه.
اينكار رو بايد يه نوع سرگرمي حساب كني و مثل يه تفريح سالم باهاش كناربياي.

جمعه 4 اردیبهشت1393 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا نوشته است:
افشین جان داداش 15سااااااااااااااال توو این کاری ولی ب نتیجه نرسیدی???!!! مسبتو شکر.... چ اعصاب پولادینی داری.. من عاشق این کارم ولی ب چشم تفریح بهش نگاه میکنم و میرم دنبالش ک تجربه تلخ دیگران بره منم تکرار نشه! امیدوارم خداوند بهت نظر خیر کنه و نون زحماتتو بهت بده..

سلام سورنا جان داداش من درست زدي تو خال, هر کي مثل من زيادي رو اين کار حساب بازکنه و بره جلو وبه اميد ميلياردر يا ميليونر شدن تو اين کار همه انرژيشو صرف کنه نابود ميشه و از زندگي معمولي هم باز ميمونه و بجاي پيشرفت,
پسرفت ميکنه حتي ممکنه به خدا هم بدبين بشي که چرا نتيجه کارتو نميده و انگار که تو رو فراموش کرده به مرز کفر نزديک ميشي اما بيشتر اين شکستها به خاطر عملکردهاي غيراصولي واشتباه و استفاده از سيستم هاي ناکارامد تصويري و ردياب هاي پراز خطا و با حرف وحديث اين وان جلو رفتن وگول تبليغات دروغين فروشندگان کلاش فلزياب را خوردن وعدم استفاده از سيستم هاي کارامدو........غيرعقلاني عمل کردنهاي بسيار, مصرف کردن وقت وانرژي براي ساختن فلزيابهاي دستسازوسعي در تقويت نمودن انها......., خيلي از دوستان وهمراهان که با ما بودند دلسرد شدند ورفيق نيمه راه, اما ايمان به پيروزي و عشق به کار به من انرژي داده وميدهد و ميدانم که اگر کسي اصولي و با ايمان و استفاده از تجربيات اساتيد و اصلاح اشتباهات گذشته و مهمتر از همه اميد به درگاه رحمت الهي واعتقاد به قسمت و روزي واينکه هر چيزي به وقتش دست ادم ميادو استفاده از سيستمهاي مناسب با موفقيت همراه خواهد بود از دعايي که در حق من کردي ممنونم واميدوارم شما هم در اين کارموفق بشي برادرمن. (دور سيستمهاي تصويري هم خط بکش که بجز علافي و شکست خوردن چيزي عايد ما نشد)

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 8:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
afshin نوشته است:
سورنا نوشته است:
افشین جان داداش 15سااااااااااااااال توو این کاری ولی ب نتیجه نرسیدی???!!! مسبتو شکر.... چ اعصاب پولادینی داری.. من عاشق این کارم ولی ب چشم تفریح بهش نگاه میکنم و میرم دنبالش ک تجربه تلخ دیگران بره منم تکرار نشه! امیدوارم خداوند بهت نظر خیر کنه و نون زحماتتو بهت بده..

سلام سورنا جان داداش من درست زدي تو خال, هر کي مثل من زيادي رو اين کار حساب بازکنه و بره جلو وبه اميد ميلياردر يا ميليونر شدن تو اين کار همه انرژيشو صرف کنه نابود ميشه و از زندگي معمولي هم باز ميمونه و بجاي پيشرفت,
پسرفت ميکنه حتي ممکنه به خدا هم بدبين بشي که چرا نتيجه کارتو نميده و انگار که تو رو فراموش کرده به مرز کفر نزديک ميشي اما بيشتر اين شکستها به خاطر عملکردهاي غيراصولي واشتباه و استفاده از سيستم هاي ناکارامد تصويري و ردياب هاي پراز خطا و با حرف وحديث اين وان جلو رفتن وگول تبليغات دروغين فروشندگان کلاش فلزياب را خوردن وعدم استفاده از سيستم هاي کارامدو........غيرعقلاني عمل کردنهاي بسيار, مصرف کردن وقت وانرژي براي ساختن فلزيابهاي دستسازوسعي در تقويت نمودن انها......., خيلي از دوستان وهمراهان که با ما بودند دلسرد شدند ورفيق نيمه راه, اما ايمان به پيروزي و عشق به کار به من انرژي داده وميدهد و ميدانم که اگر کسي اصولي و با ايمان و استفاده از تجربيات اساتيد و اصلاح اشتباهات گذشته و مهمتر از همه اميد به درگاه رحمت الهي واعتقاد به قسمت و روزي واينکه هر چيزي به وقتش دست ادم ميادو استفاده از سيستمهاي مناسب با موفقيت همراه خواهد بود از دعايي که در حق من کردي ممنونم واميدوارم شما هم در اين کارموفق بشي برادرمن. (دور سيستمهاي تصويري هم خط بکش که بجز علافي و شکست خوردن چيزي عايد ما نشد)

ممنون افشین جان بابت تجربه هاتون :ymhug:

دوستان این بند اخر پست افشین جان رو همیشه بخاطر بسپارید @};-

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 9:46pm

(دور سيستمهاي تصويري هم خط بکش که بجز علافي و شکست خوردن چيزي عايد ما نشد)
منظور از سیستم های تصویری چیه ؟ لطفا بیشتر توضیح بدین

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
منظورهمون سيستم هايي كه اسكن از زير زمين ميگيره وتصويربه ماميده البته همه سيستم هاي تصويري اينطورنيستن مشكل اصلي خاك ايرانه.

Be The Change You Want To See In The World

شنبه 6 اردیبهشت1393 - 9:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

afshin نوشته است:
سورنا نوشته است:

سپاس از تو افشین جان . تجربه بسیار سختی داشتی و امیدوارم ب مطلب برسی اینو از ته دل میگم داداش. سیستمای تصویری اکثرا مزخرف و جوابگو نیستن ولی چنتایی هستن ک توی تاپیکای دیگه راجبشون گفتم و جوابگو هستن و میشه باهاشون نتیجه گرفت.. موفق و موید و سربلند باشی :YMPEACE:

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 6 اردیبهشت1393 - 12:05pm

سلام عنوان تاپیک رو دیدم خوشم اومد!!!!! میلیاردر نه اما بوده کسی که جنس چند ده یا صد ملیونی در آورده ;) نامردین اگه فک کنین خودم بودم =)) (شوخی)
از اقوام درجه یک بود

زمیــن خـــوردن زیبـــــاســــت اگـــر مــقصــد خــاک پــای دوســتــان بــاشـــد

شنبه 6 اردیبهشت1393 - 5:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
بله دوست عزیز خیلیا پیدا کردن و پولدار شدن که الان اینهمه ادم تو انجمن به عشق گنج اومدن .

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 11:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 25 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure