انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:00am

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 سوالات فنی از متخصصان حفاری و متخصصان اپراتوری 
نویسنده پیغام

طبق گفته بچه های اهل فن ردیاب میشه گفت مثل تفنگ بادیه اگه خوب تنظیم نشه و نتونی قلق تفنگ بگیری نمیتونی به هدف بزنی
ردیاب این انجمن (35) کسی تست کرد تونست هدفی بزنه؟ یعنی این ردیاب به ردیاب های 30-40 میلیونی میرسه یا اون ردیاب ها فقط قیمت کاذب دارن ؟؟؟!!!

یکشنبه 4 اسفند1392 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چ ردیاب چ نقطه زن یا ب اصطلاح فلزیاب باید هم تنظیم خوبی بشه قبل از شروع سیستم زنی، هم اپراتور دقت و تمرکز کافی داشته باشه حین کار.. و صد البته سیستمت باید کارا باشه! یعنی من این حرفو ب کل رد میکنم ک طرف اگ اپراتور ماهری باشه میتونه ابا دستگاهای آشغال جنس درمیاره!شاید بتونه حداکثر کارو از سیستم بکشه ولی نتیجه گرفتن از دستگاههای ضعیف یا ب اصطلاح ناکارامد بسیار بسیار دشواره! در خصوص ردیاب انجمن هم میتونی ب بخش اپراتوری ردیاب، تاپیک اشیا۶ پیدا شده با ردیاب انجمن مراجعه کنی پاسخ سوالتو میگیری.. من ب شخصه گرفتم این ردیابو و راضیم. با این قیمت و این کارایی بسیار خرسندم دوست عزیز.. :D

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 4 اسفند1392 - 3:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

منم نظر دوست عزیز سورنا رو دارم،اوایل که ردیاب رو گرقتم کار کردن باهاش بسیار سخت و ناامید کننده بود ولی با توضیحات و فایل های ارسالی اساتید محترم مثل جناب آقا حمزه،کانی عزیز،آقا جاوید،حمید آقا و سایر اساتیدمحترم کم کم راه افتادم و ازش راضیم و الان دارم روی حذف خطاها کلا تمرین میکنم که اگه مهارتم بیشتر بشه همین ردیاب 35 انجمن میتونه بدون نقطه زن هدف رو بزنه،فقط تمرین لازمه و کسب تجربه،موفق باشید :-H @};-

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

یکشنبه 4 اسفند1392 - 4:39pm

با سلام خدمت همه دوستان نوروز مبارک
بنده از همه متخصصان واپراتوران طلب کمک وراهنمایی جهت خرید فلزیاب خوب وقوی بین35 الی 40 میلیون رو داشتم که بتونه بدون خطا ودقت بالا کاوش کنه حداقل بتونه در3 متر یه سکه روبزنه بدون خطا وتفیکیک عالی داشته باشه ودستگاهی هم میخوام اصلی باشه نه جعلی چون خودم قبل از خرید میخوام از شرکت سازندش استعلام کنم زمین هاییکه من میخوام روشون کارکنم شورزار نیست ولی در عوض سبزه وگیاه زیاد داره نمیخوام خطا بزنه.............تضمین صدرصد میخوام چون بابتش دارم پول میدم وجنسی که میخوام بگیرم عالی باشه در حد پول خودم حداقل نقطه زنی 3متر وحداکثر9متر را چه چیزی پیشنهاد میدین؟؟دوستان با تجربه وکننده اظهار نظر فرمایند.....ممنونم از نظر لطفتان.......نوروزتان پیروز

جمعه 1 فروردین1393 - 1:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
اواتار نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان نوروز مبارک
بنده از همه متخصصان واپراتوران طلب کمک وراهنمایی جهت خرید فلزیاب خوب وقوی بین35 الی 40 میلیون رو داشتم که بتونه بدون خطا ودقت بالا کاوش کنه حداقل بتونه در3 متر یه سکه روبزنه بدون خطا وتفیکیک عالی داشته باشه ودستگاهی هم میخوام اصلی باشه نه جعلی چون خودم قبل از خرید میخوام از شرکت سازندش استعلام کنم زمین هاییکه من میخوام روشون کارکنم شورزار نیست ولی در عوض سبزه وگیاه زیاد داره نمیخوام خطا بزنه.............تضمین صدرصد میخوام چون بابتش دارم پول میدم وجنسی که میخوام بگیرم عالی باشه در حد پول خودم حداقل نقطه زنی 3متر وحداکثر9متر را چه چیزی پیشنهاد میدین؟؟دوستان با تجربه وکننده اظهار نظر فرمایند.....ممنونم از نظر لطفتان.......نوروزتان پیروز

سلام دوست من
یه سکه تو سه متر اصلا امکان نداره :-o
ولی بنام ترین فلزیاب هایی که بچه ها باهاش کار میکنن محصولات لورنز آلمان هست و مینلب استرالیا البته دستگاه های دیگه هم هست ولی من بهترین هاش که اکثرا ازش راضی هستند رو گفتم

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

جمعه 1 فروردین1393 - 6:25pm

دوست عزیز امکان داره از همین منلیب بهم بگین چه چطوره ؟قیمتش چنده؟ایا نمایندگی فروش در ایران داره؟ یا شخص معتبری که بش ازش این دستگاه رو خرید وکدوم مدل مد نظر شما هستش؟باتشکر

جمعه 1 فروردین1393 - 9:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اواتار نوشته است:
دوست عزیز امکان داره از همین منلیب بهم بگین چه چطوره ؟قیمتش چنده؟ایا نمایندگی فروش در ایران داره؟ یا شخص معتبری که بش ازش این دستگاه رو خرید وکدوم مدل مد نظر شما هستش؟باتشکر

اگر منظور شما چیز خاصیه که ما نمیدونیم بفرمایید دوستان هم استفاده کنند
ولی تو سیستم هایی که بنده شناخت دارم هنوز فلز یابی ساخته نشده که یک سکه رو تو سه متر بزنه
در کل اگر مین لب منظورتون هست که باید بگم تفکیک خیلی خوبی داره مخصوصا اینکه برای طلا بهینه شده
نهایت عمقی که ازش گرفته شده فکر نکنم بیش از 2.20 باشه یعنی من کسی رو سراغ ندارم که بگه بیشتر از این باهاش زدم البته میگن یه لوپ هایی واسش ساختن که میتونه بیشتر هم بزنه ولی من چیزی که یقین دارم و مطمئنم به شما میگم همون 2.20 رو در نظر داشته باش
اما درصد موفقیت باهاش بسیار بالاست و آخرین مدلش که تو انجمن هم روش بحث های زیادی شده gpx5000 هست
شخص مطمئن سراغ ندارم ولی غیر مطمئن تا دلت بخواد.... :D
التماس دعا

جمعه 1 فروردین1393 - 9:25pm

جناب سید جواد عزیز
در بین ساخت داخلی ها کدوم میتونه خوب تفیک کنه وحداقل 3متر بزنه با خطای کمتر؟وقیمتش چنده؟ممنون

شنبه 2 فروردین1393 - 1:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حقیقتش رو بهت بگم من اصلا داخلی ها رو قبول ندارم شما که میخوای هزینه کنی خب یک شرکتی با پدر مادر دار بگیر که حداقل از 10 نفری که دارن 7 تا باهاش خاطره خوب دارن اگر دنبال تفکیک اساسی و خوب هستی جی پی 5000 بشرط اینکه بتونی اصل استرالیا رو گیر بیاری تا 2.20 بهت اطمینان میدم کارت رو راه میندازه
اما لورنز مثلا x6 برای یک هدف بزرگ با لوپ بزرگ تا 4.5 الی 5 متر بهت جواب میده (البته این رو بگم این چیزی بود که دیدم و از دوستان خبره بدست آوردم بعضیا مدعی هستند بیشتر هم میزنه ولی گفتم من اون چیزی که یقین دارم میگم) ولی مثل جی پی نمیتونه تفکیک کنه تجربه توش شرطه....
اگر هم خواستی بخری از شرکت k.x.s نخر که پشیمون میشی شدید...

شنبه 2 فروردین1393 - 10:45pm

همون چی پی ایکس 5000 هم بیشتر از 50تا 70 سانت تفکیک درست نمیده برای این عمق هم تفکیک لازم نداره 2تا بیل میشه 50سانت :D بنظر من بهترین گزینه که میتونه با ردیاب مکمل خوبی بشه نقطه زنهای پراب دار که با سیستم رسانایی فلزات و مقاومت خاک کار میکنند عمق خوبی میزنند و برای عمق زیاد قابل اعتماد تر هستند مثل quatroforce که متخصصین داخلی هم نمونش درست کردند

یکشنبه 3 فروردین1393 - 10:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure