انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 10:23am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 شخصی بنام مهران 1545 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
افرین ژنرال عزیز ...خوشم اومد که حرفت رو بس گرفتی ..بعد این مهران لیاقت نداره تو این انجمن با بذاره چون واقعا یکی مثل همین مهرانن که این همه ما ایرانی ها رو عقب انداختن اگه اونا واقعا راه راست رو برن کسی دیگه نمیره فلزیاب های خارجی رو با قیمت زیاد بگیره ...من تو عمرم کسی رو مثل مهندس حمید و اقا مجتبی منصف ندیدم چون اولا یه ردیاب رو که فروختن اموزشش رو هم برای بچه ها دادن و کوتاهی نکردن و انتقاد ها رو قبول کردن ...ولی من هر انجمنی رفته باشم اونا فلزیاب رو فقط دارن میفروشن به مردم دیگه اصلا براشونم مهم نیست که یارو ممکنه کل زندگیش رو فروخته باشه تا فلزیاب رو گرفته باشه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 15 دی1392 - 11:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
ژنرال نوشته است:
اقا امیر شرمنده اما این نفرین مردم از حرف من سریعتر عمل میکنه!

من خصومتی با این یارو ندارم یک میلیون پول هم تو این روزگار فعلا عددی حساب نمیشه و همونو من عرض 15 روز با اضافه کاری میتونم در بیارم و گدای اینپولا نیستم.
من حرفم اینبود که این دزدها رو بشناسند و تونسته باشم کاری کرده باشم ((رجوع به اولین پست))
پس فقط جهت اطلاع دوستان بود و مساله شخصی نداشتم..اما این یارو با اون دوست پیر کارش اومدن هر چی تو دهنشون بود ریختن توی انجمن در حالی که من فقط با احترام باهاشون حرف زدم و منطقی ...بجای جواب دادن به کارم مسخره کردن و نمیدونم به نداشتن گوشی و اینچیزای مسخره ..
مگر من زبان ندارم که توهین یا مسخره کنم...به هر حال من کارمو کردم و مردم خودشون چشم دارن و عقل

من نفرینمو پس میگیرم.شما ببخش.

ژنرال جان بدی اسمش با خودشه و هیچکس نیست که تقاص کارشو ببره اون دنیا همه این دنیا پس میدیم خیالت راحت. من 30 سال کمی بشتر سن دارم ولی به اندازه مو های سرم از روزگار چشیدم طوری که دونه دونه سفید شدن. شما انچه وظیفه انسانی بود بجا آوردی. جوابیه هم که دادند هر چند فعلن اصل ماجرا رو آقا مهران نگفتن.
************* اگه بگنیه بچه از ترس داره گریه میکنه پشت دیوار و اینطرف دیوار زیر یک سنگ کوچیک بزرگترین گنج دنیا خوابیده و اگه الان نبری از دست میره میزارم و میرم برا بچه- گنج هم برا زندگیه. گنج ما انسانها اولش نعمت سلامتی و تندرستی بعدش خانواده و دوستان خوبن و اینکه ادم دعای خیر پشت سرش باشه نه نفرین و آه مردم.

فقط از همه اونهایی که اینو میخونن میخوام که اولن نفررین نکنید ثانیا تو نفریناتون هرگز بچه ها و زنها و افراد بیگناه رو قاطی نکنید****** ژنرال در مورد اینکه فرمودی نفرینو پس میگیری خوشحال شدم ولی گفتی ببخش داداشم همین که فهمیدی چی گفتم کافیه من کیم که بخوام ببخشم یا نبخشم.
************ اون بالا هم خدایی هست که همه چیزو میبنی و همه ما زیر ردیابشیم و هر کدوم فرکانس دقیق داریم ولی بعضیها فرکانس طلا داریم و بعضی فرکانس منجلاب****

یکشنبه 15 دی1392 - 11:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باز هم میگم چیزی تو دل بنده نبود چون اگر بود همون موقع توانجمن قاسمی افشا گری میکردیم مخصوصا با خود اقای قاسمی که دیگه این اقا دزده حرفی نتونه هم بزنه ((مراجعه شود به صفحه 6 پست ششم)) این حرفای الکی رو هم اینا گذاشتن دهن من..
من فقط معرفی کردم که این اقا دزدی میکنه ..همین..

اتفاقا جریان حذف این پستهای نامربوط رو به اقا حمید گفتم که تایپیک رو هرس کنن و فقط چیزای مربوطه بمونه و دیگه مردم رحتتر تصمیم بگیرن اما ایشون بخاطر صداقت به حفظ پست مردم گفت که نمیتونم پاک کنم و باید ازاد باشه.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 15 دی1392 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سلام دوستان

در مورد موضوع این تاپیک همونطور که در اوایل این تاپیک گفتم بنده هم در جریاناتی که بین من و شخص پارسی اتفاق افتادرو دوست نداشتم بنا بدلایل شخصی خودم و همینطور جو انجمن بیان کنم خیلی بیشتر دوست داشتم مسالمت امیز حل بشه ولی این اقا نسبت به جعلی که از خودشون نسبت به این قضیه نشون دادان و از همه مهمتر شیفتگی ایشان نسبت به مهران 1545 وهمه مارو به نوعی مورد تمسخر قرار دادن با همین ادله لذا برآن شدم تا مطالبی رو جهت شفافسازی نسبت به این قضیه بیان کنم

ایشون در غالب پیام خصوصی به بنده و چند تن از دوستان از جمله هلو تبلیغ دستگاه دستسازی رو نمودن که برتر از لورنز عمق میزنه و همچنین النگوی طلا رو درعمق 1 متری میزنه و از همه مهمتر اینکه این دستگاه توسط شخصی تولید میشه که اصلا اهل تبلیغ در اینترنت و این حرفا نیست و فقط یه عده خاص از ایشون خبردارن و یه همچنین فقط عده خاص از ایشون خرید میکنن و با اعتماد سازی و جلب توجه بنده به این دستگاه و از طرفی اعتماد بنده به ایشون به عنوان استادیار این انجمن و یه نمیچه رفاقت با این اقا ما هم گفتیم این دستگاه رو تهیه کنیم و وقتی بعد از کلی تبلیغ جویای قیمت شدیم گفتن 6.5 میلیون قیمتشه و حتی منم گفتم این رقم پولو ندارم و هر طور شده برامون از رفیقت تخفیف بگیر تا اینکه شماره ایشون رو به بنده دادن و بنده هم با این اقا مهران صحبت کردم و حتی سعی نمودم تخفیف بگیریم ولی اصلا اهل تخفیف دادن هم نبودن ولی ای دل غافل از رفیق نامرد که حداقل ایشون رو به بندع معرفی نکردن که این اقا مهران همین مهران 1545که با این کاریری در تمام انجمن ها عضو هستن هست و گرنه بنده هم ایشون رو میشناختم که فروشنده هستن و حتی دستگاه های صفایی رو در غالب فلزیابی که ار لورنز بهتر میزنه و حتی توی آگهی های که تو فضای مجازی گذاشتن این رقم 5 متر برد رو هم عنوان کردن و جناب ژنرال بدرستی مدارکی از ایشون در پستهای قبل گذاشتن و بعلاوه حتی قبلا یه چند ماه پیش خود اقا مهران تو پیام خصوصی گفته بودن که این دستگاه رو(epg 8000) میتونم برات قسطی بیارم و اصل مطلب همین جاست که ایشون ازچند سال پیش دستگاه های مهندس صفایی رو به قولی برای فروش و دلالی کردن و با قیمت دو چندان به مشتری انداختن اقدام نمودن جالب اینجاست جناب پارسی مبلغ ایشون شدن و ایا اینکه پارسی از این موضوع اطلاع داشته که 100 درصد داشته چطور بخود اجازه داده که اینکارو با کمال بی شرمی به دوستان و نزدیکانی که به ایشون اعتماد دارن پیشنهاد دهد در حالی که خود مهندس صفایی با قیمتی منصفانه به دوستان میفروشن و از کی تا الان مهران 1542 مخترع شده و فلزیابی طراحی کردن که شرکتهای غولی همچون لورنز المان از ساخت همچنین دستگاهی عاجزن و جالبتر اینجاست این اقا به گفته پارسی اصلا دوست نداره کسی تبلیغ این دستگاه رو بکنه و ظاهرن ایشون از پول بدشون میاد و در صورتی که در هر گوشه وکنار فضای مجازی دست به تبلیغ های ناروایی از جمله فروش ردیاب 70 تومنی مهدی قاسمی به قیمت 1.500 حالا دوستان حالا دوستان خودتان قضاوت کنید کسی با این شرایط و وضعیت اگر همچین دستگاهی که جناب پارسی از اعتبار خودشون برای تبلیغ این دستگاه استفاده کردن وجود خارجی میداشت الان مثل بمب تو فضای مجازی صدا نکرده بود؟ حداقل 2 نفر از این فلزیاب ناشناس به قول پارسی اطلاع نداشتن؟ وبازم جالب اینجاست من از این اقا مهران فرکانس کاری دستگاه رو پرسیدم و ایشون به ت ت پ ت افتادن و فکر کنم گفتم با فرکانس کاری 10 هرتزی
و اینکه شما جناب پارسی بنده هرچی سوال میکردم اسم این دستگاه چیه و سازندش کیه هی طفره میرفتید و الان که بنده با اطلاع رسانی ژنرال و دست بر قضا جانبداری شما از این آقا متوجه شدم شما برای مهرام 1542 تبلیغ میکردید یهو قضیه برام روشن شد و با اینکه من به شما قضیه رو گفتم و شما هی مغلطه کردید و حاظر نشدید بپذیرید بنده با صداقت تمام این موضوع رو بصورت علنی در دید عموم این فروم قرار دادم تا دوستان هیچ گاه حتی به اونایی که دم از مرامو معرفت میزنن و الدورم بولدورم میکنن وفقط به ظاهرخود راه قابل اعتماد نشون میدن اعتماد نکنن و الان منظور پستی که کانی عزیز در قسمت اوپراتوری ردیاب 35 گذاشتن رو میفهمم

دوستان به تمام مقدسات قسم بنده جز صداقت در بیان و اتفاقاتی که افتاده چیزی نگفتم

قضاوت با شما

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

آخرین بار توسط ariana2014 در دوشنبه 15 دی1392 - 2:32am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 15 دی1392 - 2:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم اریانا جان که اومدی همه چی رو رک و بوست کنده گفتین

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 15 دی1392 - 2:31am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوره آخر الزمان شده

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 16 دی1392 - 4:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر دوستان
من خیلی وقته این انجمن نیومده بودم . دوستان پیام دادن گفتن ژنرال قیام کرده یه سری بزن
مطالب رو که خوندم کاملا جناب ژنرال حق دارند .
دیگه ملت بچه که نیستن یکی بیاد سرشون شیره مال کنه حالیشون نشه
طرف فکر میکنه زرنگه زیادی اعتماد به نفس داره دیگه نمیدونه دم خروس خیلی وقته بیرونه

زنده باد ژن______________________رال

دوشنبه 16 دی1392 - 11:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب این هم بیام ها.............

پیغام
عنوان پیغام: Re: خرید و فروش دستگاه های دست دوم (توسط کاربران)
از: parsi
فرستاده شده: چهارشنبه 4 دی92 - 5:05pm
به: haloo
پاسخ با نقل قول گزارش پیغام خصوصی حذف پیغام
سلام عکسی ازش ندارم چون نقطه زنی هست که جنبه تبلیغاتی نداره و دارای ثبات خوبی هست و کارایی فوق العاده
سی در سی استیل در 270 سانتی میگیره اون هم در تست زیر خاک که رقم بزرگیه برای نقطه زن برای فلزات دیگه هم با چند سانت کمتر و بیشتر ولی اگر فلز بزرگ باشه و قدیمی تا چهار متر هم به راحتی میگیره
میتونی بری با تست تحویل بگیری یا برات بفرسته خودت تست کنی بفهمی چی هست دنبال نقطه زن خارجی نباش دست سازهای ایران خودمون که برخیشون ناشناخته هستن از لورنز و ... خیلی سرترند کمی باید خودمون رو باور کنیم دستگاهی خوبه که با تست تحویل داده بشه نه با حرف
میتونم برات تخفیف هم بگیرم ولی در کل گفتم دنبال نقطه زنی گفتم که یه وقت چیز بدی دستت ندن

پاسخ به پیغام

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 16 دی1392 - 12:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پیغام
فرستاده شده: چهارشنبه 4 دی92 - 2:02pm
سلام یه نقطه زن بسیار خوب داخلی سراغ دارم که از لورنز 35 میلیونی سرتره و جوابش رو پس داده حقیقت اینه که دست سازهای خودمون برخیها معرکه هستند و تمام دستگاههای خارجی رو میذارن تو جیبشون
نقطه زن از من نیست میتونم راهنماییت کنم بری با تست تحویل بگیری نقطه زنی که یه فلز یک در یک رو راحت در سه سه و نیم متری یا حتی چهار متری جواب میده کاری که لورنز از انجامش ناتوانه
این نقطه زن رو دست کسی ندیدم چون جنسی که خوبه تو اینترنت تبلیغ نمیشه اگر دنبال نقطه زنی و دنبال بارهای تا سه چهار متری هستی بیراهه نرو داداش یه چیزی بگیر که ارزشش رو داشته باشه پول میدی جاش
تا شیش و نیم هفت میشه خریدش دستگاهی که نمونشو تو خارج بخواهی بگیری 40 میلیون نمیدن!!!!!!!!!!!!

پاسخ به پیغام

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 16 دی1392 - 12:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پیغام خصوصی بعدی در تاریخچه | پیغام خصوصی قبلی | پیغام خصوصی بعدی
پیغام
فرستاده شده: چهارشنبه 4 دی92 - 10:15pm
سلام تو شیراز و اصفهان هر دو استان کار میکنه و دوست نداره شناخته بشه ولی بنده از کارش راضی هستم چون دیدم چیزی رو که میگه در مورد قیمت تا هفت تومن میده ولی میتونم برات تخفیف خوبی بگیرم
این نقطه زن واقعا چیز خوبیه قابل قیاس با لورنز و خارجیهای دیگه نیست ما مشکلمون اینه که فکر میکنیم خارجیها خیلی مخ دارند در حالی که مخهای اصلی دنیا ایرانی هستند که این نقطه زن همه نمونه خوبیش هست نقطه زنی که استیل سی در سی رو در 270 میزنه و فلزات دیگه رو با چند سانت اختلاف بالا پایین میزنه فلزیاب خوبیه که با تست هم میتونی تحویل بگیری مال یک اشنا هست که کارش خوبه میتونی برای فلزات بزرگ در عمق چهار متری روش حساب کنی خلاصه باید ببینی چون واقعا دوست دارم این پیشنهاد رو دادم بین خودمون بمونه اگر خواستی بگو معرفیت کنم چون به هرکسی اعتماد نمی کنه خواستی با تست بگیر خواستی برات میفرسته خودت تست کن در صورت نیازت حتی لوپ دو در یک هم داره که میتونی اون رو هم سفارش بدی مهمترین نکته اینه که به فلزات با ارزش بیشتر حساسیت نشون میده
چیزی که من دیدم اگر تو خارج بدن که مونتازش کنند فکر نکنم چهل تومن بدنش

پاسخ به پیغام

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 16 دی1392 - 12:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure