انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 9:18am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 شخصی بنام مهران 1545 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برو اما قبل رفتنت اینو بگم
برای من مهم نیست چه جوابی بدی ..چون جوابی نداری بدی..خوب اما اینو بدون چندسال زحمت کشیدی که مردم رو گول بزنی و کلاهگذاری انجام بدی اما من برم انجمنا و فقط این مدارکو بزارم و هیچ حرف دیگه ای هم نزنم ..این برام کافیه و در واقع دینمو ادا کردم..
بقیه ماجرا به خود مردم مربوطه که چکار کنن
برو زودتر اون چنتا رو هم رد کن بره و یمقدارشو بده به این استااااااد ریشو تا کمی شنگولتر بشه

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 14 دی1392 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال نوشته است:
اقا مهران شما فک کن پاچه خواریه...اینا جوابه یا مسخره بازی؟ خجالت انگیز
.//////////////////////////////////////////////////////////
اما شما جناب پارسی
اینقدر بچه میگی بمن خوبه همون حد جرات داشتم سن واقعیمو بگم اقای سلمان خان
منم میتونستم خودمو پیر کار معرفی کنم. ;;)
شما دم از مردی میزنی با اینکه حدود 27-8 سال سن داری اما خودتو چنان پیر کار جلوه میدی که هر کی ندونه فک میکنه چندین بار طلا پیدا کردی...یا اینکه چندید پلمپ را بازگشایی کردی..شما ماشالله همه چی رو پلمپ و اثار میبینی که کاملا توی تایپیکتون قابل مشاهده هستش و میشه فهمید که از کتاب این و اون کپی میکنی یا از مطالب افراد دیگه!
شما هم یدونه از تجربیات شخصیتو قرار بده شما اینهمه مرارت کشیدی و خاک اینکارو خوردی توی بیابون حتی یک مورد هم تجربه نداری ؟؟
مردی به یک مشت ریش گذاشتن و خود رو بزرگ جلوه دادن نیست اوستا پارسی مردی به منش و مردونگی درونیه عزیز من...همه میتون ریش بزارن و پشت حدیث بزرگان دین قایم بشن ..شما که اینهمه ادعای دین میکنی کدوم کارت مثل احادیثه نمونش همین امضا که با حرفاتون کاملآ نقیضه!
شما اینهمه ادعا داری کی رو تونستی به بار برسونی با اینهمه پست الکی و بیخودی !
خوبه فقط وکیل مدافع این اقای کلاهبردار فقط شمایید و شما! :ymsmug:

خوب اقای جناب علامه پارسی
بفرما اینم گفته های خود ایشون :ymsmug:
مدرکهههههه ;;)

اااااا عجب مدارکی بپا چشمت نکنن کاراگاه!!! :-o
عجب سن من رو هم میدونی!!!!!!خیلی باهوشی !!!!! :ymdevil:
دیگه حنات رنگی نداره متاسفم برات
بنده خودم رو با فردی مثل تو مقایسه نمیکنم بهتره با هم سنگ خودت همسفره بشی
اتفاقا فعلا بنده ریش ندارم دیدی باز دروغ گفتی :D قربونت تو لطفا از مردونگی چیزی نگو که حالم به هم میخوره مرد بودی یه زنگی میزدی به مهران تا راست و دروغت معلوم بشه ولی جنمشو نداشتی !
تو ادعا داری که استادی واما سرت کلاه رفته !!!! من اگر ادعا دارم کسی بچه پدرش نبوده که سر بنده کلاه بذاره و نخواهد هم بود اینو خوب تو گوشت فرو کن و همیشه مدنظرت باشه!!!!! در مورد احادیث شما بهتره نخونی چون برات قابل درک نیست
در ضمن تو اول کلاهبرداری رو ثابت کن بعد نسخه بپیچ من نمیدونم تو از چی میسوزی ولی هر چی هست خیلی داره اذیتت میکنه عیب نداره طبیعیه بزرگ میشی یادت میره
این که بنده علم دارم یا شما یا بنده کاری کردم یا شما خدا میداند و بس
تو جاهلی و جاهلان را چاره نباشد تو در همون حد خودت بدونی کافیه فعلا عرق کارگریتو بریز!!!! و دیگر مسائل رو به اهلش بسپار
منگول خان!!! از خدا میخوام که دیگه سرت کلاه نذارن !!!!امین
دیگه صحبتی هم با تو ندارم من مثل تو الاف و بیکار نیستم!!!! حیف ترافیکی که صرف نوشتن تایپک برای تو!!! بشه حیف
اینقدر بال بال بزن تا خسته شی
ختم کلام

یکشنبه 14 دی1392 - 1:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
مهران جان و بارسی عزی اگه شما خودتون رو بزرگ ما میدونین و مهران هم جای بدر بزرگ ما هست ...چرا اصلا این مهران میاد با بچه هایی که تازه از شیر گرفته شدیم حرف میزنه ...این یک و اما بعد از اون هم من ادمی نیستم که الکی حرفی رو بزنم ...چون واقعا این مهران 9 صفحه رو بر کردن اما هنوز نتونسته یه نفر رو متقاعد کنه و هی داره میبیچونه...خلاصه وقتی ادم دم از مردونگی بزنه واقعا باید در همه ی شزایط بتونه رو حرفش بمونه ...نه تا اینکه فهمید طرف یه چیزی داره و بره اون رو ازش بگیره من فقط متنفرم از کارایی که بعضی دارن به عنوان یک بزرگتر با ما بچه شیر خوارا میکنن.......
معرفت و مردانگی به سن و سال نیست ...ادم مهمک نیست ریشش سفیدباشه یا موهاش مهم اینه دلش دریا باشه ....بعضی رو میشناسم که از نظر سن هنوز به سن قانونی نرسیدن ولی اندازه ی یه ادم 70 ساله با مرامتر و با تجربه ترن ....بس خواهشا به ما نگین بچه ...چون ما اون بچه هایی نیستیم که نامرد باشیم و از هزاران ادم به قول خودتون خاک خورد مرد تر و با معرفت تر هستیم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 14 دی1392 - 2:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
بارسی جان شما که میگین ژنرال کلاه سرش رفته و هی داری بهش میخندی ....ولی شما که داری از این بیر مرد مهران طرفداری میکنی چرا انقد معرفت نداشت که ژنرال عزیر رو گول نزنه ...وجدانا بارسی جان تا حالا به حرفی که زدی فکر کردی ممکنه این حرفت چقدر تهوع اور باشه..شما فقط فکر کردین حرف رو باید زئ ولی فکر نکردین که هر حرفی رو چه موقع باید زد....تو با این کارت همه ی انجمن رو با یه نفر عوض کردی اونم یه کلاه بردار ... و میخواستی ما رو هم قربانی کنی تا ایشون ازتون راضی باشه و بهتون انعام و هدایایی اهدا کنه....بابا دوره اربابی به سر اومده ..دوره ی باستان تموم شد..شاهان نموندن ...

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 14 دی1392 - 3:04am
مدیر کل
مدیر کل

جناب مهران در خصوص ردیاب خوب بود میفرمودین چرا شما ردیاب 102 رو که توی انجمنش حتی 2 نفر هم نتیجه تست درست حسابی ازش عنوان نکردن رو گرفتین ولی ردیاب 35 رو که دهها نفر تاییدش کردن و این همه مطلب در مورد اپراتوریش هست هنوز نگرفتین؟! آیا این بدلیل ارتباط شما با آقای قاسمی و حساب و کتابی که با هم دارین نیست؟! :D
در مورد ردیاب 22 هم شما در کدوم پست یا کدوم پیغام خصوصی به بنده یا آقا مجتبی اومدین ایراداتش رو گفتین؟ ولی یهو رفتین توی اون انجمن و گفتین بدرد نمیخوره! در صورتیکه دوستان صدها بار نکات مختلف رو به بنده گفتن و توی انجمن هم نوشتن تا واقعا منجر به طراحی بسیار کاملتر در ردیاب 35 شد! در ضمن بحث تست ردیاب زیر خاک یک بحث کاملا مسخره ای هست! همه میدونن عملکرد واقعی ردیاب فقط در کاوش مشخص میشه! به تست عادی هم باشه و شما ادعای این رو دارین که ایرادات رو میگین باید ایراد اون دستگاهی رو میگفتین که به تایید خیلیها حتی در زدن فلز جدید هم مشکل داره و برای ماستمالی ایراد دستگاه سازندش ادعا میکنه که فلز قدیم رو خواهد زد چون فرکانس فلز قدیمی فرق داره که این هم دروغی بیش نیست! چون اگر به این بود اون شخص باید بارها دفینه پیدا کرده باشه و الان اینجا نباشه که بخواد با من و شما سر و کله بزنه! خب شما چرا در این موارد هیچوقت چیزی نگفتین؟ پس این بازی رو خاتمه بدین و اینقدر خودتون رو خوب و بی طرف و خیرخواه جلوه ندین!!!
در ضمن کجا بنده یا حتی اقا مجتبی سابقه همکاری با افرادی که اسم بردید رو داریم؟؟؟ بنده قبل اینجا فقط در یک انجمن دیگه فعالیت فنی و بدون سود داشتم! فکر کنم همه این رو میدونن. غیر این حتی همین فعالیت علمی و فنی رو در هیچ کجای دیگه غیر از اینجا نداشتم که شما بخواین اسمش رو همکاری بذارین! اگر هم این اسمش همکاری باشه پس الان صدها نفر توی همین انجمن دارن با ما همکاری میکنن! بحث همکاری و یا شراکت در فروش کلا یک بحث جداست! این کار رو شما سابقش رو دارین و توصیفاتش هم ظاهرا در مطالب قبلی مشخص شده.
دوستان بحث سن رو هم دیگه لطفا اینقدر بیان نکنین. دوستانی که عین دانش اموزان مدرسه ای یک یا چند سال سن رو ملاک بزرگی میدونن ابتدا در گفتار و کردارشون باید بزرگی نشون بدن! وگرنه سن هم عددی هست بیانگر مفهوم خودش. نه بزرگی و کسوت و تجربه و دانش و فهم و شعور و انسانیت! پس تا سنتون بیشتر نشده بهتره دنبال اینها برین تا در آینده لااقل کسی شما رو ملامت نکنه که گفتار و کردارتون از سنتون پایین تر هست!

یکشنبه 14 دی1392 - 3:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به هر حال من گفتنی ها رو گفتم و همش مغلطه شنیدیم.

اولا خدا جای حق نشسته و خودش میدونه چی به چیه
دوما مردم خودشون عقل دارن که ببینن کی درست گفته و کی غلط.و کی چقدر موافق داشت و چقدر مخالف!!

هر کی که تو این کار و به این ادمایی که تو راه گنجیابی هستند با دروغ و کلاهبرداری بخاد جنسی بفروشه و پول کسی رو بخوره امیدوارم حق این مردم ادا بشه و هر چی که درمیاره خرج دوا و دکتر و سرطان زن و بچش و خانوادش بشه.

و همچنین کسی که تهمت ناروا میزنه و دروغ میگه هر چی که درمیاره خرج دوا و دکتر و سرطان زن و بچش و خانوادش بشه.

بدرود.

اشوزرتشت

یکشنبه 15 دی1392 - 3:58am
استاد
استاد

parsi نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما

لطفا شما چشماهتون را یه کم بیشتر باز کنید و متنی که من نوشتم بخونید و خواب الودگی خودتون را گردن دیگران نیندازید
نگاه کن به متن و دوباره متن را بخون شاید نظرتون عوض بشه از اونچه نوشتی

اینم از متنی که جدا کردم وبراتون قرار دادم

بعدش روسای انجمن فلزجو و جمع کاربران قضاوت کنند که این اقای مهران همون اقای هست که یا شما را سفارش به خرید کرده و یا اینکه خودش دستگاه بدرد نخور به شما داده یا اینکه کلا این مدارک جعلی هست و این اقا از تهمت زده شده مبرا شود

بنده عرض دیگه ای با شما ندارم و حرفهامو در همون پست به شما زدم دیگه خودتون رو لطفا دخالت ندید

درود بر دوستان
در ابتدا از استاد اریا معذرت خواهی میکنم بخاطر این پست

چناب پارسی شما حرفی برای زدن ندارید که میگی حرفامو زدم شما چرا دخالت میکنید .نگاه به پستهای خودت بینداز ببین از متن پستهات چی میشه برداشت کرد غیر از یک متکبر و خودبین و کستاخ . ما هی چیزی نمی گیم هی شرم میکنیم منتهی قربون گربه که اگه یه بار زدیش دیگه بر نمیگرده ولی شما را دوستان صدبار زدند خودتون متوجه نشدید فکر میکنید علامه دهر هستید اگه به سن و سال هست شتر هم 50 سال عمر میکنه به معرفت و شناخت و ادب هست که از اینها بوی در پستهای شما نیست هنوز نمیدنی که توی جمع نباید حرف مفت بزنی و پرخاشگری کنی و با الفاظ نامناسب شخصیت منفی خودت را رو کنی یه نگاه به پستهای خودت بینداز ببین یک جمله بدربخور توی اونها هست همش منتهی میشه به جرندیات و الفظ رکیک اگه بلد نیستی پستی بزنی که بار معنوی یا علمی داشته باشه دیگه چرا خودت را مسخره میکنی با این پستهای کذایی. فکر میکنی توی این سایت فقط مرد یکی هست وبقیه زن هستند اگه کسی به سختی اعتراض نمیکنه به رفتار ناشایسته شما.شما فکر پیش خودتون میکنید از ارزش شما هست که چیزی کسی به شما نمیگه یا از روی شرم هست که بچه ها لب به سخن نمی گشایند. شما همون شخصیت هستید که مسبب شدید اریا کمتر به سایت بیاد ولی بنده خدا چیزی تا حالا به کسی نگفته شما همون شخصیتی هستید که حمید را به رشوه دادن به دیگر افراد برای تبایغ ردیاب متهم کردید.مردم که خر نیستند. همه افراد توی این سایت این را میدونند ولی اگه چیزی نمیگویند دلیلش این نیست که درک و فهمی ندارند .اگه قرار بود کسی دخالتی نکنه پس چرا شما اومدین اولین نفر پشتیبانی یه نفر را میکنید که هیچ اطلاعی از مشاجره بین اونها ندارید شما این پستهایی که زدید خودتون یه بار بهش نگاه بیندازید که چه جیز سودمندی برای خودتون و دیگران داشته مسلما پون منفی اون بیشتر هست تا پون مثبت اون. پس لطفا اون چیزی که هستید خودتون را نشون دهید نه اون چیزی که نیستید

یکشنبه 15 دی1392 - 5:18am

:-? :-? :YMBRINGITON: :YMBRINGITON: [-X [-X :-o :-o

یکشنبه 15 دی1392 - 2:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
ژنرال نوشته است:
به هر حال من گفتنی ها رو گفتم و همش مغلطه شنیدیم.

اولا خدا جای حق نشسته و خودش میدونه چی به چیه
دوما مردم خودشون عقل دارن که ببینن کی درست گفته و کی غلط.و کی چقدر موافق داشت و چقدر مخالف!!

هر کی که تو این کار و به این ادمایی که تو راه گنجیابی هستند با دروغ و کلاهبرداری بخاد جنسی بفروشه و پول کسی رو بخوره امیدوارم حق این مردم ادا بشه و هر چی که درمیاره خرج دوا و دکتر و سرطان زن و بچش و خانوادش بشه.

و همچنین کسی که تهمت ناروا میزنه و دروغ میگه هر چی که درمیاره خرج دوا و دکتر و سرطان زن و بچش و خانوادش بشه.

بدرود.

ژنرال جان خودت میدونی چقدر برات احترام قائل هستم برا همه بچه های سایت - حیف بود این پست از تو حیف-- اگر کسی دغل بازی کرده زن و بچش چه گناهی کردن و اونا ازارشون به کی رسیده. وقتی گفتی سرطان زن و خصوصا بچه حالم بد شد. ایا تمام گنج های دنیا ارزش رنج یه بچه که درد بکشه و نتونه بگه کجاش درد میکنه و تو هم هی ضل بزنی بهش و ندونی چشه و به خودت بپیچی رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا اان چنین چیزی رو اصلا دیدی؟
توف به زندگی که بخاط مادیات حاظریم یه بچه یا یه فرد بیگناهی رنج بکشه اونم رنج استخوان سوز سرطان.
منم از اینکه کسی سر کسی کلاه بزاره خیلی ناراحت میشم و اگه نادانی از خودم بوده باشه که هیچی درس عبرت میکنم که تو بقیه زندگی تکرار نشه. اگه به کسی اعتماد کنم و به حرف اون برم خوب یاد میگیرم دیگه به کسی صرف حرفهای قشنگش و چهار جمله عزیز و داداش و اینا اعتماد نکنم. اما اگه از کسی چیزی بخوام و اونم تضمین کنه و در اصل سرم کلاه بزاره و پاسخگو هم نباشه مادرشو به عزاش میشونم. استخونهاشو میشکنم تا با ردیاب و استخوان یاب تیکه تیکه پیداشون کنن.
-------------------------------------
اگه واقعا با حرف و اعتماد ایشون رفتی و دستگاه گرفتی و تو زرد از اب در اومده خوب کاری کردی و اومدی گفتی که دیگه کسی گول نخوره و اگه ایشون فقط گفته فلانی هم داره که بنظرم خوبن، مقصر خودتی که میبایست احتمالات اولیه رو در نظر میگرفتی
----------------------------------------------------------------------------
در هر صورت مهران باید اینجاو شفاف و بدور از هر گونه توهین توضیحات لازمو بدن و از حاشیه رفتن و یا توهین پرهیز کنن و دلیل ارجاع ژنرال و نقش خودشو این وسط شفاف بگن. میگن حرفی که از دل بر بیاد بر دل هم میشینه- قضاوت هم با بچه های انجمن و خودشون و وجدانشون. بچه های این انجمن همه داری تحصیلا دانشگاهی هستن و یا تو این حیطه صاحب نظرن پس بچه ها رو اینقدر هالو فرض نکنید-. برداشت شخصی من اینه که ژنرال چیزهایی تو دلشه بلد نیست بگه و مهران هم مثل احمدی نژاد سفسطه میکنه یعنی پاسخ سوال با سوال که این راه به جایی نمیبره
------------------------
این یک انجمن عمومی هست و هیچ کدوم از بچه ها از حمید خان مدیر تا من نوعی حق نداریم هر لغتی رو به زبان بیاریم. و هر توهینی رو به هرشکل و هر کلمه ای به کسی روا بداریم.
من تو این دعوا هیچ کاره ام و نه سر پیاز و نه ته پیاز ولی قطعا از اعضای انجمن هستم که روزی بالای 3 ساعت تو انجمن هستم و نمیتونم ببینم مهملات کسی ببافه. در غیر اینصورت هر آنچه رو که لازم باشه میگم و بر خلاف میل قبلی خودم از انجمن میرم تا دیگه شاهد این مسائل نباشم
جناب حمید خان قطعا بنده از دوستداران جنابعال هستم و اقا مجتبی رو هم دوست دارم و به نوعی مدیونش هستم و به موقش هم جبرا ن میکنم و لی قبول کنید که ضعف مدیریت از شماست که چیزهایی که نباید گفته بشه به شکل عمومی گفته میشه و دریغ از یک تذکر. یا ویرایش خواهشا تو نحوه اداره انجمن یه تجدید نظر جدی بکنید نه اینکه بگید بله یه انجمن داریم و عجب فعاله و ...... 0معذرت میخوام اگه فرد بیگناهی رو با حرف هام رنجونده باشم)

یکشنبه 15 دی1392 - 9:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا امیر شرمنده اما این نفرین مردم از حرف من سریعتر عمل میکنه!

من خصومتی با این یارو ندارم یک میلیون پول هم تو این روزگار فعلا عددی حساب نمیشه و همونو من عرض 15 روز با اضافه کاری میتونم در بیارم و گدای اینپولا نیستم.
من حرفم اینبود که این دزدها رو بشناسند و تونسته باشم کاری کرده باشم ((رجوع به اولین پست))
پس فقط جهت اطلاع دوستان بود و مساله شخصی نداشتم..اما این یارو با اون دوست پیر کارش اومدن هر چی تو دهنشون بود ریختن توی انجمن در حالی که من فقط با احترام باهاشون حرف زدم و منطقی ...بجای جواب دادن به کارم مسخره کردن و نمیدونم به نداشتن گوشی و اینچیزای مسخره ..
مگر من زبان ندارم که توهین یا مسخره کنم..

من نفرینمو پس میگیرم و معذرت میخام.

اشوزرتشت

یکشنبه 15 دی1392 - 11:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure