انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 27 اردیبهشت1403 - 2:38am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12  بعدی
 شخصی بنام مهران 1545 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام.
والا دوره آخر زمون شده طرف همه جوره تبلیغ کرده میاد اینجا میگه من اصلا تبلیغ نکردم. دروغ از این واضحه تر. مگه نمیدونی دروغگو بدتر از زنه :)) :)) اونوقت با کمال پررویی میگه ژنرال باید از این انجمن بره :D طرف هنوز نمیدونه زاویه45 توی ردیابی چیه اونوقت دستگاه هم میفروشه. تازه کاملا مشخصه که سواد الکترونیکشم پایینتر از اپراتوریشه :D
در کل از دوستان میخوام برن این لینکهایی که مهران گذاشته رو ببینین. خودزنی کرده :D مهدی قاسمی هم که معلومه یه جاش بدجور داره میسوزه :))

شنبه 14 دی1392 - 1:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما
ممنونم از دوستان عزیزم جناب رابینهود و محسن1 گرانقدر @};-

این لینک پر سرعت چون ممکنه بعضیاتون نتونید دانلود کنید و این لینک برای دانلود راحتترتون

http://www.freeuploadsite.com/do.php?id=30394
////////////////////////////////
اما من بازم منتظرم اقا مهران بیاد و حالا که اینهمه دروغ بما بست ببینم چه حرف دیگه ای مونده ..تهمت توهم و دروغ و تهمت بی ابرو کردن و فوش و نادانی و بقیه مسایل.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 14 دی1392 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
درود بر شما

این مدارک که شما قرار دادید خیلی کم هست حنما باید زنده این فرد با سنجاق به پرونده چسبونده بشه چون ایدی زیاد هست و هر کسی میتونه به جای این اقا خودش را جا بزنه در ضمن جناب پارسی هم حتما زنده این اقا را تایید کنه چون به گفته خودش این اقا را خوب میشناسه یه وقت این ایدی یه کس دیگری نباشه یا تغلب شده باشه تا از این به بعد ما هم این استاد پارسی و این اقا مهران را شناخته باشیم در ضمن شما اقا فرهاد باید حتما دوتا شاهد و همچنین شماره بازیابی انتقال پول با بت خرید دستگاه را ضمیمه پرونده مذکور کنید و یادتون باشه که حتما مهری که استاد پارسی بعنوان تایید این اقا زده خشک شده باشه وگرنه قابل قبول نیست .بعدش روسای انجمن فلزجو و جمع کاربران قضاوت کنند که این اقای مهران همون اقای هست که یا شما را سفارش به خرید کرده و یا اینکه خودش دستگاه بدرد نخور به شما داده یا اینکه کلا این مدارک جعلی هست و این اقا از تهمت زده شده مبرا شود

به امید دستگاهی که 6 متر فلز مسی را زیر خاک بزنه
پس تا انوقت بدرود

سلام جناب استاد جاوید اگر چشماتونو باز کنی اقای زنرال از اقای مهران چیزی نخریده !!!! خود اقای ژنرال هم به این نکته اشاره داشتند
حال اقای زنرال دستگاه رو چطور خریده و چگونه از همون اول متوجه موضوع کلاهبرداری نشدند که اون رو نمیدونم الله اعلم ولی میدونم که این پولها به کسی وفا نکرده و مال حروم روزی یقه فرد خاطی رو میگیره
بنده کاری به صحبت اقای ژنرال ندارم ایشون هم مالباخته هستند و دوست دارند که دیگه کسی سرگذشتی مثل ایشون نداشته باشه ولی سوال این هست که اگر بنده به کسی گفتم فلانی ردیاب فلان فرد خوبه بگیر بدون هیچ تحقیقی باید اون رو خرید؟ و یا ممکنه کسی با سیستمی نتیجه بگیره ولی کسی یه سیستم رو به درد نخور بدونه یه نمونه اش سوال و جوابهای جناب حمید و جناب مهران در مورد fpl22 هست که در بالا هست و نمونه های دیگر این موارد یک موارد سلیقه ای هستند و نمیشه چیزی رو به زور به کسی تحمیل کرد
بنده اقای مهران رو دیدم و خودم میشناسمش ولی اگر برام مسجل بشه که پول اقای ژنرال عزیز رو به ناحق خورده بنده هم با ایشون برخورد جدی خواهم کرد و تا باز شدن کامل موضوع و حتی استرداد کامل پول اقای ژنرال از طرف اقای مهران پیگیری خواهم کرد! این از این
صرف وجود تبلیغی در اینترنت و مراوده داشتن با افراد دستگاه سازی مثل اقای (ص) هم دلیل بر کلاهبرداری کسی نمیشه چه بسا که مدیرکل انجمن خودمون اقا مجتبی هم با ایشون مراودات و دوستی های دارند و ... پس باید بگیم ایشون هم خدایی ناکرده کلاهبردار هستند دوستان یک دست رو جای دستی دیگه نمیبرند
در مورد شناخت نسبت به بنده / بنده تا به حال کوچکترین لحظه ای به ایمان و باطن خودم شک ندارم و تا به حال هم نه از دیوار مردم رفتم بالا و نه حق کسی رو خوردم هر کس از بنده طلبی داره بیاد بگه گردن ما از مو باریکتر اگر نیاد بگه مرد نیست!!!!! و تا به حال طبق اصول و موازین اخلاقی موجود رفتم جلو
در مورد فروش فلزیاب ما باید اگر کسی ادعا داشت که فلان دستگاه رو دارم و با فلان خصوصیات باید با تست در زیر خاک همون موارد رو نشون بدند و اگر نتونند طبق گفته هاشون در تست اون رو ثابت کنند میشه گفت کلاهبرداری نیت اصلی ایشون است و ادعایی که دارند ادعایی است پوچ و بی اساس . ولی ممکنه کسی چیزهایی رو که میگه درتست هم نشون بده و حتی در واقعیت هم همون باشه که مقصود هست و باید به اون مورد ایمان پیدا کرد چون با چشم خریداری شده و با اگاهی کامل مثل ردیاب خود انجمن که شاهد هستیم در مواردی تونسته چیزهایی رو از زیر خاک بکشه بیرون.
در مورد بحث جناب مهران و اقای ژنرال بنده کاری ندارم هر دو ایرانی و برای بنده قابل احترام هستند ولی نکاتی رو که گفتم برای این بود که در مورد بنده سوتعبیر نشه
بنده با دیده ها و موجودات بدیهی میرم جلو و طرف کسی رو هم نمیگیرم هم جناب ژنرال عزیز هم اقای مهران و هم دوستان دیگر برای بنده محترم هستند نیت اصلی بنده این هست که از کشمکشها جلوگیری بشه چون در این موارد جز درگیری و بیراهه رفتن چیزی عاید نخواهد شد و کسی ذینفع نخواهد بود
با تشکر از همه دوستان

شنبه 14 دی1392 - 8:01pm
استاد
استاد

درود بر شما

لطفا شما چشماهتون را یه کم بیشتر باز کنید و متنی که من نوشتم بخونید و خواب الودگی خودتون را گردن دیگران نیندازید
نگاه کن به متن و دوباره متن را بخون شاید نظرتون عوض بشه از اونچه نوشتی

اینم از متنی که جدا کردم وبراتون قرار دادم

بعدش روسای انجمن فلزجو و جمع کاربران قضاوت کنند که این اقای مهران همون اقای هست که یا شما را سفارش به خرید کرده و یا اینکه خودش دستگاه بدرد نخور به شما داده یا اینکه کلا این مدارک جعلی هست و این اقا از تهمت زده شده مبرا شود

شنبه 14 دی1392 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه چیزی دوست عزیز اقای پارسی

.....................................
در مورد بحث جناب مهران و اقای ژنرال بنده کاری ندارم هر دو ایرانی و برای بنده قابل احترام هستند ولی نکاتی رو که گفتم برای این بود که در مورد بنده سوتعبیر نشه

این رو شما فرمودی
اگر شما بحثی نداری چرا بیخودی میای و از روی نااگاهی توجیه میدی؟
دوست عزیز من عرض کردم که چاکر شما هم هستم اما بدونید من انقدر خنگ نیستم که شما با ما با مهربونی حرف بزنی و منم به اصطلاح خر بشم
من از اقای اریانا خواهش میکنم بیاد در مورد اقای پارسی حرفشونو بزنن/////که ببینیم این اقا هم همدست اقای مهران هستند یا نه
اگر نیستند چرا اینهمه مدرک که طی چند سال جمع اوری شده و مدرکی از این مستدلتر نمیشه یافت چرا این اقای پارسی سنگ ایشون رو هی میکوبه به سینه؟
اقای پارسی من فقط اینجا نگفتم شما صبر کن من این مدارک رو سعی میکنم هر جا قرار بدم و همین بسه که این اقا دیگه نتونه به کسی چیز بندازه و بدبختش کنه
در ضمن بشما گفتم که بیخودی و از نااگاهی نیا و حرف نزن اما انگار شما همون روال خودتون رو دارید
روال شما اینه:::
((هیچکس به اندازه من تجربه نداره و هیچکس به اندازه من نمیدونه و من هر چی میگم درسته و هر کی هم که پولش بره به جهنم این اقا مهران هم دوستمه و اگز کلاهبرداری میکنه شما کاریتون نباشه))
واقعا نمیخاستم در مورد شما حرفی بزنم اما مجبور میکنی ادمو.
در ضمن یه نیمچه مدرکی هم از خود شما دارم اگر زیاد این ندانم کاری رو ادامه بدی و به خیال خودت پستهارو تو پستهای طویلت گم و گور کنی خیال باطل کردی و اون عکس پیام خصوصی رو هم قرار میدم./
پستهارو بخون بعد نظر بده یا که میخونی و میدونی جریان چیه و کتمان میکنی که این میشه یا ذینفع بودن شما و همکاری با ایشون یا اینکه پستهارو نمیخونی و الکی یچیزی میگی از این دومورد خارج نیست
در ضمن من هیچوقت نگفتم از ایشون چیزی خریدم بلکه ایشون پیشنهاد داد و گول تبلیغاتشو خوردم و از چیزی خریدم که خودش میفروخت
واقعا ادم عجیبی هستی استاااد پارسی

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 14 دی1392 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
درود بر شما

لطفا شما چشماهتون را یه کم بیشتر باز کنید و متنی که من نوشتم بخونید و خواب الودگی خودتون را گردن دیگران نیندازید
نگاه کن به متن و دوباره متن را بخون شاید نظرتون عوض بشه از اونچه نوشتی

اینم از متنی که جدا کردم وبراتون قرار دادم

بعدش روسای انجمن فلزجو و جمع کاربران قضاوت کنند که این اقای مهران همون اقای هست که یا شما را سفارش به خرید کرده و یا اینکه خودش دستگاه بدرد نخور به شما داده یا اینکه کلا این مدارک جعلی هست و این اقا از تهمت زده شده مبرا شود

بنده عرض دیگه ای با شما ندارم و حرفهامو در همون پست به شما زدم دیگه خودتون رو لطفا دخالت ندید

شنبه 14 دی1392 - 9:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال نوشته است:
یه چیزی دوست عزیز اقای پارسی

این رو شما فرمودی
اگر شما بحثی نداری چرا بیخودی میای و از روی نااگاهی توجیه میدی؟
دوست عزیز من عرض کردم که چاکر شما هم هستم اما بدونید من انقدر خنگ نیستم که شما با ما با مهربونی حرف بزنی و منم به اصطلاح خر بشم
من از اقای اریانا خواهش میکنم بیاد در مورد اقای پارسی حرفشونو بزنن/////که ببینیم این اقا هم همدست اقای مهران هستند یا نه
اگر نیستند چرا اینهمه مدرک که طی چند سال جمع اوری شده و مدرکی از این مستدلتر نمیشه یافت چرا این اقای پارسی سنگ ایشون رو هی میکوبه به سینه؟
اقای پارسی من فقط اینجا نگفتم شما صبر کن من این مدارک رو سعی میکنم هر جا قرار بدم و همین بسه که این اقا دیگه نتونه به کسی چیز بندازه و بدبختش کنه
در ضمن بشما گفتم که بیخودی و از نااگاهی نیا و حرف نزن اما انگار شما همون روال خودتون رو دارید
روال شما اینه:::
((هیچکس به اندازه من تجربه نداره و هیچکس به اندازه من نمیدونه و من هر چی میگم درسته و هر کی هم که پولش بره به جهنم این اقا مهران هم دوستمه و اگز کلاهبرداری میکنه شما کاریتون نباشه))
واقعا نمیخاستم در مورد شما حرفی بزنم اما مجبور میکنی ادمو.
در ضمن یه نیمچه مدرکی هم از خود شما دارم اگر زیاد این ندانم کاری رو ادامه بدی و به خیال خودت پستهارو تو پستهای طویلت گم و گور کنی خیال باطل کردی و اون عکس پیام خصوصی رو هم قرار میدم./
پستهارو بخون بعد نظر بده یا که میخونی و میدونی جریان چیه و کتمان میکنی که این میشه یا ذینفع بودن شما و همکاری با ایشون یا اینکه پستهارو نمیخونی و الکی یچیزی میگی از این دومورد خارج نیست
در ضمن من هیچوقت نگفتم از ایشون چیزی خریدم بلکه ایشون پیشنهاد داد و گول تبلیغاتشو خوردم و از چیزی خریدم که خودش میفروخت
واقعا ادم عجیبی هستی استاااد پارسی

من فقط از این اگاهم که خیلی نادونی و بس با ادم نادون هم حرف حساب زدن فایده نداره کلا ارزش صحبت رو نداره
من فکر نکردم که شما خنگ هستید و خر میشید ژنرال جان مگر اینکه این موضوع برای خودتون ثابت شده باشه ؟ خودت میخوای حرف بذاری تو دهان من!! عجب!!!
در مورد جناب اریانا و تنی چند از دوستان سیستم نقطه زن مدنظرشون بنده پیشنهادی به ایشون دادم و هیچ گونه فروشی به اینها نداشتم به طور مستقیم!!!!!!!همه پیام خصوصیهای ایشون هست!!!!!بنده سیستمی دیدم خودم خوشم اومد و در محیطهای واقعی تست کردم و جواب داد و گفتم به اونها پیشنهاد بدم ولی اشتباه کردم که پیشنهاد دادم چون خلایق را هرچه لایق هرکس باید با اونچه که داره و به اندازه اونچه ظرفیت داره زندگی کنه و من فکر نمیکنم نیاز به افشاگری!!!!!!!!!!!!!از طرف شما و جناب اریانا باشه سیستم نقطه زنی ماه که تست کردم و با چشمای خودم عملکرد اون رو دیدم ولی این سیستمها کلا با افراد غریبه زیاد انس ندارندو فقط دست اهلش قرار میگیره !!!!!! بچه برای ترسوندن من حالا بچه ای برو با بزرگترت تشریف بیار و با همقد خودت تو این تایپک خاله بازی کن !!البته بنده هم از نیت خرید برخیها هم کاملا باخبرم!!!!!! تا به حال هم کسی از بنده خریداری نکرده که بخواد بیاد باز مثل شما موضوع کلاه رفتن سرتون رو که از عهد بوق!!!! هست بیان کنه بنده پیشنهاد دادم ولی باید گذاشت همه همون راهی رو برند که شما رفتی و شما بشی راهنما و مقتدای !!!! خریدشون با سابقه درخشان خرید دستگاهتون /شمایی که گول یه تبلیغات اینترنتی ساده رو خوردید !!!!!!و با همون تبلیغات عاشق دلشیفته اون دستگاه شدید و اون رو با چشم بسته خریدی این هوش بالای شما رو میرسونه!!!!!!! این مشکل شماست به کسی هم ربط نداره پس مثل کنه نچسب به یه موضع تکراری و خودت رو زیاد اذیت نکن
من نمیدونم تو چرا یقه اون طرفی که بهت دستگاه داده رو نمیگیری و پولت رو ازش دربیاری؟ اگه عرضه این کار رو نداری همه رو هم مثل خودت خراب نکن اقا عرضه داشته باش برو از مسبب بدبختیتون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پولت رو بگیر و اگر اینکاره نیستی برو و هر کاری رو به اهلش بسپار !!!!!! دوستان سبب بدبختی ایشون یک میلیون پول هست که با دادن اون پول بابت دستگاه کبری 2012!!!!!!!!!بدبخت شدند!!!!!
یا حق

آخرین بار توسط parsi در شنبه 14 دی1392 - 10:12pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 14 دی1392 - 10:08pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

خطالب به دوستان گرامی خودتون بهتر میدونید که من برای کوجک وبزرگ
احترام قایل هستم وهمه رو برادر خطاب میکنم اما در مورد اقای ژنرال واقعا ناراحت شدم جون دوستان یکمقدار با جناب ژنرال تند رفتند من اصلا کاری به مهران ومحصولاتش ندارم جون خود مهران هم به من خیلی احترام میذاره منم همینطور اما درمورد ژنرال باید بگم اولین دوست من در فضای مجازی اقای ژنرال بوده و واقعا خیلی دوستش دارم وبعضی وقتها خیلی توی زحمت انداختمش از زمانی که یادم هست ایشون توی انجمنها شرکت کرده وسابقه دارد کسی که این همه سابقه دارد مطمینا تجربه بالایی هم دارد وخوب را از بد میتواند تشخیص بدهد واین اقا نیز ،دوستان بسیار زیادی داردکه تا جایی که من میدونم بهش احترام میذارند درسته یک مقدار سن وسالش کمه اما واقعا پخته و تیز هوش هستش درکل برادر کوجیکه ،انجمنها وکاربران هستش در مورد تلفن هم راست میگه جندساله که من میشناسمش ،وتلفن نداره یک تلفن مربوط به پدرش هست که خودشم بعضی مواقع ازش استفاده میکنه وحتی من جندبار که زنگ زدم با پدرش صحبت کردم وپدر ایشون زنگ زدن منو به اقا فرهاد میگفتند وبعد تماس میگرفت حتی وقتی یک پیام به گوشی
میدادم معمولا یک یا دوروز طول میکشید تا جواب بدهد شاید باور نکنید ولی یکی از دلخشوهای من توی انجمنها وجود همین اقا فرهاد هستش این پسر واقعا رک دوست داشتنی هستش

دوستان عزیز وجناب استاد پارسی هم اگر امکانداره بزارید این بحث بین خوده فرهاد واقا مهران باشه واز فرهاد جان واقا جاوید مخوایم که با بقیه دوستان وهمجینین جناب پارسی بحث نکنند جون بلاخره ایشون برای انجمن وخیلیهامحترم هستند

واما دوستان باید این انجمن رو خانه دوم خودتون بدونید وبرای بهتر شدن ان تلاش کنید جون همانطور که میبینید تنهافقط همین انجمن هستش که توی تمام مواردفعالیت داره وهمجنین، افراد با تجربه وسرشناسی دران عضو هستند در حال حاضر انجمنهای زیادی دارن فعالیت میکنند وواقعا مدیریت خوب وحرفه ای لازم هست ، تا یک انجمن روی پا باشد واز دور خارج نشود وخوشبختانه این انجمن از لحاظ محتوا وپیشرفت قابل ستایش هستش
سعی کنید نسبت به این اینجا تعصب داشته باشید جون افراد خوب وبا تجربه ای دارن فعالیت میکنند که برای خیلی از تازه واردها نعمت محسوب میشود

mantera

شنبه 14 دی1392 - 10:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
استاد بارسی لطفا از الفاظ رکیک و زشت استفاده نکنین X( ..واقعا هر ادمی با نوع حرف زدنش شخصیتش رو به طور کلی نابود خواهد کرد.....اقای ژنرال قبلا که مثل الان بخته نبودن بیچاره ..بجای اینکه بیاین باهاش همدلی کنین دارین طرف یه کلاه بردار رو میگیرن واقعا از شما انتظار نداشتم که این برخورد رو داشته باشین. [-( ...........ژنرال عزیز واقعا من از طرف بارسی و مهران معذرت میخوام چون شما لیاقتت این نیست که بهتون فش بدن ...و اصلا هم بدل نگیری ما دوست داریم :x
میگن ادمای بی بول همیشه مورد تمسخر و تحقیر قرار میگیرن ..راست گفتن خیلی هم راست گفتن واقعا من دیگه نمیتونم این نوع ادما رو تحمل کنم ......من از اولش هم مطمئن بودم که ژنرال عزیز راست میگن چون فروشنده ها همیشه دروغ و دغل بازی میکنن مثل یه روباه میمونن که اول میان دو رو برت بعدد یهو هرچی داری رو ازت میگیرن ......بعد انگار نه انگار که تو وجود داشتی .........من شخصا الان مدیون ژنرال عزیز هستم چون اگه ایشون این تابیک رو باز نمیکردن ممکن بود من و اریانا رو گول بزنن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 14 دی1392 - 10:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
حمید نوشته است:
مهران عزیز فکر نمیکنم توی کشور ما هیچ فروشنده ای بیاد و دستگاهی که واقعا کارایی بالا در زمینه دفینه داره رو با تست حضوری ارائه بده! چون خودتون میدونین که این کار چقدر ریسکش بالاتر هست! ;) اکثر شرکتهایی هم که آزادانه و حتی با مجوز دارن محصولات خودشون رو ارئه میکنن و حتی سایتشون هم فیلتر نیست و تست حضوری هم میدن ؛ دستگاههاشون کارایی خوبی نداشته! فکر کنم دوستان کم و بیش خودشون این مساله رو بدونن. حالا شما اگر واقعا چنین ادعایی دارین ابتدا لیستی از فروشندگانی که محصولاتشون واقعا کارایی خوبی دارن و تست حضوری هم میدن اعلام کنین تا ما هم شما رو یکی از اونها بدونیم! :D از این گذشته اکثر مشکلات دستگاهها موقع کاوش واقعی و تحت شرایط خاص خودش مشخص میشه که کلا با شرایط تست ترتیب داده شده متفاوت هست! با این وجود بنده منکر خوبی تست دادن نیستم. لااقل اینجوری خریدار اگر خودش حواسشو جمع کنه و کمی وارد باشه سرش کلاه نمیره!
در مورد ردیاب 22 هم بنظرم عرض خودم رو گفتم! در یک کلام اگر اون ردیاب بد بود و کسی به کار ما اعتقاد نداشت اکثریت قریب به اتفاق خریدارانش با اشتیاق ردیاب 35 رو هم نمیگرفتن!!! ;) این هم فکر کنم واضح و غیر قابل انکار هست. وگرنه خطا زدن در ردیابی با هیچ دستگاهی تا به الان نشانه ناکارمدی ردیاب نبوده که حالا این دومیش باشه!
اینکه ردیاب 35 نیاز به تست و اعلام نظر شما نداره هم باز پر واضحه! چون ردیابی که در همین مدت کوتاه سابقه اکتشاف چند مورد بسیار با ارزش و دهها مورد کوچکتر رو داره نمیتونه کارایی پایینی داشته باشه! شواهد قضیه هم موجوده و در ضمن افرادی این ردیاب رو تایید کردن که سابقه تجربیاتشون برای همه آشکاره! غیر این بود شما هم تصمیم به داشتنش نمیگرفتین! ;)
در خصوص تبلیغات دستگاههای شما هم جناب ژنرال ظاهرا مطالبی دارن که خودشون باید بگن.

حمید آقای عزیز
بحث دستگاه های شرکتی با دستساز خیلی فرق میکنه که حتما باید با تست حضوری فروخته بشه با تمام این اوصاف که شما شرح دادید خیلی از دوستان و سازندگان داخلی که با همین شرایطی که شما میفرمایید دارند تست حضوری میدن حالا من کاری به این قسمتش ندارم من کی گفتم ردیاب 22 شما بده؟ چرا حرف تو دهنم میذاری؟ من گفتم ضعف هایی داره که باید مرتفع بشه بنده در انجمن geotech و سایت آذرکیت هم درمورد ردیاب های گلدن کینگ و ELM102 که هرکدام از آنها رو زیر خاک تست کردم نظر دادم و نقاط مثبت و منفی اونارو گفتم اما کسی مثل شما معترض بنده نشد بلکه برای بالا بردن سطح کیفی دستگاه ها خیلی هم خوشحال شدند! نه اینکه بگویید 35 یا 22 قبلا تست شده نیازی به تست ندارند! اینو هر اپراتور حرفه ای میدونه که ردیابها 100% نیستند و خطاهایی دارند اما میزان خطاها در هر دستگاه متفاوته که اینو باید کاربران و اپراتورها نظر بدهند و شما هم باید نسبت به محصولتون انتقاد پذیر باشید
درضمن من تصمیم به داشتن 35 نگرفتم و نیازی هم ندارم اما درکل من هر ردیابی که ادعایی بر آن باشد تست میکنم

شنبه 14 دی1392 - 10:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure