انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 9:18am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 12  بعدی
 شخصی بنام مهران 1545 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
ژنرال نوشته است:
باشه اقا خوب. :YMPEACE:

ژنرال تنها رفیقی بودی تو انجمن که تا اینجا صادق موندی و میدونم خواهی موند و شما کاکا پارسی امیدوارم در این نگرشت نسبت به مهران خان صرف نظر کنی وگر نه مجبورم دلایلی کوبنده عنوان کنم و اگر تا الان حرفی نزدم به پاس رفاقت و یه سری مسائل برون محوری بوده خواهشا شما از این بازی دست بکش واقعا از شما بعیده

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 12 دی1392 - 3:17am
مدیر کل
مدیر کل

جدای این بحثها چون این تاپیک ظاهرا مربوط به گلایه ها در مورد اقا مهران هست بنده هم گلایه خودم رو مطرح میکنم! :D
جناب مهران شما در انجمن تعمیرکاران در تاپیک مربوط به ردیاب انجمن ما چند مطلب فرمودین:
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=41299
جمع بندی چند پست شما در اون تاپیک رو اگر روی هم بذاریم این میشه که شما ادعا کردین ردیاب انجمن که البته ردیاب قبلی ما بیشتر منظور بوده کارایی نداره!!! و بطور مشخص ادعای خوب بودن ردیاب دیگری رو کردین که دقیق هم مشخص نکردین! با توجه به توانایی اثبات شده ردیاب حتی قدیمی ما نسبت به تمام ردیاب های دستساز دیگه که بنظرم از نتایج کار دوستان هم مشخص هست ؛ شما چرا چنین مطلبی رو فرمودین؟ اگر مشخص شد که درست نبوده چرا تا به امروز تصحیح نکردین؟ از این گذشته فکر میکنم از اون صحبتها بطور مشخص میشه متوجه شد که شما در زمینه ردیاب و حتی فلزیاب به نوعی ذینفع هستین. یعنی دستی در فروش دارین! فکر نمیکنم دلیلی برای انکارش هم وجود داشته باشه. ولی اینکه بخاطر تبلیغ دستگاه خاصی که درش ذینفع هستین آیا درسته دستگاهی که واقعا کاراییش ثابت شده رو زیر سوال ببرین؟؟؟
یادم هست جایی شما خودتون اشاره کردین برای آذر کیت آنتن میسازین! این مطلب توی همین انجمن هم موجوده. آیا این رو تایید میکنین؟ توجیه شما برای همکاری با آذرکیت یا آقای قاسمی که پروندشون رو تقریبا بطور کامل توی انجمن مرور کردیم چی میتونه باشه؟
تبلیغات زیادی توی اینترنت با همین نام و شماره 1545 و حتی با ایمیل شما در سایتهای تبلیغاتی مختلفی دیده شده که نمیشه گفت هیچکدومش مال شما نیست!!! بعضی از این دستگاهها جای حرف و حدیث زیادی دارن! جواب شما در این مورد چیه؟

در خصوص بحث جناب ژنرال هم من از سایر دوستان خواهش میکنم دخالت نابجا نکنن! اینجا ما وکیل مدافع اینترنتی هم نداریم! خود شخص حی و حاضر هست و میتونه جوابگوی مسائل مطرح شده باشه. وسط کشیدن بعضی صحبتها یا عقده گشاییهای نابجا به این بحث کمکی نمیکنه. جناب ژنرال گلایه و شکایتی دارن و مدرکی هم عنوان کردن و فکر نمیکنم اگر چیزی وجود نداشت ایشون میومدن این تاپیک رو باز میکردن! بنده نمیگم حق با ایشون هست. اما حتما موردی برای گلایه وجود داشته که این صحبت شروع شده. پس اجازه بدین خود جناب مهران پاسخگو باشن.

جمعه 12 دی1392 - 3:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
این بحث به هیچ عنوان به من ربط نداره ...ولی من فقط اومدم تا حرف مهندس حمید رو تایید کنم ..

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 13 دی1392 - 4:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
آقای ژنرال یک سوال دارم شما که به آقا مهران گیردادی سر فلزیاب 4 ملیونی چرا خودت توانجمن گنج پژوهان که مال عزیزیان و اقاعزیز است که دارن فلزیاب اشغال خودشون رو 23 ملیون به عنوان بهترین فلزیاب ساخت امریکا به مردم بیچاره قالب میکنند فعالی وبا انها دوست هستی چرا ایراد از کار ایشون نمیگیری ؟!!!!

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 13 دی1392 - 12:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
مانی جان لطفا شما هم در اینجا کاریتون نباشه هر وقت اقا مهران اومدن با اقای ژنرال بحثشون تموم شد شما هم بیاین از ژنرال عزیز سوال کنین .همانطور که مجتبی گفتن لطفا کسی کاری نداشته باشه تا خودشون به نتیجه برسن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 13 دی1392 - 2:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای مانی من که چیزی تو گنج پزوهان مبنی بر فروش دستگاه ندیدم و قراره اصلا فروشگاهی نباشه حتی یکی اومد ردیاب بفروشه من جلوشو گرفتم.و قرار بود اصلا نه تبلیغی نه چیز دیگه ای بشه..والا نمیدونم کی چی میفروشه خارج اونجا هم بمن ربط نداره..
یادت هم باشه این اقا مسئول بدبختی بنده هستش نه کس دیگه. و اینکه نمیدونم چرا خوشم اومد پتشو بریزم رو اب.
اخر سر بدهکار هم خواهم شد با این اوصاف :D

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 13 دی1392 - 5:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب اقای مهران 1545 میاد و میخونه و میره اما جواب نمیده!
جالبه

اشوزرتشت

شنبه 13 دی1392 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
با سلام به تمام دوستان
مثل اینکه این موضوع بی اساس خیلی داغ شده وبا وجودی که درگیر کارهای شخصی خودم هستم و وقت کافی برای جواب دادن یک سری مسائل پوچ و واهی را ندارم مجبورم برای روشن شدن موضوع و آرام کردن جو انجمن که متاسفانه یک فرد نادان به راه انداخته و با وجود اینکه خود را علامه دهر میداند اما باز سرش کلاه رفته!!!! توضیحاتی را عرض کنم:
اول اینکه یک موضوع را چند بار باید توضیح داد؟
دوم من توضیحی برای آدمی که بی جهت و مقرضانه تهمت دزدی و کلاهبرداری به دیگران میزند حرف و توضیحی ندارم!
روی سخنم به مدیران انجمن و دوستان عزیز هست. این بحث و آشوب را آقای جنرال شروع کردند و با گذاشتن و نسبت دادن یک لینک تبلیغاتی بی اساس به بنده آن را مدرکی بعنوان کلاهبرداری مطرح کردند
سوم بنده اصلا آقای جنرال را نمیشناسم و هیچگونه تماسی با ایشان نداشتم و بنا به گفته آقای جنرال در پستهای پیشین یک بار گفته ما با هم تماس ایمیلی داشتیم یجا گفته من ایمیل مهران را نداشتم حالا خودتون قضاوت کنید کی دروغ میگه!!
چهارم آقای جنرال یکجا ادعای استادی دستگاه میکنه یکجا میگه من خطم از دستگاه جداست!! یکجا میگه من استاد دستگاه هستم یکجا سرش کلاه رفته!! که حتی موقع خرید دستگاه بدیهی ترین تست های نقطه زن را انجام نداده و کورکورانه مبادرت به خرید کرده!!
پنجم اصلا من هیچگونه دستگاهی به این آقا نفروختم و ایشان باید ادعای خودش را مبنی بر خرید دستگاه از من ثابت کند اگر نتوانست بقول خودش باید جل و پلاسش را جمع کرده از این انجمن برود و کارو به اهلش بسپارد مردم آبرو دارند!
ششمین موضوع که قضاوت اونو به دوستان میسپارم اینه که از یک دستگاه 1میلیونی که آقای جنرال اهل فن و باهوش خریداری کرده چه توقعی میتوان داشت؟ آیا میخواهد مانند کبرا 400 جواب بگیرد؟! درضمن به دوستانی که سرمایه انجام اینگونه کارها را ندارند توصیه میکنم دنبال این کارها نروند چون برای هر کاری باید سرمایه لازم و علم آن کار را داشت تا به نتیجه رسید سرمایه یکی دو میلیونی که حاصل چند سال زحمت و تلاش هست بیهوده بابت دستگاه های بدرد نخور کورکورانه خرج نشود
اما در مورد تبلیغات باید عرض کنم که من در این انجمن هیچگونه تبلیغی نداشته و نخواهم داشت اگر زمانی بخواهم تبلیغی انجام دهم هر دستگاهی را با تست حضوری به معرض فروش خواهم گذاشت تا خریدار با چشم باز و آسودگی خاطر خرید نمایند وفکر نمیکنم فروش یک دستگاه خوب همانگونه که مدیران این انجمن به آن پرداخته اند کار ناپسندی باشد!! که البته تعداد محدودی از این دستگاه خارج از محیط مجازی بصورت سفارشی به تعدادی از دوستان نزدیک همراه با تست حضوری به فروش رسانده ام که همه راضی بودند
در مورد آذرکیت و جواب مهندس حمید عزیز باید عرض کنم که بحث ما مرتبط به ردیاب شما نبود اما بله آنتن های آذرکیت را بنده درست میکنم اما ذینفع بقیه محصولات آذرکیت نیستم ردیاب شما هم که خودتون میدونید شاکیان زیادی داشت و ضعیف عمل میکرد انشالله fpl-35 را هم تست خواهم کرد و کار کردش به دوستان اعلام خواهم کرد اما لینکی که از انجمن تعمیرکاران گذاشتید فقط من نبودم که از ضعف ردیاب گفتم دیگران هم به این موضوع حتی در این انجمن هم اشاره کردند امیدواریم 35 مراد دل ما باشد ما از خدا میخواهیم ساخت بچه های زحمتکش خودمون جوابگو باشه بنده هم با کسی خصومتی ندارم و باز هم باز هم باز هم اعلام میکنم هرکسی بنده کلاهی سرش گذاشتم یا به قول جنرال خان دزدی کردم بیاد و با مدرک بگه من جوابگو هستم و شمارم به آقای جنرال بصورت پیام خصوصی میدم تا تهمتی را که به من روا داشته رو در رو ثابت کنه و اگه ثابت نکرد که میدانم نمیتواند ثابت کند از مدیران تقاضای برخورد جدی با ایشان دارم تا ایشان در محدوده پستی خود پای از گلیم فراتر نگذارد!!!
این هم لینکی از بی ادبی و آشوبگری آقای ژنرال در geotech ببینید و قضاوت کنید و زود ایمانتون نفروشید
http://www.geotech1.ir/forum/viewtopic. ... ead#unread
اینم لینک توهین این آقا به بنده:
http://www.geotech1.ir/forum/viewtopic. ... 4&start=30

با تشکر از دوستانی که بدنبال حقایق هستند

آخرین بار توسط mehran1545 در شنبه 13 دی1392 - 2:20am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 13 دی1392 - 2:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
کم کم مدارکمو رو میکنم

من تهمت نزدم
..یادته ایران تی کی؟؟؟ همین ادعاهای من منشاش از ایران تی کی هستش مدارک اصلیم اونجاست
بچرخ تا بچرخیم

اشوزرتشت

شنبه 13 دی1392 - 2:13am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون جناب مهران. بنده در مورد مسائل بین شما و ژنرال عزیز نظری ندارم و دخالتی نمیکنم چون موضوعی بین شما دو نفر هست و اصلا ممکنه این وسط اشتباه یا سوءتفاهمی شده باشه که جناب ژنرال باید خودشون توضیح بدن.
اما در خصوص اینکه کسی که مثلا 1میلیون پول داره و بزحمت این پول رو فراهم کرده نباید انتظار دستگاه خوب داشته باشه ؛ قسمتی از این حرف درسته. اما قسمتیش هم از این حیث درست نیست چون فروشنده هم نباید به بهانه اینکه دستگاه قیمت بالایی نداره ؛ یک چیز فاقد کارایی رو در اختیار خریدار بذاره! در واقع خیلی خوبه اگر اشخاص در مقام فروشنده هم که قرار میگیرن خودشون به این مساله دقت کنن و بدونن که واقعا کسی که میاد دستگاه مثلا دستساز با این قیمت میخره ؛ اگر میتونست هزینه بکنه حتما یک دستگاه خارجی با شناسنامه مشخص رو میخرید! و این یعنی اینکه بودجه محدودی داره و به زحمت همون پول کم رو فراهم کرده. پس باید شرط انصاف رو رعایت کرد و دستگاه فاقد کارایی حداقلی رو ارائه نکرد. وگرنه بله فروشندگی به ذات خودش کار بدی نیست! بشرطی که چیزی که برای فروش گذاشته میشه در حدی که ادعا شده و مشخصاتش اعلام میشه کارایی داشته باشه. اگر فقط همین مساله بدرستی انجام بشه دیگه بنظر من حتی قیمت هم مهم نیست! چون خریدار بخاطر همون ادعا و مشخصات درست میتونه فکر بکنه و دیگه خرید اون دستگاه یک مساله توافقی بین فروشنده و خریدار خواهد بود. اما مشکل ما بویژه در دنیای فلزیابی الان همینه که اغلب دستگاهها گاهی فاصله بسیار زیادی با چیزی که فروشنده ادعا میکنه دارن و در عین حال قیمتشون هم بسیار بالاست!!!
بهرحال اینطور که شما فرمودین مشخص شد که شما در فروشندگی دستگاههای فلزیابی و ردیابی سابقه کمی ندارین! جواب عرض بنده رو هم ندادین که گفتم تبلیغات زیادی با نام شما توی نت هست که توضیحات دستگاه مورد نظر اصلا واقعی بنظر نمیرسه که این خودش در مورد سلامت کاری شما شائبه ایجاد میکنه.
در مورد مطالبی که شما در انجمن تعمیرکاران نوشتین ؛ متاسفانه باز هم لحن نوشتار شما مشخص میکنه که چون خودتون دستی در فروش ردیاب دارین هیچوقت حاضر نیستین محصول خوب دیگران رو تایید کنین! وگرنه مگه شما ردیاب FPL-22 رو خریدین؟ اگر از کسی هم گرفتین و تست کردین فقط در حد تست بوده که من اطلاع دارم جواب هم داده! با این وجود تسلط به تکنیک های کار چنین ردیابی ماهها وقت و صرف انرژی میطلبه! وگرنه شما مگه ردیابی در اختیار دارین که صرف نظر از مقایسه های فنی و کارکردش ؛ کسی بتونه باهاش روز اول به نتیجه برسه؟؟؟ پس مطالبی که شما اونجا فرمودین از سر صداقت و خیرخواهی و کمک به دیگران نبود! حتی هیچ یک از افرادی که در اون تاپیک مطلب منفی نوشتن ردیاب انجمن رو اصلا ندیده بودن! و من متوجه شدم عده ای هم تحت تاثیر حرف شما و امثال شما نظر دادن که این دیگه واقعا غیر منصفانه بوده! بهرحال موفقیتهایی با ردیاب 22 ما هم حاصل شد که توصیفاتش در انجمن موجوده.
در مورد ردیاب 35 هم فکر نمیکنم کسی نیاز به تست و اعلام نظر شما داشته باشه! چون همین زمان 3 ماهه موفقیتهای زیادی رو در این مورد نشون داد که حتما شما هم دیدین و خوندین هر چند سکوت اختیار کردین! واقعیت مطلب هم همین هست من اینجا باز هم عرض میکنم هر فروشنده ای اگر ادعا داره که دستگاهش واقعا خوب جواب میده ؛ نیاز به تست حضوری دادن و این حرفا هم نیست. کافیه یک انجمن یا گست بوک ساده ایجاد بشه که همه خریداران بتونن شفاف نظرشون رو اعلام بکنن تا ابتدا در همین محیط مجازی واقعیتهای مثبت و منفی دستگاهها مشخص بشن. این کار بنظر من کار بسیار راحتی هست. فقط بشرطی که کارایی دستگاه ارائه شده با چیزی که فروشنده ادعا کرده فاصله زیادی نداشته باشه.

شنبه 13 دی1392 - 2:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure