انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 8:11am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 12  بعدی
 شخصی بنام مهران 1545 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در مورد پست اقا امیر بگم که خود اقا حمید کاملا در جریان هستند و من نمیتونم اینجا توضیح بدم و اگر صلاح بدونن خودشون میان و توضیح میدن چون مساله شخصیه و جایش اینجا نیست..اتفاق خاصی نه برای من نه با انجمن نیوفتاده بود و یک اشتباهی بنده کرده بودم و حقیقتا باور نداشتم و حالا باور دارم و اومدم این انجمن..
اما درمورد اینکه من چرا این پست رو گذاشتم...دوست عزیز اقا امیر..خیلی ببخشید اما اقای مهران 1545 کلاهبرداری میکنه این کار حتی از دزدی هم بدتره..

حالا هم این پست من بجای اینکه جواب داده بشه هی یسری الکی اومدن جو سازی کردن بجای اینکه خود اقا مهران بیاد و بگه چرا کلاهبرداری و دزدی میکنه اومد و پیش خودش یک چیزی نوشت و فک کرد که زرنگه
اون اگهی رو هم من درست نکردم و حتی ایمیل این اقا ر ونداشتم.. اما اینو مطمعن باشید تا من که بجه هستم و شعور ندارم و 12 سالمه تو این انجمنا هستم با کمک خود شما دوستان نمیزاریم کسی چاخان کنه و دروغ بگه و از سر سفره مردم دزدی کنه
.....................................................................................

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

آخرین بار توسط ژنرال در جمعه 12 دی1392 - 1:52am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 12 دی1392 - 1:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اما سولدوز عزیز و گرامی
شما خودت الان داری بیخودی حرف تو دهن من میزاری برادر اخه من کی هستم که شمارو تحویل بگیرم داداش من..
شما وقتی میومدی چت روم که من انلاین بودم و داشتم با دوستی حرف میزدم شما هم که بعدا میومدی سلام و احوال پرسی میکردیم و بعدا هم شما شروع میکردی به حرف زدن و درحالی که دوست دیگری که مقدمتر از شما هستند اونور داریم باهاش یک بحث دیگه میکنیم و وقتی جواب دیر میشد ناراحت میشدی یا وقتی هم که جواب نمیدادم میگفتی که چرا تحویل نمیگیری..دوست من برادر من..یادته اوایل ساعت 12شب تا 3-4 صبح باهم درد دل میکردیم و صحبت میکردی؟
سولدوز جان یکطرفه قضاوت نکن برادر من من بخاطر احترام بشما فقط منتظر میموندم تا باهم حرف بزنیم درحالی که صبح باس میرفتم سر کار..من شما رو دوست دارم..
در کل اقای سولدوز این بحثها برای هر کدوم من تک تک جواب دارم چون دروغی نگفتم که بترسم و جوابی ندم و اگر از این پستها باز زده بشه و مسایل دیگه مطرح بشه من اگر جواب ندادم لطفا ازم دلگیر نشید.
من منتظرم خود مهران خان بیاد و بگه اون تبلیغات چیه که گذراشته بود تو اون لینک خودش که میفرمایه کار من نیست پس کار کیه؟

اشوزرتشت

آخرین بار توسط ژنرال در جمعه 12 دی1392 - 1:39am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 12 دی1392 - 1:35am
مدیر کل
مدیر کل

خب من میخواستم ببینم این بحث تا کجا میخواد ادامه پیدا کنه بهرحال یه بحثی وسط کشیده شده و باید به اتمام برسه .
درمورد اقای ژنرال بنده ایشون رو کاملا تایید میکنم چه از نظر استادیاری و چه از نظر اعتماد در انجمن وگرنه ایشون رو عضو شورای انجمن نمیکردم که پست ایشون از هر کاربری بالاتره چون همیشه رک و راست صحبت میکنه و هیچ بیمی ندارد حتی ایشون و اقای جاوید چندین مرتبه بنده رو هم زیر سئوال بردند و با مدرک و صحبت مشکل رو حل کردم .
ایشون قبلا تو انجمن اقا مهدی مدیر بودند همانند بنده البته بنده ارشدتر بودم باز با اینکه ما ا انجا به دلایلی جدا شدیم و اومدیم این انجمن رو برپا کردیم و با اینکه ایشون همچنان انجا مدیر بودند و شناختی که از ایشون داشتم از همان ورود اقای
زنرال رو به عنوان عضو اصلی شورا منصوب کردیم .
خب اقای زنرال شما هم خوب میدونین نباید به کسی تهمت و نسبت کلاهبرداری زد اگر مدرکی چیزی داری درمورد این اقا مهران ما لطفا اعلام کنین وگرنه مجبورم جوری دیگه با شما برخورد کنم و باید از این اقا مهران ما عذرخواهی کنین .
لطفا کسی دیگه دخالت نکنه تا این دونفر خودشون مشکل همدیگر رو حل کنن .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 12 دی1392 - 1:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما اقا مجتبی
من مخلصم فقط سعی میکنم راستشو بگم اگر اجازه بدهند
اقا مجتبی من یک مدرک گذاشتم اما بجای اینکه جوابی بشنوم همش اومدن چیزای دیگه گفتن.
بخاطر همین هم منتظرم اقا مهران بیاد و خودش یک جواب بده که ایا این اگهی ها کار ایشونه یا نخیر.

اشوزرتشت

جمعه 12 دی1392 - 1:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی نوشته است:
خب من میخواستم ببینم این بحث تا کجا میخواد ادامه پیدا کنه بهرحال یه بحثی وسط کشیده شده و باید به اتمام برسه .
درمورد اقای ژنرال بنده ایشون رو کاملا تایید میکنم چه از نظر استادیاری و چه از نظر اعتماد در انجمن وگرنه ایشون رو عضو شورای انجمن نمیکردم که پست ایشون از هر کاربری بالاتره چون همیشه رک و راست صحبت میکنه و هیچ بیمی ندارد حتی ایشون و اقای جاوید چندین مرتبه بنده رو هم زیر سئوال بردند و با مدرک و صحبت مشکل رو حل کردم .
ایشون قبلا تو انجمن اقا مهدی مدیر بودند همانند بنده البته بنده ارشدتر بودم باز با اینکه ما ا انجا به دلایلی جدا شدیم و اومدیم این انجمن رو برپا کردیم و با اینکه ایشون همچنان انجا مدیر بودند و شناختی که از ایشون داشتم از همان ورود اقای
زنرال رو به عنوان عضو اصلی شورا منصوب کردیم .
خب اقای زنرال شما هم خوب میدونین نباید به کسی تهمت و نسبت کلاهبرداری زد اگر مدرکی چیزی داری درمورد این اقا مهران ما لطفا اعلام کنین وگرنه مجبورم جوری دیگه با شما برخورد کنم و باید از این اقا مهران ما عذرخواهی کنین .
لطفا کسی دیگه دخالت نکنه تا این دونفر خودشون مشکل همدیگر رو حل کنن .

سلام احسنت بر شما مدیر کل محترم انجمن
جناب ژنرال پاسخ عرایض طویل !!!!!!!شما نسبت به بنده فقط یک جمله است
در عمل کاربراید به سخنرانی نیست.......
یا حق

جمعه 12 دی1392 - 1:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون از اقا مجتبی گرامی که زمینه سو استفاده دیگران رو از بین بردند.
خوب اقا مهران 1545
لطفا جواب سوال من رو بدهید که این لینکهارو چرا ایجاد کردید ؟
فقط جوابش یک کلامه
اگر بدونم واقعا اشتباه میکنم و خطا از من بوده مجبورم از همتون معضرت خواهی کنم و حتی قول میدم که برم در همه سایتها و همه محافل گنجی و مساله اشتباه خودم رو بگم و در همه جا از شما معضرت خواهی میکنم قول میدم برادر ..من عوضی نیستم و معضرت خواهی برای من کاری نداره و نمونه معضرت خواهیم بخاطر انتن ردیاب رو هم خودتون مشاهده کردید.
ایا این لینکها رو شما ایجاد کردید؟ اگر ایجاد کردید به چه دلیل
ممکنه شما باز مغلطه کنید اما قسم بخورید که کار خودتون نبوده و تا من هم ازتون معضرت خواهیمو بکنم و از هر چنتا انجمن موجود ازتون طلب پوزش بکنم به هر حال انسان جایز الخطاست و من هم ادم هستم و ممکنه اشتباهی و سو تفاهمی بوده باشه
ممنونم

اشوزرتشت

آخرین بار توسط ژنرال در جمعه 12 دی1392 - 2:39am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 12 دی1392 - 2:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای پارسی یک کلام جواب شماست شما هیچی بلد نیستی داداش ..لطفا دیگه هی ویرایش نکن پستتو.
واقعا به عمل کار براید نه به پستهای الکی :YMPEACE:

اشوزرتشت

آخرین بار توسط ژنرال در جمعه 12 دی1392 - 2:43am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 12 دی1392 - 2:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال نوشته است:
اقای پارسی یک کلام جواب شماست شما هیچی بلد نیستی داداش ..لطفا دیگه هی ویرایش نکن پستتو.
واقعا به عمل کار براید نه به پستهای الکی

شمانمیخواد نسبت به بلد بودن یا نبودن من حساس باشی این مقوله از درک شما خارج هست شما در همون حد خودت بدونی کافیه
در ضمن شما که بلد هستید و علامه دهرید سعی کنید نذارید دیگه کسی سرتون کلاه بذاره!!!!
دیگه از کسی خجالت نمیکشی از اقا مجتبی خجالت بکش و جیزی نگو و منتظر جواب باش!!!!بگو خوب
یاحق

جمعه 12 دی1392 - 2:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باشه اقا خوب. :YMPEACE:

اشوزرتشت

جمعه 12 دی1392 - 2:43am
مدیر کل
مدیر کل

اقا مهران ایا شما حرفهای اقای ژنرال رو قبول دارین یا نه و میخوام این بحث رو خاتمه بدیم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 12 دی1392 - 3:15am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 5 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure