انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:42am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 12  بعدی
 شخصی بنام مهران 1545 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای پارسی شما چرا اخه اینکارارو میکنی..شما تو انجمن نبودی که حمیدو مجتبی و جاوید و مهدی و چند نفر دیگه انجمن رو میساختن..
من نمیدونم واقعا شما چرا اینکارا رو میکنی
به هر حال من با شما کار ندارم و منتظرم خود اقای مهران بیاد و جواب منو بده
اقای پارسی مطمعن باش من دروغ نمیگم و انقدر بیشرف نیستم که بیخودی بیام ابروی کسی رو ببرم..میخام خود اقا مهران بیاد و جواب بده.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 12 دی1392 - 7:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

[-( [-( [-(

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

پنج شنبه 12 دی1392 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال نوشته است:
اقای پارسی شما چرا اخه اینکارارو میکنی..شما تو انجمن نبودی که حمیدو مجتبی و جاوید و مهدی و چند نفر دیگه انجمن رو میساختن..
من نمیدونم واقعا شما چرا اینکارا رو میکنی
به هر حال من با شما کار ندارم و منتظرم خود اقای مهران بیاد و جواب منو بده
اقای پارسی مطمعن باش من دروغ نمیگم و انقدر بیشرف نیستم که بیخودی بیام ابروی کسی رو ببرم..میخام خود اقا مهران بیاد و جواب بده.

سلام خودش که توضیح داد اقای ژنرال دیگه احتیاج به رمان نیست که نوشته بشه بنده هم قسم میخورم اگر کسی یا شرکتی مثل اذرکیت سر شما کلاه گذاشته ایشون اصلا با این افراد رابطه ای در این زمینه ندارند بهتره یقه فرد اصل کاری رو بگیری چرا حقیقت رو کتمان میکنی چرا نمیگی چطور سر شما کلاه گذاشتن چرا نمیگی خصوصیات دستگاهت چی بوده اگر از قاسمی گرفتی یا کس دیگه ای نمیدونم ولی میدونم این شخص اینکاره نیست و نون حروم خور نیست دیگه بالاتر از این نمیشه موضوعی رو مطرح کرد
ولی الا ایهاالحال میگن طلا که پاکه چه منتش به خاکه
بنده هنوز هم برای شما احترام قائل هستم چون گذشته و حتی اگر برام ثابت بشه فردی سر شما کلاه گذاشته خودم هم با این شخص برخورد میکنم و به صیانت از حقوق از دست رفته شما خواهم پرداخت ولی شما بهتره دنبال کسی باشید که شما رو فریب داده

پنج شنبه 12 دی1392 - 7:11pm
استاد
استاد

parsi نوشته است:
جاوید نوشته است:
delta-pulse نوشته است:
سلام
وقتی استاد پارسی میگویند حق با مهران هست یعنی ختم کلام ........ حرف اخر باید همین باشه و این تابیک بسته بشه .................

ما مخلصیم استاد پارسی وست خوب من

اگه به حرف هست که حرف زیاد هست اما حرف با مدرک ارزش داره نه حرف بدون مدرک

جناب جاوید شما بهتره تایپک رو به حاشیه نبری و بذاری کمی مهر استادیتون! خشک بشه در ضمن هیچ وقت سعی نکنید جانبداری کورکورانه داشته باشید و براساس وجدانت بری جلو شاید کسی براش ابرو مهم نباشه ولی خیلیها هنوز به اصول زندگیشون پایبند هستند
هر موقع از کسی به شما گزندی رسید اون موقع حقوقتون رو در قالب دادخواهی ارائه بدید کسی اومده یه تبلیغ اورده و زده شده مدرک!!!!! میخوای صد تا از این تبلیغات درست بشه و به نام شما در سایتها پخش بشه کار بسیار ساده ای هست از اون گذشته شما زنگ به طرف بزنید ببینید اصلا خودش هست یا خیر یا اگر هم هست اصلا چیزی که ارائه داده تا به حال کسی ازش ضرر دیده یا خیر
حال کسی نمیتونه بدون توجه به محیط کاوش و بدون علم به کار با سیستم به جایی برسه دلیل نمیشه همه رو مثل خودش ببینه و همه کس رو مثل خودش فرض کنه کسی هم با بودن در انجمن به مقصودات و خواسته های دلش نمیرسه مگر در اون راه کوشش کنه
شما و دوستان بهتر هست که ابتدا تحقیق کنید و با رجوع به وجدانتون موضوعی رو بر علیه کسی دیگری مطرح کنید و بهتر هست وجدانتون رو فدای این گفت و شنودهای فضای مجازی نکنید بنده حرفی که میزنم میبینم و میزنم و اینقدر به این فرد اعتماد دارم که بخواد از ازادگی ایشون دفاع کنم
شما برای ایجاد شدن این تایپک ابتدا برید ببینید از کجا اب میخوره و بعد در موردش قضاوت کنید شما که استاد هستید باید اسوه باشید برای دیگران و در هر موضوعی با درایت برخورد کنید
هر کس هم دنبال این هست که کلاهی توسط دیگری به سرش رفته یقه اش رو بگیره بره یقه همون رو بگیره در ضمن کسانی که ادعای سروکار داشتن با سیستمها رو دارند چگونه کسی کلاه سرش گذاشته این باعث تعجب هست
در کل ته و تو قضیه رو در بیارید تا راست و دروغ معلوم بشه نه با خوندن چند خط مجهول الحال

درود بر شما
پارسی جان شما از این اقا پشنیبانی میکنید من که از کسی پشتیبانی نکردم در ضمن لقب استادی که هر بار ازت بگیرنش و بهت بدنش صد سال سیاه میخوام که مهرش خشک نشه . من که قضاوت خوب یا بد نکردم وکسی قضاوت کور کورانه نکرده . من که شحصیت بیرون از سایت شما را نمیشناسم شخصیت درونی سایت را هم بچه ها باید راجع به اون نظر بدهند همه ابرو دارند و این ابرو تا اونجا ارزش داره که سر به بی ابروی نزنه و سر کسی را نخواد شیره بماله. یه پستی زده شده شخصی هم ادعای کرده حالا چه زنرال باشه چه کسی دیگری .هر کی هر حرفی می زنه باید برای اون هم مدرک بیاره وگرنه از نظر جمعی پذیرفته نیست ما هم چیزی بیشتر از حقیقت نخواستیم حالا کجای حرف من بوی مقرضانه بودن میداد .شما که حرف از تایید این اقا میزنید چه مدرکی دارید و اصلا چه دلیلی داره که ایشون از خودشون دفاع نکنند مگر اینکه شما وکیل ایشون باشید که این یه حرف دیگه هست . هیچ کسی دوست نداره که توهینی در حق کسی روا داشته بشه اما اگه واقعا شیشه خورده توی جلد بعضی ها هست باید توی جمع رسوا بشوند حالا اون کس با من باشم یا اینکه شما باشید

پنج شنبه 12 دی1392 - 7:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب جاوید ابتدا یک مدرک معتبر دال بر وجود این موضوع ارائه بشه تا جوابی با مدرک داده بشه یک تبلیغ در سایت پیام سرا و .... که هر کس میتونه اون رو ایجاد کنه و یا اگر هم مال طرف باشه چرا ژنرال اون موقع که این اقا مثلا سرش کلاه گذاشته نیومده چیزی بگه و حالا این موضوع مطرح شده این مورد مدرک مستند مهم و گویای حقیقتی نیست که بخوایم کسی رو باهاش تخریب کنیم جناب مهران از دوستان بنده هست و بنده با شناختی که دارم این موضوع رو مطرح میکنم و نه ندیده و نشناخته
کسی هم که سر ژنرال کلاه گذاشته هم خودش میدونه کیه هم خیلیهای دیگه حالا چرا واقعیت رو نمیگه الله اعلم
اتفاقا بنده با شما در مورد رسوا کردن افراد سودجو موافقم و اگر حرفی بزنم با مدرک میزنم مدرکی که گویای همه چیز باشه حال هر که میخواد باشه چرا که برای رسوا کردن این گونه افراد باید مدرک مستدلی در دست داشت وگرنه نمیشه کسی رو محکوم کرد
قرار هم نیست که اگر کسی با کسی خصومتی داشت و موردی رو مطرح کرد دال بر درست بودن ادعای طرف باشه ابتدا باید اساس ادعا درست باشه تا نتیجه و پاسخ اون درست دربیاد این طوری هر کس با هرکس دیگری خصومت داشته باشه میتونه به راحتی با ابروی طرف بازی کنه که نمیشه گفت ادعا از اساس درست هست حال هرکجا و در هر مکان و زمانی میخواد باشه

پنج شنبه 12 دی1392 - 7:37pm
استاد
استاد

parsi نوشته است:
سلام جناب جاوید ابتدا یک مدرک معتبر دال بر وجود این موضوع ارائه بشه تا جوابی با مدرک داده بشه یک تبلیغ در سایت پیام سرا و .... که هر کس میتونه اون رو ایجاد کنه و یا اگر هم مال طرف باشه چرا ژنرال اون موقع که این اقا مثلا سرش کلاه گذاشته نیومده چیزی بگه و حالا این موضوع مطرح شده این مورد مدرک مستند مهم و گویای حقیقتی نیست که بخوایم کسی رو باهاش تخریب کنیم جناب مهران از دوستان بنده هست و بنده با شناختی که دارم این موضوع رو مطرح میکنم و نه ندیده و نشناخته
کسی هم که سر ژنرال کلاه گذاشته هم خودش میدونه کیه هم خیلیهای دیگه حالا چرا واقعیت رو نمیگه الله اعلم
اتفاقا بنده با شما در مورد رسوا کردن افراد سودجو موافقم و اگر حرفی بزنم با مدرک میزنم مدرکی که گویای همه چیز باشه حال هر که میخواد باشه چرا که برای رسوا کردن این گونه افراد باید مدرک مستدلی در دست داشت وگرنه نمیشه کسی رو محکوم کرد
قرار هم نیست که اگر کسی با کسی خصومتی داشت و موردی رو مطرح کرد دال بر درست بودن ادعای طرف باشه ابتدا باید اساس ادعا درست باشه تا نتیجه و پاسخ اون درست دربیاد این طوری هر کس با هرکس دیگری خصومت داشته باشه میتونه به راحتی با ابروی طرف بازی کنه که نمیشه گفت ادعا از اساس درست هست حال هرکجا و در هر مکان و زمانی میخواد باشه

درود بر شما
حالا با این تفاصیل این پست چه ربطی به خشک شدن مهر استادی ما داشت میترسم هم همینجوری که در باره مهر استادی ما قضاوت کردی همینجوری هم به این اقا که من نمیشناسمش اعتماد داشته باشی یعنی بدون دلیل.در ضمن اگه یکی دیگه سر اقای زنرال کلاه گذاشته و شما هم میدونید پس چرا زنرال یقه این اقا را گرفته حالا این وسط یا زنرال قاطی داره یا شما دارید بدلایلی که برای خودتون مشخص هست از این اقا پشتیبانی میفرمایید ما تا حالا کسی زا ندیدم که یه راننده کرایه زیادتر ازش گرفته باشه بیاد با قصاب محل در گیر بشه . الان توی سایت بعضی افراد با پیام خصوصی دارند به این و اون دستگاه بدرد نخور قالب میکنند که اگه از اونها بخوام می ایند و دقیقا اون افراد را انگشت نما میکنند ولی اگه قرار قانون رعایت بشه باید از جنوب ایران تا انتهای شمال ایران نصف مردم را گردن بزنیم که خلاف کاری و خروم خواری و کلاه برداری شغل اونها هست

پنج شنبه 12 دی1392 - 8:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

از هرچي كه بگذريم اين فونتها با اين رنگ بنفش چه لزومي دارن؟ تا يه متن رو ميخوني چشم ادم در مياد. ~X(

پنج شنبه 12 دی1392 - 8:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما
ممنونم از همگی که نظر میدید و بالاخص جاوید که حق رو دنبال میکنه..((من ادم پاجه خواری نیستم اما واقعا بعضیا رو باید ستایش کرد))
اقای پارسی شما اصلا جریان رو نمیدونی چرا بیخودی جو رو خراب کردی ..بنده مگر مرض دارم بیخودی بیام یک چرتی بگم؟
با اقای مهران هم یکمدتی حتی دوست بودیم و خیلی هم باهم پیغام رد و بدل میکردیم..اما اقای پارسی ادم باید معرفت داشته باشه.باید به جیب همه کیسه ندوزه..البته من اینجور روباز میگم شما نباید بدل بگیری چون حقیقتا شما از فلزیاب یا ردیاب چیزی خاصی نمیدونی که من برای شما هی توضیح بدم ..اصلا تا حالا فک کردی که چه فلزیابی میتونه قطعه مسی رو توی ایران توی 5 متر بزنه؟
اصلا میدونی که برد این فلزیابها برای بعضی فلزات محدوده؟ یعنی بعد از متراز خاصی میتونه تا اخر بردش فلز اهن و فولاد و استیل رو حتی 6 متر هم بزنه یا کمی بیشتر اما دیگه از یک مقدار کم اصلا مس رو نمیشناسه که الارمی براش بده
البته قضیش کمی پیچیدست و این رو من با دیده هام گفتم شاید فیلسوفانه حرف نمیزنم اما حقیقت اینه
درمورد اینکه من بهش تهمت میزنم شما چشماتو بستی و همش حرف خودتو میزنی و به اون تبلیغ میگی دروغه به این تبلیغ میگی دروغه میخای چندین و چند تبلیغ که اقا مهران از چند سال پیش تو پیامسراها قرار داده براتون ردیف کنم اینجا؟
من منتظرم اقای مهران1545 بیاد و بگه که چرا این تبلیغات رو گذاشته و چرا الکی از خودش چیز نوشته تا بریم برای مراحل بعدی دوست عزیز
فک کنم این سوالم خیلی ساده باشه و چند کلمه بیشتر جواب نداشته باشه
اگر جواب بده منهم دلایل بعدی رو میارم و میگم که چرا سرم کلاه رفت و چرا الان ناراحتم و بقیه جریانات..
اگر مرض داشتم میومدم یقه شما رو میگرفتم یا یقه جاوید و یا هر کسی دیگر رو پس چرا مستقیم رفتم سراغ اقای مهران
اگر ایشون دلایلی برای مبرا ساختن خویش دارن میتونن خودشون بیان و توضیح بدن همانطور که من از ایشون سوال میکنم و کسی دیگر این سوال من رو نقل نمیکنه
لطفا خودشون بیان و خودشونو مبرا کنن شاید که من اشتباه کرده باشم و جول و پلاسمو ببندم و برم سراغ بدبختی خودم و دیگه اصلا ریخت نحس من رو هم هیچکسی رویت نکنه
این رو تو خصوصی هم گفتم که اگر بیاد جواب بده و ثابت کنه که کار اون پیامرساها مال ایشون نبود من هم گورمو گم میکنم و میرم قول شرف میدم.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 12 دی1392 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
سلام دوستان عزیز- من امروز بحث و دیدم وقصد وارد شدن نداشتم ولی خوب من مثل ژنرال که میگه نمتونم ساکت بمونم نمیتونم ساکت بمونم.
چند نکته مد نظر بنده هست که بیان میکنم امیدوارم دوستان رنجیده نشن. چون بنده نه از فلزیابی سر درمیارم ونه از قطعات و نه از ردیابی. اگه هم چیزی از ردیابی بدونم مدیون حمزه، کانی و پارسی هستم.
1- جناب ژنرال عزیز یا من کم میام انجمن(اکثر روزها ساعتها تو انجمن هستم) یا شما مدتیه نیستت- خوب اگه استاد یاری باید تو انجمن فعالیت کنی و در زمینه تخصصت به بچه ها کمک کنی. رفتی بعد مدتی اومدی اونم یه جنجال درست کردی و دوبار انجمن ارام شده رو داری میریزی به هم(قبلا چندین نفر به تناوب این کارو کردن). و همین حرف و به قول خودت افشاگری رو میتونستی یه جور دیگه هم بیان کنی.
2- اگه واقعا این اقا داره یه جا تبلیغ کنه فک نکنم به من و ماها ربطی داشته باشه چون گناه هیچ کس رو پای دیگری نمینویسن.
3- اگر واقعا این اقا به شما دستگاهی فروخته و مشکل داشته شما هم به عنوان عضو انجمن و از سر انسانیت وظیفه داری بیایی و اعلام کنی تا ادم بدبختی مثل من هم مثل شما گول نخوره و گرفتار نشه و نفس کارتون قابل تحسینه ولی روشتون غلط بود. باید قبول کنید.
4- حالا که مدعی هستید کار ایشون ایراد داره می باید اسم دستگاه و در صورت امکان عکس اون و مشخصاتی که فروشنده گفته و چیزی که شما عملا دیدی رو دقیق بیان کنید. شاید کس دیگه ای هم همین دست گاهو خریده بود و ایراد داشت تا بیاد کمکت یا اینکه مال اون درست بود و شما رو قانع کرد. یا شاید هم کلا مال این آقا نبود(هر چند میگی هست که لابد هست)
5- هر چند استاد پارسی از سر دوستی و حمایت از دوستش در حالی که نبودن مطالبی رو گفته بود ولی بهتر این بود که ایشون هم در حد یه تذکر مطالبی رو میگفتن و جواب اصلی رو میزاشتن تا خود مهران بگن تا کار به اینجا نرسه هر چند معتقدم اصلا هیچ کس نمیبایست وارد این بحث بشه.
6- اگر مشکل فروش و ایراد فلزیاب و کلن قضیه کلاهبرداری هست که هیچ دستت آقای ژنرال درد نکنه ولی اگه قضیه خصومت شخصی هست نه تنها ژنرال بلکه هیچ کس دیگه ای تحت هر عنوانی که باشه حق نداره انجمنو درگیر بحث های شخصی خودش بکنه.
7- این بحث بین دو نفره پس بقیه خودشونو از این به بعد درگیر قضیه نکن.
8- اکثر بچه هایی که تو این انجمن هستن بلکه همشون از سر خوشی و بیکاری نیومدن اینجا و شب و روز صفحه چک کنن که بینم کی چی میگه همه کارگر و بی پول و به قول عامیانه آس و پاسن و اومدن شاید بتونن دردی از دردهاشونو با همفکری با دیگران رفع کنن و همه بی اعصاب و بی حوصلن و نمیخوان شرو ور دیگرانو گوش کنن و بخونن پس خواهشا هر کسی از در میرسه با اعصاب بچه ها بازی نکنه
------------------------- مطالبی که گفتم کلی بود- هر کی رد میکنه حق با اونه و هر کی هم قبول میکنه حق با اونه پس جوابیه برام ننویسید که جواب نمیدم----------
امیدوارم دوستان عزیز خصوصا استاد پارسی و ژنرال از حرفهام ناراحت نشده باشند- با عرض معذرت--------------------

جمعه 12 دی1392 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز آقا فرهاد سلام شبتون بخیر
اقا فرهاد ببینین نه شما طلبکار من هستین و نهمنطلب کار شما اگر باعث رنجش شما شددم ازتون معزرت میخوام و دیگه تکرار نمیکنم ولی دقت کنین این انجمن ایجاد شده که بیاییم از اطلاعات همدیگر استفاده کنییم و به یک نتیجه کلی برسیم شده من بار ها مزاهم اساتید عزیز شدم و کلی زحمتشون دادم شاید به برادرم نصف این زحمت بدم تحویلم نگیره اما اساتید عزیزی چون داداش مجتبی استاد حمزه عزیزاستاد پارسی عزیز استاد تهرانی عزیز استاد هوشی عزیز استاد اریای گرامی استاد دستان عزیز استاد آپرین گل... و دیگر عزیزان که محبت فرمودن نهایت همکاری را باهام کردن این که سرعت تایپم کمه دلیل نمیشه که به طرفت محل نزاری نهایتش میگی کار دارم مزاحم نشو و ..... بگذریم این را هم باور کنین من به خاطر بقول شما اون انتن برنجی از استاد مهران جانبداری نمیکنم بلکه شخصیت ایشون در حدی هستش که بخوام ازش جانب داری کنم شاید ما از ردیاب و فلز یاب چیزی سرمون نشه ولی اما متمعنن دوست رااز دشمن میتونیم تشخیص بدیم دوست عزیز شما که سرتون میشه چرا گذاشتین استاد مهران سرتونو کلاه بزاره استاد مهران بقدری با وجدان هستن که به جیب کسی چشم ندوزن و دنبال مال حرام نباشن این برام ثابت شده و با استناد به تجربه ام اینو مطرح میکنم من هرگز راضی نمیشم حتی کسی که نمیشناسم بدون دلیل موجه و مستند زیر سوال بره و اینجا هم شما با چند عدد آگهی میایین استاد مهران را متهم میکنین همانتور که در اولین نوشه ام در این مورد نوشته بودم میشه و میتونم از این اگهی ها هر چند تا بگین من به اسم تک تک کاربرانی که ازشون شماره تماس و ادرس ایمیل دارم ایجاد کنم این که نشد مدرک مستند . باید مدرکت محکم باشه گیرم شما این اگهی رو دیدین و سفارش دادین هر آگهی مخصوص خودش اطلاعاتی داره که اگهی دهنده توضیح داده و شرایتی برای اراعه کالایه مورد نظر قرار داده که اگر اگهی دهنده زیر شرایتش بزنه اون موقع باید از حوقوقتون دفاع کنین و اگر هم در هنگام خرید کالا سهل انگاری از طرف شما بوده باشه این دیگه تقصیر خودتون هست در کل از این که سرتون کلاه رفته واقعن نارحت میشه ادم ولی منصفانه باشین و با دلایل محکم تری اینچنین ادعایی را مترخ کنید باشد که مشکلتون به یاری خدا و همکاری دوستان عزیز درست بشه ما اینجا جمع شدیم از همدیگر کمک بگیریم من با کسی مشکلی ندارم و کوچیک همه شما هستم و این نوشته هارو برای اینکه مشکل شما یه جوری حل بشه نوشتم احتمالن مشکل ما از جای دیگه ای هست که باید باز نگری کنین و استاد مهران هم اینکاره نیستن مطمعنن
خواهشن دلگیر نشین اینها رو بی قصد قرض نوشتم نیتم کمک هستش ولا غیر
انشا الله که مشکلتون حل میشه

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

جمعه 12 دی1392 - 12:21am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 3 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure