انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 12:00pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12
 شخصی بنام مهران 1545 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

مهران عزیز فکر کنم به اندازه کافی بحث کردیم و دوستان اون چیزی که باید بفهمن ؛ همگی فهمیدن!!!
در مورد ردیاب های ما هم هر وقت شما یا هر کسی تونست ثابت کنه فرکانسهای ثابت چه در 22 چه در 35 طلای قدیمی یا در عمق رو نمیتونه بزنه بنده بابت این اشکال معذرتخواهی میکنم! ولی چنین مساله ای غیر ممکنه چون صدها بار ازمایش شده و فرکانسهای ثابت هم از دستگاههایی استخراج شدن که همگی سابقه کشف دفینه داشتن. ضمن اینکه تست در خاک هم خیلی تا الان انجام شده. پس مطلب شما بی معنیه.
وانگهی بارها عرض کردم اگر شما بخوای از فرکانسی استفاده کنی که به هر دلیل دارای تغییر حتی جزئی باشه که همون تغییر جزئی باعث عدم سنس بشه شما هیچ فرمولی برای محاسبه فرکانس درست هدف ندارین. چون هدف واقعی چیز مشخصی نیست که شما فرکانسش رو پیدا کنی و کاملا مجهول هست! شرایط یک هدف با هدف دیگر هم کاملا فرق میکنه. پس صد تا دفینه هم پیدا کرده باشین صد و یکمی رو نمیتونی بر اساس فرمول خاصی پیدا کنی! پس خواهشا دروغ فروشندگانی که ردیابشون ثبات فرکانسی مناسبی نداره و به این جهت این حرفا رو سر هم میکنن تحویل بنده ندین. اون افرادی که چنین ادعاهایی مطرح میکنن ابتدا باید ثابت کنن که دستگاهشون در شرایط مختلف کاری حتی ذره ای تغییر فرکانس نداره تا بعد بشه در مورد تاثیر تغییر فرکانس در ردیابی بحث کرد. نه اینکه حتی برای فلز جدید و روی سطح و حتی در یک مکان هر بار ولوم دستگاه نیاز به تنظیم داشته باشه!!!
در مورد 35 هم خدمت شما عرض کنم سیستم فرکانسیش اتفاقا عین ردیاب 22 هست! اگر ردیاب 22 ایراد فرکانسی داشته 35 هم همون ایراد رو داره! ;) تنها امکان تغییر فرکانس و مود ازاد و سیستم کنترل وزن اضافه شده. پس خواهشا اینقدر سعی نکنین بگین ردیاب 22 ایراد داشته که حالا در 35 درست شده! خیر ردیاب 35 نمونه بسیار کاملتر از ردیاب 22 و بر اساس همون اصول کاری هست. فکر نمیکنم دلیلی داشته باشه که بنده بخوام دروغی در این مورد بگم! تجربیات خوب با ردیاب 22 هم کم نبوده و همه این رو میدونن. پس شما که وضعیتتون هم در این زمینه ها واضح و مشخص شده خواهشا این بحث رو بیهوده کش ندین.
در مورد زمرد و یاقوت هم اولا کسی هیچ درخواستی در این زمینه نکرد. ثانیا فرکانس موادی که بصورت عنصر نیستن و حالت ترکیبی دارن یا در حالات مختلفی در طبیعت پیدا میشن کاملا با هم متفاوت هست! تعجب میکنم شما طلا رو که یک عنصر هست و خیلی حالت مشخص تری داره ؛ دارای فرکانس متغیر میدونین ولی زمرد که انواع مختلف داره انتطار دارین یک فرکانس داشته باشه!!! بهرحال با وجود مود فرکانس ازاد دیجیتالی با دقت بسیار زیاد امکان فرکانس گیری هر ماده ای که نمونش رو داشته باشین فراهم هست و این امکان تا جاییکه من دیدم به این صورتش در هیچ دستگاه دیگری موجود نیست!

دوشنبه 16 دی1392 - 7:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ژنرال تو توی قلب دوستان جای داری .

دوشنبه 16 دی1392 - 8:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام به همگی ...........
استاد بارسی شما هنوز منظور ما رو نفهمیدین ...
هر وقت تونستی منظورمون رو بفهمی از حرفامون بعد بیا تا ناسزا بگو......
ما قصدمون خراب کردن تو نبوده چون اگه چنین قصدی داشتیم از اول این تابیک میتونستیم با شما بحث کنیم ..
لی چون خودتون همه ی دوستان انجمن رو بچه فرض کردین و به ژنرال هم به خاطر یه دعوایی که بین دو نفر بود توهین کردی ما هم گفتیم خدا کنه بارسی برگرده وبگه اشتباه کردم که وارد بجثتون شدم ولی شما از حرق نزدن ما سوئ استفاده کردی و ما هم دیدیم که تو اصلا عوض بشو نیستی مجبور شدیم باهات در بی افتیم ..و من قلبا و از ته دلم به خاطر اینکه با تو در افتادم ناراحتم و امیدوارم خدا از سر گناهانم بگذره
شما که اصلا غرورتون اجازه نمیده به اشتباهتون بی ببرین ..مطمئن باش یه روزی این غرورت برای همیشه بیش مردم خوار و ذلیلت میکنه .. و اگه یه ذره اینده نگر باشی همین الانم از همه معذرت خواهی میکنی .............
و اینم بگم بارسی جان شما باید به من عمو بگی چون از من کوچکتری

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 16 دی1392 - 10:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545 نوشته است:
با سلام
حمید آقا شما از کجا میدونی ردیاب شما بدست من نمیرسه؟مگه حتما باید شخصا خریداری کنم که بدستم برسه؟وقتی یه دستگاه ایراد داشته باشه باید عمومی گفته بشه نه بصورت خصوصی حالا مال هر کی که میخواد باشه fpl-22 واقعا ضعیف بود خودتون هم میدونید و شاکیان زیادی هم داشت شما که خودت استاد فن هستی چطوری میگی فرکانس فلز زیر خاک فرقی نمیکنه؟ هر فلزی در اعماق مختلف فرکانسش خیلی ناچیز فرق میکنه چون خاک مثل یه فیلتر عمل میکنه خود شما 5تا مد طلا تو 35 در عمقهای مختلف چطور کار گذاشتی که طلا در عمق کم یا زیاد نشون میده؟ غیر از اینه که فرکانسش فرق میکنه؟ حمید عزیز من ایراد هایی که میگیرم مقرضانه نیست چرا از 35 ایراد نمیگیرم؟؟؟؟؟ وقتی 35 شمارو دیدم قدرت گیرندگیش نسبت به 22 خیلی قویتر شده کلی هم خوشحال شدم مخصوصا از فرکانس یابی عددی که بصورت آزاد گذاشتید خیلی خوشم اومد خیلی دقیق هستند کم و زیاد شدن نور LCD حذف کنندگی وزنیش که خیلی از خواسته های یه اپراتور تامین میکنه اما بجای مدهای آهن - آلمینیوم - سرب - روی - برنج و اسکناس میتونستید مدهای سفال قدیمی - زمرد و یاقوت بذارید که کارایی بیشتری دارند البته این یه پیشنهاده نه ایراد! من با شما دشمنی ندارم هدف ارتقا کاره که باعث افتخاره! انشالله در آینده چندتا تست زیر خاک و چندتا تست روی اهداف واقعی انجام خواهم داد و نتیجش اعلام خواهم کرد
درضمن همچنان منتظر تماس ژنرال هستم نمیدونم از چی خوف داره هرچند که مدارکی که به اصطلاح خودشون محکمه پسند باشه نتونسته ارائه بده و اتهامی که به بنده وارد کرده را ثابت کنه و تهمت های این آقا باعث تاسفه و بدتر از اون اونهایی که کورکورانه دنباله رو ادعای پوچ و بی اساس ایشان هستند! آقای فرهاد محمدی منتظر تماست هستم!!!

اقای مهران عارف فک نمیکنم حرف خصوصی بین من و شما بوده باشه!
اینجا هم نامحرم نیست اگر هر حرفی دارید یا در خصوصی یا در همینجا بگید و بنده جواب بدهم اگر همکارتون دخالت نکنند!
و اینکه اقای عارف من گفتنی ها رو گفتم و مدرک گذاشتم شما هم در مورد کذب ادعای بنده یک مدرک قرار دهید!
یک مورد دیگر هم هست که اقای عارف شما فک نمیکنم حرف راستی از دهنتون خارج شده باشه و تو پستهاتون مشهوده پس تلفنی چی میخای بگی اگر میخای به نداری و بی پولی من یا نداشتن یک گوشی یا کودک بودن من یا کارگر بودن من مسخره کنید همینجا بگید تا مردم هم بخندند و شاد شوند..

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 16 دی1392 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال جان من بازم میگم اگه اقای مهران ریگ تو کفششون نبود این همه باسخ سوالات رو با سوال نمیدادن و همش از جواب دادن سوالاتت طفره میرن

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 16 دی1392 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هالو جان وظیفه من بود که اطلاعرسانی کنم این ااقا هی بیاد هر چی هم بگه من دیگه کار خودمو کردم و الان هم خیلی راضیم چون معلومه خیلیا ایشون و اوشون رو شناختن و من دیگه کارم تموم شد و قضاوت با خود مردمه.
اما چون جواب میدم به احترام پست ایشونه تا خیت نشوند.و اگر هم دلشون میخاد این پیر مردهای سالخورده میتونن اعلام کنن که من دیگه جوابی ندم ومنم بگم چشم

اشوزرتشت

سه شنبه 16 دی1392 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والا زنرال عزیز شما که گل انجمن هستی بعدشم اینکارتون خیلی کمک کرده به دوستانی که بتونن انتخاب کنن و الکی از سر حرفاتون رد نشن ..خلاصه شما حق انسان دوستی تو بیان کردی

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 16 دی1392 - 2:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم هالو جون که مثل هلویی :x

اقای1545 میگه حتی!!!! 3.5 متر زیر خاک. :))

پس 5 متر مفید چیشد @-)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اشوزرتشت

سه شنبه 16 دی1392 - 2:56am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان لطفا دیگه این بحث رو تمام کنید

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 17 دی1392 - 12:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 52 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure