انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 8:02am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 شخصی بنام مهران 1545 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
اینم بیام ها

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 16 دی1392 - 12:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

به به گل بود به سبزه هم آراسته شد :)) بگو چرا جناب پارسی یک طرفه از این آقای مهران طرفداری میکرد. نگو اینا هم پیاله تشریف دارن :D آریاناجان مرسی از اطلاع رسانیت.

دوشنبه 16 دی1392 - 3:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت دوستان
ابتدا از کاربران متفرقه میخوام که خودشون رو نخود هر اشی نکنند بگید خوب!!!!
و اما بعد بنده روی حرفی که زدم که چنین نقطه زنی هست هنوز هم هستم چون با دست خودم در مکان واقعی تست کردم و خوشم اومده دلیلی هم نمیبینم که بخوام بزنم زیر حرفم .اولا بنده راهنمایی کردم چون فکر میکردم عده ای لیاقتش رو دارند ولی اینطور نبود که فکر میکردم هرچی به سر این گونه افراد بیاد سزاشون هست !!!!! دوما کسی تا به حال نخریده که بخواد شاکی باشه از دست بنده که فلانی شما سر من کلاه گذاشتی فعلی که انحام نشده براش مجازات در نظر گرفتن حماقته!!!!!!!اونهایی هم که خریدن اصلا با این اقایون قابل قیاس نیستند و این کار رو به بچه بازی نمیگیرند و بیشتر با علم و برای تفنن دنبال این کار هستند و هیچ موقع با رویا زندگی نمیکنند
از این افراد میخوام زیاد خودشون رو خسته نکنند و نون رو به نرخ روز و به اندازه ظرفیت خودشون بردارند و بخورند!!! :YMPEACE: بنده و افراد دیگر نه وقت اون رو دارند که این بحثهای خاله زنکی رو دنبال کنند و از یه طرف بنده به احترام دوستانی که باهاشون صحبت کردم و برخی مدیران محترم این موضوعات بیهوده رو رها کردم چون به قول ایشون از این طنزها !!! زیاد وجود داره!!!! :YMPEACE:
ختم کلام
با سپاس از مدیرکل انجمن جناب مجتبی و دیگر دوستان بافرهنگ

دوشنبه 16 دی1392 - 4:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خیلی جالبه واقعا
بعث درمورد کلاهبرداری مهران بود ..یکی دیگه اومد ماستمالی کنه خودشو هم معرفی کرد :)) :YMPEACE: :YMPEACE:

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 16 دی1392 - 4:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال نوشته است:
خیلی جالبه واقعا
بعث درمورد کلاهبرداری مهران بود ..یکی دیگه اومد ماستمالی کنه خودشو هم معرفی کرد :)) :YMPEACE: :YMPEACE:

شتر در خواب بیند پنبه دانه
گهی لوپ لوپ خورد گه دانه دانه
پاسخ ابلهی چون تو واقعا خاموشیست چون دردیه که چاره ای نداره
:YMPEACE:

دوشنبه 16 دی1392 - 4:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
parsi نوشته است:
سلام خدمت دوستان
و اما بعد بنده روی حرفی که زدم که چنین نقطه زنی هست هنوز هم هستم چون با دست خودم در مکان واقعی تست کردم و خوشم اومده دلیلی هم نمیبینم که بخوام بزنم زیر حرفم .اولا بنده راهنمایی کردم چون فکر میکردم عده ای لیاقتش رو دارند ولی اینطور نبود که فکر میکردم هرچی به سر این گونه افراد بیاد سزاشون هست !!!!! دوما کسی تا به حال نخریده که بخواد شاکی باشه از دست بنده که فلانی شما سر من کلاه گذاشتی فعلی که انحام نشده براش مجازات در نظر گرفتن حماقته!!!!!!!اونهایی هم که خریدن اصلا با این اقایون قابل قیاس نیستند و این کار رو به بچه بازی نمیگیرند و بیشتر با علم و برای تفنن دنبال این کار هستند و هیچ موقع با رویا زندگی نمیکنند
از این افراد میخوام زیاد خودشون رو خسته نکنند و نون رو به نرخ روز و به اندازه ظرفیت خودشون بردارند و بخورند!!! :YMPEACE: بنده و افراد دیگر نه وقت اون رو دارند که این بحثهای خاله زنکی رو دنبال کنند و از یه طرف بنده به احترام دوستانی که باهاشون صحبت کردم و برخی مدیران محترم این موضوعات بیهوده رو رها کردم چون به قول ایشون از این طنزها !!! زیاد وجود داره!!!! :YMPEACE:
ختم کلام

ماست مالی موقوف [-X

جواب اون سوالارو که پرسیدم و همچنین پستهایی رو که هلو جان گذاشتن رو بده بعد میریم سر فلزیاب

1-چه دلیلی داره که اقای مهرام 1545 رو که همه میشناسن به بنده و دیگر دوستان به عنوان یه فرد گمنام معرفی کردید

2-این چه دستگاهیه که بازم گمنامه و فقط یه سری خواص ازش اطلاع دارن و فقط به یه عده خاص فروخته میشه و صاحبش اونم مهران خان اصلا راضی نیست واسش تبلیغ بشه و اعجاز این دستگاه معجزه گر فقط در دستان مهران 1545 هستش

3-چه لزومی داره شما بدروغ به دوستان وبنده اعلام کنی که اصلا این اقا و این دستگاه هیچ گونه تبلیغی ازشون وجود نداره درصورتی که فقط خواجه حافظ شیرازی از تبلیغات ایشون بی خبره

4-از لورنز بهتره که دیگه سنبل تمام این حرفاست و جالب اینجاست گمنام و صاحبش اصلا از فروش این دستگاه امتناع میکنه

5- واینکه اگر این دستگاه به قول شما از لورنز بهتره چه لزومی داره شما و اون دوست محترمتان مهران خان بصورت مخفیانه بیاید تبلیغشو کنید دیگه جای بحثی نمیزاره و همه میدون دلیلش چی بوده

راستی تو چت روم با هم چت میکردیم من چند سالم بود و شما چند سالت بود احتمالا که یادت هست البته اینو بخاطر این گفتم که ظاهرا ملاک شما در تشخیص بزرگی شعور افراد سن شناسنامه ای مطرحه تا شعور عقلانی

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

دوشنبه 16 دی1392 - 4:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ariana2014 نوشته است:
parsi نوشته است:
سلام خدمت دوستان
ختم کلام

ماست مالی موقوف [-X

جواب اون سوالارو که پرسیدم و همچنین پستهایی رو که هلو جان گذاشتن رو بده بعد میریم سر فلزیاب

1-چه دلیلی داره که اقای مهرام 1545 رو که همه میشناسن به بنده و دیگر دوستان به عنوان یه فرد گمنام معرفی کردید

2-این چه دستگاهیه که بازم گمنامه و فقط یه سری خواص ازش اطلاع دارن و فقط به یه عده خاص فروخته میشه و صاحبش اونم مهران خان اصلا راضی نیست واسش تبلیغ بشه و اعجاز این دستگاه معجزه گر فقط در دستان مهران 1545 هستش

3-چه لزومی داره شما بدروغ به دوستان وبنده اعلام کنی که اصلا این اقا و این دستگاه هیچ گونه تبلیغی ازشون وجود نداره درصورتی که فقط خواجه حافظ شیرازی از تبلیغات ایشون بی خبره

4-از لورنز بهتره که دیگه سنبل تمام این حرفاست و جالب اینجاست گمنام و صاحبش اصلا از فروش این دستگاه امتناع میکنه

5- واینکه اگر این دستگاه به قول شما از لورنز بهتره چه لزومی داره شما و اون دوست محترمتان مهران خان بصورت مخفیانه بیاید تبلیغشو کنید دیگه جای بحثی نمیزاره و همه میدون دلیلش چی بوده

راستی تو چت روم با هم چت میکردیم من چند سالم بود و شما چند سالت بود احتمالا که یادت هست البته اینو بخاطر این گفتم که ظاهرا ملاک شما در تشخیص بزرگی شعور افراد سن شناسنامه ای مطرحه تا شعور عقلانی

شعور عقلانی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! عجب :-? مگر شما این چیزا هم سرتون میشه؟؟؟؟ خیلی حرفاتون خنده داره
بگید بالاخره سرگرمی خوبیه برای دیگران
ملتمسانه و با هزار خواهش میخواستی سیستم بخری یه میلیون بدی به رفقای دانشجوت !!!!! :-? چهار پنج میلیون عجب ادم عجیبی هستی تو!!!
برید بابا برید سراغ درس و مشقتون وقت دیگران رو هم با مشتی اراجیف نگیرید
یا حق

دوشنبه 16 دی1392 - 5:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خجالت بکش بابا این چه برخوردیه که داری استااااااااااااااد
همه رو بچه و کوچک و خوار میپنداری راست میگی جواب بده چرا الکی حرف میزنی اخه....27 سالته و همش داری به همسنای خودت میگی بچه..اخه استااااااااااااااااد باستان شناس...برو اون نماد سرندی پیتیتو رمزگشایی کن :D

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 16 دی1392 - 5:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
parsi نوشته است:
ariana2014 نوشته است:
parsi نوشته است:
سلام خدمت دوستان
ختم کلام

ماست مالی موقوف [-X

شعور عقلانی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! عجب :-? مگر شما این چیزا هم سرتون میشه؟؟؟؟ خیلی حرفاتون خنده داره
بگید بالاخره سرگرمی خوبیه برای دیگران
ملتمسانه و با هزار خواهش میخواستی سیستم بخری یه میلیون بدی به رفقای دانشجوت !!!!! :-? چهار پنج میلیون عجب ادم عجیبی هستی تو!!!
برید بابا برید سراغ درس و مشقتون وقت دیگران رو هم با مشتی اراجیف نگیرید
یا حق

واقعا هیچ وقت فکر نمیکردم یه روز کارت به جایی برسه که به دروغ متوسل بشی چیزی که دوستان دارن با چشم خودشون این همه مدرک رو میخونن سلمان خان احتیاجی نیست که شما با دروغ بستن به دیگران و زیر پا گذاشتن شرف و وجدان خودت سعی کنی از جواب دادان به سوالا طفره بری و بزنی به جاده خاکی واقعا برات متاسفم که اینقدر حقیر شدی هرچند دوست نداشتم ولی خودت خواستی و اینم خدمت دوستان عرض کنم برای رفع شائبعه بنده تحصیلات مقطع کارشناسی رو 2 سال میشه تمام کردم و با صحبتی که با اقا مجتبی و حمید جان در غالب پیام خصوصی داشتم از بنده اطلاع دارن که من الان پشت کنکور ارشد بهمن ماه امسال هستم و دانشجو نیستم

واقعا با این حرفت ثابت کردی ارزش یه پول سیاه هم نداری

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

دوشنبه 16 دی1392 - 5:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
با سلام
حمید آقا شما از کجا میدونی ردیاب شما بدست من نمیرسه؟مگه حتما باید شخصا خریداری کنم که بدستم برسه؟وقتی یه دستگاه ایراد داشته باشه باید عمومی گفته بشه نه بصورت خصوصی حالا مال هر کی که میخواد باشه fpl-22 واقعا ضعیف بود خودتون هم میدونید و شاکیان زیادی هم داشت شما که خودت استاد فن هستی چطوری میگی فرکانس فلز زیر خاک فرقی نمیکنه؟ هر فلزی در اعماق مختلف فرکانسش خیلی ناچیز فرق میکنه چون خاک مثل یه فیلتر عمل میکنه خود شما 5تا مد طلا تو 35 در عمقهای مختلف چطور کار گذاشتی که طلا در عمق کم یا زیاد نشون میده؟ غیر از اینه که فرکانسش فرق میکنه؟ حمید عزیز من ایراد هایی که میگیرم مقرضانه نیست چرا از 35 ایراد نمیگیرم؟؟؟؟؟ وقتی 35 شمارو دیدم قدرت گیرندگیش نسبت به 22 خیلی قویتر شده کلی هم خوشحال شدم مخصوصا از فرکانس یابی عددی که بصورت آزاد گذاشتید خیلی خوشم اومد خیلی دقیق هستند کم و زیاد شدن نور LCD حذف کنندگی وزنیش که خیلی از خواسته های یه اپراتور تامین میکنه اما بجای مدهای آهن - آلمینیوم - سرب - روی - برنج و اسکناس میتونستید مدهای سفال قدیمی - زمرد و یاقوت بذارید که کارایی بیشتری دارند البته این یه پیشنهاده نه ایراد! من با شما دشمنی ندارم هدف ارتقا کاره که باعث افتخاره! انشالله در آینده چندتا تست زیر خاک و چندتا تست روی اهداف واقعی انجام خواهم داد و نتیجش اعلام خواهم کرد
درضمن همچنان منتظر تماس ژنرال هستم نمیدونم از چی خوف داره هرچند که مدارکی که به اصطلاح خودشون محکمه پسند باشه نتونسته ارائه بده و اتهامی که به بنده وارد کرده را ثابت کنه و تهمت های این آقا باعث تاسفه و بدتر از اون اونهایی که کورکورانه دنباله رو ادعای پوچ و بی اساس ایشان هستند! آقای فرهاد محمدی منتظر تماست هستم!!!

دوشنبه 16 دی1392 - 6:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 58 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure