انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 8:56am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12  بعدی
 شخصی بنام مهران 1545 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
سلام به همه دوستان @};-
خدمت دوستان عزیز پیرو سخنان گوهربار جناب ژنرال عرض کنم هر تبلیغی که تو سایتهای مختلف میشه قرار نیست مال من باشه! از طرفی هرکسی میتونه برای بدنام کردن دیگران هرنوع سو تبلیغی انجام بده بنده به خودم اطمینان کامل دارم که در کمال سلامتی و آزادگی زندگی کرده ام و تا بحال کسی از بنده رنجیده نشده و مردم آزاری و کینه توزی نکرده ام
من نمیدونم آقای ژنرال مودب با این دید فکری پایین که دیده شده در اکثر انجمن ها بلوا و آشوب به راه انداخته کی ایشان را بعنوان مدیر و استاد یار با تجربه انتخاب کرده است؟؟!! اکنون که ایشان به سمت استاد یار فلزجو انتخاب شده اند چه کار مثبتی تاکنون انجام داده اند!!!!؟؟؟؟ جز ایجاد آشوب و نفاق و بهم ریختن جو سایت!!! که همه دوستان و مدیران محترم به این امر واقف هستند
درضمن هرکسی که من به قول جناب ژنرال خان فهمیده و باهوش! سرش کلاه گذاشتم بیاد مطرح کنه بنده جوابگو هستم
جناب ژنرال اگه هرگونه بحثی بین من و شما هست و شما در مقام پاسخ کم میاری سعی در تخریب افکار انجمن نداشته باش درضمن من و شما در سایت geotech بحث داشتیم اگه نیت شما مقرضانه نیست چرا این بحث تو این سایت مطرح کردی؟!
از دوستان محترم آقایان پارسی سلدوز و آرتین و دیگر دوستان با فرهنگ که سعی در آرام کردن جو انجمن دارند کمال تشکر و قدردانی دارم و خواهان این هستم که این فرد متوهم را به حال خود واگذارند :D چون این انجمن برای ارتقا سطح علمی کاربران محترم ایجاد شده
اگر در خانه کس است یک حرف هم بس است
با تشکر از زحمات دوستان و اساتید و مدیران محترم انجمن

پنج شنبه 12 دی1392 - 2:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال نوشته است:
درود
اقای پارسی این چه سوالیه شما میگنی ؟
بنده بشما احترام گذاشتم
فقط یک سوال؟

{اون موقع که ما گرد میخوردیم و شبها رو تنها در کوه سپری میکردیم و در این راه مرارتها میکشیدیم فکر نمیکنم شما از وادی مشق و تکلیف مدرسه فارغ بوده باشید!! }

این یعنی چی؟؟ میخای وانمود کنی من خیلی بچه ام؟
مگه من چیزی گفتم یا ادعایی کردم و گفتم من اثار شناسم؟

اقای پارسی حالا یکسوال من از شما میکنم شما که اینهمه گرد اینکار رو خوردی و اینهمه مرارت کشیدی به کجا راه بردی؟؟

درمورد دستگاه همه میدونن من خودم میگم با دستگاه حال نمیکنم و دوست هم ندارم دستگاهی داشته باشم.
شما مسلما الان یکی دوساله اومدی تو انجمنا اما خیلی ببخشیدا بنده دو سه سال پیشتر از شما تو انجمنا بودم و به بیشتر مسایل واقفم ..و اینکه شما میگی این نشد مدرک پس یعنی از جریانات خبر نداری.
معلومه از فلزیاب زیاد تجربه نداری دوست من.
اشکالی نداره شما از ایشون دفاع کن اما کار نیکو از پر کردن است باید به خلق کمک کرد نه کمک دست کسانی شد که دروغ میگن.

به عمل کار برآيد به سخنراني نيست
به خرد کار برآيد به پريشاني نيست

:YMPEACE:
مشک ان است که ببوید نه ان که عطار بگوید

پنج شنبه 12 دی1392 - 2:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز شما باعث شدی من از زندگی عقب بمونم من میتونستم لورنز بگیرم حتی شریک داشتم اما تبلیغ الکی شما باعث شد چیزی بگیرم که تو تبلیغات گفته بودی و بدبختم کردی

در ضمن شما خودت رو کاملا مبرا نکن هنوز خیلی از سایتهای تبلیغاتی تو نت هست که میتونم لینک بدم که حتی شمارتونو هم گذاشتی اونجا...

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 12 دی1392 - 2:38pm
استاد
استاد

ارتین نوشته است:
ژنرال نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما

ایشون خودشون برای بیان توضیحات اینجا خواهند اومد بنده چون زودتر این پیام رو دیدم سعی کردم راه غلطی رو که شما دارید طی میکنید رو بهتون گوشزد کنم سعی کنید حرفی میزنید با دلیل و برهان بزنید نه با تفکرات حاصله از خیال
بنده فقط سعی در بیان واقعیتها داشتم و بس و واقعتها رو هم منعکس خواهم نمود
با نهایت تشکر از مدیران و حضار محترم انجمن

بچه ها توپ و نفتگ هاتون را پر کنید ممکنه یه وقت لازم بشه :)) این سایت فلزجو شده محل فرود اضطراری کلاه فروشان فرضی و غیر فرضی =)) ولی نگران نباشید همشون تا حالا یا فرود ناقصی داشته اند یاهمون توی هوا دیپورت شدند :)) دستگاههای دست ساز اخیرا کیلویی معامله میشن حالا دیگه نمیدونم این دستگاه چند کیلو هست که 4 ملیون بر چسب مقطوع خورده :)) حالا این دفعه جناب پارسی راه بلد این شخص فروشنده شده و از طرفی اقای زنرال پرچم مخالفت را به زمین کوبیده جناب سلدوز هم راه پاکی میکنه .ببینم اخر و عاقبت و تکلیف این شخص به چه سر انجامی میرسه که رفتنی میشه یا موندنی

درود بر جاوید جاویدان
اقا کجا بودی که اینا میخاستن مارو نفله بفرمایند :D
ماشالله ادم چقدر باید از خود راضی باشه که همه رو کوچک و بی تجربه ببینه.

اقای ژنرال عزیز خواهشنا دیگه هر جا اتفاق افتاد نیان اینجا مطرح نکنید ، تو انجمن کارهای مهمتری هم هست که دنبالش بریم ، دیگه اینقده واسه این چیزها هی پشت سر هم رمان ننویسین خواهشنا ، #-o

درود بر شما
ارثین جان اطلاع رسانی هم خودش یه کار هست که خوب یا بد یه دستگاه باید مشخص بشه تا کاربران فریب تبلیفات دروغین افراد سود جو را نخورند وگرنه اقای زنرال که خصومت شخصی با کسی نداره که بیاد و یه پست علیه کسی بزنه حالا یه چیزی میدونه که من و شما نمیدونیم وگرنه کسی الکی به کس دیگری که گیر نمیده حداقل بچه ها اگه بخواهند از محصولات کسی که شناخته شده و جنس خوب داره اطلاع پیدا میکنند و دیگه توی چنگ کلاهبردارن نمی افتند

پنج شنبه 12 دی1392 - 3:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
دوستان عزیز، نمیدونم چرا و چگونه این بحثا که با هدف دیگه ای ایجاد میشه به بیراهه میره! آخه دوست من گفتن اخبار و اطلاعرسانی، اگر واقعا کذب باشه خود فرد بیاد از خودش دفاع کنه اینجوری که نمیشه باز میشه قضیه اون گروهی که چند وقت پیش اینجا آشوب کردن و رفتن یه عده دفاع کردن یه عده حمله آخرش معلوم نشد کی راست میگه کی دروغ! فکر میکنید برا گفتن اونجا هم حرفی نموند نه عزیزان ... آخه برادران شما که دم از سن و سال میزنید این درست نیسه یکی میگه اشتباه کردی یکی میگه نه خوبه....
خوب اگر اینجا کار دیگه ای باید باشه خوب آقا شما هم به کار خودت مشغول باش چیکارداریم پس چه جیزی مهمتر از این که جلوی کلاهبرداری گرفته بشه حالا به این کار ندارم که این آقا مهران کی هست در حالت کلی میگم و نمیخوام خدایی نکرده ایشون رو خطاب قرار نمیدم بگذارید بحثها بین دونفر ادامه پیدا کنه تا ببنیم به کجا میرسه در نهایت هرکی هر قضاوتی خواست بکنه برا خودش. اینو اول به خودم میگم و بعدش به همه دوستان در دفاع از شخص خاصی هم نیست این تایپیکو چند روز پیش دیدم ولی منتظر موندم تا ببینم این دونفر باهم بحث کنن تا واقعیتا مشخص بشه ...
در آخر شما هیات منصفه ای باشید که بدون دخالت در روند، در نهایت قضاوت کنید.... اینجا دو نفر طرف هم هستند لطفا بقیه دوستان دخالتی نکنن. اینجوری خیلی بهتره...

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

پنج شنبه 12 دی1392 - 3:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام. این متنی که مینویسم هیچ ربطی به دستگاهای مهران نداره چون اطلاعی ندارم که چی میسازه و چی میفروشه و چقدر کارایی داره. ولی توی خیلی انجمنها عضوه و اونطور که من رصد کردم فقط میدونم اپراتور خوبی نیست و طبق عکسی که ازخودش قبلا گذاشته بود یه جوان حدودا 32-33 ساله هستش. ولی در مورد ژنرال باید عرض کنم بعد از 3-4سال فعالیت توی انجمنهای مختلف به صداقت اقا فرهاد(ژنرال) که شاید چند سال کوچکتر از بعضیهاست ایمان دارم. چیزی هم که خیلی برای انجمندارها ارزش داره صداقت و شعوره نه سن وسال . برای همین همه جا مدیره :D توی هر انجمنیم میره بلوا میشه چون حرف حقو میزنه و به مذاق خیلیها خوش نمیاد. در کل پیدایش انجمن برای بالا بردن عملکرد علمی و شفاف سازی محیط فعالیته :x

پنج شنبه 12 دی1392 - 3:59pm

سلام
وقتی استاد پارسی میگویند حق با مهران هست یعنی ختم کلام ........ حرف اخر باید همین باشه و این تابیک بسته بشه .................

ما مخلصیم استاد پارسی وست خوب من

پنج شنبه 12 دی1392 - 6:16pm
استاد
استاد

delta-pulse نوشته است:
سلام
وقتی استاد پارسی میگویند حق با مهران هست یعنی ختم کلام ........ حرف اخر باید همین باشه و این تابیک بسته بشه .................

اگه به حرف هست که حرف زیاد هست اما حرف با مدرک ارزش داره نه حرف بدون مدرک

پنج شنبه 12 دی1392 - 6:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم جاوید جان که همیشه با سند حرف میزنی و همیشه هم جویای حقیقتی
راستش من یک ادعا کردم اگر من دروغ گفتم ثابت کنید که چرا دروغ گفتم ..با یکمشت حرف بیخودی که نمیشه من از حرفم صرف نظر کنم اینجوری سنگ روی سنگ بند نمیمونه..مشکل کوچکی هم نیست که از کنارش بشه گذشت چون کسانی که پولشون رفته باشه درک خواهند کرد .
اقا جاوید شما مطقی هستی...
من فقط گفتم از این اقا حزر کنید چون دستگاهها رو دروغکی داره میفروشه و واقعا دستگاههای بدرد نخوریه اما زده 5 متر یا 4 متر به مس میزنه خوب کسی که وارد این کار باشه میفهمه من چی میگم
حالا من منتظرم دوستمون بیاد و بگه چرا منو گول زد و فریب داد با این تبلغاتی که تو سایتها گذاشته
فک نکنم این چیز بلوایی یا دعوایی یا اشوبی باشه..
مرد اونه که راست بگه و حقیقت بگه نه که فقط ادعا کنه.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 12 دی1392 - 6:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
delta-pulse نوشته است:
سلام

اگه به حرف هست که حرف زیاد هست اما حرف با مدرک ارزش داره نه حرف بدون مدرک

جناب جاوید شما بهتره تایپک رو به حاشیه نبری و بذاری کمی مهر استادیتون! خشک بشه در ضمن هیچ وقت سعی نکنید جانبداری کورکورانه داشته باشید و براساس وجدانت بری جلو شاید کسی براش ابرو مهم نباشه ولی خیلیها هنوز به اصول زندگیشون پایبند هستند
هر موقع از کسی به شما گزندی رسید اون موقع حقوقتون رو در قالب دادخواهی ارائه بدید کسی اومده یه تبلیغ اورده و زده شده مدرک!!!!! میخوای صد تا از این تبلیغات درست بشه و به نام شما در سایتها پخش بشه کار بسیار ساده ای هست از اون گذشته شما زنگ به طرف بزنید ببینید اصلا خودش هست یا خیر یا اگر هم هست اصلا چیزی که ارائه داده تا به حال کسی ازش ضرر دیده یا خیر
حال کسی نمیتونه بدون توجه به محیط کاوش و بدون علم به کار با سیستم به جایی برسه دلیل نمیشه همه رو مثل خودش ببینه و همه کس رو مثل خودش فرض کنه کسی هم با بودن در انجمن به مقصودات و خواسته های دلش نمیرسه مگر در اون راه کوشش کنه
شما و دوستان بهتر هست که ابتدا تحقیق کنید و با رجوع به وجدانتون موضوعی رو بر علیه کسی دیگری مطرح کنید و بهتر هست وجدانتون رو فدای این گفت و شنودهای فضای مجازی نکنید بنده حرفی که میزنم میبینم و میزنم و اینقدر به این فرد اعتماد دارم که بخواد از ازادگی ایشون دفاع کنم
شما برای ایجاد شدن این تایپک ابتدا برید ببینید از کجا اب میخوره و بعد در موردش قضاوت کنید شما که استاد هستید باید اسوه باشید برای دیگران و در هر موضوعی با درایت برخورد کنید
هر کس هم دنبال این هست که کلاهی توسط دیگری به سرش رفته یقه اش رو بگیره بره یقه همون رو بگیره در ضمن کسانی که ادعای سروکار داشتن با سیستمها رو دارند چگونه کسی کلاه سرش گذاشته این باعث تعجب هست
در کل ته و تو قضیه رو در بیارید تا راست و دروغ معلوم بشه نه با خوندن چند خط مجهول الحال

پنج شنبه 12 دی1392 - 6:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure