انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 2:59pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 119 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12  بعدی
 شخصی بنام مهران 1545 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
دوستان چیزی در مورد این اقا نمیگم فقط مواظب باشید گول این فرد رو نخورید
این اقا که فقط به فکر جیب خودشه
ردیاب 70 هزار تومنی مهدی قاسمی رو میزاره تو جعبه میده 1500 تومن
یا دستگاههای پالسی ساخت داخل رو میگیره و با دروغ و دغل که نمیدونم مس رو اینهمه زیر خاک!!! میزنه به مردم قالب میکنه
اینم یه نمونه!
http://www.payamsara.com/10197415.html
البته چند سالی هستش که اینکار رو میکنه و دو سه سال پیش که من ناظم انجمن قاسمی بودم هم اونموقع هم پیگیر کارهای این اقا بودم و به مهدی میگفتم و ایشون هم جلوگیری میکرد..اما میبینم باز داره کاراشو میکنه و سزر مردم کلاه میزاره

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

چهارشنبه 11 دی1392 - 8:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب زنرال عزیز !!
من نمیدونم شما چرا در هر انجمنی هستید یه شورش و بلوایی به پا میشه اون در انجمن قاسمی این از فلزجو اون از گنج پزوهان و... دوست عزیز شما که این همه به فکر مردم هستید چقدر خودتون تو این زمینه موفق و تا به حال چقدر با این اقا مراوده از نزدیک داشتید این اقا نه کس دیگه ای شما چند بار از این افراد کلاه سرتون رفته
در انجمن geotech با این اقا بحثت شده و راهی به جایی نبردی حالا اومدی تو فلزجو داری بر علیه این اقا سخنوری میکنی شما همونجا جوابش رو بده تا پاسخت رو بده قرار نیست یه بحثی درگرفت و در دادن پاسخها ناتوان شدید سعی در کینه جویی با دیگران داشته باشید!!!
تا اونجا که بنده ایشون رو میشناسم نه مثل خیلی ها از گرسنگی و تشنگی تب کرده که بخواد سر کسی کلاه بذاره و نه فردی هست که مثل دنیا ندیده ها و تازه به دوران رسیده ها خودی نشون بده در ضمن شخصی هستند که نه میزاره کسی حقش رو بخوره و نه حق کسی رو میخوره!!!!!!! و دارای شخصیت پخته ای هستند به قول معروف از کوزه همان برون تراود که دروست
این اقا جای پدر شما حساب میشه حال شما از ردیاب و نقطه زنی نتیجه نگرفتید و روی علمش پیش نرفتید دلیل نمیشه بخواید کسی رو خراب کنید
در ضمن در انجمن قاسمی و در فروش سایت اذرکیت به هیچ وجه ایشون دخیل نیستن و اصلا با این سایت مراوده ای ندارند جز در ساخت دسته ردیاب که ایشون مهارت دارند و دسته های با کیفیتی تحویل میدند اون هم نه همیشه بلکه برحسب نیاز و فکر نمیکنم داشتن تخصص برای کسی گناه باشه!!!!!!!!!!!!
ایشون اصلا قاسمی و امثالهم رو که در اذرکیت مشغول هستند رو ندیده چه بخواد که دستگاه درست کنه و سر کسی کلاه بذاره
بنده کامل ایشون رو میشناسم و به مهارت و تیزهوشی و ازاده زندگی کردن ایشون واقف هستم و نه از ایشون بلکه از کسانی که دارای روحیه ی بلند ازادگی هستند حمایت میکنم
تا به حال چند نفر گول این اقا رو خوردن و کلاه سرشون رفته هرکسی شخص شخیص این اقا سرش کلاه گذاشته بیاد عنوان کنه بنده فکر نمیکنم یک نقطه زن که یک سکه رو در چهل سانتی میگیره حرف دروغی باشه اون هم برای زیر خاک که باعث تعجب شما شده!!!!!!!!!
یکی هم بخواد واقعیتها رو منعکس بکنه امثال شما نمیذارید حتما باید یه کلاه گشاد سرتون بره تا به خیلی امورات علم پیدا کنید
تا به حال هم کسی گلایه نکرده که فلانی داره دستگاه من رو میفروشه هرکس گلایه داشته باشه خودش عنوان خواهد کرد!!!!!!!
زنرال عزیز شما تو سن بیست و سه چهار سالگی هستی و هنوز به خیلی چیزا واقف نیستی و زود نتیجه میگیری بنده به شما احترام میذارم ولی برخی موارد خیلی چیزها و اصول و ارزشها رو زیر پا میذاری بهتره تو روشت تجدید نظر کنی
بدون شک و به نظر بنده ایشون از شخصیتهای برتر کشور در ردیاب زنی و کارکردن با سیستم هستند که بنده با ایشون تحقیقات و ازمایشات گسترده ای انجام دادم که اگر بخوام در موردشون توضیح بدم وقت گرفته میشه مواردی که خیلی با اصول موجود در فضای مجازی فرق میکنه و کار گسترده تر و پیچیده تر از اون چیزی که در اذهان نقش بسته رو میطلبه
به قول خود ایشون
کار هرکس نیست خرمن کوفتن
گاو نر میخواهد و مرد کهن
ایشون خودشون برای بیان توضیحات اینجا خواهند اومد بنده چون زودتر این پیام رو دیدم سعی کردم راه غلطی رو که شما دارید طی میکنید رو بهتون گوشزد کنم سعی کنید حرفی میزنید با دلیل و برهان بزنید نه با تفکرات حاصله از خیال
بنده فقط سعی در بیان واقعیتها داشتم و بس و واقعتها رو هم منعکس خواهم نمود
با نهایت تشکر از مدیران و حضار محترم انجمن
یا علی

آخرین بار توسط parsi در پنج شنبه 12 دی1392 - 3:40am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 11 دی1392 - 3:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما
بله اقای پارسی درسته من سنم کمه اما شاید موهام از شما بیشتر سفیدتر شده باشه
اقای پارسی کسی که کلاهبرداری میکنه شما چرا خودتون رو ناراحت میکنید؟
ایا اون لینک رو نگاه کردی؟ اون دستگاههای که انتن خودشه رو دیدی؟ بله این همون دستگاهی که از اقای قاسمی میگرفت و بقیمت 1500 میفروشه..در مورد دستگاه پالسی هم خود همین اقا بنده رو تشویق به خرید این دستگاه کرد که درواقع این دسنگاه بیش از 170 سانت برای مس نمیزنه
اقای پارسی بنده با شما بحثی ندارم اما وقتی جریانی رو نمیدونی بهتره نظری ندی برادر من.
شما که واقعا ادم پخته ای هستی بفرما ببینم چرا وقتی که حقیقت رو هم تو اون مدرک میبینی داری بیخودی ازش طرفداری میکنی؟
بنده هم خیلی پیشتر از شما با ایشون دوست بودم و کاملا ایشون رو میشناسم . اما دیگه نمیشه تحمل کرد ایشون رو.

اونجا خود ایشون دیدم باز شروع کرده میخاد فلزیابشو برخ مردم بکشه گفتم دستشو رو کنم..
درضمن من کجا و کی راه غلط رو رفتم بنده خدا راه غلط اینیه که شما داری طرف کسی رو میگیری که دستگاه 70 هزار تومنی رو با گذاشتن تو جعبه خالی میده 1500..حالا این نه اما اون دستگاه پالسی رو چجی میکی که سراسر دروغه.
جالبه مدرک تو دستمه اما شما داری کتمان حقیقت میکنی.

این مدرک مو لادرزش فک نکنم بره.
درضمن اقای پارسی جوانب ادب رو رعایت بکن خدا نکنه اینجور افراد حتی اقوام بنده باشند.

اشوزرتشت

پنج شنبه 12 دی1392 - 3:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
شما چند ساله تو کاری ؟؟ چقدر در این کار موفق بودی ؟؟ چه دیدی نسبت به این امور کارها دارید؟چقدر به واقعیتهای امور کشف و تحقیق و تفحص در این زمینه تسلط دارید ؟زنرال جان این وادی خیلی پیچیده تر از اینه که بشه با کار با دو تا نقطه زن و ردیاب و وسیله های یدی به امور خفیه اون پی برد
این که چه کسی کاره ای هست یا نه در عمل مشخص میشه و امید است همه موفق باشند
اون موقع که ما گرد میخوردیم و شبها رو تنها در کوه سپری میکردیم و در این راه مرارتها میکشیدیم.........
بگذریم
بنده مدرکی دال بر وجود کلاهبرداری نمیبینم اگر خریدید و کلاه سرتون رفته عنوان کنید
ایشون از دوستان بنده هستند و تا جایی که بتونم از حقوق ایشون محافظت خواهم کرد و اجازه نخواهم داد کسی بخواد به سادگی با ابروی کسی بازی بکنه
الا ایها الحال پاسخ به خود ایشون برمیگرده تا همه چیز بر همه کس مکشوف گردد
بنده دیدم نسبت به شما همان دید دوستانه بوده و هست ولی سعی کنید و نذارید بغض و کینه باعث بشه خدامحوری بودن از شما دور بشه دوست من :YMPEACE:
یا علی

پنج شنبه 12 دی1392 - 4:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
اقای پارسی این چه سوالیه شما میگنی ؟
بنده بشما احترام گذاشتم
فقط یک سوال؟

{اون موقع که ما گرد میخوردیم و شبها رو تنها در کوه سپری میکردیم و در این راه مرارتها میکشیدیم فکر نمیکنم شما از وادی مشق و تکلیف مدرسه فارغ بوده باشید!! }

این یعنی چی؟؟ میخای وانمود کنی من خیلی بچه ام؟
مگه من چیزی گفتم یا ادعایی کردم و گفتم من اثار شناسم؟

اقای پارسی حالا یکسوال من از شما میکنم شما که اینهمه گرد اینکار رو خوردی و اینهمه مرارت کشیدی به کجا راه بردی؟؟

درمورد دستگاه همه میدونن من خودم میگم با دستگاه حال نمیکنم و دوست هم ندارم دستگاهی داشته باشم.
شما مسلما الان یکی دوساله اومدی تو انجمنا اما خیلی ببخشیدا بنده دو سه سال پیشتر از شما تو انجمنا بودم و به بیشتر مسایل واقفم ..و اینکه شما میگی این نشد مدرک پس یعنی از جریانات خبر نداری.
معلومه از فلزیاب زیاد تجربه نداری دوست من.
اشکالی نداره شما از ایشون دفاع کن اما کار نیکو از پر کردن است باید به خلق کمک کرد نه کمک دست کسانی شد که دروغ میگن.

اشوزرتشت

پنج شنبه 12 دی1392 - 4:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز آقای ژنرال سلام
راستیتش من زیاد عدت ندارم بیام چیز بنوسم تو انجمن چون سوادم کمه و اکثرن غلط املاهی دارم و از دوستانم چند نقر به سفارش من اینجا عضو شئن که نوشته هام رو میخونن و میان مسخره میکن که طاقتشو ندارم
اما شما در مورد استاد مهران اینا رو نوشتین ضروری دانستم ومن بنوسم شما هم هم زبون من هستین و براتون احترام قایل هستم ولی خواهشن این بحس هارا جمع کنید استاد مهران واقعن مرد بزرگی هستن و فکر نکنم این هرفاتون بهون بچسبه همین اقا مهران بودن که به من انتن زنی یاد دادن و به قر ان قسم برام یدونه از انتن های دستسازشون رو رایگان هدیه فرستادن اونم با هزینهی پستی خودشان من باشما هم در یاهو مسنجر ارتباط دارم ولی یادم نمیاد چیزی ازتون یاد گرفته باشم یا همش نا امید میکردین منو یا از استاد مهران که انگار باهاشون خوسومت دارینشتین از قبل بد میگفتین استاد مهران هر وقت من کاری داشتم در مورد انتن زنی هر موقع شبهم که بود بهش زنگ میزدم و ازش می پرسیدم اما شما چی ششما حتی بهم گفتین هرگز تلفن نداشتم که بدم زنگ بزنین و سوال کنین مگه این ممکنه اخه کسی تلفن همراه نداشته باشه حالا ازتون میپرسم ایا استاد مهران که بدون چشمداشتی ردیاب مجانی بده هرموقع از شبانه روز حاضر باشه به مردم کمک کنه با شما که بهجای کمک کردن همش ایه یاس میزنین یکی هستن ایا استاد مهران میتونه کلاه بردار باشه دوستان بیان قضاوت کنن من چند وقتی هست که شماره تلفن استاد مهراان از گوشیم فرمت شده واگر نه زنگ میزدم بیاد توضیح بده تا شماهم روشن بشین در مورد اون لینکی هم که گفتین اولش که اون ردیاب خوبه وقیمتشم خوبه همون ردیابو ترکیه بپرسی 2/5 ملیونه الببه به به واحد پولش میشه مشه مین بئش یوز تله 1500tl دومن هر کسی میتونه برای خراب کردن کسی از اون اگهی ها درج کنه فقط کافی اذرس ایمیلی ازش داشته باشی
خواهشن این حرفا و خوسومتها رو کنار بزارین و بیایین برای به نتیجه رسیدن اهداف انجمنمو ن تلاش کنین
واینو باور کنین اقا فرهاد من باشما مشکلی ندارم وفقط خوشم نمیاد یکی بیجهت خراب بشه ازم دلگیر نشین پس من کوچیک همه دوستان و کار برای و اساتید عزیز هستم به امید نوفقیت همه یا حق @};- @};- @};- ^:)^ ^:)^ :YMPRAY:

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

پنج شنبه 12 دی1392 - 7:37am
استاد
استاد

درود بر شما

ایشون خودشون برای بیان توضیحات اینجا خواهند اومد بنده چون زودتر این پیام رو دیدم سعی کردم راه غلطی رو که شما دارید طی میکنید رو بهتون گوشزد کنم سعی کنید حرفی میزنید با دلیل و برهان بزنید نه با تفکرات حاصله از خیال

بچه ها توپ و نفتگ هاتون را پر کنید ممکنه یه وقت لازم بشه :)) این سایت فلزجو شده محل فرود اضطراری کلاه فروشان فرضی و غیر فرضی =)) ولی نگران نباشید همشون تا حالا یا فرود ناقصی داشته اند یاهمون توی هوا دیپورت شدند :)) دستگاههای دست ساز اخیرا کیلویی معامله میشن حالا دیگه نمیدونم این دستگاه چند کیلو هست که 4 ملیون بر چسب مقطوع خورده :)) حالا این دفعه جناب پارسی راه بلد این شخص فروشنده شده و از طرفی اقای زنرال پرچم مخالفت را به زمین کوبیده جناب سلدوز هم راه پاکی میکنه .ببینم اخر و عاقبت و تکلیف این شخص به چه سر انجامی میرسه که رفتنی میشه یا موندنی

پنج شنبه 12 دی1392 - 10:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sulduz نوشته است:
دوست عزیز آقای ژنرال سلام
راستیتش من زیاد عدت ندارم بیام چیز بنوسم تو انجمن چون سوادم کمه و اکثرن غلط املاهی دارم و از دوستانم چند نقر به سفارش من اینجا عضو شئن که نوشته هام رو میخونن و میان مسخره میکن که طاقتشو ندارم
اما شما در مورد استاد مهران اینا رو نوشتین ضروری دانستم ومن بنوسم شما هم هم زبون من هستین و براتون احترام قایل هستم ولی خواهشن این بحس هارا جمع کنید استاد مهران واقعن مرد بزرگی هستن و فکر نکنم این هرفاتون بهون بچسبه همین اقا مهران بودن که به من انتن زنی یاد دادن و به قر ان قسم برام یدونه از انتن های دستسازشون رو رایگان هدیه فرستادن اونم با هزینهی پستی خودشان من باشما هم در یاهو مسنجر ارتباط دارم ولی یادم نمیاد چیزی ازتون یاد گرفته باشم یا همش نا امید میکردین منو یا از استاد مهران که انگار باهاشون خوسومت دارینشتین از قبل بد میگفتین استاد مهران هر وقت من کاری داشتم در مورد انتن زنی هر موقع شبهم که بود بهش زنگ میزدم و ازش می پرسیدم اما شما چی ششما حتی بهم گفتین هرگز تلفن نداشتم که بدم زنگ بزنین و سوال کنین مگه این ممکنه اخه کسی تلفن همراه نداشته باشه حالا ازتون میپرسم ایا استاد مهران که بدون چشمداشتی ردیاب مجانی بده هرموقع از شبانه روز حاضر باشه به مردم کمک کنه با شما که بهجای کمک کردن همش ایه یاس میزنین یکی هستن ایا استاد مهران میتونه کلاه بردار باشه دوستان بیان قضاوت کنن من چند وقتی هست که شماره تلفن استاد مهراان از گوشیم فرمت شده واگر نه زنگ میزدم بیاد توضیح بده تا شماهم روشن بشین در مورد اون لینکی هم که گفتین اولش که اون ردیاب خوبه وقیمتشم خوبه همون ردیابو ترکیه بپرسی 2/5 ملیونه الببه به به واحد پولش میشه مشه مین بئش یوز تله 1500tl دومن هر کسی میتونه برای خراب کردن کسی از اون اگهی ها درج کنه فقط کافی اذرس ایمیلی ازش داشته باشی
خواهشن این حرفا و خوسومتها رو کنار بزارین و بیایین برای به نتیجه رسیدن اهداف انجمنمو ن تلاش کنین
واینو باور کنین اقا فرهاد من باشما مشکلی ندارم وفقط خوشم نمیاد یکی بیجهت خراب بشه ازم دلگیر نشین پس من کوچیک همه دوستان و کار برای و اساتید عزیز هستم به امید نوفقیت همه یا حق @};- @};- @};- ^:)^ ^:)^ :YMPRAY:

سلام اقای سولدوز
اینهمه قسم خوردن نداره دوست عزیز که دادن یک جفت انتن اینهمه برای شما عزیز هستش.درسته شاید یکمقدار دوستی باشما داشته باشه و دوتا انتن برنجی هم برای شما فرستاده باشه -اما شما طرفداری چیزی رو میکنید کگه ازش خبر ندارید.لطفا شما و اقای پارسی علمتون رو درفلزیاب و مخصوصا اون ردیاب و فلزیاب افزایش بدید و بعد اظهار نظر کنید.
برادر من چخه خصومتی باید داشته باشم اخه..من نمیدونم چرا ما مردم اینجوری هستیم...به هر حال اون مدرکه و عکس دستگاه هم هست و کسانی که بقول اقای پارسی در این وادی چیزی بارشون باشه خودشون خواهند فهمید نه که من بافشار چیزی رو تحمیل کنم.
درمورد اینکه من بشما چیزی یاد ندادم ... خیلی ببخشیدا شما سرعت تایپتون خیلی کنده یا هر وقت انلاین میشدی با میکروفون حرف میزدی و ادم نمیتونه باشما درست چت کنه..اصول اول ردیابی رو هم گفتم و شما هم باز دوباره
پرسیدی..گرفتاری داشتم و جوابتونو ندادم.درضمن من بدهکار شما نیستم که بشینم سه ساعت ردیابی یادتون بدم.
گوشی هم از نزدیکترین دوستانم هم بپرس ببین واقعا گوشی دارم یا نه بعد بیا اظهار نظر کن.
دوست من وقتی رفتی طلا پیدا کردی بعدا بفرما و از استاد بودن ایشون توضیح بده.
///////////////////////////////////////////////////////////
مدرک گذاشتم اقای محترم به بیراهه نکشون.

اشوزرتشت

پنج شنبه 12 دی1392 - 12:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
درود بر شما

بچه ها توپ و نفتگ هاتون را پر کنید ممکنه یه وقت لازم بشه :)) این سایت فلزجو شده محل فرود اضطراری کلاه فروشان فرضی و غیر فرضی =)) ولی نگران نباشید همشون تا حالا یا فرود ناقصی داشته اند یاهمون توی هوا دیپورت شدند :)) دستگاههای دست ساز اخیرا کیلویی معامله میشن حالا دیگه نمیدونم این دستگاه چند کیلو هست که 4 ملیون بر چسب مقطوع خورده :)) حالا این دفعه جناب پارسی راه بلد این شخص فروشنده شده و از طرفی اقای زنرال پرچم مخالفت را به زمین کوبیده جناب سلدوز هم راه پاکی میکنه .ببینم اخر و عاقبت و تکلیف این شخص به چه سر انجامی میرسه که رفتنی میشه یا موندنی

درود بر جاوید جاویدان
اقا کجا بودی که اینا میخاستن مارو نفله بفرمایند :D
ماشالله ادم چقدر باید از خود راضی باشه که همه رو کوچک و بی تجربه ببینه.

اشوزرتشت

پنج شنبه 12 دی1392 - 12:40pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ژنرال نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما

درود بر جاوید جاویدان
اقا کجا بودی که اینا میخاستن مارو نفله بفرمایند :D
ماشالله ادم چقدر باید از خود راضی باشه که همه رو کوچک و بی تجربه ببینه.

اقای ژنرال عزیز خواهشنا دیگه هر جا اتفاق افتاد نیان اینجا مطرح نکنید ، تو انجمن کارهای مهمتری هم هست که دنبالش بریم ، دیگه اینقده واسه این چیزها هی پشت سر هم رمان ننویسین خواهشنا ، #-o

پنج شنبه 12 دی1392 - 1:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 119 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure