انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 4:43am

پاسخ به موضوع  [ 25 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 سؤال و جوابی با آقای ژنرال 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت همه دوستان. وبا کسب اجازه از مدیران محترم سابت بابت پیگیری مطلبی راجع به جناب آقای ژنرال و خواهش آن دارم که در صورت ادامه مطالب هرچند به ظاهر تلخ اجازه ادامه داده و پاک نفرمایید.
آقای ژنرال شما در اون سایت(از نظر بنده معلوم الحال iran.t.r.e.a.s.u.r.e.forum…..) این جملات را عنوان نموده اید: ".... شمام یه چیزی شنیدی داداش مثل همون محمود اقا که میگفت دستگاه پالسی 12 متر میزنه: دی"
که به احتمال خیلی زیاد اشارتون به بنده بوده. اگر اینطوریه که بفرمایید بنده اینجا از خودم دفاع کنم و مطلبمو ادامه بدم اگر هم نه، محبت فرموده به این آقا محمود دقیقاً اشاره بدید که کدوم محموده شاید من هم چند تا سؤال ازایشون داشته باشم. ازینکه اینجا این قضیه رو مطرح می کنم شرمنده مدیران محترم و سایرین هستم ولی در آنجا جناب ژنرال و دوستانشان برای بنده هیچ عرصه و محل دفاعی نگذاشتند. ممنونم.

دوشنبه 8 دی1392 - 12:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقا محمود
بله منظورم شما بود اقا محمود .اما درمورد اینکه بنده جای دفاعی برای شما نگذاشتم رو لطفا فرمایش نکنید چون همه ازاد هستند و سایر مسایل رو من تقصیری ندارم
حتی در همان ایران تی کی هم معلوم شد با توجه به جدول بردی که اقای متال قرار دادند معلوم شد که همچین قدرتی نداره این فلزیاب.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 8 دی1392 - 1:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام . خدمتتون عرض کنم که:
1- اینکه همه آزادند توضیح واضحاته ولی خیلی جاها خیلی حقایق و حقوق عملاً میشوند شعارصرف از جمله همین آزادی در اون سایت معلوم الحال که خروار خروار اراجیف بار بنده میکردند ولی تاب یک جمله جواب منطقی نداشتند وسریع و دستپاچه پاکشون میکردن.
شماخود را سریع مبرّی نکن. از این بابت که عالم به بسته بودن دست بنده دردفاع از خودم بودی اخلاقاً نباید این ادّعا رو علیه من مطرح میکردی که بر خلاف رسم جوانمردیست دست و پای کسی بستن و بر سروصورتش کوفتن. در اون سایت حضرات ماحاصل همه جور تراوشات زشت ذهنیشونو به بنده نسبت میدادن؛ از دروغگو تا بیدین جانمازآبکش و نفوذی اخلالگر از جانب مدیران فلزجو(به اسم از جانب آقا مجتبی و حمید) معرّفی میکردند تا مسائل شرم آور دیگر..... که البته شما هم با آنها شریک بودید از بابت سکوت و بعضاً همراهی تلویحی و زیرکانه با ادّعاهایشان. همین جملات اخیر تان علیه بنده تأیید همسویی شما با آنها حداقل در باب دروغگوخواندن بنده است........
البته تنها لطفیکه اون حضرات کذایی داشتند آشنا کردن بنده با این سایت فلزجو بود.که خداییش هم روحم از وجودش خبر نداشت. همینجا بنده از مدیران محترم استدعا دارم بگویند که خدایی بنده رو قبل از این میشناختند و من فرستاده شما به اونجا بودم؟؟؟؟؟؟

2-ژنرال خان من از اولش یک کاربر کاملاً مستقل بوده ام. و وامدار و وابسته هیچ احدی نبودم و نیستم جز خدای واحد و احد.از احدی هم جز خودش نمیترسم و عمریست که درگیر این داستانم و دلیلیم نداشته و نداره که بنده بیام یه دستگاهیو بزرگ کنم و شاخ و برگش بدم که تبلیغی کنم برای کی؟؟؟ فروش چی؟؟؟ چیزیکه دیگه ازش نیست؟ بنده هیچوقت و هیچکجا شنیده ای را جای دیدن ولمس کردن عنوان نمیکنم. هیچ وقت چنین نکردم و نمیکنم که از این شیوه متنفرم چراکه شیوه شیّادان و روبه صفتان است. اگر شنیده باشم میگم فلان دوست یا دوستی اینطور گفته و ......
و اما در مورد عمق: اشاره کلّی به 12 متر!!!!!! که کلّی-گوی مطلقه و هیچوقت یک حرفه ای اینطوری نمیگه.
12 متر چی؟؟ تک سکه؟ یه مشت سکه؟ یه کوزه؟ یه خزانه؟ فقط طلا-جواهرات یا احتمال زیاد همراهشون خروار خروار آهن-آلات هست و....... یه دنیا این وسط متغیّر وجود داره. شما چطور میتونی به راحتی خط کش و شابلن بذاری و خط و حدود قسم خورده تعریف کنی؟

کار ندارم در اون سایت اون مدیر بی اعتقاد(اینو با دلیل اثبات میکنم) بنده رو بیدین و ایمان وجانمازآبکش ومشکوکترین کاربر و...و....و... خطاب میکردند واقعاً آدمیم معتقد و اهل تمام واجبات دینی و... که اگه خداقبول کنه به ظاهر تا امروز همگی را انجام داده ام. خوب به همون دین و خدام که اونچه درباره MDL گفتم یک واو اینور-اونور نبود. البته 12 مترو نمیدونم کجا اشاره کردم؟؟!!! مدرکی داری؟ ولی میتونم بگم در سطح افق با لوپ 67 در 67 یک پاترولو راحت از 6 متری میگرفت.(سیگنال قوی) چاهی 3 متری کندیم و یک پیت 17 کیلویی کفش گذاشتیم + یه لایه خاک + یه لایه سنگ درشت رودخانه(هرنیم متر) گذاشتیم و پر کردیم. راحت و قوی میزد که گویی در سطحه.
یه بار دسته شکسته قاشقی قدیمی(آلومینیومی) رو راحت در 1.5 متری همچین میزد که اول میگفتیم این جنس 20-30 سانت بیشتر نیست.و.... بالأخره پس از شبها ی متوالی گشتن از سر شب تا دم سپیده ( که باطری 5 آمپری فول رو تعویض میکردیم) ،خوردیم به خزانه واقعی با اون شدت سیگنال وحشتناک و باورنکردنی که هنوز درگیرشیم. عمقش بالای 15-16 متریه. اگه اینو میگی که البته در اون سایت اشاره هم نکردم، یه داستان و قضیه ایست جدای از فلزات تازه .............

اینا دروغ و شنیده نبود همگی واقعیت ملموس بودند. از جمله هرچی آنجا راجع به طلسم نوشتم(حیف از وقت و انرژیی که بابت نوشتن در اون سایت تلف کردم؛ =(( خدا منو ببخشه) اگرچه با توجه به شناختی که از روحیات شما یافتم مجدّد تمسخر و تشکیک و دوپهلویی رو پیش میگیری.
راستی، مگه شما اکثر اخبار اینجارو نمیخونی؟ لا اقل قبل از چنین نسبتی در مورد نوشتهءآقای penamena دقت میکردی اونموقع میگرفتی که این دستگاه ممکنه هدفهای گردن کلفتو در عمقهای خفن بزنه.(44 تا سکه نقره در 260 سانتی با سیگنال خیلی واضح) میدونی این یعنی چی؟ همونچیزیکه اول هم در Geotech گفتند: شکستن قانون پالسیها.
دست آخر هم عرض کنم که اینهاروصرف اطلاع دوستان عزیزعنوان کردم وگرنه باور یا عدم باور اون مدیران بی ادب و بی انصاف در نزد بنده کاملاً عاری و خالی از هرنوع ارزشیست. انکس که نداند و نداند که نداند....................

دوشنبه 9 دی1392 - 10:10pm
مدیر کل
مدیر کل

محمود عزیز درسته که اینجا مثل خیلی جاها نیست و واقعا آزادی در حد زیادی وجود داره تا همه نظرات خودشون رو بگن ؛ اما بنظرم بحث شما با جناب ژنرال بیشتر یک بحث شخصی و خصوصی هست و ایشون هم با اینکه ما اینجا بهشون ارادت داریم اما اگر چیزی گفتن یا میگن نظر شخصی خودشون هست و لذا فکر نمیکنم ادامه دادن این بحث به دوستان کمک خاصی بکنه.
اما در خصوص چیزی که بیشتر بحث شماست و در مورد دستگاه MDL هست ؛ بنده با مطالعه و مشاهدات مدار این دستگاه و طبق فاکتورها و قطعاتی که ممکنه استفاده شده باشه بررسی بیشتری کردم. این چیزی که شما فرمودین یک پاترول با لوپ 67 در 67 حداکثر و به زحمت تا 5 متر در هوا ممکنه قابل سنس باشه! البته فرض ما بر این هست که ماشین خاموش باشه و طبیعتا میدونین که بیشتر قسمت یک ماشین هم از فلزات آهنی هست! با این وجود تفاوت بین 5 تا 6 متر همون مرز ممکن تا ناممکن خواهد بود و اگر شما ماشین خاموش رو در هوا دقیقا از 6 متری با این لوپ سنس کنین بنده تایید میکنم که قاعده پالسی ها رو واقعا شکسته! با این حال این برد اولا در زیر خاک تفاوت داره ؛ در ثانی برای فلزات غیر آهنی کمتر هست ؛ ثالثا با چنین قدرت پالسی در هر خاکی نمیشه کار کرد و جواب گرفت و مطمئنا اگر لایه های خاک نا مناسب باشه نه تنها برد خیلی کمتر میشه بلکه اصلا دیگه نمیشه دستگاه رو روی حداکثر قدرت خودش مورد استفاده قرار داد چون به شدت بی ثبات هم میشه.
در هر صورت من فکر میکنم خیلی بهتره شما فیلمی از تست واقعی این دستگاه در شرایطی که فرمودین تهیه کنین و در تاپیک مخصوص MDL که در همین انجمن هم موجوده قرار بدین تا هم دوستان نسبت به واقعیت کاری این دستگاه روشن بشن و هم شما حقانیت خودتون رو اثبات کرده باشین.

دوشنبه 9 دی1392 - 10:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما اقا محمود
اگر ان جمله من که گفتم فقط شنیدید مثل محمود اقا شمارو به ای اندازه ناراحت و دلگیر کرده من همینجا هزار بار از شما معذرت خواهی میکنم و امیدوارم منو مورد عطف خود قرار دهید
اما اینکه هی اون انجمن رو معلوم الحال جلوه میدهید دوست عزیز این دور از ادبه شما که به موارد عاطفی حساسی این جمله شما توهین به همه کاربران و من جمله خود من هستم....اینکه اونجا با شما چه رفتاری شده و چه کسی اینکاری کرده این بمن مربوط نیست چون من خودم رو قاطی مسایل نمیکنم حتی در پاره ای از بحثا شمارو هم تشویق کردم که به بد گویی از اون شرکت....... بپردازید خودمم گفتم حقیقت رو باید بگیم و بقیه مسایل رو نمیدونم چرا فکر میکند من دستم در کاسه است بله درسته دستم در کاسه خالی هست چیزی تو جیبم نمیره و برای کسی نه قشون کشی میکنم و نه کاربر به اینجا معرفی میکنم و نه از اینجا میکشم اونجا چون اونجا قرار بود فروشگاهی نداشته باشه مثل یک انجمن دیگه که تو بحثا میتونی ببینی.حالا هر کی غیر از انجمن چیزی میفروشه بمن ربطی نداره مادامی که کلاهبرداری صورت بگیره /
دوست من زدن سکه نقره در دویست و 60 سانت رو بخاطر اینکه فلزیاب نقره رو خیلی بهتر میتونه بزنه حتی خودتون میتونید با فلزیابات دیگه حسابی تست بگیرید اکثرا خیلی هم خوب میزنن و مثل طلا و مس و روی نیست.
به هر حال این فقط در حد ادعا بود و اگر خدایی نکرده یکی میرفت سراغش و میخرید به عشق دوازده متر مسلما شما نمیتونستید پاسخحگو باشید ...درسته؟؟؟
در مورد طلسم هم اینهم درحد یک ادعاست و منهم قبولش ندارم طوریکه شما نظر سنجی رو درمورد وجود طلسم ببینید تعداد اراء رو در نظر سنجی مربوط به طلسم هم میتونیدمشاهده کنید و چیزی هست که هیچ کس نمیتونه ثابت کنه...
طلسم هم که هر وقت کسی ادعایی میکنه و سریع دست پس رو میگیره پیش نیوفته و سریع میفرمایند که نه چون اونجا گوشی کار نمیکنه یا باطری خالی میکنیم و خود منهم عرض کردم که چطور امکان دارد در حداقل 1500 سال پیش طلسم برای نابودی برق بوده باشه.
اقا محمود
من بازهم بخاطر اون حرفم شرمنده و ازتون معذرت میخام @};- @};- ~O)
.....

اشوزرتشت

دوشنبه 9 دی1392 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
درود بر شما اقا محمود
اگر ان جمله من که گفتم فقط شنیدید مثل محمود اقا شمارو به ای اندازه ناراحت و دلگیر کرده من همینجا هزار بار از شما معذرت خواهی میکنم و امیدوارم منو مورد عطف خود قرار دهید
اما اینکه هی اون انجمن رو معلوم الحال جلوه میدهید دوست عزیز این دور از ادبه شما که به موارد عاطفی حساسی این جمله شما توهین به همه کاربران و من جمله خود من هستم....اینکه اونجا با شما چه رفتاری شده و چه کسی اینکاری کرده این بمن مربوط نیست چون من خودم رو قاطی مسایل نمیکنم حتی در پاره ای از بحثا شمارو هم تشویق کردم که به بد گویی از اون شرکت....... بپردازید خودمم گفتم حقیقت رو باید بگیم و بقیه مسایل رو نمیدونم چرا فکر میکند من دستم در کاسه است بله درسته دستم در کاسه خالی هست چیزی تو جیبم نمیره و برای کسی نه قشون کشی میکنم و نه کاربر به اینجا معرفی میکنم و نه از اینجا میکشم اونجا چون اونجا قرار بود فروشگاهی نداشته باشه مثل یک انجمن دیگه که تو بحثا میتونی ببینی.حالا هر کی غیر از انجمن چیزی میفروشه بمن ربطی نداره مادامی که کلاهبرداری صورت بگیره /
دوست من زدن سکه نقره در دویست و 60 سانت رو بخاطر اینکه فلزیاب نقره رو خیلی بهتر میتونه بزنه حتی خودتون میتونید با فلزیابات دیگه حسابی تست بگیرید اکثرا خیلی هم خوب میزنن و مثل طلا و مس و روی نیست.
به هر حال این فقط در حد ادعا بود و اگر خدایی نکرده یکی میرفت سراغش و میخرید به عشق دوازده متر مسلما شما نمیتونستید پاسخحگو باشید ...درسته؟؟؟
در مورد طلسم هم اینهم درحد یک ادعاست و منهم قبولش ندارم طوریکه شما نظر سنجی رو درمورد وجود طلسم ببینید تعداد اراء رو در نظر سنجی مربوط به طلسم هم میتونیدمشاهده کنید و چیزی هست که هیچ کس نمیتونه ثابت کنه...
طلسم هم که هر وقت کسی ادعایی میکنه و سریع دست پس رو میگیره پیش نیوفته و سریع میفرمایند که نه چون اونجا گوشی کار نمیکنه یا باطری خالی میکنیم و خود منهم عرض کردم که چطور امکان دارد در حداقل 1500 سال پیش طلسم برای نابودی برق بوده باشه.
اقا محمود
من بازهم بخاطر اون حرفم شرمنده و ازتون معذرت میخام @};- @};- ~O)
.....

سلام .
آقا ژنرال خواهش ميكنم. شرمنده نفرماييد. شما عفو بفرمایید.
در يك چنين مواردي مشخصاً لفظ معلوم الحال بر ميگرده به كارگردانان و مديران ارشد اون سايت نه شما ويا ساير اعضا و كاربران و بنده هم اصلاً نيّتم اونها نبوده (امريست واضح)…
در مورد قدرت MDL که باز هم یه همونو میگی به شکلی دیگر؟!!!!! این عدد 12 رو بنده هیچ جایی نگفتم. قطعاً هیچ جا نمیتونی پیداش کنی. ولی از طرفی میگم بالای 15 متر هم میزنه اما، اما، نه هرچیزیو. بار بزرگ قدیمی عمیق رو میزنه. دفینه اصلاً مقولش با فلزات تازه زمین تا آسمون فرق میکنه. پس من جایی به کسی اون هم رو حساب شنیده ها دروغ نگفتم. اونم اون عدد 12 رو. ضمناً از کی زدن نقره مثل آهن زیاد مهم نیست؟از لحاظ رسانایی و نوع ومیزان مغناطیس شوندگی طلا، نقره و الومینیوم به هم خیلی نزدیکند.چرا وقتی تجربه شخصیم رو در مورد یک تکه قاشق الومینیومی میگم روش تعمّق نمیشه؟ در مورد طلسم هم که بگذریم فقط بحثش باعث اتلاف اعصاب و وقت و......میشه.

چهارشنبه 11 دی1392 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
محمود عزیز درسته که اینجا مثل خیلی جاها نیست و واقعا آزادی در حد زیادی وجود داره تا همه نظرات خودشون رو بگن ؛ اما بنظرم بحث شما با جناب ژنرال بیشتر یک بحث شخصی و خصوصی هست و ایشون هم با اینکه ما اینجا بهشون ارادت داریم اما اگر چیزی گفتن یا میگن نظر شخصی خودشون هست و لذا فکر نمیکنم ادامه دادن این بحث به دوستان کمک خاصی بکنه.
اما در خصوص چیزی که بیشتر بحث شماست و در مورد دستگاه MDL هست ؛ بنده با مطالعه و مشاهدات مدار این دستگاه و طبق فاکتورها و قطعاتی که ممکنه استفاده شده باشه بررسی بیشتری کردم. این چیزی که شما فرمودین یک پاترول با لوپ 67 در 67 حداکثر و به زحمت تا 5 متر در هوا ممکنه قابل سنس باشه! البته فرض ما بر این هست که ماشین خاموش باشه و طبیعتا میدونین که بیشتر قسمت یک ماشین هم از فلزات آهنی هست! با این وجود تفاوت بین 5 تا 6 متر همون مرز ممکن تا ناممکن خواهد بود و اگر شما ماشین خاموش رو در هوا دقیقا از 6 متری با این لوپ سنس کنین بنده تایید میکنم که قاعده پالسی ها رو واقعا شکسته! با این حال این برد اولا در زیر خاک تفاوت داره ؛ در ثانی برای فلزات غیر آهنی کمتر هست ؛ ثالثا با چنین قدرت پالسی در هر خاکی نمیشه کار کرد و جواب گرفت و مطمئنا اگر لایه های خاک نا مناسب باشه نه تنها برد خیلی کمتر میشه بلکه اصلا دیگه نمیشه دستگاه رو روی حداکثر قدرت خودش مورد استفاده قرار داد چون به شدت بی ثبات هم میشه.
در هر صورت من فکر میکنم خیلی بهتره شما فیلمی از تست واقعی این دستگاه در شرایطی که فرمودین تهیه کنین و در تاپیک مخصوص MDL که در همین انجمن هم موجوده قرار بدین تا هم دوستان نسبت به واقعیت کاری این دستگاه روشن بشن و هم شما حقانیت خودتون رو اثبات کرده باشین.

حميد آقا، طرح اينها بدليل مشكل شخصي با ژنرال نبوده چراكه اساساً با ايشان مشكلي نداشته ام. اگرچه خاطرم بابت بعضی مصلحت-طلبیها ازیشون مکدّر بود. در واقع بحث بنده دفاع از خودم بوده كه بابت دادن اين فرصت از شما متشکّرم و چشم ، ديگر ادامه اش نميدم.
ولي جهت تهيه فيلم بايد عرض كنم كه فعلاً اصلا امكانش نيست چون گذشته از شرايط محيطي كلاً دستگاهمون مشكل قدرت پيدا كرده (از 10 ماه پيش كه بر اثر 2 ساعت كار سخت وممتد در عمق 18 متري داخل چاهي كه روي خزانه زديم و دوام سيگنال خيلي قوي و......كه يهو دستگاه وا داد و.....)
وقتی بازش كردم ديدم همه جا روغن پاشيده؛ بله خازن اصلي داغون شده بود و يك خط واضح آب شدگي در باكس محل تماس با ماسفت ايجاد شده بود. بعد از تعويض همه خازنهای الکترولیتی دستگاه كاملاً باثبات شد ولي با قدرت خيلي كمتر.در شرايط دمايي عادي خيلي ثابت و تميز و معتبر ميزنه فقط ضعيف ضعيف شده (قدرتش به کمتر از نصف رسيده ) كه البته هنوزم با اين توان كم و با لوپ 2 در 2 متر خزانه رو ميزد وتازه، تست افقی پاترول هم که گفتم بعد از ضعیف شدن انجام دادیم. بله 6 متر به راحتی و تمیز میزد. ولي ظاهراً دیگه در سرماي نسبتاً شديد نميزنه. 10 روز پيش كه رفتيم داخل چاه هيچي نزد اومدم بيرون و ديديم كه داره ماشينو به سختي از 30 سانت ميزنه و لذا جمع كرديم و برگشتيم. احتمال زيادآیسی اپ-امپ و پاور ماسفتش هم مشكلدار شدن. حالا دنبالشم يجوري با تعويض آيسي و ماسفت خوب زنده اش كنم. لذا نیاز مبرم به آیسی اپ امپ نظامی داریم. ايني كه گفتم اگه فردي داشته باشه مي خرمش راست گفتم. هنوزم ميگم (البته ورژن 1 نه 2)
اين را هم بگم كه همه MDL هاي ورژن 1 هم الزاماً يكجور نيستند. هم فرمول قسمت ديجيتال و هم متريال قطعات به كاررفته در اونا يكي نيست.كه اگر حوصله اي داشته باشم در تاپيكش با مدرك و دليل ميذارم

چهارشنبه 11 دی1392 - 7:00pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mahmood51 نوشته است:
حمید نوشته است:

حميد آقا، طرح اينها بدليل مشكل شخصي با ژنرال نبوده چراكه اساساً با ايشان مشكلي نداشته ام. اگرچه خاطرم بابت بعضی مصلحت-طلبیها ازیشون مکدّر بود. در واقع بحث بنده دفاع از خودم بوده كه بابت دادن اين فرصت از شما متشکّرم و چشم ، ديگر ادامه اش نميدم.
ولي جهت تهيه فيلم بايد عرض كنم كه فعلاً اصلا امكانش نيست چون گذشته از شرايط محيطي كلاً دستگاهمون مشكل قدرت پيدا كرده (از 10 ماه پيش كه بر اثر 2 ساعت كار سخت وممتد در عمق 18 متري داخل چاهي كه روي خزانه زديم و دوام سيگنال خيلي قوي و......كه يهو دستگاه وا داد و.....)
وقتی بازش كردم ديدم همه جا روغن پاشيده؛ بله خازن اصلي داغون شده بود و يك خط واضح آب شدگي در باكس محل تماس با ماسفت ايجاد شده بود. بعد از تعويض همه خازنهای الکترولیتی دستگاه كاملاً باثبات شد ولي با قدرت خيلي كمتر.در شرايط دمايي عادي خيلي ثابت و تميز و معتبر ميزنه فقط ضعيف ضعيف شده (قدرتش به کمتر از نصف رسيده ) كه البته هنوزم با اين توان كم و با لوپ 2 در 2 متر خزانه رو ميزد وتازه، تست افقی پاترول هم که گفتم بعد از ضعیف شدن انجام دادیم. بله 6 متر به راحتی و تمیز میزد. ولي ظاهراً دیگه در سرماي نسبتاً شديد نميزنه. 10 روز پيش كه رفتيم داخل چاه هيچي نزد اومدم بيرون و ديديم كه داره ماشينو به سختي از 30 سانت ميزنه و لذا جمع كرديم و برگشتيم. احتمال زيادآیسی اپ-امپ و پاور ماسفتش هم مشكلدار شدن. حالا دنبالشم يجوري با تعويض آيسي و ماسفت خوب زنده اش كنم. لذا نیاز مبرم به آیسی اپ امپ نظامی داریم. ايني كه گفتم اگه فردي داشته باشه مي خرمش راست گفتم. هنوزم ميگم (البته ورژن 1 نه 2)
اين را هم بگم كه همه MDL هاي ورژن 1 هم الزاماً يكجور نيستند. هم فرمول قسمت ديجيتال و هم متريال قطعات به كاررفته در اونا يكي نيست.كه اگر حوصله اي داشته باشم در تاپيكش با مدرك و دليل ميذارم

اقا محمود ، عجبا ، ما خیلی تعریف این mdl رو شنیدیم ، ولی مداری ازش ندیدم ، حالا شما این رو دارین تازه هم دارین تعمیرش میکنن ، میشه لطف کنی یه عکسی یه فایلی یه چیزی هم ازش بزارین تو سایت ، بلکه کار دوستان تو ساخت نقطه زن راه افتاد ، ما هم صاحب یه MDL8500 بشیم :D تشکر

چهارشنبه 11 دی1392 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما
اقا محمود گرامی شما شاید فکر کنید من از اون ادمای نابکار هستم و عقده ای هستم و این مسایل اما نه اقا همچین چیزی نیست و من خصومتی با کسی ندارم مگر کسی که عقده پول مفت داشته باشه و دستگاه ماه یاب بهش بفروشه
به هر حال جناب محمود خان این جمله شماست:::::
خوردیم به خزانه واقعی با اون شدت سیگنال وحشتناک و باورنکردنی که هنوز درگیرشیم. عمقش بالای 15-16 متریه.
یعنی اینکه شما 16 متر رو با این دستگاه زدید؟
لطفا اول این رو جواب بدید تا کمی روشنگری بشه دوست عزیز..

اشوزرتشت

پنج شنبه 11 دی1392 - 1:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
ژنرال و دوستان عزیز این رو من از یه انجمن خارجی در مورد ام دی ال بیدا کردم شاید یکم خصومت رو بینتون کم کنه ولی شرمنده با گوگل ترجمه شده ...........

این توسط یکی از اعضای با تجربه در انجمن آشکارساز / اسکنر که در آن من هم عضو هستم ارائه شد. مالک گفت: آن را از هر آشکارساز فلز دیگر در تجربه .
مته سوراخ کردن قطعات داخلی و یا " درجه بندی شده در ایالات متحده آمریکا " برای این اثر " در ایالات متحده آمریکا ساخته شده است " .
پوشش خارج است سلرون اینتل آرم برچسب ، برخی از بخش شماره سریال به عمد پاک شد.

آنها بسیار اشتباه بود چرا که آنها می توانید آن را در هر بازار را پیدا کند. صاحب حتی اعضای امر به معروف را برای کمک به پیدا کردن آشکارساز که در هر بازار، پس از مدتها جستجو، تنها یکی دیگر عضو ارائه شد و آن را با مته سوراخ نشانه گذاری ، برچسب با نوشته های فارسی، ( ایران ) ، به این نتیجه رسیدند که به آن باید ساخته شده ایران ( مخفیانه آن را به عنوان غیر قانونی است وجود دارد به خود ، آشکارسازهای ساخت ) .
صاحب مدل های دیگر MDL 8500 تایید ادعای مالک دیگر ( به عنوان در ادعای بسیار عمیق از نفوذ به ارقام دو برابر در متر ذهن شما آن را ؟ حتی در پا نیست)،
 اما آنچه باعث سردرگمی آنها است گمراه کننده عمدی به عنوان سازنده و منشاء . برای چنین آشکارساز خوب و چرا از آن بود به صورت تجاری تولید انبوه ؟

صاحب اولین MDL 8500 آشکارساز ادعا کرد که او آن را از دو مرد نظامی ایالات متحده سابق ، مالک دیگر MDL دوم خریداری شده، گفت: آن را از یک فروشنده بازار سیاه در ایران بود.

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 11 دی1392 - 2:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 25 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 58 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure