انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 10:31am

پاسخ به موضوع  [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 صداقت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

توابع تبریز هستش کورش جان

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 6 دی1392 - 12:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bardia نوشته است:
توابع تبریز هستش کورش جان

بردیای عزیز
متاسفانه بعلت دوری مسافت چون بنده تهران هستم بسیار مشکل هست با مشغله کاری در خدمت شما باشم ولی هستند دوستانی که در منطقه شما اتفاقا ردیاب انجمن را هم در اختیار دارند و شاید هم دستگاههای دیگر و فقط کافیه شما با آنها در این موارد ارتباط برقرار کنید، بخصوص در لینک viewtopic.php?f=32&t=687 این امر امکان پذیر است @};-
پیروز باشید

شنبه 6 دی1392 - 2:38am
آواتار کاربر

محل اقامت: کردستان
منم با حرف بردیا موافق هستم چیزایی بگید و بزارید که تجربه خودتون و یا اموزنده باشه از خارج از انجمن چون موضوعات انجمن همش خونده میشه و جلو دست هستش کلیپ یا کاب یا جزوه عالی هستش باید ما تازه کارها هم از یه جا شروع کنیم (ماهی دادن هنر نیست ماهیگیری نشون دادن هنرهستش) میدونم اینجا هم همه دوستان اومدن به هم یاد بدن نه به بیراهه

امیدوارم در کنار هم و با کمک هم همه به اندازه خودمون از این خاک بهمون برسه و زندگی همه بهتر از قبل باشه

شنبه 7 دی1392 - 2:04pm

با سلام خدمت دوستان تو این دورو زمونه هیچ اعتمادی و هیچ انصافی نموده که بخوان به همدیگه کمک کنن.من خودم چند جا سند دار واقعی رو دارم واسه اثبات حرفم عکسشونو دارم. ولی تو این کار اینقد بی اعتماد شدم که به هیچ کس اعتماد ندارم واسه همین تا حالا دستگاه نبردم روشون. راستش میگم جام واقعه ی چون تو دانشگاه هم از دوستان باستانشناس کمک میگیرم هم از کتاب علائم و نشانه ها.آخر کلام اینکه آقا بردیا هر جا رو که داری برو اول اپراتوری دستگاههارو چه ردیاب چه نقطه زن رو یاد بگیر و خودت دس به کار شو.این طوری اگه دستگاه دارم ببری خودت بدونی کجا داره تا یه وقت......به امید موفقیت

یکشنبه 7 دی1392 - 2:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2104 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان تو این دورو زمونه هیچ اعتمادی و هیچ انصافی نموده که بخوان به همدیگه کمک کنن.من خودم چند جا سند دار واقعی رو دارم واسه اثبات حرفم عکسشونو دارم. ولی تو این کار اینقد بی اعتماد شدم که به هیچ کس اعتماد ندارم واسه همین تا حالا دستگاه نبردم روشون. راستش میگم جام واقعه ی چون تو دانشگاه هم از دوستان باستانشناس کمک میگیرم هم از کتاب علائم و نشانه ها.آخر کلام اینکه آقا بردیا هر جا رو که داری برو اول اپراتوری دستگاههارو چه ردیاب چه نقطه زن رو یاد بگیر و خودت دس به کار شو.این طوری اگه دستگاه دارم ببری خودت بدونی کجا داره تا یه وقت......به امید موفقیت

سلام. نه دوست عزیز، اگر چه تا حد زیادی حق میگی ولی به طور مطلق اینگونه و به این شدت نیست.
البته باید دلیلشو در جای دیگری جست و اون اعتقاده، اعتقاده ،اعتقاد. چیزیکه کم کم در زندگیهامون رنگ باخت و حذف گردید. وقتی اینجور شد طبیعتاً به میزان اعتقاد و تعهّد طرف مقابل هم حساسیتی نخواهد بود و...می شود آن چیزهاییکه نباید بشود. ضمناً صرف سند و نسخه و بهترین دستگاه ملاک نیست.... با فرض اینکه سند درست باشه...... بارش هنوز سر جاش باشه............دستگاه عالی باشه................ باید طلسم هم نداشته باشه...........حالا بار در اومد.......... خوب؟؟؟ خریدار؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه شروع خوان اصلیه.خیلیها خدای نکرده همینجا گیر میکنند که بسی بدتر از خوان اوله.....
انشاءالله که همگی اساسی موفق بشیم.

دوشنبه 8 دی1392 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بحث اصلی شناسایی ابزار کار مناسب هستش

دوشنبه 8 دی1392 - 12:35am
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام دوست عزیز
مشکل شما اول نداشتن دستگاه دوم اپراتوری اونه .
شما باید از یکی کمک بگیرید خیلی از بچه ها طرفای تبریز هستند . ایکی مثل اقا هوشی .لبته دوست خوب من اقا هوشی هم طرفای ارومیه هستند .
اما فکر کنم بتونه مشکل شما رو حل کنه .
اما اگه بتونید ردیاب رو بخرید و یه ماه باهاش کار کنید می تونید اپراتور خیلی خوبی بشوید.
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

دوشنبه 9 دی1392 - 11:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سروران عزیز
متاسفانه موضوع چند تاپیک رو که مطالعه میکردم دقیقا این بهم ثابت شد:
البته این موضوع بارها برام روشن شده توی زندگی و این بطوری یک تکرار مکررات هستش.
همه ما از 2 گروه مردم ضربه میخوریم:
1- گروهی که برای ما برنامه ریزی میکنند و با نقشه قبلی سعی در کلاهبرداری میکنند.(اینها تکلیفشون معلومه)
2- گروهی که ما به ایشان اعتماد داریم و در ذهن خودمون این افراد را عقل کل می دونیم و با اعتماد بیجا به این افراد و با طناب اینها به چاه میرویم.هرچند که این افراد نیت خیر دارند ولی اطلاعات کافی ندارند ولی ما فکر می کنیم که دارند.

با این عرائضم قصد توهین به هیچ شخص و گروهی رو ندارم ولی چه خوب می شد که اون دسته از افرادی که تخصص کافی دارند بیان از تجربیاتشون بگن نه از شنیده هاشون.

امیدوارم این انجمن فاکتوری باشه بر جامعه ما تا واقعا اطلاعات از تجربه حاصل بشه نه از فریم عینک یک فرد محترم و خوش بین ولی کم تجربه

یا حق

چهارشنبه 11 دی1392 - 9:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bantama نوشته است:
سلام دوست عزیز
مشکل شما اول نداشتن دستگاه دوم اپراتوری اونه .
شما باید از یکی کمک بگیرید خیلی از بچه ها طرفای تبریز هستند . ایکی مثل اقا هوشی .لبته دوست خوب من اقا هوشی هم طرفای ارومیه هستند .
اما فکر کنم بتونه مشکل شما رو حل کنه .
اما اگه بتونید ردیاب رو بخرید و یه ماه باهاش کار کنید می تونید اپراتور خیلی خوبی بشوید.
با تشکر

دوست گرامی ممنونم از توجهتون ولی حیف که پروسه اعتماد سازی بین طرفین خیلی بیشتر از حرفه ای شدن در اپراتوری زمان میخواد
متاسفانه من که نمیتونم قبول کنم با شخصی چند روز آشنا بشم و با هم کاری انجام بدیم و انشالا موفق هم بشیم ولی ترسم از اینه که شاید یک روزی یک جایی من تحت فشار قرار بگیرم و چیزی به زبون بیارم که برای شریکم گرون تموم بشه.
باز هم یادآوری میکنم که من بخاطر مسائل مالی 2 یال درگیر دادگاه و زندان بودم و به عینه می دیدم که دوستان 20 ساله بخاطر مسائل مالی دشمنان خونی هم شده بودند.
این حرفه هم که بحثش جداست

چهارشنبه 11 دی1392 - 9:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شاید لحنم یکم تلخ باشه ولی از قدیم گفته اند که حقیقت تلخه
امیدوارم با همه این تلخی ها بتونیم مسیر خوب رو پیدا کنیم.

چهارشنبه 11 دی1392 - 9:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 29 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure