انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 6:25am

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 19  بعدی
 محصولات آذر کیت (مهدی قاسمی یا همون لطیفی و حمید روحی) 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

حامد عزیز شما که اینقدر میگی خودشون نیستن که دفاع کنن پس ما هم لابد نباید چیزی بگیم ... اولا شما از کجا میدونی ایشون این مطالب رو نمیخونه؟ دم عید امسال یادمون نرفته تا بنده توی انجمن مطرح کردم بر اساس اطلاعات تئوریک ردیابی مشغول طراحی یک ردیاب با میکرو کنترلر هستم ؛ چطور میشه ایشون فرداش عنوان میکنه قراره ردیاب با میکرو ارائه بده؟! ایشون اتفاقا در جریان دقیق جریانات اینجا هم بود و من اطلاع موثق هم دارم تلاش زیادی هم کردن که دستگاههای ما رو کپی بکنن ولی هنوز موفق نشدن! :D کار نداریم همین ردیاب دیجیتال 102 هم درست بعد از ردیاب 22 ما ارائه شد! البته من قصد اتهام زنی ندارم. ولی ایشون حتی قیمتهاشونم با ما ست کرد! وگرنه اون طرح 101 با اون دو ایسی ساده بنظر شما قیمتش باید با 102 دیجیتال یکسان میبود؟ کسانی که حتی 102 رو در اختیار گرفتن با این قیمت مطمئن باشن اگر دستگاههای ما نبود ردیاب 102 ایشون قیمتی به مراتب بیشتر پیدا میکرد! شواهدش هم پیداست.
بهرحال حامد جان شما نگران ایشون نباشین. ایشون خیلی بیشتر از این حرفا که فکرشو بکنین حواسش به ما و کارهای ما بوده و اینکه چه هدفی واقعا داشته من نمیدونم. جالبه ایشون اصلا بقول معروف عارش میاد که همچین چیزی رو عنوان کنه! همیشه هم این نگاه از بالا به پایین رو به همه داشته. لذا دقت کنین اقای لطیفی چطور شروع میکنن: لینک اینجا رو برای من کپی کردن! یعنی مطالب اینجا در حدی نبوده که قبل این دنبال کرده باشن! جالب تر اینکه من برخی از کاتالوگهای ایشون رو دیدم که دقیقا از جملات بنده در توضیح برخی مسایل هم استفاده کردن و همینطور بعضی دیگه از مطالب این انجمن! حالا اینجور موارد که میشه کلا خودشون رو میزنن به اون راه!
اما من از شما میخوام سوال کنم مگه روزی که تک تک این دوستان حاضر رو که میبینین به جرم های واهی اتهام زنی تحریم و اخراج کرد مگه فرصت دفاع جلو دیگران رو بهشون داد؟؟؟ واقعا چی جواب دارین بدین؟ مگه یک نفر و دو نفر بودن؟ جز این بود که خیلیا بودن و وقتی یک نفر با این همه ادم مشکل پیدا میکنه عقل سلیم میگه خیلی بعیده اون همه ادم ایراد داشته باشن و فقط اون یک نفر کارش درست بوده باشه! خب این که دیگه حقیقت اتفاق افتاده برای همه ما بوده و اتهام و این حرفا نیست! با این وجود که اون روز ایشون فرصت دفاع به دیگران رو نداد و با نامردی فقط دونه دونه اخراج کرد ؛ اما امروز اگر ما به دادخواهی خیلی از موارد به حقی میپردازیم که اتفاقا هیچکدوم هم اتهام نیستن و حقیقت هم دارن ؛ ایشون آزاد هست که بیاد و همه حرفهاشو بی کم و کاست بزنه. هر چند که ظاهرا جناب لطیفی هستن و اگر هم قاسمی نیستن اما همه کاره ایشون هستن و این دیگه امروز واقعا مشخص هست که دامنه اختیارات ایشون تا حدی با اقای قاسمی برابری میکنه که عملا از نظر یک گزاره ریاضی در حدی مساوی هم تلقی میشن و حضور ایشون رو هم خوشبختانه اینجا داریم و میتونن هر مطلبی هست در کمال ازادی عنوان کنن. اینجا انجمن ایشون نیست که با قورت دادن عصا صحبت بشه تا هر کاربری جرات نکنه یا رو دربایستی کنه چیزی بگه. خیر وقتی حرف حق باشه باید گفته باشه هر چقدر هم که تلخ باشه! این مساله در گذشته بارها علیه خود ما هم انجام شده و ما تحمل پذیری خودمون رو حتی در انجمن خودمون هم تجربه کردیم!

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
واقعا متاسفام
ماایرانیها همین هستیم بخاطرهمینم هست که جهان سومیم وقتی یه نفرشیپورمیزنه بقیه هم پشتش راه میوفتیم بدون درنظر گرفتن ذره ای وجدان من فقط از اولو اول حرفم این بود نمیشه کسی که حضورنداره تاازخودش دفاع کنه بهش تهمت زد بخدامراقب باشید هرعملی تو این دنیا عکس العملی داره این قانون طبیعت وفیزیکه هیچ چیز از چشم طبیعت پنهون نیست بخدا کسایی اینجا پست گذاشتن که حتی نمیدونن انجمن مهدی کجاست یااین شخص کیه!!!من هیچ سودی بابت اینکار عایدم نمیشه اما ازانسانهادرتعجبم.
مانی جان خوبی حالت خوبه این یعنی چی تا نباشدشعری مردم نگویندشعرها؟؟تروخدابه خودتون بیاید من دیگه وارداین تایپیک نمیشم تااینکه شخص مهدی قاسمی خودش بیاد.
وقت همگی بخیر

Be The Change You Want To See In The World

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ALI.D نوشته است:
=))
خوشم میاد یه لشکر مطلب مینویسن و این دوست عزیز قبول نداره....داداش این افرادی که اینجا میبینی پست دادن از بهترین مدیران انجمن مهدی بودن و همه زیرو بم چیزارو میدونن...در مورد دستگاه هم منم به یکی از کاربرها اونموقع پیشنهاد دادم که بخره و ای کاش نمیدادم :YMPRAY: ...بعد از دوماه دو تا انتن براش فرستاده بود..بنده خدا زنگ زد بهش که دستگاه کو...که طبق معمول اصلا جواب نمیداد...با اس گفت که وقتی خواستم پست بکنم افتاده توی جوب ابی =)) من وقتی اینو شنیدم که اقا اینا یه ریگی توی کفششون هست..اخر سر بعد از 3 ما دستگاه رسید دستش و با بدبختی و اخرشم هیچی به هیچی...هر کاری هم کرد که پسش بگیره که لطف کردن و پس نگرفتن :-Q
خب در مورد اقا مهدی که همه فکر میکنم بدونن پارسال همین موقع ها بود که یهو انجمن تعطیل شد و اصلا معلوم نشد واسه چی....بله...نمیدونم اقای......چطوری این بنده خدا رو ترسونده بودن که انجمن رو کلا تعطیل کردن..بعد از دو هفته که انجمن باز شد نه کتابهای چشم طلایی ونه اسرار نشانه ها نه پکیج ها هیچ کدوم نبود و ایشون واسه بچه های انجمن تخفیف هم گرفته بودن واسه پکیج یارووو :-J
بابا دیگه ریا هم تا یه حد...دروغ هم تا یا حد...بچه بازی هم تا یه حد...همون وقتی که کاربر حمزه اومد و توی قسمت توباکس گفت بخدا قسم من چیزی پیدا نکردم و نمیدونم اصلا توباکس چیه =)) =)) همه بهم پیام داده بودن که توباکس اقا مهدی چطوری هست..که دست جناب مهدی خان رو شد که با تعویض پسوورد این بنده خدا از طرف ایشون و بخاطر اینکه پستی تا حالا نداده بودن سواستفاده کردن ودر اخر هممممم...اخی...دوست عزیز بازم میخوای باور نکن...کسی که مجبورت نکرده...

:))ﻣﻦ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎﺷﻮ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﺴﺘﻢ ﮐﻪ ﭘﺴﻮﺭﻭ ﺣﻤﺰﻩ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩﻩ
ﺑﻮﺩ. ﭼﻮﻥ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺣﻤﺰﻩ ﺳﻮﺍﻝ ﭘﺮﺳﯿﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﺑﻌﺪ ﭼﻨﺪﯾﻦ ﻫﻔﺘﻪ ﺷﺎﯾﺪ ﻣﺎﻩ ﺣﻤﺰﻩ
ﺑﻬﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺑﻬﻢ ﺗﻮﭘﯿﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻫﯿﭽﯽ ﭘﯿﺪﺍ ﻧﮑﺮﺩﻡ . ﺑﻨﺪﻩ ﺧﺪﺍ

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamed نوشته است:
واقعا متاسفام
ماایرانیها همین هستیم بخاطرهمینم هست که جهان سومیم وقتی یه نفرشیپورمیزنه بقیه هم پشتش راه میوفتیم بدون درنظر گرفتن ذره ای وجدان من فقط از اولو اول حرفم این بود نمیشه کسی که حضورنداره تاازخودش دفاع کنه بهش تهمت زد بخدامراقب باشید هرعملی تو این دنیا عکس العملی داره این قانون طبیعت وفیزیکه هیچ چیز از چشم طبیعت پنهون نیست بخدا کسایی اینجا پست گذاشتن که حتی نمیدونن انجمن مهدی کجاست یااین شخص کیه!!!من هیچ سودی بابت اینکار عایدم نمیشه اما ازانسانهادرتعجبم.
مانی جان خوبی حالت خوبه این یعنی چی تا نباشدشعری مردم نگویندشعرها؟؟تروخدابه خودتون بیاید من دیگه وارداین تایپیک نمیشم تااینکه شخص مهدی قاسمی خودش بیاد.
وقت همگی بخیر

عجب بابا:))

پنج شنبه 5 دی1392 - 4:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام. من دقیقا میدونستم یه روز بالاخره دست مهدی قاسمی رو میشه. میگن ماه پشت ابر نمیمونه همینه :D همونطور که توی یه تاپیک دیگه گفته بودم منم از این اقا زخم خوردم و یه کیت ردیاب گلدن کینگ ازش خریدم که اصلا کار نکرد. اشکال نداره گذشت در عوضش شخصیت خیلیا برام روشن شد. در خصوص اینکه چرا مهدی قاسمی تغییر نام داد باید عرض کنم که از قضیه حمزه به بعد و افزایش شکایات و اخراج مدیران که یک جور خودزنی بود مهدی قاسمی تبدیل به یک مهره سوخته شد و نه تنها اسمش تبلیغات نداشت بلکه باعث عدم خرید از فروشگاه میشد. پس با یک اقدام هوشمندانه فروشگاه آذرکیت رو راه انداخت و گفت که دیگه سودی از فروشگاه نمیبره و قصدش فقط کمک به خلق الله ست و کل سود فروشگاه متعلق به اعضای فعال انجمنه و با یه اسم جعلی به نام لطیفی سعی کرد که بگه مدیریت هم عوض شده و چون قبلا هم دستش توسط همین اقا حمید خودمون رو شده بود و میدونست حتی روی تیکه کلاماش و ویرایش نوشتارش حساسیت وجود داره با ادبیات تازه مثل تیکه کلام (داداش) که بعضی جاها دیگه خیلی توی ذوق میزد :)) سعی کرد بگه یه ادم با شخصیت به نام لطیفی مدیره جدیده که این حوصله رو داره که همیشه پاسخگوی خریداران باشه. البته فقط پاسخگوی خریداران نه سوالهای فنی کاربران :D لپ مطلبو هم اقا حمید فرمودن که مگه نمیشه بعد از این همه مدت حتی با موبایل بیان به ابراز محبت کاربران پاسخ بدن. البته خودش بهتر میدونه که نباید هیچوقت این اشتباهو انجام بده چون سرآغاز مشکلات گذشتست.
راستی اقا حامد شما منو یاد کاربر تیتانیوم میندازی که ارادت خیلی خاصی به مهدی قاسمی داره :D

پنج شنبه 5 دی1392 - 5:05pm
مدیر کل
مدیر کل

حامد جان در پست قبلی البته جواب شما رو دادم. ولی میدونین مشکل چیه؟ بعضی مسائل وقتی شامل مرور زمان میشن ظاهرا از واقعیت به اتهام بدل میشن چون خیلیا فراموش میکنن! اما یادمون نرفته. این دوستانی هم که مطلبی میگن حتما تجربه ای دارن که دارن میگن. یعنی چی دنبال راه میفتن؟ خب من عرض کردم هر کسی تجربه خودشو بگه شما هم که طرفداری میکنی تجربیات خوب خودت رو بگو چرا چیزهایی که بر ما گذشته رو ندونسته زیر سوال میبری! شما هم از خودت بگو! :D
اگر هم منتظر حضور جناب قاسمی با عنوان واقعیشون هستین بنظر من زیاد امیدوار نباشین. بنظر من ایشون هیچوقت با اسم واقعی با ما رو در رو نمیشه! چون اولا حرفی برای گفتن نداره و خودش ته دلش هم میدونه ما چی میگیم و اینجا هم انجمن خودش نیست سر و ته قضیه همینجوری هم بیاد و اخرش هم تاپیک بسته بشه و فراموش بشه. در ثانی روحیه ایشون جوری نیست که توانش رو داشته باشه! علتش هم واضح هست. ایشون طی مدتها از خودش یک شخصیت اسطوره ای در اذهان عمومی درست کرده که حتی بعضیا به اسمش قسم بخورن! و با همین حالت از بالا به پایین و مثل یک استاد والا مقام و مسن و بسیار مغرور سعی میکنه برخورد کنه. خب خود شما حساب کنین اگر این شخصیت خیالی ایشون شکسته بشه چه تبعاتی براش میتونه داشته باشه؟!
بذارین مثال دیگری بزنم. همونطور که شاید در جریان باشین اوایل تاسیس این انجمن شخصی به نام کردستانی که فکر کنم در انجمن هم الان باشن ؛ به اقا مجتبی ایمیلی داد به این مضمون که بنده از اقا مهدی یک دستگاه دفینه یاب گرفتم که ظاهرا در شبهای مهتابی و به واسطه نور مهتاب دفینه ها رو آشکار میکنه ولی این دستگاه هیچ کاری انجام نداده و 7 میلیون هم پولش رو گرفته! حالا این چه تکنولوژی جدیدی بوده بماند. بهرحال طبق نظر اقا مجتبی ما این مساله رو تحت عنوان یک کلاهبرداری به همه کاربران خودمون اطلاع دادیم. دقت کنین این دیگه یک مورد کلاهبرداری کامل بود! فرق داره با محصولات اذر کیت. ولی بهرحال توسط اقای قاسمی انجام شده بود. فردای اون روز ظاهرا ایشون ضمن دستپاچگی فراوان در انجمن خودشون عنوان کرد که مگه من فروشنده نباید از حق خودم دفاع کنم!!! حالا دستپاچگی ایشون و روحیه برخوردشون که همگی نشاندهنده راست بودن قضیه هست رو شما در نظر بگیرین. در نهایت باید گفت ایشون لااقل در اون مورد بخصوص چه دستگاهی رو بصورت پنهانی و خارج از سیستم فروشگاهشون به یک بنده خدای ناوارد ارائه داده بود؟ اون هم با این قیمت؟ قضاوت با خود شما! نظیر این فروش های به اصطلاح محرمانه رو ایشون قبلا هم انجام داده بود که نمونش رو lrl عزیز بیان کردن و معلوم نیست همون طرح زاهوری یا امثالهم بوده که همه میدونن کاراییش در چه حدی هست و بصورت پنهانی خدا میدونه به چند نفر تا به الان از جانب ایشون فروخته شده باشه که ما فقط 2 تاش رو اطلاع داریم! بهرحال این موارد از نظر من جزو سوابق کلاهبرداری کامل محسوب میشه و در این دو مورد قاطع میگم اقای قاسمی حتی کلاهبرداری هم کردن! حالا جناب لطیفی جوابی دارن در خدمتشون هستیم!

پنج شنبه 5 دی1392 - 5:09pm
مدیر کل
مدیر کل

محسن جان ممنون از شما به نکات خوبی اشاره کردین.
در مورد این کلمه "داداش" هم یادمون هست که وقتی قضیه حمزه پیش اومده و شهریار که اونجا مدیر بودن ظاهرا پست ایشون رو حذف کرده بود همین جناب حمزه که اون زمان یک ایدی ضبط شده توسط اقای قاسمی بود با چند جمله ای جواب شهریار رو دادن که اخر هر کدومش یک داداش داشت!!! همین تکیه کلام داداش داداش بعد بین برخی کاربران ویژه از جمله به خصوص جناب لطیفی رواج پیدا کرد!!! که اگر من بخوام یک کلمه رو ملاک سنجش روانشنانسی کلامی قرار بدم باید به این نتیجه برسم همه این چند نفر از جمله شخص اقای لطیفی باز هم کسی جز مهدی قاسمی نیستن! ولی بنده چنین نتیجه گیری نمیکنم و این کلمه داداش رو صرفا به نکات قبلی میتونیم اضافه کنیم!
در مورد جناب حامد هم عجیب فرمودین بنده هم حس مشابه شما رو داشتم! البته با جناب تیتانیوم هم قبلا در ارتباط بودم و صحبتهای زیادی هم رد و بدل شد و جوابهایی هم بعضا شنیدم که جالب بود قسمتیش رو امروز از جناب لطیفی هم شنیدم! ظاهرا داستان مشترکی بعنوان یک پروتکل بین این عزیزان وجود داره که هر وقت حرفی پیش میاد مسائل تکراری و مشابهی رو بعنوان جواب مطرح میکنن! در هر صورت بقول معروف بنظر میاد همگی ذوب ولایت آقا مهدی هستن! :D

پنج شنبه 5 دی1392 - 5:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از همگی بخاطر روشنگری سپاسگذارم
دوستان ما جمیع اعضای انجمنها و آشنایان به نت و... این موضوع برامون روشنه که فردی بنام مهدی لطیفی /قاسمی داره خارج از عرف بازار فلزیاب وردیاب ، دستگاههایی با کارایی کم به مردم میفروشه . ودیگه فکر نکنم کسی از این جمع سراغشون بره .
اما شما خبر دارید این آقایان :AR! دارن چکار میکنن؟
اینا افرادی در کشور دارن که براشون دستگاه میفروشن . این افراد کم سوادند وبا دنیای اینترنت ارتباط ندارند . عموما متولدین دهه ی 40 و50 هستند و این افراد از چندین سال قبل تا حالا دارن کاوش میکنند اینها هم به سبک سنتی با هم در ارتباطند :)] و برای خودشون یه پا کارشناسند :-? و البته دارای تجربه :-w . برادران لطیفی / قاسمی و گروه مهندسین طراح آذر کیت :)) برای این گروه از افراد به روش سنتی دستگاه میسازند و بازارشون توسط چندین بازاریاب گرم میشه . و اینطوری فروش های بالایی نصیب آذر کیت میشه.
صرفا جهت اطلاع :)

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

پنج شنبه 5 دی1392 - 5:29pm
مدیر کل
مدیر کل

hoshyar191 عزیز شما که دیگه کار رو اصلا به وادی دیگری کشوندین! در زمینه بازاریابی مطلب شما تا حدی منطبق با سیاست اذرکیت که جدیدا مطرح کردن هست! اما آیا مدرک خاص دیگه ای هم دارین؟

پنج شنبه 5 دی1392 - 5:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بقول دوستی تو همین انجمنا
پراید رسید به زانتیا ....مهدی بیا.......مهدی بیا.
:))

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 5 دی1392 - 6:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure