انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 4:54am

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 19  بعدی
 محصولات آذر کیت (مهدی قاسمی یا همون لطیفی و حمید روحی) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوست عزیز من ادعا نمیکنم چیزی میدونم ولی توی 1ماه که تحقیق کردم ...حالا برام مشخص شده که چقد بدبختیم که با چندین حرف ساده و قسم های دروغین گول میخوریم ببین داداش من همه ی بچه های انجمن رو مثل برادر خودم میدونم و برام سخته که اونا برن و دار و ندارشون رو بای یک دستگاه اشغال بذارن و در اخر همه ی زندگیشون به باد بره ..شما اگر اطلاعات درستی دارین بیاین بیان کنین ..
ببین داداش من ...من شبا ساعت 6 میخوابم و دارم تحقیق میکنم تا شاید به نتیجه ای برسم باور کن به 10 تا 20 نفر زنگ زدم که دنبال دستگاه ها تو ترکیه و عراق بگردن که شاید بتونیم یکی از این دستگاه ها رو بیدا کنیم و گره گشای چندین ادم زحمت کش باشه ....و دوستان ازم خواهشا کردن که اسم دستگاه رو بگم براشون ولی چون هنوز نتونستم گیرش بیارم و خودم تستش کنم بهشون نگفتم تا خدایی نکرده یکیشون نره الکی یکی بگیره و تا اخر عمر بد و بیراه به من بگن ..من خودم یکیشون رو اگه گیر اوردم و ازش راضی بودم فیلم ازش میگیرم تا بقیه دوستان هم برن بیگیری کنن و الکی سرشون کلاه گشادی که برای تو گذاشن نذارن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 4 دی1392 - 7:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببین حامد جان شما هنوز فرق ردیاب و فلزیاب رو نمیدونین...
وقتی میگن ردیاب یعنی اینکه جایی که فلز باشه و هاله ایی رو که تولید کرده میزنه مثل حس بویایی میمونه...بخاطر همین دوستان دارن شب و روز دنبال فرکانس خود فلز میگردن...
ولی فلزیاب خود فلز رو میگیره...
خنگ خدا

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 4 دی1392 - 7:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
haloo نوشته است:
ببین حامد جان شما هنوز فرق ردیاب و فلزیاب رو نمیدونین...
وقتی میگن ردیاب یعنی اینکه جایی که فلز باشه و هاله ایی رو که تولید کرده میزنه مثل حس بویایی میمونه...بخاطر همین دوستان دارن شب و روز دنبال فرکانس خود فلز میگردن...
ولی فلزیاب خود فلز رو میگیره...
خنگ خدا

خنگ خدارو خیلی خوب اومدی خداییش از صبح نخندیده بودم :)) :)) :)) :))
خب هالو جان باز میشه فلزیابی که ردیابی میکنه :D
عزیزدلمی تو :ymhug:

Be The Change You Want To See In The World

چهارشنبه 4 دی1392 - 7:57pm
مدیر کل
مدیر کل

از دوستان خواهش میکنم بهیچ عنوان به کسی توهین نکنن و اگر نظری دارن همراه با استدلال مناسب عنوان کنن! اینجا جای توهین به کسی نیست. بنده هم اگر مطالبی رو عنوان کردم بر اساس اطلاعات خودم و توام با ذکر دلایل متعدد بود و اصلا قصد توهین یا حتی زمین زدن کسی رو که نداریم! پس خواهشا دقت کنین و از ذکر کلمات و سخنان سخیف جدا خودداری کنین. در غیر این صورت ناچاریم پست های توهین آمیز رو حذف کنیم.

چهارشنبه 4 دی1392 - 8:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید چشم به کسی توهین نمیکنیم....ببین حامد میشه در مورد اسم( ردیاب )و اسم (فلزیاب) یه توضیحی بدین؟
در مورد اسم هاشون برادر عزیزم

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 4 دی1392 - 8:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
آقا من اصلا تو این بحثا شرکت نمیکنم مخلص حمید خان و آقا حامد و haloo هستم
ولی خنگ خدا خیلی چیز فانیه خدایی الان نمیتونم جلو خودمو بگیرم :D =)) =)) =))

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

چهارشنبه 4 دی1392 - 8:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
حامد عزیز بنظرم اگر شما یک مقدار خودتون دقت نظر داشته باشین و تفکر درست رو انجام بدین از سرنخ هایی که بهتون دادم خودتون به خیلی چیزهای دیگه هم میتونین برسین که شاید حتی من هم در جریانشون نباشم!

1- مهندس لطیفی و مهدی قاسمی بطور یقین یک نفر هستن! عرض کردم ادبیات نوشتاری و میزان اختیارات غیر عادی شخص ناظم تالار که طبق تجربه ما قاسمی کسی نبود که گوشه ای از این اختیارات رو به هیچ کسی بده چه برسه به دادن رمز ایمیلش به شخصی دیگر و داشتن این همه اختیارات تام چه در انجمن و چه فروشگاه! و همین طور اطلاعات فنی خاصی که ایشون از دستگاهها داره و هیچ کسی جز قاسمی نداشت و نمیتونه هم داشته باشه چون بعضیهاش رو فقط سازنده دستگاهها یا حتی به اصطلاح طراح اطلاع داره و این از جوابهای ایشون در زمینه مسائل فنی دستگاهها هم پر واضح هست ؛ محل سکونت ایشون که همون اردبیل هست که نشون میده اگر هم یک نفر نبودن ولی در واقع بسیار نزدیک به هم بودن! اما باز هم من اطمینان دارم حساب این دو نفر حساب دو همکار یا دوست و بقولی بچه محل نیست! بلکه دقیقا یک نفر هستن. از زمانی هم که بنده این ادعا رو مطرح کردم ؛ چند نفر از کسانی که در محیط مجازی بودن پیگیر این مطلب شدن و هنوز نتونستن این ادعا رو رد کنن! چون خیلی بیشتر از اون چیزی که بخواد مدرک وجود داشته باشه که ثابت کنه این دو اسم دو نفر هستن ؛ برعکس مدارکی هست که نشون میده یک نفر هستن! بهرحال اگر دو نفر مجزا بودن که با توجه به مطرح شدن این ادعا در گذشته نسبتا دور ثابت کردنش تا به الان کاری نداشت! ولی وقتی کسی که با لطیفی صحبت میکنه هنوز با قاسمی صحبت نکرده تا مطمئن بشه که قاسمی کیه و لطیفی کیه ؛ طبیعتا داستان مشخص میشه. بهرحال با شناختی که در چند مورد از ایشون دارم ایشون سابقه شخصیت سازی های مجازی رو قبلا هم داشته و علت اینکه با نام اصلی وارد نمیشه این هست که نمیتونه و نمیخواد جوابگوی نیاز های فنی و فاقد سود مادی دوستان در محیط مجازی باشه و هدفش رو دیگه صرفا کاسبی و کسب درامد گذاشته. خب این شاید زیاد هم ایرادی نداره بشرطی که آدم خودش رو جور دیگه و چیز دیگه ای که نیست جلوه نده و بر این اساس کسب اعتماد کاذب که منجر به فروش دستگاه میشه نکنه!
2- صرف فروش دستگاه و به دست مصرف کننده رسوندن فقط نشون میده که شخص هر چی که هست دزد نیست! مثل بسیاری از فروشنده ها که البته واقعا دستگاهی رو به دست افزاد میرسونن. اما موضوع این هست که دستگاه چیه؟ اسباب بازیه؟ کارایی لازمی که تصور میشده رو داره؟ این خیلی مهمه که خریدار بعد خرید واقعا همون چیزی رو دریافت کرده باشه که فکر میکرده! نه اینکه همون روز اول ببینه محصول دریافتی در اون حدی که انتظارش رو داشته نیست! علت این امر این هست که اولا مشخصات واقعی دستگاهها بطور فنی همونطور که در بسیاری از دستگاههای معتبر وجود داره بدرستی عنوان نشدن. و اکثرا حتی تصویر یا فیلمی از دستگاهها موجود نیست و تجربه اپراتوریشون هم قبلا جایی عنوان نمیشه که کسی بررسی دقیق بکنه. و خیلی جالب تر دقت کنین تک تک این دستگاهها یک مدت خاصی عرضه میشن و بعد چند ماه یا دیگه از مرحله فروش حذف میشن و یا ورژن دستگاه کلا عوض میشه که این خودش جای حرف و شک و شبهات زیادی رو به دنبال داره. همین ورژنهای مختلف با تفاوتهای نا مشخص که بنظر من فقط ترفندی جهت فروش دستگاههای بیشتر و در تعداد بالاتر هست سبب میشه خریدار بیشتر گیج بشه و اصلا تصمیم درستی هم نتونه بگیره! کارایی کلی دستگاهها هم که خب مشخص هست اگر در حد خیلی بالایی که تصور میشه باشن باید اخبارش و نتایج موفقیتهاش مثل بمب توی همین محیط مجازی منفجر بشه و دهان به دهان بین کاربران بچرخه! چیزی که ما بیشتر عکسش رو شاهد بودیم. بنابراین با اینکه اسم کلاهبرداری رو نمیشه روی این مسیر گذاشت ؛ ولی باید عرض کنم بمعنی واقعی کلمه صرفا یک ساز و کار کاسبی هست! نه هدفی که در فلزیابی و امثالهم به کسی کمک چندانی بتونه بکنه. این نتیجه گیری رو بنده با توجه به 2 سال شناخت خودم از مسیر ایشون عرض میکنم.

حمیدجان آخه اینا چیزی نیست که قانع کننده باشه ای خدا کاش من درس وکالت میخوندم.
اما خداییش ته وجدانت شک نداری حتی یذره؟؟درمورد مهدی مساله ایه باخود شما من کاری ندارم اما آقای لطیفی شخص محترمی هستن این برای من ثابت شدست شما هم انسان شریفی هستی هیچ شکی درش نیست اما دارید مسائل مهدی ولطیفی روباهم قاطی میکنیددلیلی نداره اگه مهدی اردبیل بوده ناظم هم اردبیل هست خودمهدی باشه شایدپسرخالش باشه که اعتمادکرده واین اختیارات روبه دستش داده حمیدجان کلاهتویه طرفه قاضی نکن.
درموردمحصولات آذرکیت اینو بدونیدکه این مشکل برای ردیاب fpl22افتاد نیفتاد؟؟العانم من گلدن کینگ ورژن2.2روتهیه کردم واقعا کارمیکنه اما میخوام اینوپس بدم باهمون مبلغی که خریدم وبرای دستگاهp740که قیمتش 3میلیونه تنها مبلغ 1/925هزارمیدم اونم با 1میلیون تومن چک واقعاکدوم فروشگاه اینکارو واسه کاربراش انجام میده؟؟شما باشی اینکارومیکنی؟؟
من میخواستم این گلدن کینگ روبدم elm102بگیرم که ایشون گفتن وقتی گلدن کینگ موردپسندنیست elm102هم نیست پس این میشه لطف میشه بزرگواری
درضمن استادآریا که بزرگ این انجمن هستن ردیاب elm101روموردتست قراردادن وقدرتشوتائیدکردن غیره اینه؟؟؟
پس بخاطرهمینه به دوستانی که میگم اگه باآقای لطیفی برخوردنداشتین وحتی نمیشناسیدش الکی جبه گیری نکنید.چرابهتون برمیخوره؟؟
استارجان شما مهدی یا لطیفی رومیشناسید؟؟؟ازپست هاتون معلومه که نه
پس من فقط حرفم اینه اگه توفامیلتون قاضی دارید ازش بپرسین که آیابااین حرفها اونم بدون حضورطرفین میشه کسی رامحکوم به جرم کرد؟؟
پس عاقلانه به مساله نگاه کنید.

چهارشنبه 4 دی1392 - 8:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بابا بس کنین ...ما یه حرفی زدیم ولی نخندین زشته :D

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 4 دی1392 - 8:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حامد جان واقعا این حرفت رو خیلی خوب بیان کردی بابا از اول میگفتی خیلی بهتر بود..ولی من از اولشم به این بحث کاری نداشتم ولی من در مورد فلزیاب دست ساز با شما بحث کردم...فعلا دوستان با اجازه

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 4 دی1392 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
مهندس حمید چشم به کسی توهین نمیکنیم....ببین حامد میشه در مورد اسم( ردیاب )و اسم (فلزیاب) یه توضیحی بدین؟
در مورد اسم هاشون برادر عزیزم

هالوجان فلزیاب یعنی فلز یابی یعنی شما بتونی بایه دستگاه فلزی رو پیدا کنی و وقتی شما وارداین علم میشی یعنی میخوای فلزیابی کنی بند ه هم میدونم ردیاب یون فلزو میگیره اما اگه فلز نباشه میخوادیون چیو بگیره پس بفرموده حرف شما اسم این دستگاه میشه یون یابی اما یون چی؟؟فلز دیگه؟؟پس فلز همه کارست.
پس شما وقتی یه ردیاب میگیری میذاری رو دوشت ومیری بیابون میگی میخوام برم فلزیابی.

چهارشنبه 4 دی1392 - 8:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure