انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 5:59pm

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی
 محصولات آذر کیت (مهدی قاسمی یا همون لطیفی و حمید روحی) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
واقعا حال میکنم با این بست های خیلی با حال از بچه ها بخصوص مهندس حمید گل :-*
و ژنرال عزیز که همیشه سر ب زنگا حاضرند :D
حامد جان شما هنوز داری اینجا با بچه ها حرف میزنی .. [-X
اخه ادمی که فرق ردیاب و فلزیاب رو ندونه چطوری باید به خودش اجازه بده بیاد اینجا و الکی حرف بزنه :-B

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

پنج شنبه 16 بهمن1392 - 2:05am

سلام .سپاس فراوان از دوستان به خصوص حمید آقا جهت روشنگری.امیدوارم همیشه در این مسلک طی کنید. :ymhug:

جمعه 18 بهمن1392 - 1:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان .طبق نظرات و گفته های سایرین این اقای قاسمی درستکار نیست و به تعهدات و گفته هاش دل نبندید.بنده دو سال قبل با پرداخت مبلغ 7 میلیون تومان یک ردیاب سنسوری که ایشون خیلی راجع بهش تاکید میکردن و به قولی ردیاب بوقی بودن و کاملا دستساز برام درست کردن اما دزیغ از یک کار مثبت و حتی یک بوق.حتی تاکید میکردن که سنسورش امریکاییه اما داخلش رو باز کردم به جز چند ایسی شماره پاک شده و یه سیمپیچ ندیدم.7 میلیون دوسال قبل یک لورنز میشد باهاش خرید اما حیف که اشتباه کردم .من کاملا حرفهای اساتید و مخصوصا اقا حمید و اقا مجتبی رو تایید میکنم نه به خاطر انجمن بلکه از صداقتشون از وجدانشون.به قول امام حسین ع که فرمودند اگر دین و ایمان ندارید وجدان داشته باشید و ازاد مرد باشید.

جمعه 19 اردیبهشت1393 - 6:30pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از شما جناب googeh عزیز!
پس تا اینجا این دومین گزارش از فروش این نوع دستگاه به اصطلاح محرمانه ای هست که مشخص شده به چه دلیل به صورت مخفیانه و خارج از روال عادی و استاندارد انجمن و فروشگاهشون صورت گرفته!!!
سیستم های بوقی هم اصولا مثل ردیاب نیستن که بگیم توی دست کسی جواب میده و در دست دیگری جواب نمیده! پس مطمئنا بعد 2 سال مشخص شده که دستگاه کارایی نداشته.
حالا من از شما خواهش میکنم اگر امکان داره تصاویری از خود دستگاه و همینطور داخلش بذارین تا دوستان بیشتر در جریان قرار بگیرن. البته هدف بهیچ وجه کپی برداری نخواهد بود چون با وجود اینکه این دستگاه بنظر من فاقد کارایی هست باز هم اقدام به کپیش کار درستی نیست و صرفا جهت اطلاع و روشنگری سایرین هست. هر چند شاید از تصاویر مشخص بشه که این هم یکی از مدارات پی دی یا یون یابی بوده که قبلا به نوعی در نت منتشر شده!
در واقع زمان به راستی خیلی چیزها رو مشخص میکنه!!! ;)

جمعه 19 اردیبهشت1393 - 6:48pm
مدیر سایت
مدیر سایت

لغمه حروم بالاخره میزنه بیرون ، در حق زن و بچه خودشون هم رحم نمیکنن !!

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 28 اردیبهشت1393 - 1:11pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

امار خیلی بیشتر از اینهاست نمیخوام به این کلاهبرداریهاش اضافه کنم همینو بگم که امثال ایشون اونقدر زیادن که با تور ماهیگیری هم جمشون نمیشه کرد.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 28 اردیبهشت1393 - 5:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چیه این همه آدم ریختین رو سر حامد؟ غریب گیر آوردین؟! یک تنه خوب مقاومت کرد! توجیه و دلایل قانع کننده و به اصطلاح علمی برای گرفتن خطاها در 35 برای 102 هم وارده! بطور کلی همه میدونیم ردیاب های فعلی در گرفتن خطا خیلی با استعداد هستند و کسی نمیتونه بگه ردیاب من بدون خطاست...! کارکرد همه ردیابها طبق مگنت بدن افراد متفاوته تا اینجا کسی نمیتونه ادعای ساخت ردیاب 100% بدون خطا داشته باشه!

جناب ژنرال کاربر نمونه و با انضباط/ کار بلد/ متفکر/مفسر/ قاضی/ دانا باز اومدی جو بهم بریزی و بحث شروع کنی؟ مثل اینکه باز نمیتونی راحت بشینی؟! بشین آرام باش آفرین بچه خوب موش نخوردت! :ymhug:

پنج شنبه 2 اردیبهشت1394 - 3:11am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

مهران جان به تاریخ پستها نگاه کنی میبینی مال سال گذشتست :ymhug:

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 8:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهم تاریخش نیست مهم اینه که من دیشب این موضوع دیدم چون من سرم تو لاک خودمه دنبال درد سر و تنش نیستم! امیدوارم بی جهت همدیگرو زیر سوال نبریم

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 3:33pm
مدیر کل
مدیر کل

بله ما هم خیلی وقت بود که سرمون توی لاک خودمون بود! ولی ظاهرا آقای قاسمی بر اساس یک کینه قدیمی دست بردار نیست!
به عرض دوستان عزیز برسونم همونطور که احتمالا در جریان هستین طی چند وقت اخیر تلاش های تخریبی و دسیسه چینی های عجیبی علیه شخص من و آقا مجتبی و مدیران و حتی کاربران قدیمی و اصولا کلیت انجمن فلزجو انجام شده که دقت به نوع این کارها بسیار تامل برانگیز بوده. خوشبختانه امروز دیگه بصورت قطعی مطمئن هستم عامل اصلی همه این دسیسه ها کسی نیست جز مهدی قاسمی گل تپه ساکن اردبیل و صاحب فروشگاه آذرکیت که مشخصا در این تاپیک خیلی قبل تر از این مجموعه فعالیتهای سودجویانه و کلاهبردارانه ایشون رو واشکافی کردیم و الان ایشون به نوعی در پی انتقام گیری و حتی به تعطیلی کشاندن انجمن فلزجو هست! در خصوص اینکه من از کجا مطمئن شدم توضیح بسیاره و مدتها این مساله رو دنبال کردم با اینکه از ابتدا به این شخص هم شک داشتم و خود اقا مجتبی هم بارها فرمودن که کار قاسمیه و با این حال من تا زمانیکه به یقین نرسیدم مطلبی در این خصوص درج نکردم. مطمئنا اگر رمزی بین من و اقای قاسمی در گذشته بوده و یا همینطور بین قاسمی و اقا مجتبی یا قاسمی و اقا مهدی مدیر انجمن ما یا قاسمی و استاد جاوید عزیز ما ؛ بنظر شما آیا امکان داره یک نفر غیر از قاسمی از همه اینها اطلاع داشته باشه؟؟؟ جالب اینجاست در زمانیکه 3 سال قبل از این ما هر کدوم در سایت اقای قاسمی فعالیت داشتیم ایشون حداقل یک بار به خود من پیغام داد که میتونی فلان سایت رو برام هک کنی؟ حالا شما به تلاش برای هک کردن انجمن فلزجو در چند وقت اخیر و افشای پیغامهای خصوصی ما توسط همین شخص توجه کنین! همه این موارد رو کنار هم بذارین بعلاوه نوع ادبیات خاصی که ویژه اقای قاسمی بوده و من بخوبی با طرز نوشتار ایشون آشنایی دارم. پس حتی یک درصد جای شک و تردیدی وجود نداره که در پشت صحنه همه این اقدامات خرابکارانه کسی جز مهدی قاسمی قرار نداره.
ایشون در این سایت و اون سایت اسم خودش رو مالباخته گذاشته و ضمن قرار گرفتن در تاریکی محض و تلاش برای عدم معرفی خودش و در عین حال ادعای متضرر شدن بابت خرید ردیاب از فلزجو سعی در ایجاد کمپینی علیه ما داره تا مثلا پای ما رو به محکمه بکشه! یادمون نرفته وقتی جاوید عزیز چند سال قبل از ایشون یک توباکس بی ارزش خریداری کرده بود و راضی نبود و به ایشون گلایه کرد ؛ در نهایت اقای قاسمی ایشون رو تهدید به شکایت و کشیدن به دادگاه هم کرد!!! این موضوع در طول این تاپیک هم مطرح شده و توضیح در موردش توسط بنده و استاد جاوید ارائه شده. یعنی ایشون ظاهرا سیستمش همینطوره که خودش کلاهبرداری کنه و دستگاه بفروشه و بعد دیگران رو تهدید به شکایت کنه! خودش بیشترین مال حرام رو توی زندگیش آورده و حالا دیگران رو به دروغ به این مساله متهم میکنه!!!
ولی باید خدمت ایشون عرض کنم داستان نشستن در تاریکی و شلیک تیر دیگه به پایان رسید. خوشبختانه اگر ما راجع به یکی از فروشندگان این همه اطلاعات بخوایم داشته باشیم در درجه اول کسی جز مهدی قاسمی نیست. بنده پرونده قطوری از ایشون در اختیار دارم و مشخصات و آدرس ایشون رو هم دارم. اگر دست از پا خطا کنه میدونیم که باید یقه کی رو بگیریم. دوستان انجمن هم کاملا در جریان باشن که اگر به فرض هم مشکلی برای انجمن پیش اومد باید با چه کسی مواجه باشن. البته ایشون تنها کسی نیست که با انجمن ما مشکل داره و طبیعتا بسیاری از این فروشندگان با جا زدن خودشون به جای خریدار یا مصرف کننده یا کاربر عادی در این سایتها و انجمنها قصد تخریب فلزجو رو دارن چون مشخصا به بازار سودجویانشون لطمات زیادی وارد شده. وگرنه حالت برخورد یک خریدار واقعی که ناراضی باشه کاملا مشخصه و در همین انجمن هم بصورت شفاف مواردی رو شاهد بودیم! اما قطعا امروز میدونیم نفر اولی که باید مسئولیت این کارها رو متوجهش بدونیم مهدی قاسمی هست. ایشون حتی تلاش هایی رو هم انجام داده که بعضی از دیگر فروشندگان رو هم با خودش همراه کنه بلکه بهتر نتیجه بگیره!!! یکی از افرادی هم که در تلاش برای کپی برداری از ردیاب های ما نقش موثری داشته همین اقای قاسمی هست و بنده مستندات این مساله رو هم جمع آوری کردم و اگر لازم باشه در اختیار دوستان قرار خواهم داد.
طبیعتا اگر واقعا به اصطلاح مالباخته ای در کار بود ما اصلا حرفی نداشتیم و مخلص اون شخص هم بودیم. ولی اقای قاسمی شما نه تنها مالباخته نیستی بلکه یکی از ثروتمندترین و کلاهبردارترین فروشندگانی هستی که تا بحال در این بازار فلزیابی وجود و حضور داشتی. داستان دستگاه دفینه یاب در شب مهتابی با قیمت 7 میلیون که به اقای کردستانی دادی و بدبختش کردی رو یادمون نرفته! داستان یون یاب 2 میلیونی دفینه یاب که به محسن عزیز فروختی یادمون نرفته! توباکس بی ارزش با 3 ایسی که مدارشو از ژئوتک برداشتی و 2 میلیون فروختی و هیچ کس راضی نبود همینطور. ردیاب ELM101 که یک ایسی 2206 و LM380 بیشتر نبود و طبق دیتاشیت ایسی بسته شده بود. فروش کیت فلزیاب چنس که عملا طرحش رو از فلزجو سرقت کردی. و چندین مورد دیگه که خیلیاش در همین انجمن هم ذکر شده و اگر لازم باشه میتونیم دقیق تر این اطلاعات رو دسته بندی کنیم تا بصورت یک مستند حتی وجهه قانونی هم داشته باشه!
بهرحال بنده بلحاظ این دشمنی جدید و بی جهت و عجیب و غریب آقای قاسمی با انجمن فلزجو و مدیران و کاربرانش ؛ موضوع این تاپیک رو به مهم تغییر میدم تا جلو چشم همه کاربران قرار داشته باشه. اگر ایشون باز هم دست از پا خطایی کرد با ارائه یک پرونده قطور تر به خدمت ایشون میرسیم تا شاید حتی واقعا در محاکم قانونی کشور بالاخره با ایشون برخورد داشته باشیم. وگرنه اینجوری نشستن و در محیط مجازی درگیر شدن ظاهرا فایده ای نداره و ایشون هم به مراتب پر رو تر از این حرفها تشریف دارن که با چند جمله نوشتار بخوان از رو برن! واقعا خیلی جالبه کسی که تا این حد پرونده سیاهی داشته باشه و همه هم در جریان باشن و بتونن شهادت بدن میخواد علیه ما دسیسه چینی کنه بلکه فلزجو از بین بره و این تاپیک و امثال این تاپیک هم دیگه در کار نباشه تا ایشون بتونه با خیال راحت هر مدار بی ارزشی رو به قیمت چندین میلیون به بندگان خدا قالب کنه.

یکشنبه 24 خرداد1394 - 6:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure