انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:56am

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 19  بعدی
 محصولات آذر کیت (مهدی قاسمی یا همون لطیفی و حمید روحی) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

hamed نوشته است:
نابغه های باسوادوقتی بافیلترشکن میخوای واردشی اینطوری میشه.
دیگه خیلی داره این تایپیک بچه بازی میشه.
آقامحسنی که ازنت چیزی بارت نست فیلترشکنتوببندبعدواردشواگه تحریم نبودی بیا شعرتاتو ازنوبباف یه نگاهم به تاریخ عضویتت بندازاونایی که تحریم شدن خیلی گنده ان شما که جای خود.
حمیدآقافعلا توقایقی تپل بزن بقیه فعلا پارومیزنن. :))

با سلام خدمت همه دوستای خوبم. خدمت این دوست با سواد و با شعورمون که معلومه خیلی داره میسوزه باید بگم دیروز بدون فیل شکن هم ای پی من بسته بود و وقتی نام کاربریمو وارد کردم برام این پیام اومد که ای پی شما برای همیشه مسدود شده و برای اطلاعات بیشتر با مدیر تماس بگیرید. ولی امروز که وارد شدم با کمال تعجب دیدم ای پیم باز شده ولی تاپیک مربوطه حذف شده بود :( برای من جای سواله مگه مهدی قاسمی مدعی نیست که همه اینا تهمته پس چرا تاپیک مربوطه رو که میتونه توش اعاده حیثیت کنه رو حذف میکنه و همش اصرار داره این بحث زودتر تموم بشه :D چون خودش بهتر میدونه که هر چی این قضیه بیشتر ادامه پیدا کنه زوایای بیشتری از کلاهبرداریاش مشخص میشه و اونایی هم که جدید میان و نمیشناسنش خیلی چیزا براشون روشن میشه پس زود تاپیکو حذف کرد. در مورد دوست خوبم ژنرال که توی اونجا مقام مدیریتش گرفته شده مطمئنم خیلی خوشحاله که اینجوری مقامشو گرفتن چون کلی رفت روی اعتبارش و خودشم دیگه دوس نداشت مدیر انجمنی باشه که توش فقط به فکر پر کردن جیباشونن. ولی این آدمای دو رو اختیاراتشو میگیرن ولی اسم مدیریتشو نمیگیرن برای اینکه بگن انجمن آزادی دارن. آخه چقدر حقه بازی ~X( در مورد تو آقا حامد که ما نمیدونیم اینجا عین قاشق نشسته چکار میکنی و حرف حسابت چیه اگه ما اینجا داریم از کارای مهدی قاسمی انتقاد میکنیم خودش زندست و وکیل مدافع نمیخواد شما برو گیمتو بازی کن آقای پاستوریزه بذار بزرگترت اگه مرد هستش بیاد اینجا جواب بده. نه این که یه بچه رو بفرسته اینجا پارازیت بندازه :))

شنبه 7 دی1392 - 3:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دمت گرم زدی وسط خال :)) :)) پاستوریزه :))
..........................
بله محسن خان خوشحالم که مدیریتو ازم گرفت و همونجا هم ازشون تشکر کردم. ازهمه دست اندر کاران مثل(پشتیبان،منزلی،ناظم)»»همون اقای قاسمی/
...
پشتیبان میگه که فقط قدرت تحریمتو ورداشتم تا نتونی تحریم کنی که باز هم دروغ گفت و الان دقیقا مثل یک فرد عادی هستم و مثل همین اقای پاستوریزه گیم خور هستم و هیچ اختیاری ندارم و نه میتون ویرایش کنم ونه حذف کنم و نه قفل پستهایی که قفلشون کرده رو باز کنم و نه ای پی ها رو چک کنم
اینم یک دروغ دیگه :ymsmug:

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

شنبه 7 دی1392 - 3:22pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب حامد شما سر این مساله که پیشنهاد شده برن اقای لطیفی رو ببینن باورشون بشه که ایشون کیه و قاسمی نیست و حتی ببرن قاسمی رو هم نشونشون بدن!!!! میشه یک مقدار بنده رو روشن بفرمایین کجای چنین کاری منجر به اثبات این میشه که قاسمی و لطیفی یکی نیستن؟؟؟ مگه کسی اقای قاسمی رو در اون مقطع حداقل 1 ساله که ما اسم ایشون رو میشنیدیم و توی نت باهاشون سر و کار داشتیم ؛ از نزدیک دیده بوده؟ مگه هیچ کس با ایشون حتی تلفنی صحبت کرده بود؟ واقعیت این هست ما با یک فرد کاملا مجهول مواجه بودیم که دسترسی بهش اصلا وجود نداشت! در اون مقطع نزدیک ترین اشخاص و حتی شخص آقا مجتبی که بیشتر از 2 سال و قبل همه ما ایشونو میشناخته صدای ایشونو هم نشنیده بود! خب عکس یا چیزی هم که از ایشون موجود نیست. پس چطور میشه شما در این مورد چیزی رو ثابت کنی؟ شما میتونی هر کسی رو بیاری نشون بدی بگی بفرما این مهدی قاسمی هست!!! :D
از این گذشته شما که نشستین 2 روز فکر کردین به این نتیجه رسیدین این موضوع رو در راس مسائل مطرح کنین تا سایر مسائل فراموش بشه! و در نهایت هم بگین اقا بیاین حضوری بینیین! در صورتیکه میدونین هیچ کس هم نمیاد! :D واقعا افرین به هوش و فکر شما! شما دوستان یادتون رفته همه بلاها رو اقای قاسمی از طریق ایجاد یک وجهه کاذب اسطوره ای برای خودش توی این محیط مجازی نت درست کرد! کسی اگر از نزدیک ایشون رو میشناخت و میدید که خیلی چیزها واقعیت ندارن چطور این همه به ایشون اعتماد میشد؟ حالا که ایشون بدون گذاشتن هیچ رد پای واقعی از خودش همه کاراشو در محیط نت صورت داده ؛ بنظر شما اصلا امکانپذیره و معقوله که شما بگین بیاین از نزدیک فلانی رو ببینین تا مسائل ثابت بشه؟؟!!
من نمیدونم دیگه چی باید بگم. بقول خودتون اونی که خوابه میشه بیدارش کرد ؛ ولی اونی که خودشو زده باشه به خواب هیچی! ;)

شنبه 7 دی1392 - 4:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا حمید من منتظرم دوستمون جوابمونو بده و بگه این مدارک رو قبول داره یا نه..اما همش یه چیز دیگه میگه ..این بنظر شما منطقه؟
اگر منطق نیست پس درواقع همه حرفاش باطله

اشوزرتشت

شنبه 7 دی1392 - 5:25pm
مدیر کل
مدیر کل

خب ظاهرا در فشانی های جناب لطیفی در تریبون یکطرفه خودشون همچنان ادامه داره! من اینجا مجبورم برای اثبات یکی دیگه از حقایقی که صحبتش شد مدرک محکمی ارائه بدم ؛ و اون هم سواد و دانش آقای قاسمی هست که ظاهرا دوستان همیشه خیلی روش تاکید داشتن!
پیوست:
Mehdi_Biologist.JPG

همونطور که مشاهده میکنین تصویر مربوط به پست شخص اقای مهدی قاسمی در انجمن LongRangeLocators هست که در بیش از 2 سال قبل این تاریخ در تاپیک مربوط به زاهوری! این فرمایش رو کرده بودن. به خط دوم و سوم دقت کنین:
my knowledge of electronic is low (i am biologist) and for me it is important that i can detect treasure with LRL and no important HOW it can detect?!!!
که بطور ساده ترجمش این میشه: دانش الکترونیک من کم هست(من بیولوژیست هستم) و برای من مهم اینه که بتونم با ردیاب دفینه پیدا کنم و مهم نیست که چگونه میتونه پیدا کنه!!!
اصل لینک هم در آدرس زیر قابل دسترسی هست:
http://www.longrangelocators.com/forums ... =biologist
خب اعتراف کاملا مشخصی از خود ایشون هست مبنی بر اینکه اقای قاسمی رشته تحصیلیشون چی هست و اصلا چه ارتباطی با مهندسی میتونه داشته باشه! و مهم تر اینکه ایشون حتی نحوه کارکرد دستگاه مربوطه براشون اصلا مهم نیست! در واقع نحوه گفتار هم حتی نشون میده که خود ایشون که این همه در ردیابی ادعا داشتن تا همین 2 سال قبل هم موفق به کاری در این زمینه نشده بودن که بعد میان ما رو اینقدر بابت تجربیات ردیابیشون تحقیر میکنن! خب قضاوت دیگه با خود دوستان!
از اونجایی که تعلق این ایدی و این پست به خود آقای قاسمی صد در صد هست و هم خودشون در گذشته تایید کرده بودن که با این ایدی در این انجمن و چند انجمن خارجی دیگه عضویت داشتن ؛ و همینطور با مطالعه سایر پستها و دقت به تاریخ براحتی هر کسی میتونه پی ببره که تردیدی در اینکه این نوشته خود اقای قاسمی باشه وجود نداره!
از طرف دیگه چندین بار در انجمن خودشون هم مطالبی نوشتن که مبنی بر نقش بیولوژی انسانی در ردیابی و همینطور مسائلی که مربوط به ردیابهای رادیو اکتیو بود و بعد ایشون توضیح جالب و علمی خوبی در مورد نقش مخرب این دستگاهها روی بافت های زنده داشتن ؛ همه مشخص میکنه که ایشون واقعا یک بیولوژیست هستن. در عین حال ایمیل شخصی ایشون رو در یک سایت مرتبط به مسائل زیست محیطی مشاهده کردم که باز نشون میده ایشون تخصصشون در چه زمینه ای هست. خیلی جالب تر اینکه شما در انجمن این عزیزان همین اخیرا توجه کنین جناب ناظم تالار به چه مطلب و تحقیقی در زمینه مرتبط با پزشکی اشاره میکنن! ظاهرا اقای لطیفی و اقای قاسمی یا باید هم رشته هم باشن یا اینکه بهرحال دور هم میشینن در مورد مباحث بیولوژیک صحبت میکنن که حرفها و اطلاعات حتی در غیر زمینه کار مشترکشون تا این حد مشابهت پیدا میکنه!!!
خب بسیار عالی و محترم! شما تحصیلکرده هستی و زبان خارجیت هم بد نیست. ولی دوست من ؛ استاد قاسمی! بیولوژی حتی به رشته ریاضی هم مربوط نمیشه چه برسه به مهندسی و اون هم الکترونیک! شما تمام اطلاعات خودت رو ظرف حداکثر 3 سال اخیر از انجمنهای مختلف کسب کردی و مدام دنبال مدارات مختلف بودی که از دیگران بگیری و حتی با خواهش و تمنا درخواست میکردی به شما مدار بقول خودتون Top Secret خودشون رو بدن! حالا طراح مدارات محرمانه فلزیابی شدی؟؟؟ بنده که بمرور زمان کاملا متوجه شدم شما این مدارات رو از کجاها پیدا کردی و بقولی سر هم بندی کردی و مهر محرمانه روش زدی! پس ادامه به این بازی مهندس گونه و ادعای طراحی که اصلا کار شما نمیتونه باشه چه معنی و مفهومی جز فریب دیگران میتونه داشته باشه؟
این نکته رو هم عرض کنم که تاپیک مربوط به زاهوری هست! شما پیگیری کنین ببینین ایشون چه مداراتی رو دنبال میکردن و اخر سر از کجا در میاره! بعضی از این دستگاههای محرمانه که شنیدیم اقای قاسمی به اسم دفینه یاب محرمانه بطور مخفی به چند نفر با قیمت چند میلیون فروختن و کارایی هم نداشته ؛ در واقع سر نخشون از همین تاپیک شروع میشه!!!

البته اینجا جا داره از آقای قاسمی یک تشکر ویژه و اساسی هم بکنیم که وقتی در اون انجمنها نام ایران برده میشه و به ایران و ایرانی حتی توهین میشه ؛ ایشون در مقام مدافع با تعصب و بخوبی و تحسین برانگیز از ایران و ایرانی دفاع میکنن. این حرکت شما رو بنده مثبت ترین چیزی میدونم که توی این 2 سال و اندی از شما دیدم و اگر ما بد رو میگیم باید خوب رو هم بگیم و اصولا درستش هم همینه.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 7 دی1392 - 6:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این raf33 همون raffu هست که یزمانی اومد تو انجمن و حتی پستش درمدار دلتا پالس هم وجود داره.
اینم یه مدرک دیگه تاکید بر حرف اقا حمید.حالا بازم حرف بزن اقا حامد. :ymsmug:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اشوزرتشت

شنبه 7 دی1392 - 6:39pm
مدیر کل
مدیر کل

خب ظاهرا جناب لطیفی در مرده سرای خودشون کماکان نطق های کوبنده ای انجام میدن که مو رو بر تن هر جنبنده ای راست میکنه! آفرین :ymapplause: حالا که شما با این روش میخوای جلو بری بعد از این هم بنده هم اینجا جواب تک تک جملات مرتبط رو خواهم داد! این متن مرتبط با مطالب و خود این انجمن و شخص بنده هست که ایشون فرمودن:

"عصبانیت عده ای از پیشرفت و فروش آذرکیت کاملا طبیعیه چون اولا ما تست میدیم که کار هر کسی نیست. دوما پشتیبانی میکنیم که باز هم کار هر کسی نیست. اگه ما پیشرفت نداشتیم صد در صد عصبانی هم نمیشدن از ما که این بحث ها رو هم راه بندازن تا بلکه از این طریق وجهه آذرکیت خراب بشه و بتونن ردیاب خودشون رو بفروشن. ردیابی که اگه مدارش منتشر بشه خیلی چیز ها آشکار میشه ... ولی ما هیچ وقت هیچ جایی نگفتیم که ردیاب اونها بده و کار نمیکنه !
در بعضی جاها حمید گفت فلان کار بکن مثلا آره قطعات رو کامل بزار تا ما تائیدت کنیم! ما نه بخاطر تایید تو بلکه بخاطر برنامه ای که داریم آذرکیت رو به بزرگترین فروشگاه قطعات ایران تبدیل میکنیم و تو در حدی نیستی که بتونی ما رو تایید یا رد کنی"

اقای لطیفی عصبانیت هم اگر باشه از پیشرفت و فروش شما نیست که اگر بود امثال شما موفق و با فروش بیشتر بسیار هستن ؛ چرا ما در مورد بقیه با این حساسیت برخورد نمیکنیم؟ در عین حال قسمت اعظم داستانی که شما امروز بهش میرسین بابت کسب اعتبار از جانب بنده و امثال بنده هست که الان دارین از کنارش عملا کلاهبرداری میکنین! دوستان خودشون برن نگاه کنن همون انجمن متوقف شده شما درش بنده چند پست دارم و چند درصدش مفید بوده؟ جناب مهدی قاسمی بعلاوه شما روی هم پستهاتون در انجمن خودتون از بنده در اون زمان کمتر و حتی درصد مفید بودنش برای دیگران هم کمتر هست!!! شما تعداد پستهای اقا مجتبی و ارنولد و سایر دوستانی هم که همگی رو بدلایلی که قبلا گفته شد اخراج کردین ؛ روی هم بذارین خودش میشه کل انجمن شما! من خواهش میکنم دوستان برن پستها رو ببینن و تحقیق کنن. آمار و اعداد و ارقام که دیگه دروغ نمیگن! پس بنظر شما الان ما نباید ناراحت باشیم مسیری که عملا با هم شروع کردیم ختم به کلاهبرداریهای شما بشه و متاسفانه ما هم در رسوندن شما به این نقطه نقش داشتیم؟؟؟
اینکه تست میدین کار خوبی میکنین ولی هنوز چیزی ثابت شده نیست و هنوز تستی داده نشده و این رو آینده کار شما ثابت میکنه نه ادعاهایی که مرتب میکنین و گذشته کار شما نشون داده که هیچوقت در حد ادعاهاتون عمل نکردین! پشتیبانی هم باید بکنین. اگر منظورتون به ما هست که خب پشتیبانی ما بابت همین یک ردیاب بنظرم تا حدی خوب بوده که اگر مثلا دستگاه کسی خراب شده بصورت رایگان تعمیر یا تعویض شده و البته موارد اشکال شاید 1 درصد بیشتر هم نبوده. نه اینکه مثل کار شما 90 درصد فروشها نیاز به پشتیبانی پیدا کنه!!! دوست من کار اگر از ابتدا خوب و قوی و با دقت و اصلا با نیت سالم انجام بشه دیگه نیاز به پشتیبانی آنچنانی هم پیدا نمیکنه که شما بخوای خودت و خریدار رو درگیر یک پروسه طولانی و اعصاب خورد کن به اصطلاح پشتیبانی کنی! وانگهی تست و پشتیبانی که شما الان مطرح میکنی چرا قبلا مطرح نبود؟ دستگاههاتون اگر خیلی خوب بود و خریدار درست حسابی داشت دیگه نه نیاز به این حرفها داشت و نه ورژنهای مختلف و نه وعده تخفیف و چندین مساله دیگه که همه نشانگر این هستن شما از فروش خودتون راضی نبودین یا بهرحال دنبال فروش خیلی بیشتری هستین!!!
وجهه اذر کیت شما هم خراب بود و نیاز به این حرفها هم نیست. فقط بعضیها که شاید در جریان نبودن و اطلاع نداشتن قضایا براشون روشن تر شد! اهداف شما از همون روزی که اسم اذرکیت در کنار یک انجمن مطرح شد برای اکثریت روشن شده بود. زمان چند ماهه ای هم که طی شد بخوبی نکات رو به همه ثابت کرده. نیازی به تکرار مکررات در این زمینه نیست چون توضیح کافی رو بنظرم قبلا عرض کردم.
اینکه فرمودین اگر مدار ردیاب ما منتشر بشه خیلی چیزها آشکار میشه! دوست من بنده خودم دارم میگم اون مطلبی که شما گفتی فقط یک میکرو توش هست درسته. من این رو خودم دارم تایید میکنم! دیگه شما چی میگی هی حرف از مدار میزنی؟ :D در مورد سیستمهای هوشمند و برنامه پذیر هم قبلا عرض کردم. چیزی که شما خیلی به دنبالشی و حتی در صورت کپی که خیلی هم دوست داری بکنی نگران هستی ؛ اون ایده هوشمندانه طراحی نرم افزار دستگاهه که بنده ادعا میکنم در دنیا تا حالا نوشته نشده! خیلی هم روی این مورد خاص ادعا میکنم! حالا شما کپی هم بکن. سورس و تکنیک برنامه نویسیشو که چند ماه وقت بنده رو گرفته چجوری میخوای متوجه بشی؟
ردیاب ما رو اولا بارها به تمسخر گرفتین حالا میگین کی گفتین بد بوده؟! در ثانی مگه میتونین بگین بد بوده؟ شما اگر یک پیت حلبی هم با دستگاههاتون پیدا میشد توی بوق و کرنا میکردین! طبیعتا چشم دارین میبینین تنها در عرض چند ماه با ردیاب ما چه موفقیتهای بزرگی بدست اومده! پس خودتون رو در این زمینه اصلا مقایسه هم نمیتونین بکنین.
بنده بعضی جاها نگفتم فلان کار رو بکن من تاییدت کنم! من شما رو اصولا هیچوقت نمیتونم تایید کنم چون بخوبی خودت و نیت واقعی شما رو میشناسم! عرض کردم کار خوبی انجام بشه که به سود همه باشه مورد تایید هست! این دو تا مساله زمین تا آسمون تفاوت دارن. خواهشا شما که ادعای مهندسی و طراحی و امثالهم دارین دقت خودتون رو حداقل در گفتار بالاتر ببرین.
در مورد گذاشتن رنج قطعات فعلا که با واقعیت فاصله زیاد هست! به صرف ثبت یک سایت و نصب یک اپن کارت فارسی کسی فروشگاه برتر نشده! چند تا عکس قطعه هم فعلا فقط ظاهر قضیست. همه اینا رو فقط زمان مشخص میکنه و من در این مورد اتفاقا کاملا با شما موافقم. وانگهی من عرض کردم کار شما رو همه میدونن چی بوده. ایجاد فروشگاه الکترونیک اصلا خودش خیلی بحث برانگیزه. شما کدوم فروشگاه در کل دنیا سراغ دارین که مقاومت 150 تومنی رو در کنار یک دستگاه 5 میلیونی بیاد عرضه بکنه؟؟؟ معلومه اگر حساب کار قطعه فروشی باشه دیگه کنارش دستگاههای فلزیابی و گنجیابی کسی ارائه نمیکنه! اگر در دنیای به این بزرگی یک نفر غیر شما کرده باشه ما میگیم شما هم دومیش! اگر نکردن چون تناسب و ربطی وجود نداره. بنابراین اگر به این بود و شما میخواستین فکر ملت رو بکنین ؛ فروشگاه قطعات جدا میزدین و فروشگاه فلزیابی هم جدا. اون بنده خدایی هم که میخواد قطعه برای کارهای دیگه بخره و اصلا دنبال فلزیابی نیست و شاید ریسک هم براش داشته باشه ؛ بیخودی در معرض کار فروشنده دستگاه فلزیاب قرار نمیگیره! از اینا گذشته شما اول بیا چند تا مدار توی انجمنت واقعا کار کن تا بعد ملت بیان براش قطعه بخرن! وگرنه الان قطعه بخرن چیو بسازن؟ مدار بنده رو؟ :D واقعا مسخرست! دوست من ؛ شما علت کار خودت رو خودت بهتر از همه میدونی. منم مختصری قبلا گفتم. پس خواهشا سیاه نمایی نکنین و داستان رو جور دیگه جلوه ندین.
برنامه ای که شما داری کلیتش همینایی هست که من عرض کردم و خلاصش جز کاسبی و سودجویی بیشتر نیست که از طریق خرید چند قطعه ارزان و بدون سود اعتماد بکنن و دستگاه چند میلیونی و پر سود شما رو بخرن! شما حتی بر خلاف توقعات بجای اینکه یک فلزیاب ساده پالسی رو جدا برای فروش بذارین ؛ چیزی که بدرد ملت بخوره ؛ میاین همون پالسی رو اسمشو به دروغ تبدیل میکنین به ایمپالسی و میچسبونین سر یک ردیاب که هم قیمتش بالاتر بره و هم مجبور بشن روی هم بخرن که شما سودتو بکنی! حالا چسبوندن و یک تکه کردن دستگاه ردیاب و فلزیاب تا چه حد میتونه از نظر فنی و اپراتوری اشکال داشته باشه دیگه بحثش جداست که وارد نمیشم. بهرحال شما حساب بندگان خدا که اکثرا بی پول و شکست خوردگان سرنوشت زندگی خودشون هم هستن هیچوقت نکردین که حالا بخواین بکنین.
در نهایت اینکه بنده در حدی هستم که شما رو رد یا تایید کنم ؛ این رو باید سایرین نظر بدن. بنده هیچوقت از خودم اسطوره نساختم که بخوام ادعایی فراتر از چیزی که هستم داشته باشم. حرفهامو میزنم تا جایی که دانش و اطلاعاتم اجازه بده. اما چیزی که من میدونم این هست که شما رو هیچ آدم شناخته شده ای که همه قبولش داشته باشن تایید نکرده! حالا بنده هم تایید نمیکنم. حد خود شما رو هم همین چند روز متوجه شدیم. این مدل صحبتا هم دقیقا ادبیات آقای قاسمی بود که همیشه با دید تحقیر آمیز برخورد میکرد. ماشالا شما هم که فرمودین تربیت شده ایشون هستین! در حالیکه یک ادم باشخصیت هیچوقت چنین حرفی نمیزنه. همه ما تربیت شده پدر و مادر خودمون هستیم و چیزی اگر میگیم نشانه همین تربیت هست. این تشابهات گفتاری مختلف بین شما و قاسمی و امثالهم که مرتبا هم پیش میاد اصلا بنظر من تصادفی نیست. حالا مرتبا فرافکنی کنین تا بلکه حساب کارتون بیش از پیش برای همه مشخص بشه.

شنبه 7 دی1392 - 9:27pm

سلام دوستان من یک بار از این مهدی قاسمی ردیاب خریدم به گفته خودش عالی بود البته فقط اقای لطیفی جواب میداد تلفن ها رو و این هم بگم هیچ بی احترامی به من نکردن ولی دستگاه هاشون به درد پیدا کردن اجر و گل میخوره نه طلا این کارشون انسانی نیست بابت ردیاب یک ملیون و صد از من گرفتن ولی من که همیشه نفرینشون میکنم بخاطر این کارشون چون این کارشون کلاه برداری

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 10:47pm
استادیار
استادیار

hamed نوشته است:
ژنرال منم تورو عددی نمیبینم بخوام جوابتو بدم.
دیگه کارتونوکردید.
گفتم که فقط گذشت زمان اینو ثابت میکنه!!!عجب حالاکه آقاقی لطیفی گفتن بیاید بهتو ن ثابت کنم العان میگید مساله این نیست که مهدی همون لطیفیه چقدسراین مساله مانوردادید. [-X
اگه میخوای تذکربدی اول به این کاربری که منوجوجه خطاب کرد بده حمیدخان.

العان نه الان!!!

پنج شنبه 16 بهمن1392 - 12:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
mehran 20 نوشته است:
سلام دوستان من یک بار از این مهدی قاسمی ردیاب خریدم به گفته خودش عالی بود البته فقط اقای لطیفی جواب میداد تلفن ها رو و این هم بگم هیچ بی احترامی به من نکردن ولی دستگاه هاشون به درد پیدا کردن اجر و گل میخوره نه طلا این کارشون انسانی نیست بابت ردیاب یک ملیون و صد از من گرفتن ولی من که همیشه نفرینشون میکنم بخاطر این کارشون چون این کارشون کلاه برداری

دمت گرم دادش که امدی و گفتی.هر کی دیگه هست کلاه سرش رفته بیاد بگه و ابروی این کلاهبردارها رو بریزه و رصواشون کنن

شنیدن کی بود مانند دیدن

پنج شنبه 16 بهمن1392 - 1:58am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure