انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 اردیبهشت1403 - 1:51am

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 19  بعدی
 محصولات آذر کیت (مهدی قاسمی یا همون لطیفی و حمید روحی) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
mani1063 نوشته است:
آقا فرهاد دوست عزیز اینا همش حرفه که خودش اینجا نیست تا از خودش دفاع کنه تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

دوستان سلام
یه چیز خنده دار به خاطر این پست من رو از این انجمن ژئوتک بیرون کردند =))
اینهم عکسش

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 6 دی1392 - 4:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بخدا نمیدونم بعضی ها چه جوری پول آدمهای ضعیف رو براحتی بالا میکشند؟
از اون دنیا که هیچ؟
از عواقب همین عالمش ....

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 6 دی1392 - 5:11pm
مدیر کل
مدیر کل

طرف دست به تحریمهاش و نحوه تحریمهاش و سرعت عمل برق آساش در حذف پستها که دوستان اشاره کردن با مهدی قاسمی مو نمیزنه اونوقت میگه بیاین منو ببینین باورتون بشه تازه میبرم خود قاسمی رو هم نشونتون میدم! :D
از طرفی میگه آزادی هست از طرفی پست حذف میکنه و چندین نفر رو تحریم میکنه و آخرش تاپیک قفل میکنه! :D عزیز من شما بیا اینجا حرفتو بزن ؛ نه حذف میکنیم نه ویرایش میکنیم نه تاپیک قفل میشه! تا ببینیم کی واقعا راست میگه و کی دروغ!
من نمیدونم ما این قسم حضرت عباسشون رو باید قبول کنیم یا دم خروس رو! این همه گفتیم و مطلب عنوان کردیم حتی یک جواب درست ندادن جز اینکه اتهام میزنین چرا متهم میکنین ... ای بابا خب شما چرا در برابر این همه به اصطلاح اتهام حتی یک دفاع مشخص نکردی و یک جواب درست هم حتی نداشتی؟؟؟ اگر این حرف من هم باز اتهامه یا نابجا و مغرضانه دارم عرض میکنم خب بگین کجاش ایرادی هست؟!
ما حتی اینجا پست طرف رو ویرایش نکردیم اما با وقاحت اومد و مرتب تبلیغ فروشگاه خودش رو کرد و حرفهای اساسی رو هم جواب نداد! فقط فروشگاه و فروشگاه! همه چیز ایشون شد فروشگاه. بنظر شما کسی که فکر و ذکرش فروشگاهه دلش برای من و شما میسوزه؟ یا فقط فکر سود کاری خودشه؟ این دوستان اگر میخواستن به کسی خیری برسونن لااقل یکی از همین مدارات ساده رو میتونستن در انجمن خودشون کار کنن یا توی بحثهای فنی کمک کنن تا بقیه بتونن به موفقیتهایی ولو کوچک برسن نه اینکه تا جایی پیش برن که یک انجمن رو بصورت کامل نابود و فدای یک فروشگاه کذایی بکنن!
این انجمن مسیرش فروشگاه نیست و تمرکزش هم روی فروش و سود و این چیزها نبوده و نیست و به فروشگاه دیگری هم کاری نداره و باهاش رقابت یا مشابهت کاری بهیچ وجه نمیتونه باشه که این دوستان سیاه نمایی بخرج میدن که بله ما چون موفقیم اینها اینطور برخورد کردن! خب موفق باشین ما مگه بخیل هستیم؟ ما هم از شما خرید میکنیم اگر فروشگاه خوبی باشه! چه اشکالی داره؟ ولی اگر بحث فروش و فروشگاه بخواد باشه شما اول باید به وضعیت این همه خریدار ناراضی رسیدگی کنین! باقی حرفها جز فرافکنی و بنوعی فرار از اصل داستان چیز دیگه ای نیست.

جمعه 6 دی1392 - 5:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-BD

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 6 دی1392 - 6:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
ژنرال نوشته است:
چاکر عزیز دل سید جواد هم هستیم

مخلصتم داداش چیکار کنیم دیگه همه میرن خزانه تیمور رو میزنن ما خزانه حموم ای بخشکی شانس... :D

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

جمعه 6 دی1392 - 7:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امروز رفتار ، عملکرد و مدارات ( مهدی قاسمی / لطیفی ) به نقد کشیده میشود و همه عنوان میکنند این افراد آدامهای فرصت طلب و کلاهبردارند :AR! ، مداراتشون عملکرد راضی کننده ای ندارد . گرانفروشی میکنند. انجمنشون خالی از کاربران مفید شده . عده ای هم شاید حسودیشون بشه و بگن که چقدر اینا زرنگ هستند و تا الان شاید بالای 300 یا 400 میلیون تومان سود کردند . عده ای هم خودشونو به خواب زدند i-) و فقط دارند نگاه میکنند . ولی این واقیعت دنیاست و ماه همیشه پشت ابر نمیمونه و از همه مهمتر این اتفاقات زنگ خطر بسیار بزرگی برای انجمن فلزجوست که اگه راه قاسمیها و لطیفی ها رو بره ، اگه اعضاشو ناراحت و نا امید کنه . اگه دستگاهاش حداقل 80 درصد عملکرد گفته شده رو نداشته باشه . اگه خروجی های انجمن مدار ات راضی کننده ای نباشه و اگه مدیران انجمن به جز مهندس حمید ناشیانه و شتابزده عمل کنند . و اگه ... تا چند مدت دیگه فلز جو هم به حال وروز مهدی و انجمنش دچار میشه.
پس امیدوارم که فلزجو با برنامه و هدف و همفکری پیش بره و از انتقادها در جهت رفع و اصلاح اشتباهات استفاده کنه.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

جمعه 6 دی1392 - 8:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام. امروز رفتم انجمن مهدی قاسمی ببینم توی اردوگاهشون چه خبره :D که دیدم ای پیمو برای پستی که دیروز اینجا گذاشتم بسته. خیالی نیست چون چند ماهه که دیگه به اونجا سر نمیزدم ولی برام جالب بود که این بابا ادعا میکنه انجمن آزادی داره :)) خیلی مردی مهدی :)) شوخی نمیکنما قلندری :D
یه چیز دیگه که خیلی برام جالبه اینه که با همه این تفاسیر بازم یه عده معدود توی اون انجمن برای ژنرال شاخ میشن و ادعای اینو دارن که مهدی کارش درسته. آخه خیلی واضحه که مهدی قاسمی فقط دنبال کاسبیه و جز فروش دستگاههای آشغال یاب کار خاصی نمیکنه اونوقت چه جوری ادعا میکنه که به خاطر رقابت دارن براش حرف در میارن. مگه اینجا فروشگاه داره :)) توی سایتش کلا 3مدل دستگاه وجود داره که یکیش ردیابه که من خودم یکی ازش خریدم که کار نمیکرد و خیلیهای دیگه هم ازش ناراضین. اون یکی یه مقاومت سنجه که اسمشو گذاشته ایوس و با یه قیمت فضایی میندازنه به خلق الله ساده دل. تازه چنتا ورژن هم ازش درست کرده برای بازاریابی بهتر. این اسم مودبانش کاسبیه. مدل سوم هم یه پالسیه که نهایت قدرتش 2متره تازه اونم بدون تفکیک :)) خب من میخوام بدونم مگه غیر اینه که توی این سایت مدار همون به اصطلاح ایوس یا همون اگزاماینر :)) مجانی در اختیار همه قرار گرفت و خیلیها هم مثل استاد بینا ساختن و گفتن عملکرد بهتری نسبت به ایوس داره. یا مدار فلزیاب چنس که اقا حمید کلی روش بدون چشم داشت زحمت کشیدن و الانم همه دارن از روش میسازن وخیلی هم قدرتش نسبت به ایمپالسی شما بیشتره و همچنین تفکیک خوبیم داره و قیمت 3میلیون هم نداره. مجانیه مجانیه.دوس داشتی بیا از روش یکی برا خودت بساز :D
در کل آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است. یه کم از خدا بترسین

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 6 دی1392 - 9:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
نابغه های باسوادوقتی بافیلترشکن میخوای واردشی اینطوری میشه.
دیگه خیلی داره این تایپیک بچه بازی میشه.
آقامحسنی که ازنت چیزی بارت نست فیلترشکنتوببندبعدواردشواگه تحریم نبودی بیا شعرتاتو ازنوبباف یه نگاهم به تاریخ عضویتت بندازاونایی که تحریم شدن خیلی گنده ان شما که جای خود.
حمیدآقافعلا توقایقی تپل بزن بقیه فعلا پارومیزنن. :))

Be The Change You Want To See In The World

جمعه 6 دی1392 - 10:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
درضمن دیگه این خاله زنک بازیها روتمومش کنید.

Be The Change You Want To See In The World

جمعه 6 دی1392 - 10:07pm
مدیر کل
مدیر کل

hoshyar191 عزیز بنده مطلب شما رو کاملا قبول دارم و خیلی ممنون از شما. بنده به نوبه خودم با تمام وجود تلاش میکنم مسیر انجمن ما مسیر خوب و درست و فنی و واقعا در جهت کمک به علاقه مندان در این زمینه باشه. مطمئن باشین ما مسیر این افراد معلوم الحال رو نداشتیم و نداریم و عاقبتمون هم هیچوقت به اونجا ختم نمیشه!

محسن1 عزیز مطالب شما رو هم بنده کاملا تایید میکنم و ممنون که این نکات درست رو عنوان کردین. اما توجه داشته باشین متن تحریمی که ملاحظه میکنین در واقع مربوط به شما نمیشه و این تحریم دقیقا مربوط به بنده هست که در سال گذشته صورت گرفته. احتمال یکی شدن این تحریم برای من و شما به علت آی پی شما در حال حاضر هست که تصادفا با ای پی بنده در اون موقع یکی در اومده! این اتفاقات متاسفانه در سیستم تحریم بوسیله آی پی پیش میاد که نظیرش رو اینجا هم چند مورد داشتیم که منجر به سوء تفاهماتی هم شد و بنده به عزیزان مدیر هم عرض کردم تحریم آی پی کار چندان درستی نیست و باید در مورد ادرس آی پی اطلاعات زیادی موجود باشه تا بشه چنین تحریمهایی رو در صورت لزوم بدون مشکل و تداخل با سایر کاربران لحاظ کرد.

بهرحال بله این متن تحریم شدن بنده در اون انجمن در سال گذشته و توسط شخص مهدی قاسمی هست:
"تشکر بخاطر فعالیت های بی منتی که انجام دادی و تاسف بخاطر نتیجه گیری عجولانه ای که انجام دادی و تهمت بی جا زدی؛ امیدوارم همیشه موفق باشی"
خب قسمت اولش رو ملاحظه میکنین اعترافی از ایشون حاکی بر این هست که بنده لااقل به سهم خودم چقدر اونجا زحمت کشیدم و کمک کردم بدون اینکه سودی برای من داشته باشه ؛ ولی توجه هم بکنین که اقای قاسمی از کنار همین فعالیتهای بنده و امثال بنده چقدر سود برد تا انجمنش رونقی بگیره و ایشون هم کاسبی خودش رو بکنه!!!
قسمت دوم میفرمایند نتیجه گیری عجولانه! دوستانی که بنده رو میشناسن باید نظر بدن بنده تا چه حد میتونم ادمی باشم که عجولانه نتیجه گیری کنم؟!! اینم در واقع از اون حرفهاست. و در نهایت میفرمایند تهمت بی جا! نمیدونم دیگه با توجه به صدها نکاتی که الان بعد از 1 سال اینجا مفصلا بازش کردیم و توضیح دادیم و دوستان هم کم و بیش تایید کردن و تجربیات خودشون رو گفتن ؛ واقعا چه مقدار از این مسائل صرفا تهمت میتونه باشه؟ تازه توجه کنین من اونجا حتی یک صدم این حرفها رو نزده بودم! اعتراض خیلی مختصر تر و مودبانه و در چارچوبی بود که میتونست مورد پذیرش باشه و حالت تخریبی نداشت! اما همون مقدار هم ایشون نتونست بپذیره چون خودش خیلی بهتر میدونست که ما درست میگیم و اگر قضیه ادامه پیدا کنه دیگه ایشون کارش بقول معروف تمومه!
وانگهی اگر ما عجله کردیم و نتیجه گیری اشتباه بوده و یا تهمت بی جا زدیم در هر 3 بخش اگر درست بود و واقعیت همین بود ؛ ایشون میتونست براحتی بیاد صحبت کنه ولو بصورت خصوصی و توضیح بده و ما رو مجاب کنه که شما دارین اشتباه میکنین به این دلایل! نه اینکه بدون هیچ صحبتی و بلافاصله تعداد زیادی رو همراه بنده یا بعد از اون مقطع یکی یکی مورد تحریم ایدی و آی پی قرار بده! دوستان خودشون فکر کنن متوجه میشن که آیا بنده درست میگم یا نه.
آخرش هم که آرزوی موفقیت برای بنده کردن و باید فقط عرض کنم خیلی ممنون!!!
در نهایت اون دوستانی که گاها اینور اونور گفتن که ما خودمون از اونجا بیرون اومدیم تا انجمن بزنیم در جریان باشن که قضیه به چه صورتی بود و چه اتفاقاتی افتاد که ما در واقع تحریم شدیم و مجبور به خروج شدیم و طبیعتا بر حسب توانایی خودمون تنها در 2 روز بعد اون تاریخ این انجمن تاسیس شد که بنظرم تاریخ ها جهت اثبات دقیق تر هم موجود باشن. اون دوستانی هم که احیانا با حالت تمسخر و تحقیر فرمودن بله اینا رو بیرون کردن و رفتن انجمن زدن! فکر کنم مرور اتفاقات و دلایل و در نهایت توضیح بنده باز هم روشن کننده این مطلب بوده باشه که چرا چنین اتفاقی افتاد.

جمعه 6 دی1392 - 10:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 70 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure