انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 5:15am

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19  بعدی
 محصولات آذر کیت (مهدی قاسمی یا همون لطیفی و حمید روحی) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
ببخشیدحمیدجان جسارت نباشه ها شما تاحالادادگاه رفتی پیش قاضی؟؟؟؟؟فقط تایپ تایپ تایپ تایپ تایپ تادلت بخواد
راستی حمیدجان یه نرم افزارهست حجمش 2/5گیگ تایپ گفتاری داری خرجش یه میکروفونه(شوخی) :D :D :D :D
قبلشم گفتم من بامهدی کارندارم چون نیست دفاع ازخودکنه.
فقط مدررررررررررک
تادلتون بخوادمیتونم 1میلیون تا کاراکتربنویسم اماحرف باشه شنیده هانباشه مدرک مدرک.

Be The Change You Want To See In The World

چهارشنبه 4 دی1392 - 6:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
سلام بر دوستان

جناب حامد خان اولا بنده تهمت نزدم کجای این حرف تهمته :D گفتم چیزی رو که بر اساس گفته دوستان شنیدم و درست هم هست یکی از دوستان همین سایت دستگاه aus رو خریداری کرده و راضی کننده بر اساس اون تبلیغاتی که داشته نبوده و همچنین کسانی دیگه تو همون تاپیکی که پست بنده رو پیوست کردی چند نفری هستن که از خرید ومحصولات این فروشگاه ناراضی هستن در ضمن واقعا من آخرش نفهیدم لطیفی همون مهدی هست یا یکی دیگه ست ولی شما خودتون رو ناراحت نکنید چون فرقی نمیکنه وقتی سازننده یکیست

راستی شما چرا اینقدر ناراحت شدید نکنه مدعی العموم مردم هستید یا خود مهدی یا لطیفی یا....

آریانا جان دیگه نمالش بهمش نزن. :-B ماختمیم داداش این بچه بازیا چیه؟؟؟ [-X

چهارشنبه 4 دی1392 - 6:21pm
مدیر کل
مدیر کل

در مورد دستگاه موسوم به AUS !!! هم که ظاهرا با قیمت 5 میلیون!!! ارائه میشه و بارها از بنده سوال شده این توضیح رو عرض کنم ؛ بار ها عنوان شده که این دستگاه کپی اگزاماینر هست! خب این خودش دروغ بسیار بزرگیه. اگر کپی اگزامیانر هست پس اینترفیس کامپیوترش چرا حذف شده؟ اگر کپی هست این اینتر فیس ساده که فقط یک آیسی و یک پورت اتصال بیشتر نیست و قیمتش روی هم 10 هزار تومن هم نمیتونه باشه به چه منظوری از روی یک دستگاه 5 میلیونی حذف شدن؟؟؟ به منظور فروش جداگانه و سود بیشتر؟! ولی خیر فقط این نیست. اصولا خود اگزاماینرش هم بر همون اصول و اساسی کار میکنن که تمام این دستگاههای زمین شناسی کار میکنن و لذا سیستم کاری و نحوه پراب زنی و حتی فرکانس کارشون هم همگی مشابه هم هست! جوابدهیشون هم زیاد با هم فرق نمیکنه چون بهرحال اپراتوری بسیار وقتگیر و مشکلی دارن و اگر شما شنیدین با اگزاماینر راه به راه دفینه و حتی فلز در اومده باشه با این دستگاه هم دیگه مشخصه که از روی نمایش صرفا چند عدد تا چه حد شانس موفقیت وجود داره! وانگهی حداقل 2 نفر از کاربران شناخته شده همین انجمن ماهها قبل این دستگاه رو گرفتن و با منم صحبت داشتن و هیچ نتیجه ای هم حاصل نشد و الان هم در به در به دنبال یک پالسی ساده هستن!!!
بهرحال در خصوص سیستم زمین شناسی هم همین مداری که ما توی انجمن گذاشتیم و اگر دست سایرین بود معلوم نیست چقدر ازش کسب سود میکردن و به همین لحاظ شاید اینقدر مسخرش کردن ؛ اما مداری هست که حتی مشابهت نرم افزارش هم نشون میده که حتی اگزاماینر هم از روی همین طرح ساخته شده! حالا این دوستان مداری که بیس اگزاماینر بوده و سیستم تصویری و تحلیل نرم افزار توسط کامپیوتر هم داره به سخره گرفتن و مقاومت سنج خودشون رو کپی اگزاماینر جلوه میدن!!! :))
واقعا هم باید گفت وقاحت هم حدی داره! البته این ها کسانی هستن که مسیر کاری خودشون رو با سایر فروشنده ها مقایسه میکنن و باید هم ما رو مسخره کنن چون مسیر در اینجا قطعا اون چیزی نیست که این دوستان در پیش گرفتن. بازار فلزیابی هم که فکر کنم خودتون مشاهده میکنین در چه وضعیتی هست و اگر کسی بخواد خودش رو با این فروشندگان معلوم الحال مقایسه کنه و ازشون یاد بگیره یا با اونها رقابت بکنه دیگه حساب کارش مشخص هست. ولو اینکه مسیر از ابتدا چیز دیگه ای بوده باشه!

چهارشنبه 4 دی1392 - 6:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه حمیدجان بزار پله پله جلوبریم
اولاچرا بااین کاربری که یبار تعریف وتمجیدکرده یبارتهمت میزنه برخوردنمیشه؟؟؟؟میشه اول اینو توضیح بدید؟؟؟
اول میخوام شخصیت کاربری که بهش کاربره حرفه ای تعلق گرفته موردبررسی قراربگیره بعدجلوبریم. L-)

آخرین بار توسط hamed در چهارشنبه 4 دی1392 - 6:37pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 4 دی1392 - 6:32pm
مدیر کل
مدیر کل

حامد جان تایپ میکنیم شما هم تایپ کن جواب حرف رو بده! وگرنه خیلیها خیلی چیزها تایپ میکنن. حرف اگر جواب داشته باشه طرف مقابل جواب میده وگرنه که این مدل حرف زدن شما مشخصا از سر عاجز بودن بابت دادن یک جواب درست و حسابیه!
بنده عرض کردم قصد کشمکش ندارم. دوست هم نداشتم چنین تاپیک یا تاپیک هایی ایجاد بشه تا الکی وارد یک داستان جدید بشیم. ولی وقتی حرف مطرح میشه و بنده هم شاید از خیلیا بیشتر در جریان مسائل بودم و هستم دیگه جایز نمیدونم سکوت اختیار کنم.
بنده هم که این حرفها رو میزنم فکر کنم شما و سایر دوستان به اندازه کافی بنده رو میشناسین. نه کسی هستم که حرف الکی بزنم ؛ و نه این وسط سود و ضرری متوجه بنده هست که بخوام بر اساس منافع شخصی صحبت کنم! خیلی از این فروشنده ها دارن دستگاههای گرانتر و بی ارزش تر هم ارائه میدن ؛ اگر صحبتی شده و اطلاعاتی داشتیم به همین شکل مطرح کردیم.
شما هم اگر از دستگاههای این اشخاص رضایت دارین بهتره به جای اینکه به نوعی اینجا براشون تبلیغ کنین ؛ در همون مکان مطالب و تجربیات خودتون رو عنوان کنین. فراموش نکنین این حرفها کسی رو به چیزی نمیرسونه! اما اگر چند تا اپراتور دستگاه دور هم جمع بشن و تجربیاتشون رو روی هم بذارن نه تنها به نتیجه بسیار بهتری میرسن بلکه تبلیغ بسیار خوبی هم هست! پس بفرمایین شروع کنین. وگرنه اینجا جایی نیست که شما با این حرفها نه بتونین تبلیغ کاذبی صورت بدین و نه خودتون با این حرفها به نتیجه مثبتی دست پیدا کنین.

چهارشنبه 4 دی1392 - 6:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
این لورنز که دو متر برد داره سکه را در دو متری میزنه یا یه تانک ؟ عکسی یا فیلمی که نداره. ترسیده از روش کپی کنیم.قیمتش مفت 2.5 ملیون
مخفف ausمیشه اردبیل یونجه صادر میکنه =)) :D

چهارشنبه 4 دی1392 - 6:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
hamed نوشته است:
اولاچرا بااین کاربری که یبار تعریف وتمجیدکرده یبارتهمت میزنه برخوردنمیشه؟؟؟؟میشه اول اینو توضیح بدید؟؟؟

آقا جان چرا مغلطه میکنی من گفتم با لطیفی صحبت کردم و حداقل خوبیش اینه که جواب تلفن آدم رو میده ولی از فلزیابهاش که تعریف نکردم در ضمن در پست سوم همین تاپیک من عنوان کردم که با این دستگاه ها کار نکردم و نمیشه در موردشون قضاوت کرد ما از کسی خورده برده ای نداریم

اتفاقا من همیشه رو بازی میکنم و همچنین دنبال حقیقت

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 4 دی1392 - 6:41pm
مدیر کل
مدیر کل

حامد جان سوال خوبی کردین! خیلی از ما ها پشت سر اون کسی که شما امروز مریدش هستین حاضر بودیم نماز بخونیم! یا حتی از ایشون دستگاههایی خریدیم! ایشون که حتی دیدم با افتخار حتی همین موارد رو دلیلی بر حقانیت خودش عنوان کرده ؛ چرا واقعا اینطور مظلوم نمایی میکنه و نمیگه چی شد کسانی که این همه دور و برش بودن و بهش اعتقاد داشتن و تعریفش رو میکردن و حتی ازش دستگاه گرفتن ؛ همه به مرور پراکنده شدن؟! جواب سوال بسیار سادست. اون صداقتی که انتظارش میرفت و اون واقعیتی که ادعاش وجود داشت بهیچ وجه واقعیت نداشت!
دوست من اگر شما واقعا خریدار و کاربر عادی باشی ؛ حال امروز شما حکایت وضعیت دیروز ماست! پس اگر نمیخوای فردای شما هم حکایت نارضایتیهای امروز ما باشه بهتره بیشتر روی مطالب و نکات دقت کنی و لااقل در برابر کسی که دیگری رو خیلی بهتر از شما میشناسه اینطور صحبت نکنی که بعدا روزی به همین حرفهای بنده برسی و پشیمون بشی. منم آدمی نیستم به حساب یکی دو مورد کسی رو بگم خوب یا بد! اگر اینجور بود که دیگه هیچی!!!
بحث رقابتی هم آخه وجود نداره که بنده بخوام از سر نفع شخصی این حرفا رو بگم! خودتون نگاه کنین ما اینجا اصلا همچین دستگاههایی داریم که مثلا بگیم مال ایشون رو نخرین بیاین مال ما رو بخرین؟! ماشالا این فروشنده ها هم با این همه دستگاه و این قیمتها بقدری کاسبی راه انداختن که نمیشه مقایسه ای صورت داد. بنده به نوبه خودم بخیل کاسبی دیگری نیستم! چون چیز خاصی نیست که از نظر من اصلا ارزششو داشته باشه و هیچوقت هم کسی نبودم دنیای خودم رو به خدا و آخرتم بفروشم! ولی از طرفی هم وقتی از ما سوال میشه و داستان رو میدونیم چیه ؛ بنظر شما چیزی نگیم که طرف راحت سرش کلاه بره و پسفردا هم قطعا به حق خواهد گفت شما که داستان رو میدونستین چرا چیزی نگفتین؟؟؟

چهارشنبه 4 دی1392 - 6:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمیدجان چه چیزی بایدجواب داشته باشه؟اون چیزی که من جواب نمیدونم؟؟
مگه من قصدکشمکش دارم؟؟بعد2ماه تازه پست دادم انجمنم عالیه بخدا عالیه توبخش زمین شناسی وچنس خیلی حال کردم من حتی توالکترونیک 1%شما سوادندارم اما تومونتاژکارم20
من فقط حرفم اینه چرااجازه میدی همچون تایپیک هایی ایجادبشه تابابرخی ازکاربرانی که فقط نقش (ملیجک)روایفامیکنن(قصدتوهین ب هکاربران ندارم)هرچرتو پرتی که دلشون میخوادایجادکنن.
شما نقش قاضی ومدیر روداریداما دارید خودخواهانه وفقط ازروی عصبانیتی که ازمهدی دارید بقیه موردها رونادیده میگیریدومثل یک کاربرساده رفتارمیکنید.
مثلا که چی به حالت مسخره واراون پست قرن 21رودادید :))
؟؟؟

چهارشنبه 4 دی1392 - 6:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
hamed نوشته است:

آقا جان چرا مغلطه میکنی من گفتم با لطیفی صحبت کردم و حداقل خوبیش اینه که جواب تلفن آدم رو میده ولی از فلزیابهاش که تعریف نکردم در ضمن در پست سوم همین تاپیک من عنوان کردم که با این دستگاه ها کار نکردم و نمیشه در موردشون قضاوت کرد ما از کسی خورده برده ای نداریم

اتفاقا من همیشه رو بازی میکنم و همچنین دنبال حقیقت

هه هه هه هرکی جواب تلفن بده خوبه ونده بده؟؟lol
این میشه ملاک تشخیص آدمهاازجانب شما [-X
پس چرایجاتعریف کردی اما یجا یه تایپیک جدیدایجادکردی وموضوعش
: محصولات جدید آذر کیت(مهدی یا همون لطیفی)
ازروبازی کردن که خیلی خوبه اما اینجوری نیستشا!!!!
لطفا اول تکلیف خودتون روبا خوده خودتون مشخص کنیدبعد درخدمت هستیم ;)

چهارشنبه 4 دی1392 - 6:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 65 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure