انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 7:28am

پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 چراغ هسته ای :) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان
جریان این چراغهای توری و پریموس چیه؟
میگن داخلشون اورانیوم غنی شده، الماس یا طلا پیدا میشه!
البته قیمتهای نجومی هم دارن @-) 5 تا 90 میلیون
جدیدا روایت هست که اگه خوب داخلشون رو بگردی سانتریفیوژ و راکتور هم پیدا میشه :-??

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

یکشنبه 26 آبان1392 - 10:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
چی؟!! من که جریان رو نفهمیدم میشه بگی جریان چیه دقیقا چراغ های اورانیومی؟
راستی امضات اصلا و ابدا قابل خوندن نیست...چطوری نوشتیش حالا؟

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 26 آبان1392 - 10:16am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ژنرال جان منظورم این دوتا چراغه:
تصویر
تصویر
الان فونتش خوبه عزیزم :D
یعنی چی چطوری نوشتیش @-)

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

یکشنبه 26 آبان1392 - 10:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اهان تو این چراغها اورانیوم میریزن و چند ماه کار میکنه...از همونی که حق مسلم ما بود؟
///////////
اره داش این فونت خوبه حالا ادم لذت میبرخ از امضات...
چو ایران مباشد تن من مباد.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 26 آبان1392 - 4:35pm
استاد
استاد

درود بر شما
راستش یه مدت این چراغ مد شده بود و هر کی داشت مثل خدا اون را می پرستید
فکر کنم نوع خاصی از چراغ باشه و گرنه یکی مثل این دوتا خونه داریم ولی ما اورانیم دور برش ندیدیم ولی خدایشش کارایی عالی دارند و روشنایی اون لامپ 400 ولت را خجالت زده میکنه

یکشنبه 26 آبان1392 - 4:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
من هم ماجرای این چراغا روشنیدم ولی فکر کنم یک نوعش درجه ای عقربه مانند داره که میزان نفتش رو نشون میده که میگفتن داخلش از جیوه قرمز استفاده شده چون جیوه قرمز کمیاب و خیلی گرونه برای همین قیمت ای چراغا رفت اسمون راه تشخیصش هم اینه که اگه موبایلتو نزدیک عقربه کنی اونو خاموش میکنه
هرکی پیدا کرد مشتریش موجوده.....

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

یکشنبه 26 آبان1392 - 4:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من هم یه چیزایی شنیدم ولی مال من با شما فرق میکنه چراغ های پیگ سوزقدیمی توهمشونم نداره فقط بعضی ها
یه نمونه چرخ خیاطی هم هست+دکل های ابی برق که چند سال پیش سارغان زحمت کش باز میکردنشون الفرار
تا کجاش صحت داره نمیدونم ولی هرچیزی میدونستم گفتم :D

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

جمعه 9 اسفند1392 - 4:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کو :-O کی :-o کجا :-o چی :-o
چند سال پیش این قضیه مد شده بود ، منم اتفاقا چندتا تو خونه دارم ولی اونی نیست که میگن و اگر هم همچین چیزی صحت داشته دیگه دست کسی ازشون نمونده (من که ندیدم)
دقیقا میشه مثل قضیه 5 تومنی قدیمیا که لامذهب کلاهبردار چه حربه جالبی به کار برده بود ، که البته فکر کنم اکثر دوستان قضیشو میدونن اگر هم کسی نمیدونه اعلام کنه تا داستانشو بگم

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

جمعه 9 اسفند1392 - 5:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir6m نوشته است:
کو :-O کی :-o کجا :-o چی :-o
چند سال پیش این قضیه مد شده بود ، منم اتفاقا چندتا تو خونه دارم ولی اونی نیست که میگن و اگر هم همچین چیزی صحت داشته دیگه دست کسی ازشون نمونده (من که ندیدم)
دقیقا میشه مثل قضیه 5 تومنی قدیمیا که لامذهب کلاهبردار چه حربه جالبی به کار برده بود ، که البته فکر کنم اکثر دوستان قضیشو میدونن اگر هم کسی نمیدونه اعلام کنه تا داستانشو بگم

بگو داستانشو من و احتمالا خیلیا نمیدونن /:)

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 9 اسفند1392 - 5:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چشم سورنای عزیز
کلاهبردار عزیز نشست فکر کرد و به این نتیجه رسید که سکه ایی که داره از دور کنار میره (پنج تومنی )را تا جایی که میتونه جمع کنه (به تعداد زیاد) و بعد از گذشت مدت زمانی از جهل و طمع دیگران استفاده کنه و خودش شروع کنه به خریدن این سکه با قیمت چند برابر ، که این مساله آدم را به این فکر میبره که حتما این سکه قیمت خیلی بیشتر از اینی داره که طرف داره میخره
بنا براین قیمت بالاتری برای فروش این سکه از خریدار طلب میکنه و خریدار موافقت میکنه ، قیمت را بازم بالا میبره و باز هم خریدار قبول میکنه و و و
خب اینجا چه اتفاقی میفته!!!!؟؟؟
خود فروشنده تبدیل میشه به خریدار سکه مورد نظر از دیگران و و همینطور فروشنده بعدی و بعدی و بعدی ، تا جایی که دیگه اکثر کسانی که از قیمت زیاد سکه مطلع شدن خودشون یه خریدار محسوب میشن و میدونین اینجور شایعه ها به چه سرعتی پخش میشه و بین خود مردم این سکه به قیمتهای خیلی زیاد خرید و فروش میشه
خب الان ببینیم آقای کلاهبردار عزیز الان چکار میکنه!!!!؟؟
ایشون میزاره قیمت سکه مورد نظر تا اونجایی که مد نظرشه بالا بره ولی ریسک نمیکنه که بخواد باز هم صبر کنه که قیمت بالاتر بره و خودش اینجا میشه فروشنده
و خودتون میدونین که به اندازه خیلی زیاد از این سکه جمع کرده و طی مدت کوتاهی به یک میلیونر تبدیل میشه
@};-

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

جمعه 9 اسفند1392 - 6:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 16 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure