انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 6:48pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 محصولات فلزیاب و ردیاب آذر کیت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جالبه پس اینهمه بالا پایین میپریدی میخاستی تبلیغ یه شرکت دیگه رو بکنی میکرو جان؟
خب داداش چراازاول اینو نگفتی ما هم اینهمه مشغولت نمیشدیم.
مارو باش دنبال کی راه افتادیم.

پنج شنبه 9 آبان1392 - 10:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
من که متوجه نشدم دانشمند کیت یا سینا مدار چه ربطی به آذرکیت داشت؟؟؟!!! هرکسی برا خودش کار میکنه دلیلی نداره هر کسی هر کاری میکنه دیگران هم به چشم اون نگاه کرد!

جمعه 10 آبان1392 - 7:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

micro نوشته است:
اقای تهم
برای اینکه به جنابعالی ثابت بشه که حرفم درسته شرکتی رو بهتون معرفی میکنم که همه این مشخصاتی رو که گفتم داره .شرکت **** مدار که در شیرازه و مدیر اون هم آقای جلیلی . شماره ثابت****** شماره همراه ******* شماره ثبت شرکت ****** و ادرس پستی ایشون هم در شیرازه که اگر بخواهید از بسته هایی که برام پست شده درشون میارم و در انجمن قرار میدم .
ضمنا لحن صحبت کردنت رو اصلا دوست ندارم تغییرش بده لااقل زمانی که مخاطبت منم

پس دوست عزيز بزار من از جليلي بهت بگم يه كيت ديجيتال داده به بچه هاي شهر ما بماند با چه قيمتي يك سيني رو تو 75 سانت ميزنه اونم با لوپ 1*1 كه به گفته خودش بايد 5 متر ميزد پس شما هم چون شماره و آدرس داره زياد سنگ ايشون رو به سينه نزنيه روز ميشي مثل اونايي كه از مهدي قاسمي طرفداري ميكردن و مريدش بودن ولي حالا..........................؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 11 آبان1392 - 3:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز من سنگ کسی رو به سینه نمیزنم اصلا گور بابای اینا کرده .فقط با این حرفم میخواستم ثابت کنم که شرکت هایی هم هستن که از خودشون شماره ثابت و ادرس پستی و سایر مشخصات رو میدن فقط همین.فقط به این تهم میخواستم بگم که همچین شرکتی وجود داره .

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

شنبه 11 آبان1392 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

micro نوشته است:
دوست عزیز من سنگ کسی رو به سینه نمیزنم اصلا گور بابای اینا کرده .فقط با این حرفم میخواستم ثابت کنم که شرکت هایی هم هستن که از خودشون شماره ثابت و ادرس پستی و سایر مشخصات رو میدن فقط همین.فقط به این تهم میخواستم بگم که همچین شرکتی وجود داره .

سلام من عادتمه رك حرف ميزنم اميدوارم ناراحت نشده باشي ولي هركس به طريقي سر اين ملت شيره ميمالونه يكي بي نام و نشان يكي هم با نام و نشان اميدوارم منظورم رو گرفته باشي .

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

یکشنبه 12 آبان1392 - 9:30am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

به نظر من حتی شرکت های با نام و نشان هم میتونن به راحتی کلاهبرداری کنن!
شما فرض کن یه دستگاه از یه شرکت خریدی تقلبی بوده، حالا میتونی بری شکایت کنی که فلان شرکت کلاهبرداره!؟!
قطعا نه! :-w چرا؟چون اول خودتو محاکمه می کنن و میری زیر ذره بین!
و شرکت هم خیالش راحته که کاری ازدستت بر نمیاد :ymdevil:

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

یکشنبه 12 آبان1392 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

patriot نوشته است:
به نظر من حتی شرکت های با نام و نشان هم میتونن به راحتی کلاهبرداری کنن!
شما فرض کن یه دستگاه از یه شرکت خریدی تقلبی بوده، حالا میتونی بری شکایت کنی که فلان شرکت کلاهبرداره!؟!
قطعا نه! :-w چرا؟چون اول خودتو محاکمه می کنن و میری زیر ذره بین!
و شرکت هم خیالش راحته که کاری ازدستت بر نمیاد :ymdevil:

سلام دوست عزيز حرف دل و اساسي رو زدي.

یکشنبه 12 آبان1392 - 4:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام عزیزان این سایت اذر کیت کارش از نظر فرستادن جنس درسته من هر وقت به اقای لطیفی زنگ زدم جواب منو داد و خیلی هم باطری ازش میخرم حتی دستگاه هم خریدن دوستان همچین چیزی درست نیست بنده خدا ها هیچ وقت نشده کوتاهی کنن درسته دستگاهاشون ضعیفه و تو زمین کار نمیکنه ولی کلاه بردار نیستن

دوشنبه 13 آبان1392 - 8:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

تا معنی کلاهبرداری چی باشه!!! من از مهدی قاسمی یا همون لطیفی یه کیت شارژر خریدم که خوب باطری رو شارژ نمیکرد. بعد از یه مدت کیت ردیاب ورژن2 رو سفارش دادم بعد از یک هفته برام فرستاد ولی اصلا کار نکرد. بعد گفت حتما اشکال از ترانسه که بد پیچیدی . باز یه ترانس سفارش دادم که اونم کار نکرد. خلاصه بیخیالش شدم. از خیلی های دیگه شنیدم که ازش دستگاه خریدن و اون چیزی نبوده که تبلیغشو میکردن.

سه شنبه 14 آبان1392 - 8:54pm

با سلام خدمت دوستان و مدیران سایت
اگر اجازه بدید در مورد این فروشنده های که مردم را گول میزنند که نمونه ان یک سال نیم پیش بنده از دانشمند کیت یک کیت خریداری کردم که بعد 3 ماه با عذر خواهی از طرف احد اقا که هنوز وقت نکردم کیت را چک کنم یا همکارم رفته مرخصی از جمله این بهانه ها بلخره به دستم رسید ... کیت هم رضایت بخش نبود باز با این همه سر دردی حرص و عصبانیت دوباره خجالت نکشیدم خواستم از اون برد فلزیاب قویترشو از همان سایت خریداری کنم زنگ زدم یک گلداسکن برام تعریف کرد موخمو خورد منم سیصدو پنجاه هزار تومان را به حساب احد اقا واریز کردم درست یک سال گذشت هنوز نه از جواب دادن اس مس خبری هست نه از تلفنشون من هم از ارومیه هستم الان شما نظر بدید من موندم چیکار کنم نمیدونم کلاهبردار هم نمیگم شاید بگم بعضی از دوستان ناراحت بشن خودشون هر اسمی میزارن اختیار خودشونه من دیگه نمیتونم به خاظر این مبلغ کم چند برابر هم خرج کنم برم شیراز با تشکر

پنج شنبه 23 آبان1392 - 1:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure