انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 3:08pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 محصولات فلزیاب و ردیاب آذر کیت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Robin hood نوشته است:
مهدی و لطیفی و ناظم و ... همه اینا یه نفرن... باورتون شده که این آقا مریضه و همه براش دعا میکنن [-( حیف و صد حیف که کسی که اینهمه ملت بهش اعتقاد داشتن چی شد.... همه اینا سرکاریه چرا اینقد زود باورین...

رابین جان
ممنون میشم اگه راجع به چیزایی که گفتی بیشتر توضیح بدی.
چون خیلی از بچه هایی که اینجان ممکنه این جریانات رو ندونن یا مثل من فراموشکار باشن.
مثلا اینکه به اون یارو اعتقاد داشتن الان چی شده که دیگه ندارن؟

دوشنبه 6 آبان1392 - 8:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
جا داره که من هم در مورد آذر کیت حرفی زده باشم و اتهام جناب میکرو را کاملا رد کنم
بنده خودم به شخصه با آقای لطیفی چندید و چند بار تلفنی صحبت کردم و بسیار انسان بی آلایش و پاکی هستند من چون سر رشته ایی از الکترونیک ندارم برد brn را سفارش دادم و خیلی هم زود به دستم رسید و این در حالی هست که بنده در مورد خرید از کسی که نمیشناسم (اینترنتی) نهایت دقت را به عمل میارم (مالت را نگه دار همسایتو دزد نکن)
با اولین تماسی که با آقای لطیفی داشتم متوجه شدم که آدم معتقد و با خدا پیغمبری هستن پس نمیشه لقب کلاهبردار به ایشان داد
خدا وکیلی چرا ما آدمها اینجوری شدیم ، یه روز در مورد شخصی به به و چه چه میکنیم و و از داشته ها و علمش استفاده میکنیم و یه روز دیگه همون شخصو میکوبیم
حاظرم قسم بخورم اگه یه سایت جامع تر از این سایت به وجود بیاد و یه تعداد از بچه ها به اون سایت کوچ کنن همین استاد حمید و مجتبی را میبرن زیر سوال که الن یا بلن ، و این در صورتیه که هممون یه روزی داشتیم از داشته هاشون استفاده میکردیم
دوستان خواهشا کمی وجدانی عمل کنین

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

دوشنبه 6 آبان1392 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
دوستان کسی شماره خط ثابت از این آذر کیت داره یا نه
:-? :-? :-? :-? :-?

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

چهارشنبه 8 آبان1392 - 8:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میکرو جان
شما اگه شماره تماس ثابت از یه فروشنده دستگاه دیگه دادی من خود صاحب اذرکیت رو میارم خدمتتون.
مشکل جنابعالی تلفن ثابته؟
بابا یه حرف جدید بزن. این چندروز که تاپیکت بالا بود یه نفراومد بگه که پولش رو خوردن؟
کاری به کاسبی دیگران نداشته باش والکی خودتو قاطی این بازیها نکن.

چهارشنبه 8 آبان1392 - 10:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تهم نوشته است:
Robin hood نوشته است:
مهدی و لطیفی و ناظم و ... همه اینا یه نفرن... باورتون شده که این آقا مریضه و همه براش دعا میکنن [-( حیف و صد حیف که کسی که اینهمه ملت بهش اعتقاد داشتن چی شد.... همه اینا سرکاریه چرا اینقد زود باورین...

رابین جان
ممنون میشم اگه راجع به چیزایی که گفتی بیشتر توضیح بدی.
چون خیلی از بچه هایی که اینجان ممکنه این جریانات رو ندونن یا مثل من فراموشکار باشن.
مثلا اینکه به اون یارو اعتقاد داشتن الان چی شده که دیگه ندارن؟

سلام دوست عزیز
شاید لزومی به توضیح دادن نیست من هم نمیخوام کسی رو تخریب کنم و یا علیه کسی بد بگم ولی چیزی که خودم به عینه دیدم میگم یکی از دوستان نزدیک من با پیشنهاد من از همونجا( از سایت همین آقا قبل از تشکیل آذر کیت) یه دستگاهی تهیه کرد و بنده خدا چند ماه هم الافش بود و مرتبا میگفت که چرا کار نمیکنه من هم میگفتم که احتمالا مشکل از خودته که اپراتوریش رو بلد نشدی، تا اینکه خودم باهاش کار کردم دیدم راست میگه ولی برای اینکه یقین پیدا کنم به چند نفر دیگه که حرفه ای کار با این دستگاهها بودن نشون دادم معلوم شد که اصلا کارایی نداره، بله.... خوب دوست عزیز من اهل دروغ نیستم و دوست ندارم توی این بحثها شرکت کنم اما این تازه بخشی از ناگفته ای بود... مواردی هم شنیده بودم منتها جایز نیست که بگم. لطفا دیگر سوال نپرسید چون نمیخوام و بحث را از این بیشتر ادامه ندید. نظر شخصی من بود و نمیخوام بحث ادامه دار بشه...
موفق باشید

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

چهارشنبه 8 آبان1392 - 7:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
با این حرف دوستمون مشخص شد حساسیتی که من سر این قضیه داشتم کم هم بی مورد نبود
به قول قدیمی ها مار گزیده از چوب خشک هم میترسه
:YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE:

چهارشنبه 8 آبان1392 - 7:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
فکر کنم در این انجمن بعضی ها خیلی سنگ دیگران رو به سینه میزنن پس بهشون ثابت شد که این کارهاشون همه بی معنیه .
لطفا تا در مورد موضوعی اطمینان حاصل نکردین در موردش زود قضاوت نکنین فکر کنم که حرف های دوستمون رابین هود هم صحت حرف های منو تایید کرد . باز هم به دوستان عزیز میگم زمانی به همچین شرکتهایی اعتماد کنید که 3 فاکتور رو به مشتری بدن
1 تلفن تماس ثابت شرکت 2 شرکتشون شماره ثبت داشته باشه 3 آدرس پستی این شرکت هم در وبلاگ موجود باشه
در غیر این صورت همه اینها کلاه بردارن و پولتون رو هاپولی میکنن. شاید هم کسانی که دارن کاسه داغ تر از آش میشن تو این انجمن چیزی بهشون میماسه که این همه حرس و جوش میزنن.
\:d/ \:d/ \:d/ \:d/ \:d/ \:d/ \:d/

پنج شنبه 9 آبان1392 - 5:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقای تهم
برای اینکه به جنابعالی ثابت بشه که حرفم درسته شرکتی رو بهتون معرفی میکنم که همه این مشخصاتی رو که گفتم داره .شرکت ***مدار که در شیرازه و مدیر اون هم آقای جلیلیه . شماره ثابت***** شماره همراه **** شماره ثبت شرکت**** و ادرس پستی ایشون هم در شیرازه که اگر بخواهید از بسته هایی که برام پست شده درشون میارم و در انجمن قرار میدم .
ضمنا لحن صحبت کردنت رو اصلا دوست ندارم تغییرش بده لااقل زمانی که مخاطبت منم

پنج شنبه 9 آبان1392 - 5:55pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
micro عزيز اتفاقا من از اين شركت خريد داشتم متاسفانه يكي از بدقول ترين شركتهاست.
يادمه يكبار كيتي خريدم كه وقتي گرفتمش ميكروي اون معيوب بود وقتي به اقاي جليلي گفتم گفتش كه من سالم فرستادم .
بهرحال ارسال كردم ميكرو رو عوض كنه و كلي هزينه بارم كرد.
يه بار ديگه ازش ست لوپ گرفتم كه ناقص فرستاد.
يه بار هم يه مدار ديگه ازش گرفتم هيچ راهنمايي نداد و دهها بار تماس و ... بلاخره نتيچه نداد و...
منظور كلي من اينه متاسفانه قواعد تجارت الكترونيك توي كشورمون جا نيافتاده و سليقه اي هست.
موفق باشين
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 9 آبان1392 - 6:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از نظرت بینا جان .

پنج شنبه 9 آبان1392 - 6:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mksss و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure