انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 4:25pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 42 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 محصولات فلزیاب و ردیاب آذر کیت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام به همه عزیزان .
دوستان من تازه متوجه شده ام که سایتی به نام آذر کیت اومده و یک سری مدار فلزیاب و ردیاب رو برای فروش قرار داده .دوستان گول این سایتها رو نخورید بلایی که سر من اومد نمیخوام سر کسه دیگه ای از دوستان بیاد من یکبار گول این سایت دانشمند کیت رو خوردم وتقریبا 100000 تومن به حسابشون برای خرید قطعات پول ریختم ولی بعدا فهمیدم که کلاهبرداری بود وپول من هم سوخت .دوستان به هر سایتی که در مورد این مدارات میروید در درجه اول ببینید که دارای ادرس پستی هستن یا نه . دوم اینکه حتما دارای شماره تلفن ثابت باشن نه ایرانسل .سوم اینکه شرکتشون به ثبت رسیده یا نه .خواهشن اینا رو مد نظر داشته باشید تا کلاه سرتون نره. نمونه دیگه این سایتها میشه به کیت فروشی کلاهبردار هم اشاره کرد .اگر کمی دقت کنید میبینید که آذر کیت هم از دادن همچین مشخصاتی صرف نظر کرده . پس نمیتونه یک شرکت معتبری باشه
یا حق .

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

یکشنبه 5 آبان1392 - 7:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

micro نوشته است:
با سلام به همه عزیزان .
دوستان من تازه متوجه شده ام که سایتی به نام آذر کیت اومده و یک سری مدار فلزیاب و ردیاب رو برای فروش قرار داده .دوستان گول این سایتها رو نخورید بلایی که سر من اومد نمیخوام سر کسه دیگه ای از دوستان بیاد من یکبار گول این سایت دانشمند کیت رو خوردم وتقریبا 100000 تومن به حسابشون برای خرید قطعات پول ریختم ولی بعدا فهمیدم که کلاهبرداری بود وپول من هم سوخت .دوستان به هر سایتی که در مورد این مدارات میروید در درجه اول ببینید که دارای ادرس پستی هستن یا نه . دوم اینکه حتما دارای شماره تلفن ثابت باشن نه ایرانسل .سوم اینکه شرکتشون به ثبت رسیده یا نه .خواهشن اینا رو مد نظر داشته باشید تا کلاه سرتون نره. نمونه دیگه این سایتها میشه به کیت فروشی کلاهبردار هم اشاره کرد .اگر کمی دقت کنید میبینید که آذر کیت هم از دادن همچین مشخصاتی صرف نظر کرده . پس نمیتونه یک شرکت معتبری باشه
یا حق .

سلام من كاري به اين ندارم كه كي سايت رو ميچرخونه و مال كيه ولي ميشه بگيد چه جور بلايي سرتون آوردن تا ما هم به اين مشكل نخوريم.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

یکشنبه 5 آبان1392 - 9:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
خداییش میکرو این دیگه از اون حرفا بود دوستانی که میدونن الخصوص اقا مجتبی من کاری با مهندس مهدی ندارم ولی خداییش لطیفی ادم خوبیه نسبت به خیلیا حداقل جوابتو درست وحسابی میده دوست من این سایت هم ادرس داره هم شماره تلفن خواستی برات خصوصی کنم

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 5 آبان1392 - 9:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
من تقریبا 7 یا 8 ماه پیش همونطور که گفتم مبلغی رو به حساب دانشمند کیت ریختم ولی هرگز هیچ چیزی بدستم نرسید آریانای عزیز اونها هم به من جواب بسیار خوبی میدادن و خیلی راحت در مورد فلزیاب و قطعات اون بهم مشاوره میدادن ولی اخرش نه جواب ایمیل رو دادن و نه جواب تلفن .خدایی نکرده من منظورم شخص خاصی نیست فقط جهت اطلاع دوستان این مطلب رو میگم که کلاه سرشون نره چون امروزه واقعا پول در اوردن سخته .
ضمنا دوست عزیز اگر شماره ثابت و ادرس پستی این شرکت رو برام ایمیل کنی ممنون میشم
با تشکر از همگی.

یکشنبه 5 آبان1392 - 12:46pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
میکروی عزیز شما بهتره با دوستانی که توی انجمن عضو هستن هماهنگ بشین اونایی که ساکن شیرازن حضوری پیگیری کنن کار شما رو.
البته اگه اشتباه نکرده باشم مال شیرازه . یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 5 آبان1392 - 1:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بنده از اين دانشمند كيت يه چندمورد خريد داشتم يه بار هم كيت دلتا پالس رو براي يكي سفارش دادم واقعا كيفيت مداراتي كه چاپ مي كنن خيلي ضعيفه وخيلي دير سفارش ها رو ارسال مي كنن . ولي موردي نشده كه پول رو بگيرن وهاپولي كنن.

یکشنبه 5 آبان1392 - 3:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز
شماره سفارش من 1775 که بعد چندین ماه هنوز به دستم نرسیده بخدا اگر پیاده میومد تا بحال رسیده بود .شما اسم اینکار رو چی میزاری .اینکار هاپولی کردن پول مردم نیست .بخدا تا بحال بالای 40 بار تماس گرفتم و ایمیل زدم اما فقط امروز و فردا میکردن .

یکشنبه 5 آبان1392 - 5:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی و لطیفی و ناظم و ... همه اینا یه نفرن... باورتون شده که این آقا مریضه و همه براش دعا میکنن [-( حیف و صد حیف که کسی که اینهمه ملت بهش اعتقاد داشتن چی شد.... همه اینا سرکاریه چرا اینقد زود باورین...

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

دوشنبه 5 آبان1392 - 12:43am
مدیر کل
مدیر کل

Robin hood نوشته است:
مهدی و لطیفی و ناظم و ... همه اینا یه نفرن... باورتون شده که این آقا مریضه و همه براش دعا میکنن [-( حیف و صد حیف که کسی که اینهمه ملت بهش اعتقاد داشتن چی شد.... همه اینا سرکاریه چرا اینقد زود باورین...

:ymapplause:

دوشنبه 5 آبان1392 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Robin hood نوشته است:

كاملا با اين نكته موافقم چقدر راحت مردم رو گول زد خيلي ها هم مثل مريداش شده بودند هر كي انتقاد ازش ميكرد ميپريدن بهش و راحت از سايت اخراج و...........؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 6 آبان1392 - 8:50am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 42 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure