انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 7:27pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 104 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی
 چگونگی فروش اشیاء پیدا شده 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

rahimi نوشته است:
رامین عزیز باشه شما راست میگی.رو حساب حرف شما باشه الان خود شما هم که داری اطلاعات میدی باید زیر ذربین باشی و شنود بشی.نگیرنت یهو.در زدن یهویی باز نکنی بعدش به دایی جونت بگی اوه اوه داییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
9تا صقحه باز شد هنوزم میگی لیلی زن بود یا مرد؟ :)) همه حرفهای ما اینه اونا بیکار نیستن که با حرفهای الکی که هنو چیزی نشده زیر ذره بین باشم داستان از اونجا شروع میشه که مثلا شما در اوردی واولین خریدار به قول خودتون البته بیاد بخواد جنستونو ببینه تازه ماجرا شروع میشه اون خریدارم موفق نشه با شما معامله کنه سعی میکنه یکی دیگه ای رو بیاره وسط و شماهم به اونا اطمینان نمیکنین میرین دنبال یه خریدار دیگه و همینطور داستان کش پیدا میکنه این لابه لا اتفاقهایی میوفته که نباید بیوفته.حالا باز هم بگو نیان نگیرنت :)) فکر کنم گرفتی الان دیگه لیلی زن بود یا مرد

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 20 اسفند1392 - 9:09am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اریانا جان خوشم میاد ازت که خودت این کاره ای یا حداقل میدونی داستان این برنامه ها چیه :ymhug: این ماجرای خریدارها همون ماجراهاییه که واسه خرید نقطه زنها هست و منو تو میدونیم داستانش چیه :ymhug:

سه شنبه 20 اسفند1392 - 9:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه بنده بخدا تو محل ما شبا برای حفاری میرفت .و یه روز جنس رو در اورد اونم سنگین مامور پاسگاه هم توش بود اقا بلاخره اینا لو رفتند جای دیگه رفیق این بنده خدا که چوپان بود لو رفت چون مقداری جنس همراه چوپان بود و چوپانه اینا رو لو داد و اون مامورا هم دیگه اینا رو و تو اعترافات مامورا رو لو ندادند نمی شناختند بلاخره جنس رو گرفتند دونه دونه با عکس همه رو ضبط کردند و سه ماه زندان بعدش ازاد الان بنده خدا تو روز روشن هم میره کار میکنه و هرکی هم تو محل میبینه میگه بیا تو هم بکن :D اگه نمیخوایی برو =)) من تعجب میکنم این که در اورده بود لو رفت چرا تعقیب نمی کنند؟

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 20 اسفند1392 - 7:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا رامین این جریان خرید نقطه زنها چیه داداش؟ میشه به ما هم بگی تا تجربه ای کسب کرده باشیم؟ حالا یا اینجا.یا تو خصوصی.ممنون

چهارشنبه 20 اسفند1392 - 12:45am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام.حرف اقا رامینو قبولا دارم برام بارها اتفاق افتاده.

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 10:11am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خلاصه مهم اینه اینجا با اتفاقهایی که برای گذشتگانمون افتاده درس بگیریم نه این که تجربه دیگران بشیم.

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 10:58am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

والله اقا معراج یه چن تا دستگا یه سری از دوستان پیشنهاد داده بودن ما هم زیاد به دستگاهها اشنایی نداشتیم با اقا رامینو و یه چن تا از بچه های خوب انجمن درمیان که گذاشتیم دیدم قبول نداشتن این دستگاههارو و فهمیدم که به درد دفینه یابی نمیخورن اهداف سطحی رو میزنن و ما هم نگرفتیم بعدامتوجه شدیم دستگاه اسباب بازی بیش نبودن من تا مرز خرید رفته بودم از اونجایی که راهنمایی خواستم از دوستان متوجه شدم این جور دستگاهها اشغالن. بازم تشکر میکنم از دوستان با تجربه .تازه با تستم میدادن ولی تست داریم تا تست اون جور تستها بدرد کلاهبرداریهای خودشون میخورد تا ماها که بخوایم به عنوان دفینه یاب ازش استفاده کنیم.خوبیه این انجمن اینه اکثرا اشنایی و تجربه دارن و میتونن راهنمایت کنن.باور کن اقا رامین وقتی بهم گفت تست رو با چی میده گفتم استیل ..و کلا بیوگرافیهای دستگاه رو ..و نحوه تست رو بهش گفتم گفت اصلا دوروبر این اشغال یابها نرو دارن کلاهبرداری میکنن و پول زبون بستتو دور نریز که ما هم منصرف شدیم بعدها بچه های انجمن هم به ما هم گفتن نگیر این اشغال یابه تا دفینه یاب.و ممنونم از بچه های انجمن.خلاصه هواستون باشه هم دستگاه هم خریدار امار همشونو باید در بیاری تا فی خالدونشونو...اگه هواست نباشه اگه بی گودار به اب بزنی موقعی به خودت میای که هیهات...

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 11:17am

جنس حتما باید طلا. باشه؟

چهارشنبه 28 اسفند1392 - 10:19pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

نه شهسوار جان.بستگی به جنست داره حتی مفرقشم مهمه از این نظر که با علائم و نشانه هایی که در اون هست شاید مربوط به ایین یا مراسمی که در دوران پادشاهی بوده باشه با توجه به شکل شمایل و استفاده ای که از ان در ان زمان میکردند میتونه ارزش داشته باشه یا کوزه هایی هم بر اساس شکل و ظاهر و طرح انها هم میتونند با ارزش باشن البته بر اساس طرح اون که بیشتر از موجودات افسانه ای یا خیالی ساخت شده اند با توجه به قدمتشان در کل هر چیز باستانی بسته به نقش و نگار وطرح و رنگ ولعاب مخصوصا جنس ان ارزش گذاری میشه البته یه سری چیزهایی هم هست که دیگه اشاره نکردم چون مبحث خیلی طولانی میشه.ولی در کل سفالها هم میتونن با توجه به شرایط بالا که گفته شد با ارزش باشن

جمعه 1 فروردین1393 - 3:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام به همه دوستان کسی از قیمت پاپیروس چیزی میدونه?نقاشی هست و طلاکوب کار شده

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 4 فروردین1393 - 12:08pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 104 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure